Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Nie Sty 07, 2007 12:59
Pilka jest okragla - a bramki sa dwie - czyli wszystko o
Autor Wiadomość
Felippe 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 20:35   Pilka jest okragla - a bramki sa dwie - czyli wszystko o  


Dołączył: 15 Paź 2005
Skąd: gliwice
Podopieczni Franka Rijkaarda znowu sie nie popisali, gdyż na El Riazor zanotowali jedynie remis, drugi z rzędu i czwarty w ogóle, a przypomnieć należy, że to dopiero siodma kolejka spotkań w Primera Division. Nie wiem, być moze holenderski szkoleniowiec mierzy w pobicie zeszłorocznego, imponującego należy dodac, rekordu Interu Mediolan, oczywiście pod względem nierozstrzygniętych meczów. W każym bądź razie sytuacja powoli zaczyna robić się niewesola, gdyż czołówka ani myśli czekać na mistrzów z Barcelony.

Początku spotkanie do najciekaszych na pewno nie można zaliczyć, dla fana gości rzecz jasna, gdyż już w dziewiątej minucie Deportivo wyszło na prowadzenie, a worek z bramkami - jak się później okazało - rozwiązał Juan Carlos Valeron. Po dośrodkowaniu z prawej strony i chwilowym zamieszaniu na linii pola karnego Valdesa, piłka trafiła pod nogi Munitisa. Po jego płaskim strzale bramkarza Barcy uratował słupek, aczkolwiek przy dobitce Valerona ten (przed) ostatni byl już bez szans. Dziw tylko bierze, że zawodników gospodarzy było w tamtej okolicy trzech, natomiast przedstawicieli gości aż pięciu plus bramkarz... po raz kolejny więc mogliśmy się przekonać, jakim monolitem jest defensywa Barcelony.

Mecz zakończył sie wynikiem 3-3 po golach w 9 min.- Valerona, Eto'o w 41 min., Ronaldinho -45 i 52 z rzutu karnego, Munitisa w 72 i Cstro w 86 ''
Profil
PW Cytuj
jasiu101 
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 17:28     


Dołączył: 19 Lis 2005
Skąd: Gliwice
a teraz barcelona jest na pozycji lidera :D:D :rotfl: i coraz lepiej gra Barca ....
BARCA BARCA BARCA :D:D:D:D:D :hyhy: i Ronaldinho :D
Profil
PW Email Cytuj
Lukasz 
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 23:20     



Dołączył: 05 Sty 2006
Skąd: znienacka
No i dzisiaj Barca znowu pokazala klase. W rezerwowym skladzie pokonala druzyne Zamora 6-0 w rozgrywkach Copa Del Rey :)
Profil
PW Cytuj
Admike 
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 10:17     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
chyba w tym sezonie juz nikt nie odbierze tytułu Mistrza Hiszpanii Barcelonie,a "galacticos" wydają pieniądze na coraz droższych piłkarzy i myślą,że od razu wszystko będzie ok
Profil
PW Email www Cytuj
kobi 
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 10:51     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Barca jedzie ze wszystkimi aż miło :] Kibicuję im od kiedy wiem co to jest piłka nożna :D Czyli od czasów w wózku albo nawet wcześniej :D
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 19:54     

moze zmienimy temat na europejska pilka klubowa ? ;-) wtedy bysmy mogli sie leganie wypowiadac o barcelonie i nie tylko :P

Admike napisał/a:
a "galacticos" wydają pieniądze na coraz droższych piłkarzy i myślą,że od razu wszystko będzie ok

kurde to ja juz nawet bym wydal rozsadniej te pieniadze :zakrecony: to sa dla mnie ciolki, nie dlatego ze jakiegos pilkarza tam nie lubie, a lubie kilku :] tylko dlatego ze maja kase a nie umieja jej wydac, swoja droga ciekawe czemu kibicuje manu skoro oni tez maja kase i tez nie umieja jej wydac, lub nie chca :)

kobi napisał/a:
miło Kwadratowy Kibicuję im od kiedy wiem co to jest piłka nożna Wesoly

moze bym im kibicowal gdyby nie to ze oczarowal mnie manchester united :P;)
Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 22:54     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Bzyki napisał/a:
lub nie chca

No właśnie, trafiłeś w sedno :]
A Barca? Proszę bardzo:
Kod:
Po golach Ronaldinho z karnego i Messiego Barcelona pokonała Athletic Bilbao 2:1. Zwycięstwo oznacza, że na półmetku rozgrywek Barca ma 7 punktów przewagi nad Osasuną.

Ciekawie wygląda czołówka listy strzelców:
Kod:
18
Samuel Eto'o (Barcelona)

11
David Villa (Valencia)
Ronaldinho (Barcelona)

9
Diego Tristan (Deportivo Coruna)
Ronaldo (Real Madryt)
Milito (Saragossa)

Eto'o i Ronaldinho mają więcej niż najlepszy w Realu Ronaldo... I są na dwóch pierwszych miejscach :) O czymś to świadczy - to tak w temacie wydawania pieniędzy ;)
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 14:07     

kobi napisał/a:
O czymś to świadczy -

o tym ze ronaldo je za duzo hamburgerow :rotfl:
Cytuj
Lukasz 
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 14:08     



Dołączył: 05 Sty 2006
Skąd: znienacka
Większość gwiazd Realu to rozpieszczone gwiazdy. Bardziej sie nadają do show biznesu a nie do piłki kopanej :)
Profil
PW Cytuj
kobi 
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 14:20     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Lukasz napisał/a:
gwiazdy

A raczej gwiazdeczki :kwasny: Nie mam nic do tego klubu, ale jak żaden inny potrafią marnować pieniądze :kwasny:
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz... Dlaczego we wszelakich rankingach, te pseudogwiazdy są zawsze w czołówce? :zakrecony:
Profil
PW Email Cytuj
Lukasz 
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 14:37     



Dołączył: 05 Sty 2006
Skąd: znienacka
kobi napisał/a:
Dlaczego we wszelakich rankingach, te pseudogwiazdy są zawsze w czołówce?


Bo produkty, które reklamują dobrze się sprzedają :P
Profil
PW Cytuj
hunrid 
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 15:05     



Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Czy ktos ma cos do Realu?? :evil: kto nie lubi Realu ten lubi Barce więc tylko 2 słowa Barca sux :dobani:
Profil
PW Email Cytuj
Lukasz 
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 15:08     



Dołączył: 05 Sty 2006
Skąd: znienacka
hunrid napisał/a:
2 słowa Barca sux


Hehe. Popatrz na wyniki i wtedy zobaczysz kto rządzi w Primera Division :P
Profil
PW Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 16:25     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Cytat:
Większość gwiazd Realu to rozpieszczone gwiazdy. Bardziej sie nadają do show biznesu a nie do piłki kopanej Wesoly



moge to wyjasnic w ten sposob: porownaj obecny i dawny sklad realu (dawny mam na mysli 3 - 4 sezony) zawsze w skladzie maja kilkanascie gwiazd (i nie nabijajcie sie ze sa to tylko gwiazdeczki), mozna powiedziec ze gdy real wychodzi na boisko...to wychodzi 11 osobnych druzyn:-] przeciez oni maja samych indywidualistow w druzynie...wielu z nich jest podpora reprezentacji (co sie stalo ... gdy zidane zaprzestal gry w reprezentacji?) kazdy z nich reprezentuje swoj indywidualny styl...chodzi mi o to...ze czasem jedna z tych gwiazd moze sama wygrac mecz :=]

nie jestem fanem realu ... ale tez nie lubie takich txt jak - "oni bardziej sie nadaja do show biznesu" wezcie pod uwage to...ze najpierw zaczeli grac w pilke...a pozniej zaczeli dzialac w show biznesie...wiec o co biega? kazdy zarabia jak moze...to ze sa pewnie (nie znam osobiscie;p) zmanierowani, rozpieszczeni to...coz...takie prowadza zycie...

inna sprawa...jest to...ze real dosc dziwnie buduje swoja druzyne...napastnicy...kiedys mieli ich prawie 7...czasem byli wpisywani jako pomocnicy mimo iz caly czas graja w ataku...na sile ich przerabiano na pomoc (np guti) pomocnicy rowniez...sie ciekawie prezentuja...a obrona? zamiast wydawac kase na kolejnych napastnikow i pomocnikow...moze zbudowac solidny zespol...:=]

polityka transwerowa realu opiera sie chyba na tym...ze chca miec w druzynie zawodnika ktory zablysnal...ktory sie spodobal...i ktory gra ciekawy footbol....tak bylo chocby z owenem, anelka, figo, macmanamem (zawsze mam problem z tym nazwiskiem ), beckham, zidan, ronaldo, robinho, carlos...oni kupuja zawodnikow...jak juz sa slawni:) a taka barcelona...szuka...znajduje zawodnikow...i po chwili staja sie slawni :=] a same nazwiska nie gwarantuja wygranej :=]

aaa...wlasnie za jedno szanuje real :-] ... gdy sie sezon zaczyna...3/4 miejs na stadionie jest juz wykupionych iz arezerwowanych na caly sezon :=] (co prawda to samo sie tyczy barcy:P)
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 18:08     

hunrid napisał/a:
kto nie lubi Realu ten lubi Barce więc tylko 2 słowa Barca sux Do bani...


sam jestes suks :]
to ze nie lubie dresiarzy z polwyspu iberyjskiego nie znaczy ze musze kibicowac barcelonie :p nienawidze przenoszenia wojny kastylijsko - katalonskiej na polski teren =]

p4cz3k napisał/a:
aaa...wlasnie za jedno szanuje real :-] ... gdy sie sezon zaczyna...3/4 miejs na stadionie jest juz wykupionych iz arezerwowanych na caly sezon :=] (co prawda to samo sie tyczy barcy:P)

w calej europie tak jest, to jest normalne, tylko nie w polsce, no w sumie nie dziwie sie :p takie stadiony :D

ps. postuluje o zmiane nazwy tematu, chyba ze mam nowy temat stworzyc ;)
Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 18:13     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Bzyki napisał/a:
ps. postuluje o zmiane nazwy tematu



dOne
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 18:54     

p4cz3k napisał/a:
dOne


o jakze sie ciesze :P mam nadzieje tylko ze nikt tutaj nie wpadnie na pomysl wlepiana kawalow o rasiaku :] to nie temat dla drwali :P
Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 16:53     

dobra rzuce cos na tapete :P polska rep i mistrzostwa swiata :] jak myslicie damy rade i sie nie skompromitujemy ? moze jakies wyjscie z grupy sie nam trafi ? :D
Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 16:57     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Bzyki napisał/a:
polska rep i mistrzostwa swiata



smiechu warte :=]

jesli pierwszy gralibysmy z niemcami i sromotnie przegrali wowczas mamy szanse na wyjscie...bo si emoze zmobilizuja...

z ekwadorem...niby 3-0 wygralismy...(chyba;P) ... marnie to widze .... ten mecz ;=]

kostaryka...nie wiem za duzo o tej druzynie...ale to jest moze ten mecz ktory wygramy :=]
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 16:59     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Jeżeli będziemy się napinać przed MŚ, że na 100% wyjdziemy z grupy, to nie wyjdziemy :/ Zawsze jest tak, że jeżeli jesteśmy zbyt pewni to wtapiamy :/ Nas nie można chwalić bo spoczywamy na laurach zanim te laury dostaniemy nawet :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008