Poprzedni temat «» Następny temat
Dojrzaly mezczyzna
Autor Wiadomość
Dana 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 13:01     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Piotrulek, może :D jaknajbardziej wtedy ja niemusiałabym za kierownice trzymać :oczami:

Podarować mi odrobine nieba z zapewnieniem ze nie spadne na pysk jak czas bedzie na zejście z obłoków - dojrzały mężczyzna napewno tak umie :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
cinque 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 13:28     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
Dana napisał/a:
Podarować mi odrobine nieba z zapewnieniem ze nie spadne na pysk jak czas bedzie na zejście z obłoków - dojrzały mężczyzna napewno tak umie



Dana, ja tez wierzę, że on to potrafi
i mam nadzieję, że nie spadnę na pysk w tej mojej wierze....
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 13:31     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Kobietki...napewno nie spadniecie :D


bo taki mezczyzna ma zawsze opracowany plan awaryjny ;)
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 13:34     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
cinque, wiara cyni cuda wiec
Szamanka, moze ma racje
....oby :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 19:23     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Szamanko ciekawy temat i bardzo ambitny, bo myśląc o dojrzałym mężczyźnie wyobrażammy sobie tego, którego kochamy, o którym marzymy lub tego który jest naszym przyjacielem.. to ich cechy podajemy jako cechy prawdziwego (=dojrzałego) mężczyzny.

mnóstwo odpowiedzi, może powtórze czyjeś, z luźnych skojarzeń:
dojrzały mężczyzna to też ten przy którym i z którym czuję się bezpiecznie i swobodnie,
ten który wie co robi, potrafi przewidzieć skutki swojego działania a także przyznać się do błędu, powiedzieć przepraszam, gdy coś nie wyjdzie...

...i mnóstwo mnóstwo innych, jak się kogoś takiego spotyka na drodze to się to po prostu czuje :)
Profil
PW Cytuj
Yeti 
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 16:42     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Ja tylko trochę nie jestem kobietą, więc pozwólcie, że się wtrącę!... (więc "między nami kobietami":...)

Dla mnie określenie "dojrzały mężczyzna" kojarzy się przede wszystkim z jego odpowiedzialnością (hmmm.... ciekawe, bo zupełnie coś innego przychodzi mi do głowy, myśląc: "dojrzała kobieta")... Odpowiedzialność za własne słowa i czyny, ale również za bezpieczeństwo i przyszłość osób, których losy w jakiś sposób są mu powierzone...

Mam takiego znajomego... uosobienie dojrzałości!... Ale on mnie czasem przeraża! :zawstydzony:
Chyba się narażę niektórym osobom takim poglądem, ale powiem, że ... odkąd zacząłem czasami robić rzeczy bardzo niedojrzałe (nieodpowiedzialne), to ... czuję się lepiej, a moje życie wydaje mi się znacznie mniej szare,... mniej beznadziejne! ;););)

Chcę tylko powiedzieć przez to, że dojrzałość - podobnie jak wiele innych cnót - to rzecz cenna, byleby z nią nie przesadzić! ;)

Aha... wydaje mi się również, że jeśli facet, który wie, że nie nadaje się do życia w związku,... który wie, że próbując to robić byłby jedynie przyczyną łez i bólu,... Jeśli taki facet świadomie decyduje się zostać dożywotnio kawalerem, to również jest to przejawem wielkiej dojrzałości!... Bo jakoś wcześniejsze posty głównie (a może jedynie) mówią o dojrzałości mężczyzny, jako jego postawy w związku z kobietą. A moim zdaniem, to ... dojrzałość można wykazywać nawet na wyspie bezludnej :]
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 18:30     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Yeti napisał/a:
jakoś wcześniejsze posty głównie (a może jedynie) mówią o dojrzałości mężczyzny, jako jego postawy w związku z kobietą. A moim zdaniem, to ... dojrzałość można wykazywać nawet na wyspie bezludnej

właśnie dlatego miałam problem ze złapaniem tego tematu.. ciągle dzielił mi sie na dwa... o dojrzałym człowieku i prawdziwym mężczyźnie... trudno mi było i jest podzielić dojrzałość na męską i damską :)


Yeti napisał/a:
Mam takiego znajomego... uosobienie dojrzałości!... Ale on mnie czasem przeraża! Zawstydzony
Chyba się narażę niektórym osobom takim poglądem, ale powiem, że ... odkąd zacząłem czasami robić rzeczy bardzo niedojrzałe (nieodpowiedzialne), to ... czuję się lepiej, a moje życie wydaje mi się znacznie mniej szare,... mniej beznadziejne!

dojrzałość dla mnie nie równa się nadodpowiedzialności
zrobienie czegoś szalonego nie oznacza przecież niedojrzałości
dojrzałość polega przecież też na tym, żeby robić rzeczy szalone, cieszyć się życiem i wiedzieć gdzie są granice określonych zachowań
Profil
PW Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 19:19     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Dla mnie dojrzały facet to taki który wie czego chce i dąży do tego żeby to mieć :)
Profil
PW Cytuj
Ana 
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 21:30     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Bary i swinki napisał/a:
wie czego chce i dąży do tego żeby to mieć

oby tylko nie robił tego po trupach :]
Profil
PW Cytuj
Meggi 
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 22:38     



Dołączyła: 09 Paź 2005
Skąd: Katowice
Ana napisał/a:
oby tylko nie robił tego po trupach

Po damskich trupach...

Dojrzały mężczyzna bda o kobietę,
... potrafi sprawić ze każdy wieczór, dzień i noc spędzone przy nim stają się WYJ?TKOWE...

... to ktoś taki, kto potrafi porozmawiać o wszystkim i o "niczym"...

...potrafi milczeć kiedy słowa są zbędne...

...
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 01:06     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Meggi napisał/a:
... to ktoś taki, kto potrafi porozmawiać o wszystkim i o "niczym"...

...potrafi milczeć kiedy słowa są zbędne...

pięknie powiedziane Meggi... to bezcenne umiejętości :)
Profil
PW Cytuj
Dana 
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 10:36     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
...jeśli siedze w jednym pomieszczeni z facetem i milczymy a ja nie złoszcze sie ze gamoń nie ma nic do powiedzenia ,nie krępujemnie mnie ta milcząca sytuacja ,spokojnie oddycham tym samym powietrzem co on i nie mysle jak się pozbyć tego typka - tylko jak go zatrzymac

...to on napewno znaczy dla mnie ze dojrzał - jest dojrzały - do zjedzenia :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 13:43     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Dana napisał/a:
...jeśli siedze w jednym pomieszczeni z facetem i milczymy a ja nie złoszcze sie ze gamoń ... nie mysle jak się pozbyć tego typka - tylko jak go zatrzymac
...to on napewno znaczy dla mnie ze dojrzał - jest dojrzały - do zjedzenia


Hmmm.... Wydaje mi się, że to może być jedynie oznaką twojego apetytu na ten "kąsek",
no i ... może z tego, co będzie dalej wyniknie jego dojrzałość?... ;););)
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 21:16     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Yeti napisał/a:
Hmmm.... Wydaje mi się, że to może być jedynie oznaką twojego apetytu na ten "kąsek",
no i ... może z tego, co będzie dalej wyniknie jego dojrzałość?..


...taki scenariusz podoba mi się i to zkończenie o dojrzewaniu ;) jest ciekawe :]
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 21:40     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Dojrzaly mezczyzna

to on potrafi ze mna rozwiazywac wspolnie problemy i nie boi sie stawic czolu najgorszemu, wie jak wybrnac ze sytuacji.....jest soba nie udaje by zaimponowac.
Swoja dojrzaloscia pokazuje ze stac go na wiele, ale tez wiele moze dac z siebie...nie unika rozmow.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 21:54     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
tak prawde mowiac nie ma dojrzalych mezczyzn.... kazdy jest jak dziecko - jeden wiekszy drugi mniejszy ale zawsze zostanie dzieckiem.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 22:03     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Aither, kazdy inaczej traktuje mezczyzn

napewno sa wsrod tych dojrzalych i tacy, ktorzy zawsze pozostana duzymi chlopcami uwielbiajacymi wpadki i upadki za ktore nie zaplaca nic lub tylko pogrozonym paluszkiem.

Coz osobiscie wole jednak tych dojrzalych, tych ktorzy wiedza ze zycie to nie rowerek na "trzech kolkach" i w ten sam sposob chce ich traktowac...dojrzale
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 22:10     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ja kazdego faceta traktuje inaczej... jedni cos dla mnie znacza, inni duzo a jeszcze inni bardzo duzo... ale w momencie gdy taki zchowuje sie jak "szczeniak" co tu duzo ukrywac... tak go traktuje.
Na szczescie bycie "dzieckiem" ma tez swoje zalety :)
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 15:56     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Dojrzałym mężczyzna jest dla mnie mój tata :) ma 76 lat i mądrość ktora powinna cechować dojrzałego mężczyzne. :)
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 13:55     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Jeśli człowiek oczekuje od innych więcej niż może dostać to.....

... powinien najpierw sam się zmienić!!

Często jest tak że łątwo jest krytykować i w nieskończoność szukać tego swojego ideału (niezależnie czy to jest osoba dojrzała czy nie, niska, czy wysoka etc...) jednak zazwyczaj przy tym zapomina się o włąsnych wadach i niedociągnięciach. Nie wymagajmy od innych tego czego sami nie jesteśmy w stanie osiągnąć.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008