Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy :|
Autor Wiadomość
Bary i swinki 
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 21:49     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Ja skosztowałem pierwszy raz papierosa gdy miałem 13 lat potem zacząłem palić w wieku 15 w sumie do piwa i nawet mi to smakowało później paliłem już bez piwa i jakoś to sie rozkręciło aż zacząłem palić codziennie przez 3 lata i pare tygodni temu rzuciłem i narazie z tym walcze i jakos niechce odejść uzależnienie psychiczne:/ ale będe silny i będe walczył:D
Profil
PW Cytuj
Olaa 
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 23:49     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
ja pale od roku mysle ze jest to juz odrobine nalogowe aczkolwiek rzadko czuje glod tytoniowy-jesli nie mam papierosow to nie pale i nie ciagnie mnie jak mam to pale umiarkowanie tzn 2 papierosy dziennie chyba ze jestem na imprezie to pale duzo wiecej- bardzo wielka rzadkoscia jest jesli zapale w miejscu publicznym bo 1)nie lubie 2) nie chcialabym zeby poniektorzy znajomi to widzieli, a najbardziej nie znosze palic " w ruchu" czyli np idac chodnikiem, ulica itp. inni palacy mnie wogole nie draznia. Kiedy jestem w pubie ze znajomymi ktorzy nie pala pytam sie czy bedzie im przeszkadzalo jak zapale lub oddalam sie w inne miejsce- na ostatnim spotkaniu forumowym jak ostatnim razem zapalilam spytalam czy nie bedzie przeszkadzac o dziwo! nikt nie zglosil sprzeciwu z osob, ktore jeszcze byly :P a tak ogolnie to lubie sobie czasem zapalic i mam ochote ale nie jest ze mna jeszcze makabrycznie :D :P :P :P
Profil
PW Cytuj
Admike 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 08:16     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
dlaczego palicie .... ?? nie dotyczy

dlaczego przestaliscie palic ... ?? nie sprawiało mi to przyjemności i nie nauczyłem się

dlczego zaczeliscie palic ... ?? z ciekawości :zawstydzony:

denerwuje was gdy pali ktos z waszego towarzystwa...?? bardzo :zly:

jak staracie sie z tym walczyc ... ?? nie dotyczy
Profil
PW Email www Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 21:48     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Ola póki nie jest makabrycznie radze przestać:) z własnego doświadczenia. Mózg człowieka nie wpełni rozwinięty(za to granice przyjmujemy plus minus 21 lat) uzależnia sie od nikotyny po pół roku palenie jednego papiero dziennie a człowieka rozwiniętego po 2 latach także nalęzy sie nadtym poważnie zastanowić co masz z palenia dobrego a co złego Ci sie może przydażyć.
Profil
PW Cytuj
Olaa 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 22:57     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
hmmm narazie nie mysle o rzucaniu ale swoja droga Bary i swinki, pewnie masz racje---
Profil
PW Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 23:18     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Może i mam racje ale co z tego jak to tak cięzko sobie uświadomić ja bym nigdy tego nierozumiał bo przeciez lałem różno na te wszystkie ulotki o alkoholu i innych urzywkach gdyby nie kilka nieszczęśliwych/szczęśliwych wypadków które zmieniło moje życie i myśle że przynajmniej po części zrozumiałem jakim darem jest życie i staram sie je przynajmniej troszke bardziej docenić iuszanować :P
Profil
PW Cytuj
Tobi 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 00:21     



Imię: Tobiasz
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Katowice
ziutek997 napisał/a:
nie nawidzę jak ktoś pali w miejscu publicznym... :kwasny: to powinno być karane...
A czesto zdaża się że ludzie palą na przystanku czy idąc chodnikiem ktoś przed nami wypuszcza kłeby dymu.... ble... :dobani: :zdegustowany:
Jak ktoś chce sobie zapalić to z daleka od innych... :krzeslem:

True, true...
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 08:26     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Wczoraj lecialy "rozzmowy w toku" o nalogowcach co lubia sobie zapalic i jakie sa z tego konsekwencje ;) zapraszam na powtorke ;D
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 09:40     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Gmeras, moja babcia dozyla 85 lat...kopcila jak lokomotywa...i to bez filtra...wtedy jeszcze mozna bylo kupic "sporty"


nic jej nie dolegalo

Umieraja mlodzi ludzie,ktorzy nie mieli nalogow...

Ja wiem,ze papieros szybciej nam "wbija gwozdz do trumny"...ale to nie znaczy,ze palacze lapia inne choroby niz abstyneci

dodam,ze ja nie pale,nie palilam,nie probowalam :D
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 12:04     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Wypalone papierosy mogę policzyć :P Pierwszy raz zapaliłam gdy miałam 22 lata ;) Od tatmtej pory wypaliłam... hmm... dokładnie 15 :cwaniak:
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 18:01     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Ja nie wypaliłem ani jednego :] Nie lubię i brzydzę się.... :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 19:16     

Szamanka napisał/a:
bylo kupic "sporty"



hahaha pamiętam sporty i pamiętam kiedy przemianowali je na popularne zwane "popy"...siano to samo bylo ale nazwa już nowoczesna... :cwaniak: :cwaniak:
Cytuj
kobi 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 19:23     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Piotrulek napisał/a:
sporty

Sport to zdrowie
Póki mama się nie dowie
:rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 20:11     

kobi napisał/a:
Póki mama się nie dowie



oj,moja mama się kiedyÂ? dowiedziala ,do dzisiaj pamiętam kształt odbitej szmaty(mokrej) na moich plecach,oooooojjjjj jeszcze boli...
Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 20:48     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
do dzisiaj pamiętam kształt odbitej szmaty(mokrej) na moich plecach,oooooojjjjj jeszcze boli...


A co ? Nie slusznie zrobiła ?:)
Nie dziwić mi się tu ... ;)
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 20:52     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
I co szmata poskutkowała?? nie ma to jak dawne metody teraz to palenie z głowy próbują psychologiem wywalić :D
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 21:23     

Bary i swinki napisał/a:
I co szmata poskutkowała



niestety nie poskutkowała,palilem do 32 roku życia i ...........przestalem,ale to inna historia... :zalamany:
Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 23:05     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Szamanka napisał/a:
Gmeras, moja babcia dozyla 85 lat...kopcila jak lokomotywa...i to bez filtra...wtedy jeszcze mozna bylo kupic "sporty"


nic jej nie dolegalo

Umieraja mlodzi ludzie,ktorzy nie mieli nalogow...

Ja wiem,ze papieros szybciej nam "wbija gwozdz do trumny"...ale to nie znaczy,ze palacze lapia inne choroby niz abstyneci

dodam,ze ja nie pale,nie palilam,nie probowalam :D


wieze :] ale tez tam była mowa jak trudno rzucic to palenie itd :) a choroby niepowoduje nikotyna tylko substancje smoliste ;)
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 00:04     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
a teraz z innej beczki, kolega przywiozl z UK wagon dunhilli - odrazu sie czuje ze pali sie cos innego tzn wyskiej klasy tyton...nie to co mamy dostepne w polsce...niby tez dunhille...ale jednak nie...wypalilem kilka takich papierosow...i z obrzydzeniem patrze na to co proponuja mi w kiosku...bleeee...ale nadal pale...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 09:16     

p4cz3k napisał/a:
przywiozl z UK wagon dunhilli



za moich czasów(hahaha,fajnie to zabrzmialo)to dunhille były tylko w pewexach za dolce lub bony :ok: :ok:
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008