Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kisia
Sob Mar 04, 2006 12:14
Poplątane słowa prostego człowieka
Autor Wiadomość
Czarnulka 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 18:53     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Szamanka, ale ja nic nikomu nie zarzucam :zdziwko: Po prostu to była pierwsza myśl jaka mi przyszła po przeczytaniu tego wiersza...
Dobra..ja już się nie odzywam...koniec interpretacji z mojej strony,bo jeszcze mi sie znowu oberwie..
Profil
PW Email
Szamanka 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 18:59     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
:D :D Czarnulko kochana moja...ale ja nie mam zamiaru na Ciebie niczym rzucac

poprostu chodze o kilka lat wiecej po tym swiecie niz Ty moj slodki kwiatuszku

znam zycie i ludzi


ale ciesze sie,ze taka mloda osoba tak ciekawie mysli..chwali sie to moja Droga
Profil
PW Email
Dana 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 19:47     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Tak sobie czytam wasze dialogi Szamanka, i =CzArNuLkA=, w sprawie:

CzyCzArNuLkA= napisał/a:
nie zazdroszczę mimo wszystko Twojej żonie

bez obwiniania ,zarzucznia jakiegokolwiek oceniania - dodam !!!
to zgadzam się z wypowiedzią =CzArNuLkA=,
Ja zazdrosnabyłabym o to ze to nie dla mnie pisze Yeti, i nie mi rozwiesza na karteczkach swoje kwieciste wypowiedzi ,że nie mi zapycha poczte w pracy swymi sielankowymi wizjami ,nie do mnie płyna sms z natchnieniem na kolejny dzień ,nie ja czytam to co chciałabym przeczytac o swoich niedoskonałościach w innym świetle ,świetle Yeti, ..... poprostu tyle zwykła zazdrośc ..
i dlatego sądze ze =CzArNuLkA=, w swej wypowiedzi ma racje w mej interpretacji :P

fajnie się czyta YETI dlatego tu jestem i zabrałam głos :)
Profil
PW Email
Szamanka 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 20:03     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Dana, i tu niech Cie slawia niebiosa i bogowie za slowa jakie zostaly napisane przez Twoje paluszki

..mozna tylko pozazdrosci tym kobietom,ktorym Yeti, dawal swoimi slowami troche slonca
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 20:13     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Yeti napisał/a:
A to już będzie chyba jeden z ostatnich, a może nawet ostatni mój poplątaniec...

Yeti, nie rób nam tego proszę
Jeżeli
Yeti napisał/a:
Tym razem historia całkowicie świeża Wesoly ... i żywa,... że tak powiem: z przyszłością!

to może da Ci ta osoba wene tworczą byś mógł pisac na bieżąco, to co się dzieje w twoim życiu i sercu :)
Profil
PW Email
Dana 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 20:18     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Yeti, plataj dalej
co ja bede czytać :( :szok: :rozpacz:
Profil
PW Email
Yeti 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 10:17     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Ale się tu porobiło!... Po ponownym przeczytaniu powyższej dyskusji doszedłem do wniosku, że wcale nie muszę się bronić (na początku tak mi się wydawało). Teraz widzę w Waszych wypowiedziach więcej przychylności, a poza tym ... (myśl mi umknęła, więc jedynie się uśmiechnę do Was) :):):)

Mogę jedynie ubolewać, że - obnażając w tak dużym stopniu przed Wami moje niezbyt chlubne "wnętrzności" - definitywnie zatrzasnąłem przed sobą drzwi, za którymi mógłbym Was wszystkie poznać osobiście. Chociaż nie ukrywam, że i bez tego, sprawa mojego nieujawnienia była raczej przesądzona...

=CzArNuLkO=, proszę, nie obrażaj się tu na nikogo, ani nie milknij! Mam córkę w twoim wieku!... Twój głos jest dla mnie bardzo cenny! Ja wcale nie chciałem tu, żebyście mnie głaskali. Liczyłem na odrobinę zrozumienia i że nie zostanę potępiony. Ale przecież Ty mnie nie potępiasz! :) ... :calus:

Do licha! Ja czytając Leśmiana nie zastanawiam się, z kim on się tam w tych malinach "bzykał", czy rogi komuś przyprawiał, czy ślub obiecywał...

Dano, :calus: ubolewam, że moje zapasy się wyczerpały! Może jeszcze coś znajdę, albo... proszę o cierpliwość! Dziękuję Ci za ... za wszystko, co napisałaś! Przy okazji dodam, że moja żona też dostawała wierszyki, piosenki (bo kiedyś trochę na gitarze brzdękałem)... Ale przez te dwadzieścia lat, jakie minęło od tego czasu, nic z nich nie zostało,... a coś, co było motywacją do ich pisania mocno wyblakło... Nie jest ten topik jednak miejscem, żeby roztrząsać, dlaczego!...

Szamanko , wiem,... czuję,... że rozumiesz mnie, jak niewielu! :calus:

Cytat:
no szczesciary te kobietki,ktorym dane bylo poznac Ciebie
Zapewne niejedna kobieta chciałaby dostawać takie wierszyki, ale nie ode mnie Szamanko! :) ... W innym miejscu trafnie ujęłaś: ja chciałem im tylko trochę słońca podarować ... :)

Cytat:
czy mozna chciec czegos wiecej,jezeli tak dyktuje Ci serce... jezeli czujesz potrzebe nie tylko wirualna spotkania tego kogos?

Oj, można, można! :zawstydzony: ... póki płynie z żyłach krew!...
Ale ten "wirtualny buziak i przy kawie rozmowa", to naprawdę może być czymś ... (przepraszam za wyrażenie) cenniejszym niż orgazm!

Kisiu :calus:
Cytat:
to może da Ci ta osoba wene tworczą byś mógł pisac na bieżąco, to co się dzieje w twoim życiu i sercu

Mam wiele wiary, że tak właśnie będzie! :) To dla mnie takie ... malutkie, prywatne niebo! Gdy wokół szara mgła... Czy jednak uda mi się naplątać coś nowego, godnego tej wyjątkowej osóbki?... Jeśli tak, to nie będę tego przed Tobą ukrywał! :)

??? :calus: To buziaczek dla każdego, co tu zajrzy, a nie ma ochoty albo odwagi, żeby zostawić jakiś ślad... Na zachętę! :) Decydując się na uruchomienie tego topika, najbardziej obawiałem się, że znajdę się w nim tylko te moje posty...

Chyba pogodziłem się już z tym, że męska część forumowiczów omija to miejsce... To zapewne takie niemęskie?... Czy ta mała prowokacja omoże, żeby choć jeden playboy (= męski punkt widzenia) się uśmiechnął do mnie, albo dał mi po twarzy?
Profil
PW Email
Ana 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 15:16     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Yeti napisał/a:
??? calus To buziaczek dla każdego, co tu zajrzy, a nie ma ochoty albo odwagi, żeby zostawić jakiś ślad

brzmi niemalże jak wywołanie w szkole do odpowiedzi ;)

Yeti, czasami się po prostu czyta i zachwyca tym co ktoś pisze. Nie "zostawia się śladu" dlatego, że uważa się własne słowa za niewystarczające do wyrażenia opinii. Pisz jeszcze, ja czytam. :D
Profil
PW
Yeti 
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 14:15     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Ana napisał/a:
brzmi niemalże jak wywołanie w szkole do odpowiedzi ;)
... czasami się po prostu czyta (...) nie "zostawia się śladu" dlatego, że uważa się własne słowa za niewystarczające do wyrażenia opinii.


Oj, Ano Moja droga! Ja aż tak nie chciałem! :( Sam, czytając innych dzieła nie wiedziałem nieraz co powiedzieć... Dlatego, uruchamiając ten topik,... wydawało mi się, że to może być kompromisem jakimś korzystnym,... sugerowałem, żeby Ci, co tu się zabłąkają chociaż jakiś jeden znaczek postawili, wskazując ewentualne zabarwienie swoich odczuć... Liczyłem więc, że pojawią się posty, których trescią byłby jeden prosty obrazek, np. :ok: , :dobani: , :wsciekly: albo :zdegustowany: a może :calus: ... Dlaczego? Cóż, chciałem wiedzieć chociaż, kto mnie podglądał, kiedy ja tu przed Wami taki striptiz duchowy odważyłem się zrobić... Wierzę, że mnie rozumiesz, nawet jeśli nie zgadzasz się ze słusznością mojego pomysłu.

A poza tym, to dla Ciebie specjalnie jeszcze ... :calus: :calus: :calus: , bo ten buziak powyżej (obok ???) przecież nie był dla Ciebie :) Ty już u mnie byłaś wcześniej,... ślad zostawiłaś,... tylko że ja, zapomniałem o poprzedniej stronie... Przepraszam!
Profil
PW Email
Ana 
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 19:08     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Yeti napisał/a:
:(

Yeti, nie tak: :( tylko tak: :D proszę

Napisałam tylko, że nie wiedziałam co napisać to siedziałam cicho. Zaś umieszczenie samej buźki wydawało mi się banalne i nabijające tylko liczbę postów :wstyd: za każdego z tych poplątańców należy Ci się :padam: i :calus:
Cieszę się że piszesz i mogę to przeczytać :calus:

koniec mojego brzydkiego :offtopic: czekam na kolejne słowa poplątane :calus:
Profil
PW
Yeti 
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 16:48     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Od razu przepraszam za ten post, ale ... po prostu, czasem w głowie rodzi się głupi pomysł i trzeba coś z tym zrobić! :)

=CzArNuLkO=, ze specjalną dedykacją dla Ciebie!.... No i troszeczkę jeszcze dla Dany. Tylko sie na mnie nie obrażajcie, proszę! Ja naprawdę Was rozumiem i wiem, że macie rację! :) ... ale to, że Wy macie rację, wcale nie oznacza, że ja jej nie mam! ;););) ... albo chociaż pozwólcie mi w to wierzyć! :calus:

Pod nieobecność natchnienia... lepszego,
A nie chcę, by topik mój już szedł "pod młotek",
Zaproponuję Wam coś ... dziwnego:
Pół-bajkę, pół-fraszkę, pół-anegdotę!

Pewnie dlatego, że winien się czuję,
Chciałem tu jeszcze dodać słowo!
Ale pozwólcie, że je zrymuję,
Żeby nie było off-topikowo!...

Chcę Wam powiedzieć o mojej mamie,
Co potrafiła w każdą porę,
Nawet przy najciekawszym programie,
Zasypiać przed telewizorem.

Więc wyobraźcie sobie, Mili,
Film z Ameryki, akcji kino!
Tego dobrego godzinę bili,...
A mama chrapie z błogą miną.

Lecz jak to zwykle w filmach bywa,
Bohater nasz nagle jakoś ożył,
I tym, co czas cały od nich obrywał,
W ostatniej scenie sam dołożył!

Już widz wrażliwy szczerze się wzruszył,
Czuje jak rośnie w nim wiara w ludzi!
Tak błogo robi się na duszy...
A wtem się moja mama budzi!

Zmaga się z myśli swoich matnią!
Przecież poczciwa z niej kobiecina!
Patrzy na scenę filmu ostatnią...
I rzednie jej mina!... I już przeklina:

"Czemu ten facet tak bije tamtego?...
Powinni go zamknąć do więzienia!...
Jak można? Boże, nie widzisz tego?...
Cham! Świnia! ?ajdak bez sumienia!!!"

Gdy dziś o tym myślę, wzdycham sobie,
Że mama wybaczy - mam cichą nadzieję,
Że nie przewraca się w złości w grobie,
A co najwyżej - serdecznie się śmieje. :)

I Was, Kochani, przepraszam od razu
Za prosty morał z tej rymowanki:
Niełatwo ocenić jest treść obrazu,
Widząc zaledwie kawałek ramki!
Ostatnio zmieniony przez Yeti Wto Paź 18, 2005 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
Dana 
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 17:14     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Dzięki wielkie za dedykacje , wspólna z =CzArNuLkA= dzielić się trzeba :D

...nie sadze żebym miała racje Yeti, pewnie ona jest po Twojej stronie - ja tylko napisałam co sobie mysle czytajac tamte słowa - pozwoliłam sobie :]



Yeti napisał/a:
Niełatwo ocenić jest treść obrazu,
Widząc zaledwie kawałek ramki!


Tak właśnie :ok:
wiec dalej ,odsłaniaj obraz :P
Profil
PW Email
Bary i swinki 
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 19:49     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
podobał mi sie morał :) bo zastanawiałem sie do czego dążymy i zaspokoił on moje oczekiwania :D
Profil
PW
Czarnulka 
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 21:40     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Yeti, ale z Ciebie agent :P Ja przecież nie napisałam,że jesteś zły,niewierny,niedobry,BE! Tylko jako kobieta współczuję Twojej żonie. Ehhh..ja już naprawdę sie komentuję wierszy :]
Profil
PW Email
Yeti 
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 09:04     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Dana napisał/a:
...nie sadze żebym miała racje...

Dano! Wręcz przeciwnie :) ... ja tylko... przecież wiesz, ile odcieni pomiędzy czarnym a białym się mieści! Ja nie mówię, że jestem biały, ani że czarny! Jestem szary,... jak wielu! Ale na odcień tej szarości też można przecież różnie patrzeć...
Wiele zależy od ... "oświetlenia" ;)
p.s.: Czy ten kot na avatarku Cię zjadł, czy tylko taki duży urósł, że Cię całą zasłonił?


=CzArNuLkA= napisał/a:
Ehhh..ja już naprawdę sie komentuję wierszy

=CzArNuLkO= !!! To ja tu się tak staram,... nie rób mi tego! Spójrz na to w ten sposób: stałaś się inspiracją do najdłuższego wierszyka, jaki kiedykolwiek napisałem! Nie przejmuj się, że nie ta osoba, ani nie taki wierszyk!... ;)
Ja wiem, że Ty mnie nie oskarżasz! Ale ja też wcale nie mówię, że jestem dobry, wierny,itd... Nie mówię też, że nie masz racji! Całkiem szczerze!... Trochę mi nawet głupio, że ... wykorzystałem Cię :zawstydzony: .
Padły pewne słowa, wcale nie bez racji, ale mechanizmy obronne w moim mózgu zostały uruchomione... Tak jak napisałem - przychodzą jakieś myśli do głowy i trzeba coś z tym zrobić... Nie obrażaj sie na mnie!
Aha... Określenie "agent" uznałem za komplement - dziękuję! :calus:


Bary i swinki napisał/a:
...bo zastanawiałem sie do czego dążymy...

Dzięki, że się pojawiłeś! ... i dzięki, że doczytałeś do końca! Faktycznie forma wierszyka zrobiła się zbyt rozlazła jak na wagę tego, co chciałem powiedzieć. Pierwotnym zamysłem był sonecik (czyli 14 wersów), ale nie udało mi się... Moja wina!
Bo tak naprawdę nie rymy są problemem, tylko żeby wiedzieć, co się chce powiedzieć. Ja to wiedziałem! :] ...
Prawdę mówiąc, śledzę twoje komentarze na innych topikach literackich i liczyłem, że wreszcie znajdzie się ktoś, kto mi tu szczerze podsunie jakąś przydatną wskazówkę, bez słodzenia... A może jeszcze nie wszystko stracone?... Zachęcam!
Profil
PW Email
Czarnulka 
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 15:44     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
I dziekuję,że stałam się inspiracją :P Ale...hehehe :rotfl:
No tak sie poczułam jakbyś myslał,że Cię oskarżam...
Będę nadal komentowała,ale będe uważał na to,co piszę ;)
Profil
PW Email
Bary i swinki 
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 16:38     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Myślałem że nikt ochoty nie ma czytać tych pierdół co pisze :) Na innych topikach i tak powstrzymywałem sie od negatywnych opinnii :P sam pisze i to cieńko także kim ja jestem żeby oceniac, co jeśli sie myle, zawsze ktoś może powiedzieć że jestem za młody i co ja wiem o poezjii :D Mam już w głowie mały zarys Ciebie chciałbym usłyszeć jak mówisz dwa teksty jeśli kiedyś bym mógł ten ostatni i ten wiersz o sercu wątrobie itd... I takie małe pytanko mam czy czytałes kiedyś takiego pana Załuckiego Maryana?? I jeszcze jedna rzecz mnie interesuje w jakim odstepie czasowym były pisane te teksty :D za odpowiedz z góry dziekuje :) mam nadzieje że Ci nie zaśmiecam tematu :)
Profil
PW
Yeti 
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 16:42     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
=CzArNuLkO=, dziękuję! :calus: W takim razie muszę się postarać teraz, żebyś miała co skomentować ;) ... a tu akurat jak na złość, z jednej strony natłok spraw służbowych, a z drugiej ... małe przygnębienie...

Cytat:
...Będę nadal komentowała,ale będe uważał na to,co piszę

Powiem tak: a jeśli każdy małż będzie uważał, żeby mu się żadne ziarenko piasku pod skorupkę nie wsunęło?... To dobrze będzie, czy źle?...

Umiejętność ważenia słów i dyplomacja to niewątpliwie zalety, ale szczerość, spontanicznosć i bezkompromisowosć także!... Cokolwiek zrobisz, jesil będziesz sobą, to będzie dobrze! Ja tam Cię lubię! :zawstydzony: ... a małże niech się czasem pomęczą, to i jakaś perełka się pojawi! ;) ... Nikt do nikogo nie ma żalu, topik nie padł, jakiś wierszyk powstał! Zobacz! Same pozytywy!... Dziękuję! :calus:
Profil
PW Email
Czarnulka 
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 17:19     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Lepiej mi :D Dziękuję :zawstydzony:
Profil
PW Email
Yeti 
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 15:52     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Pozwól, Bary, że Ci odpowiem! Przepraszam, że dopiero dzisiaj!

Cytat:
kim ja jestem żeby oceniac

Dla mnie jesteś młodym człowiekiem, który zechciał zatrzymać się na chwilę nad moimi "dziełami" i liczę, że podzieli się swoimi uwagami ze mną... skoro sam próbujesz pisać, to tym lepiej, bo już rozumiesz, że Słowacki mógł sobie powiedzieć: "chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa!", a nam zwykłym śmiertelnikom pozostaje podziwiać mistrzów i zmagać się z własną niedoskonałością! :)

Cytat:
zawsze ktoś może powiedzieć że jestem za młody i co ja wiem o poezji

O poezji wiesz już wszystko, co trzeba! :) ... ale mógłby ktoś powiedzieć, co Ty wiesz o życiu!... Nie obawiaj się! Ja tak nie powiem! Pomimo, że to, co jest główną przyczyną moich "słów poplątanych", jest i powinno Ci być zdecydowanie nieznane, a wręcz nie akceptowane przez Ciebie! Bo nie wiem, czy zauważyłeś, ale zasadniczo inspiracją moich wierszyków są uczucia (fascynacje), które nie powinny mieć miejsca!... wbrew zasadom moralnym wyznawanym również przeze mnie samego (taki miłosny syndrom Konrada Wallenroda ;) ). Ale skoro się pojawiły, to ja jestem za nie wdzięczny Opatrzności!
Bary! Ja tam uważam, że aby być dobrym lekarzem, nie trzeba wcale najpierw zachorować na wszystkie chroby! Nigdy też nie słyszałem, żeby od krytyka filmowego oczekiwano, aby najpierw stał się producentem, reżyserem, czy gwiazdorem w jakiejś superprodukcji! ;) Wystarczy otwarty umysł i odrobina humanizmu!... i myślę, że tego Ci nie brakuje! A młodość ma swoje zalety! :]

Cytat:
chciałbym usłyszeć jak mówisz dwa teksty

Obawiam się, że to raczej będzie niewykonalne... No i nie wiem, czy bym potrafił ;) ... ale wiem, jak chciałbym, aby te moje słowa brzmiały. Wszystkie, nawet te pisane z przymróżeniem oka, płyną z głębi mojej duszy. Jeśli są zbyt prymitywne, żeby użyć do nich słowa "poezja", to dlatego, że tak prymitywna jest moja dusza... Recytując wiersz, trzeba umieć "wstawić" ten kawałek duszy, którego same słowa nie niosą ze sobą, a co najmniej nie zaprzepaścić tego, co już w nich jest. Ja takiego talentu nie posiadam, więc mógłbym okaleczyć własne dziecko...

Cytat:
czy czytałes kiedyś takiego pana Załuckiego Maryana?

Nie! O jego istnieniu dowiedziałem się od Ciebie :) ... a dzisiaj nawet poszukałem co-nieco o nim w Internecie, bo pomyślałem, że może to wstyd, że nie znam takiej osoby.

Cytat:
w jakim odstepie czasowym były pisane te teksty

Teksty wstawione na niebiesko wygrzebałem z mojego archiwum. Pierwszy powstał niespełna trzy lata temu, a ostatni pod koniec sierpnia tego roku. Nie jest to "działalność" regularna. Na codzień robię rzeczy bardzo prozaiczne. ;) Zasadniczo były one pisane wyłącznie z myślą o przekazaniu ich treści jednej jedynej adresatce (nie zawsze tej samej), a nie o publicznej prezentacji. Będąc już w Forum coś mnie jednak zaczęło korcić :)
Teksty wpisane kolorem domyślnym (u mnie czarny) oraz ten ostatni na brązowo są wymyślone na bieżąco, w dniu wpisywania konkretnego posta i wyłącznie na jego użytek :)

Mam nadzieję, że odpowiedziałem wyczerpująco!... I liczę, że nie zostanie to uznane za działalność off-topikową! W końcu rozmowa jest w temacie! ;)
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008