Poprzedni temat «» Następny temat
Trendy
Autor Wiadomość
p4cz3k 
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 20:46     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
trendi tu trendi tam...hyhyhyh a moge tez byc trendi?
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 20:48     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Trędi to trzeba sieurodzić :] Ja to mam we krwi :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 21:53     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
kobi napisał/a:
Trędi to trzeba sieurodzić :] Ja to mam we krwi :hyhy:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Tak trzymać :D
Profil
PW Email www Cytuj
Olaa 
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 23:52     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
LOL Panowie ja sie do Was nie umywam :rotfl: :P
Profil
PW Cytuj
cinque 
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 10:56     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
Olaa napisał/a:
LOL Panowie ja sie do Was nie umywam

to jesteśmy dwie :)

ach, ta męska próżność :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Zagiel 
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 22:07     



Dołączył: 09 Kwi 2005
Skąd: Sośnica
hmm... poruszace temat dosc zlozony i wcale nie taki oczywisty jak moze sie wydawac, bo bycie edgy (czyt. trendy), to jednak troszke wiecej niz noszenie ciuszkow z metka marks & spencer, C&A, jackpot & cottonfield, czy nawet reserved, a nawet - o zgrozo - reporter, tu bardziej chodzi o chec zycia najblizej najswiezszych wydarzen, trendow czy zachowan. dla nas - ubogiego krewnego Stanow Zjednoczonych, od zawsze bycie snobem kojazylo sie z czyms wyjatkowym i elitarnym, bo de facto - tak wlasnie jest, na bycie snobem moga sobie pozwolic nieliczni do dzis, a skoro jest on dla wiekszosci nie osiagalny, to wymyslilismy swoja polo-cocte snobizmu - "trendyzm", czyli chec bycia na czasie, na topie - bo coraz wiecej ludzi jest stac na marki przeznaczone dotychczas tylko dla "bywalcow" koktajl party, najmodniejszych lokali i temu podobnych miejsc.
wkraczamy (jako narod) w faze nowobogactwa, gdzie jest nas stac na coraz wiecej dobr, ktore do tej pory zarezerwowane byly tylko dla nielicznych i przez to wszystko zachwyca, jest takie nowe, lepsze, piekniejsze i wspanialsze niz bylo dotychczas, stad ta niczym nieograniczona chec konsumowania tego, co uznawane jest powszechnie za ekskluzywne i na czasie, choc takie w rzeczywistosci wcale nie jest. w wiekszosci sa to resztki z "panskiego stolu" i generalnie rzecz biorac, by tak na prawde byc edgy nalezy zrobic o wiele wiecej niz ubrac nowy sweterek z metka "Smith's" i powiedziec: "Tracham sobie dzis bryką jak wporzo umcyk, z ziomalem pingpongiem. Nagle lookam, a tu śmiga dojara, szmaty ma cool, [...]", bo to jest wlasnie zachowanie typowego chlopaka nowobogackiego, ktory mysli, ze nasladujac postawy przyjete gdzies w okolicach miasta stolecznego upowaznia go do bycia edgy.
Kazdy ma takie trendy na jakie zasluguje w swoim srodowisku, a od siebie moge dodac, ze nie ma sensu sie lansowac na style usilnie wprowadzane przez stacje ogolnopolskie, bo jest to zachowanie dosc przykre dla otoczenia. Jesli ktos w tym co robi, jak sie ubiera, zachowuje i co mowi stara sie byc maksymalnie naturalny, to jest bardziej edgy, od najbardziej wystylizowanego prezentera jakiejkolwiek telewizji na swiecie :)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 13:23     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
nie jestem trendy i nie ide z moda :) mam swoja mode, ktora raczej nie pasuje do terazniejszych czasow :) hehehehe :) ale mnie to jakos nie przeszkadza :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 22:44     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
nie mozna byc trendy na siłe, ubieramy to co lubimy a nie to co jest akurat modne, zachowujemy sie tak jak chcemy , a nie tak jak ktos nam nakazuje i mysle ze to własnie jest trendy
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 23:43     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Cytat:
ubieramy to co lubimy a nie to co jest akurat modne, zachowujemy sie tak jak chcemy , a nie tak jak ktos nam nakazuje i mysle ze to własnie jest trendy

dobrze powiedziane Dorothy
szkoda że nie rozumieją tego szalone trzynastki, dla których trendy przede wszystkim oznacza różowy kolor :/
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 23:51     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Ana kazdy wiek ma swoje prawa i mysle ze te szalone trzynastki kiedys wyrosna z tego rozu
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 00:07     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
miejmy nadzieję Dorothy, czasami mnie praktycznie telepie jak je widzę;)
niestety pewnie dużo wody w rzekach upłynie zanim znormalnieją :)
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 00:26     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
napewno znormalnieja , wiem o tym , a nam nie pozostaje nic tylko troche wiecej tolerancji............, tolerancja tez moze byc trendy hihihihihiii :D
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 00:32     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ja tam lubie u dziewczyn różowe bluzeczki. Jedynie bardzo odstraszaja mnie te buty wygladajace jak pontony, lub jak to kolega je nazywa "żelazka".
Profil
PW Email www Cytuj
Ana 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 00:50     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Dorothea napisał/a:
tolerancja tez moze byc trendy hihihihihiii


ale mi się włącza coś co można agresorem nazwać na widok takich panienek :zly: :P


Major napisał/a:
Ja tam lubie u dziewczyn różowe bluzeczki.

Major :evil: :krzeslem:
a ja CIę już zdążyłam polubić :zawstydzony: :hyhy:
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 00:52     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Ana a ja nie zwracam na to uwagi, niech sie rozowieja jak tak im sie podoba :D
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 00:52     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
?adne są różowe bluzeczki. Tylko wiadomo, wszystko z umiarem. Jakby lazila dzien w dzien tak ubrana to hmmm to juz nudą zawiewa. Ja to uwielbiam błękit i chcialbym sobie sprawić koszule z jakiegoś śliskiego materiału w takim właśnie kolorze i tez pewnie ktos by mnie podpisal pod trendi kolesia :zalamany:
Profil
PW Email www Cytuj
Ana 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 01:04     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Major napisał/a:
hmmm to juz nudą zawiewa

mudą juz zawiewa ta moda na różowe od jakichś dwóch lat :P no ale dobrze, już nie zrzędzę ;)
hmmm... w niebieskim powinno być CI do twarzy :) i wszystko zależy od tego co to będzie za koszula trendy niekoniecznie musi oznaczać coś złego* :hyhy: :hyhy: :D


*o ile oczywiści nie jest to różowe :evil:
i już milknę bo widzę że monotematyczna jestem :P
Profil
PW Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 01:07     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Ana jestes poprostu niesamowita

Precz z różem!!!!!!!
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 01:08     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Kiedys sie smiali ze mnie bo chodzilem w niebieskich spodniach, niebieskich koszulach i bluzach i samochod ktorym jezdzilem tez byl niebieski, no pod granatowy podchodzil. Lans :P
Profil
PW Email www Cytuj
Ana 
Wysłany: Nie Paź 16, 2005 01:17     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Dorotko (mogę pisać w ten sposób?) ja po prostu mam uczulenie na niektóre rzeczy :P po pierwsze na głupotę :D a po któreśtam na laleczki barbie :D i nic juz tego nie zmieni :evil:


Major napisał/a:
Kiedys sie smiali ze mnie bo chodzilem w niebieskich spodniach, niebieskich koszulach i bluzach i samochod ktorym jezdzilem tez byl niebieski, no pod granatowy podchodzil.

:rotfl: :rotfl: ja się :rotfl: :rotfl: Major :rotfl: :rotfl: ja się :rotfl: wcale :rotfl: :rotfl: się wcale nie :rotfl: :rotfl: no nie śmieję się :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008