Poprzedni temat «» Następny temat
Jak oceniasz prace UM
Autor Wiadomość
Marysia 
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 21:08     


Dołączyła: 22 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
W UrzędzieOK- ale są braki w serwisie/stronce/ Urzędu. Kiedyś miałam ważną sprawe do załatwienia, ale nie wiedziałam gdzie znajduje sie ulica , ktorą miałam w adresie. Weszłam na serwis ,a tam okazało się , ze nie ma spisu ulic w mieście. Jest owszem mapka , a tam ulice , ale żeby znależć poszukiwaną trzeba przekopać wszystkie mapy i wszystkie dzielnice. Wydaje mi się że to chyba nie powinno być takie trudne zrobienie spisu ulic i ich umiejscowienie n mapce. Acha ,a t.z. " szukaj" działa jak mu się chce. :help:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 21:41     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Przecież mapka na stronce gliwic jest wyśmienita i zupełnie czytelna. Po niej wszystko można zobaczeć, włącznie z przystankami autobusowymi i tramwajowymi. Spróbuj znaleść coś na mapce z serwisu Zabrza.
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 22:58     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
niestety wiele urzędów miejskich ma bardzo nieczytelne i niedokładne strony :(
Profil
PW Email Cytuj
Marysia 
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 23:53     


Dołączyła: 22 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Tak, tak mapki są dobre , ale prostsze jest szukanie ulicy według spisu- klikam na nazwe i dopiero potem pokazuje się mapka z jej umiejscowieniem. Tak jest łatwiej i szybciej .Według tych zasad skonstruawany jest atlas samochodowy- proste, szybkie i wygodne- pozdrawiam! :super:
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 05:13     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
a mapce na UM trzeba wiedzieć jak sie nazywa szukana ulica i wszytko ladnie sie wyswietla

nie znalazlem lepiej wykonanej mapki Gliwice ani innego miasta w okolicy niz ta nasza na stronie UM
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 00:16     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
dzis w UM były niezłe tłoki na parterze, ponieważ tam też znajduje sie punkt przyjmowania PIT-ów :)
Profil
PW Email Cytuj
niezgrzeszona Stysia 
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 10:03     


Dołączyła: 23 Maj 2005
Skąd: Zabrze
co do załatwienia spraw w urzedzie ... moge co nieco powiedziec jak to jest w moim miejscu zamieszkania... Z doświadczenia... kiedy przychodzi strona na wstepie z "buzią" i pretensjami to jest ładnie odpałowana :rotfl: ... ale kiedy przychodzi z wymalowanym spokojem na twarzy, wtedy jest załatwiona również ze spokojem :D i wszyscy sa zadowoleni :hurra:

niestety zdarzaja sie ludziska wrecz stare hetery które z zasady obsługują strony z góry :zdegustowany: i dlatego przez takich pracowników opinia o załątwianu spraw w urzedzie jest taka a nie inna :zdziwko:

ale miejmy nadzieje ze emerytura ich doścignie i ciutke sie poprawi :D
Profil
PW Email Cytuj
tajfun 
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 22:38     


Dołączył: 07 Kwi 2006
Skąd: Wilcze Gardło
składalem wniosek o wymianę prawka no i się trochę nastałem.tam gdzie powinny obslugiwac dwie lub trzy panie to jest jedna i kolejka po byku.ale narzekanie nic nie da i trzeba swoje odstac(PRAWO JAZDY WYDANE DO 98 ROKU JEST WAZNE DO KONCA CZERWCA).pozdrowienia :)
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 09:11     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
tak to jest jak sie wymienia na ostatnia chwile ;]
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 08:12     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Gmeras napisał/a:
tak to jest jak sie wymienia na ostatnia chwile


Dokładnie! :) Będąc w tej samej sytuacji, odebrałem w ubiegłym tygodniu nowe prawo jazdy... Zarówno złożenie "papierów" jak i odbiór dokumentu, miały miejsce szybko, bezproblemowo i ... miło! :)

Myślę, że gdyby w tym miejscu faktycznie siedziało trzy razy tyle urzędników, to ktoś zarzuciłby, że utrzymujemy niepotrzebnie zbyt liczną bandę "darmozjadów". (jeśli kogokolwiek to określenie miałoby urazić, to przepraszam!... Był códzisłów! :) )
Profil
PW Email Cytuj
Asienka 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 08:13     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
W?ASNIE WOJEWÓDZKI DZWONI DO NASZEGO UM :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 15:13     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
W?ASNIE WOJEWÓDZKI DZWONI DO NASZEGO UM

po co :?:
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 16:06     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Asienka napisał/a:
W?ASNIE WOJEWÓDZKI DZWONI DO NASZEGO UM


Urząd Wojewódzki?... :przestraszony:

... Czy Kuba Wojewódzki? ... :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Asienka 
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 19:50     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Yeti napisał/a:
Kuba Wojewódzki


robic sobie jaja :D cos na temat PIASTA niewiem dokładnie bo zadzwonił mi telefon :\
Profil
PW Email www Cytuj
Marysia 
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 22:00     


Dołączyła: 22 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Ostatnio zauważyłam zmiany na Zatorzu- nowe chodniki , naprawanie jezdni, i jakoś się czyściej zrobiło- zmiany na lepsze- czy ktoś wie jak się nazywaja radni z Zatorza i z jakiej są partii- to ważne bo zbliżają się wybory na jesieni!
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 07:37     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
h t t p;//w w w um.gliwice, p l/index.php?id=10888/1 tu masz tych radnych wszystkich
Profil
PW Email Cytuj
Marysia 
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 22:42     


Dołączyła: 22 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Załtwiałam wymiane dowodu osobistego- wszystkie formalności trwały około 10 minut- nie ma porównania z czasami kiedy stało sie godzinami w kolejkach! Acha- dla tych co nie wiedzą- oprócz kasy na dole są jeszcze na 4 piętrze 2 kasy, przy których nie ma nikogo!
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 22:18     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
Marysia napisał/a:
Załtwiałam wymiane dowodu osobistego

Ja również dziś odebralem nowy dowód osobisty. Wszystko zgodnie z procedurą. Nie mam do czego się przyczepić.
Przy składaniu wniosku obsługujący mnie urzędnik wykazał z własnej inicjatywy dobrą wolę, zaangażował swoją koleżankę do wygrzebania czegoś w archiwum, przez co zaoszczędził mi sporego problemu. Po nowy dowód zgłosiłem się w wyznaczonym terminie i ten czekał na mnie (pewnie był już przed czasem, ale mi się nie spieszyło).
Kolejny raz mogę powiedzieć, że przez nasz U.M. zostałem obsłużony bardzo dobrze :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 11:47     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Po dzisiejszym przesiadywaniu w UM moge smialo stwierdzic ze praca w UM jest sprawna i bezproblemowa. Na dzien dobry pozalatwialam wszystko, kasa szybka potwierdzenie w Cywilnym expresowo zlozenie wniosku tez szybko, mila obsluga w kazdym z dzialow, informacja krotko i na temat informowala co dzie jak zalatwic. Uwazam ze wiele sie zmienilo od czasu gdy pol roku temu odbieralam prawko :) i dobrze :) czlowiek z usmiechem wchodzi do UM :)
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 13:57     

Szczęsciara jesteś albo ja mam wybitnego pecha, cokolwiek ide tam załatwic musze sie nabiegac po pietrach, nikt nie jest w stanie mnie dokładnie poinformowac a juz informacja tefoniczna to totalna katastrofa. No chyba że ja jestem jakaś niekumata :niepewny:
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008