Poprzedni temat «» Następny temat
Uprawnienia policjanta.
Autor Wiadomość
Dorothea 
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 17:51     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Policjanci jacy są to wszyscy wiemy, ale ja mam to szczescie, ze jednym z moich nielicznych przyjaciól jest własnie policjant......
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 18:32     

Dorothea napisał/a:
nielicznych przyjaciól jest własnie policjant......



też bym tak chcial,byloby fajnie i trochę bezpiecznie
Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 08:15     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Piotrulek napisał/a:
gratuluję przynajmniej będziesz ty i rodzina bezpieczna

no.... może i by tak było, gdyby Tomek czasami bywał w domu, ale jak nie jest na służbie, to zasadza sie gdzieś w krzakach na jakieś ćpuny, albo ma spotkanie z bardzo ważnym informatorem, albo ...... zawsze jeste jakieś albo. Czasem się obawiam że znalazłby dla mnie czas dopiero gdybym zaczęła hodować na tarasie konopie indyjskie - porozmawialibyśmy wtedy osobiście zamiast pisać listy na lodówce, szkoda tylko że na "dołku" a nie w domu ;) to jest niestety trzecia kategoria gliniarzy (poza normalnymi i debiliuszami) czyli gliniarz pasjonat :|
Profil
PW Cytuj
krystian 
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 09:20     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
policjanci niestey czasem zapominaja ze to oni sa dla nas a nie my dla nich. moim zdaniem gliwiccy policjanci to sztywniacy. jesli np o auta. u nas nie ma mozliwosci jezdzic autem np z przyciemnionymi szybami czy tez z glupimi zarowkami postojowymi w kolorze niebieskim. w zabrzu policjanci nawet na to nie zwracaja uwagi. znam kilku policjantow i z gliwic i z zabrza i niestety ci z zabrza mowia ze generalnie policjanci ze soba trzymaja ale z niektorymi bo lubia a z niektorymi bo tak wypada. podobno z gliwickimi trzymac wypada.
Profil
PW Email Cytuj
krystian 
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 09:25     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
hmmm a jesli chodzi o uprawnienia to niestety prawda jest taka ze policjant moze wszystko, bo tak czy tak nic mu nie zrobimy. jesli nie czepi sie halasujacego tlumika to czepi sie rejestracji ze jest za nisko (mialem taki przypadek) podobo to jest uregulowane gdzies w kodeksie ze rejestracja z tylu powinna byc na jakijs tam wysokosci. ale nie przejmujcie sie , bo jeslui nie czepi sie rejetracji czy tlumika to czepi ise zarowek postojowych. a jesli nie tych wszystkich rzeczy to zajrzy wamna nry silnika, jesli nie to i inne rzeczy to i tak straciliscie wlasnie pol godziny poniewaz pan policjant jest upierdem. oczywiscie nie wszyscy tacy sa. znam takich ktorzy sa w porzadku. i tych pozdrawiam:)
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 09:30     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
krystian, teraz zapewne cała gliwicka policja obgryza paznokcie myśląc nerwowo o tym, co by tu zrobić żeby "koledzy" z Zabrza polubili policjantów z Gliwic :rotfl:

nawiasem mówiąc to chyba za często oceniamy gliniarzy tylko i wyłącznie przez pryzmat drogówki. Jeżeli twoja opinia o gliwickiej policji (jednym jej wydziale) oparta jest tylko na przyciemnianych szybkach i niebieskich światełkach to.... moje gratulacje ;)
Profil
PW Cytuj
krystian 
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 09:35     


Dołączył: 05 Wrz 2005
Skąd: Gliwice
niestety z innymi policjantami nie mialem do czynienia. zaluje. zebysmy sie dobrze zrozumieli. nie mowie ze to co robia jest zle i ze oni sa zli, jesli ktos mowi ze policjanci cos tam cos tam to zawsze pytam do kogo np dzwonia jak ich okradna czy np maja wlamanie do domu. bo wtedy policjanci juz sa dobrzy. ja tylko mowie ze czasami policjanci przesadzaja. naprawde uwazam ze przyciemniane szybki i inne (...) sa mniejszym zlem niz np nie dzialajace swiatla w maluszkach, czy stan techniczny niektorych pojazdow. moim zdaniem tego powinni sie czepiac. jak widze niektore auta to zastanawiam sie w ohgole jak te auta przeszly przeglad a 2 to jakim cudem kola w tych autach jeszcze sie kreca
Profil
PW Email Cytuj
jan 
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 22:06     



Dołączył: 07 Paź 2004
Skąd: Zatorze lub Trynek
Witam.
Pozwole sobie na moje przyslowiowe 2grosze.
Jak to sie dzieje, że podczas pięknej słonecznej pogody np. w styczniu drogówka często zza rogu wyłapuje nieszczęsników którym sie zapomniało właczyc światła. Oczywiście jest to wykroczenie i nie podlega dyskusji. Ale dlaczegoż owy patrol nie wyłapuje nie oswietlonych aut np podczas deszczu, mgły, wieczorami itp.To tez wykroczenie i stwarzajace o wiele wieksze zagrozenie. Czyz nie?
Dlaczegoz owe patrole nie eliminuja z dróg nieoswietlonych rowerzystów, dlaczego nie postawią swojego radara na Chorzowskiej w okolicach Brawo gdzie srednia nocą to ok 110km/h. Takich przykładów jest wiele, i jak tu wobec tego nie narzekać.
Profil
PW Email Cytuj
rrados 
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 00:08     


Dołączył: 15 Paź 2005
Skąd: kopernik
Wygląda na to że policja pracuje tylko do południa i w słoneczną pogodę.
Profil
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 09:45     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Ludzie ! Ludzie ! Państwo nie ma kasy na Policje i redukuje etaty w Sekcjach Ruchu Drogowego ... piszcie petycje to Ministra Spraw Wew. i Administracji pana Ludwika Dorna.
Profil
PW Email Cytuj
Everlast 
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 10:04     



Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Zabrze
krystian napisał/a:
niestety z innymi policjantami nie mialem do czynienia. zaluje


oj nie żałuj chłopie, ze do mojej sekcji nie trafileś bo Mariusz juz by ci powiedział, ze to nieprzyjemne jest.

Co do twojej wypowiedzi odnośnie gliniarzy to w pełni się zgadzam. To prawda w Gliwicach czepiają się o byle co - w Zabrzu jest spokojniej. Sam kiedyś za czarne szyby miałem starcie z jedym słynnym policjantem z gliwickiej drogówki - no ale jakoś się dogadaliśmy.

Mariusz
skąd Ty masz takie informacje, ze etaty likwidują w SRD? :szok:
Profil
PW www Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 15:22     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Everlast napisał/a:
jakoś się dogadaliśmy.
cieeeekawe jak - no bo chyba jako stróż prawa go nie skorumpowałeś ;)
Profil
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 16:28     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Everlast napisał/a:
oj nie żałuj chłopie, ze do mojej sekcji nie trafileś bo Mariusz juz by ci powiedział, ze to nieprzyjemne jest.

Eeee nie bolało :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Everlast napisał/a:
Mariusz skąd Ty masz takie informacje, ze etaty likwidują w SRD? :szok:

A nie jest tak ?
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 21:39     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Pytanie z innej beczki czy 2 małolatów może latać po ulicy z siekierami o godzinie 16 ???? Ten świat już powariował?????
Profil
PW Email www Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 22:17     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Raczej nie, a działo się coś takiego ?

Everlast napisał/a:
w Zabrzu jest spokojniej

Nie wiem czy spokojniej, ale sympatycznych policjantów macie. Byłem kiedyś na międzynarodowym meczu IPA w Knurowie i nawet udało się chwilkę pogadać :)
A Ty należysz do IPA, Everlast ?
Ostatnio zmieniony przez Mariusz Pon Lis 14, 2005 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Everlast 
Wysłany: Pon Lis 14, 2005 22:18     



Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Zabrze
do 16 moga potem już nie. :rotfl:

zartuję oczywiście ---> i znowu muszę zaciąć do Piotrulka, a mianowicie u nas na " wasi " takie rzeczy się nie dzieją :hyhy:
Profil
PW www Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 10:45     

Everlast napisał/a:
a mianowicie u nas na " wasi " takie rzeczy się nie dzieją



dzieją ,dzieją ,tylko sąsiedzi tego nie widzą i nie zglaszają na policję... :D :D
Cytuj
Ana 
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 14:21     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Piotrulek napisał/a:
dzieją ,dzieją ,tylko sąsiedzi tego nie widzą i nie zglaszają na policję..

czyli wszystko w normie ;) nie ważne wschód czy zachód, zwyczaje te same :P
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008