Poprzedni temat «» Następny temat
Allegro
Autor Wiadomość
p4cz3k 
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 23:25     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
a ja sie wkurzylem na allegro dzis....znaczy nie na allegro tylko na nie do konca uczciwego sprzedajacego...opis licytowanego przedmiotu wprowadzil mnie w blad:/ oto jak zamierzam sie zachowac...i mam nadzieje ze facet bedzie uczciwy.

Witam, mam taki dosc powazny problem. Mianowicie, zakupilem u Pana odtwarzacz z mysla o odwarzaniu plyt cd z zgranymi mp3, niestety mimo iz opis licytowanego przedmiotu zawiera taka opcje to w/w odtwarzacz nie posiada takiej funkcji (h t t p;//allegro, p l/show_item.php?item=76339945) .Nie odtwarza on ani mp3 zgranych na plyte i posegregowanych w katalogach, ani tez mp3 zgranych bezposrednio na plyte cd. W zwiazku z tym, iz staram sie traktowac osoby z ktorymi przeprowadzam transakcje uczcwie oczekuje rowniez tego z drugiej strony. Niestety Panski opis wprowadzil mnie w blad. Proponuje: odesle Panu odwarzacz na moj koszt i prosze jedynie o zwrocenie mi wylicytowanej kwoty - tj. 99 zl. Mam nadzieje ze bedzie Pan usatysfakcjonowany takim rostrzygnieciem sprawy. Pozdrawiam - horyczny.
Profil
PW Email Cytuj
pscoua 
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 23:33     


Dołączyła: 26 Lis 2005
Skąd: Gwardii
p4cz3k, nie musisz sie słaniać. Bądź stanowczy bardziej, bo jak typ wyczai, że może powiedzieć nie, to i powie.. Powiedz, że zmylił Cie i odsylasz odtwarzacz za pobraniem - wtedy on wplaca Ci kwote ktora zaplaciles dopiero po otrzymaniu towaru :) bezpieczne dla obu stron :)
To tylko wg mnie ;)
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 23:35     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
zobacze co koles napisze :=] ja wole zalatwiac sprawy ugodowo - nei zawsze mozna na tym wyjsc dobrze...ale coz...zobaczymy :=]
Profil
PW Email Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 23:52     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
p4cz3k, no miejmy nadzieje ze ten kolo okaze sie uczciwym kolesiem chociaz juz cos skrecił piszac to czego nie ma ...
Profil
PW Email Cytuj
pscoua 
Wysłany: Sob Gru 17, 2005 13:02     


Dołączyła: 26 Lis 2005
Skąd: Gwardii
p4cz3k, i jak?
Ja właśnie otrzymałam przesyłkę ale:
Witam!
Dostalam przesylke, ale bez obiecanego plynu do pielegnacji soczewek.
"Opakowanie zawierające 3szt.+1szt.gratis O2optix tylko 49zł!!!
Przy zakupie 1 op.soczewek+1szt.O2optix płyn do pielęgnacji soczewek o pojemności 60ml.gratis"
Nie kupowalam na stronie sklepu tylko ze wzgledu na to, ze tam takiej opcji nie bylo.Mimo wszystko jednak plynu nie otrzymalam! Jakie ma Pan propozycje??

Agata

I dostałam natychmiast odp.:

Witam
Bardzo mi przykro za przeoczenie.W poniedziałek wyślę Pani brakujący płyn.
Bardzo proszę o wyrozumiałość i jeszcze raz przepraszam .
Pozdarwiam Piotr

:D Trzeba być stanowczym, naprawdę :) Klient, nasz PAN! :)
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Gru 17, 2005 13:29     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Kiedyś kolega z Otwocka kupił na Allegro wskaźniki Auto Gauge coś tam. Niby hit na rynku. Do mierzenia ciśnienia doładowania, podciśnienia, ciśnienia oleju i temperatury. Takie bajery :) W sumie wydał pare ładnych stówek i czekał na towar. Kasa przelana, dwa tygodnie mijają i nic ... cisza. Sprzedawca nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile, więc kolega się wkurzył i zapytał się na forum czy jest ktoś z Gliwic, kto by mógł tam podejść i zapytać się co jest grane. Znalazło się nas trzech i postanowiliśmy pomóc chłopakowi w potrzebie ;-) Podał adres, zeszliśmy się w jednym terminie i poszliśmy :)
Efekt był taki, że facet następnego dnia wysłał wszystko ... a nawet gratisowo dorzucił voltomierz :) W sumie nie dziwie się facetowi ... zobaczył trzech miśków ... też bym się bał :P
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 10:00     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
firma windykacyjna :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 13:52     

a odczytales mu jego prawa ? :hyhy:
Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 19:16     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Bzyki napisał/a:
a odczytales mu jego prawa ? :hyhy:

Nie trzeba było :P Wystarczył powód przybycia ;) Facet troche się zawstydził ... zamknął drzwi, bo żona ... no i rozwinął rozmowę sam ... żeby tak łatwo było w Policji ...
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008