Poprzedni temat «» Następny temat
Trendy
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 16:12   Trendy  



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Czesto się słyszy że coś jest trendy.
Wczoraj wyczytałam np że bardzo trendy są malutkie pieseczki, które można zchować do torebki czy kieszeni, które można ubrać w jakieś śmieszne durne ubranka i zabierać wszędzie ze sobą.
Normalnie dostaje uczulenia jak słyszę ze coś jest trendy :kwasny:. Nie rozumiem jak mozna mówić ze trendy jest jakas muzyka czy ksiażka. Ksiazki sie czyta , a muzyki słucha takiej jaka sie lubi, a nie takiej jakiej ktos mi nakazuje słuchać bo to trendy.
Koleżanka mnie uświadomiła, ze nawet miejsca urlopów sa trendy :kwasny:
Rozumiem że można byś trendy w modzie ale reszta to jakas kompletna bzdura.
Nie noszę nawet trendy ubrań bo mi się nie podobają, nie słucham trendy muzyki i nie bywam w trendy miejscach, cała w ogóle nie jestem trendy ale mi to nie przeszkadza, dobrze się czuję z moją nietrendowością :D
A Wy jesteście trendy :?: :D
Ostatnio zmieniony przez kisia Sob Wrz 24, 2005 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Asienka 
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 16:24     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
kisia napisał/a:
Nie noszę nawet trendy ubrań bo mi się nie podobają, nie słucham trendy muzyki i nie bywam w trendy miejscach, cała w ogóle nie jestem trendy ale mi to nie przeszkadza, dobrze się czuję z moją nietrendowością


Mam takie samo zdanie jak tyna ten temat , do typów trendy sie na pewno nie zaliczam :)
Profil
PW Email www Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 17:01     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Bzdurą jest robienie czegoś tylko dlatego że jest modne :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 17:24     

Trendy to kolejne słowo wylansowane przez media i doprowadzaj??ce nasz język do zamerykanizowania,podobnie jak cool,ok i wiele wiele innych,brońmy naszego słownictwa,jest piękne,bogate w okreÂ?lenia i treÂ?ć,nie b??dÂ?my tak Â?lepo trendy na nalecialoÂ?ci z za oceanu.
Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 19:46     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
teraz pojawiają się naleciałości z angielskiego ale kiedyś tak samo było z francuskim :)
i urzywamy nadal wielu takich słów uważając za nasze :)
Poprostu kiedyś trendy byla francja a teraz USA ;)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 23:24     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
powiem krótko: "I'm not a 'trendy' asshole" :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 23:55     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Po prostu to kolejny niewypał co przyszedł za oceanu ......
Profil
PW Email www Cytuj
asik 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 00:01     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
nie jestem trendy i dobrze mi z tym :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Fenix 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 00:06     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Ja też nie jestem Trendy i w cale mi to nie przeszkadza.... niech żyje przeciętność :hurra: :hurra:
Profil
PW Email www Cytuj
Olaa 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 00:07     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
trendy -a co to jest??? :rotfl: dla mnie to nie istnieje bo po co?? bez tego mi latwiej a nie lubie sobie utrudniac zycia :)
Profil
PW Cytuj
asik 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 00:10     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
Fenix napisał/a:
Ja też nie jestem Trendy i w cale mi to nie przeszkadza.... niech żyje przeciętność

Fenix, każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny a nie przeciętny :P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 00:44     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ha byłam dziś u kuzynostwa i się dowiedziałam że
to co było kiedyś TRENDY teraz jest LANCY. A to co było TRENDY a jest LANCY było kiedyś SZPANERSKIE ;) :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
asik 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 00:51     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
kisia napisał/a:
to co było kiedyś TRENDY teraz jest LANCY. A to co było TRENDY a jest LANCY było kiedyś SZPANERSKIE

kisia, człowiek całe życie się uczy :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 13:12     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Jestem "nietrendy" pod każdym względem.
Nigdy nie kupuję ciuchów,które w danym sezonie widzę na każdym stoisku czy w każdym sklepie,do szewskiej pasji doprowadzają mnie wyrazenia "spox,thx,jesooo,boshe,jush" itp. itd
Wrrr....dla mnie trendy to istny cyrk :znudzony:
Profil
PW Email Cytuj
Olaa 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 14:27     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
=CzArNuLkA=, calkowicie cie popieram ale prawda jest taka ze musimy sie z tym na codzien niestety stykac bo najwiecej trendy powiedzonek i zachowan obserwuje sie u naszych rowiesnikow :kwasny:
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 15:21     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Bycie tredny jest dla tych którzy nie mają własnego stylu, narzucanie stylu jako jedynego modnego związane jest z masówką, a co masowe to najszybciej przestaje być tredny i koło się zamyka. Wystarczy czasem poczekać aby pozostając przy swoim stylu, w którymś momencie niechcący być trendy :D
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 21:27     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Olaa, i właśnie nie wiem co w tym takiego cool < :kwasny: > :/
Nie ma to jak jak Asia,Kasia i Basia małpujące co się da,żeby tylko być "trendy".
Jak w wierszu Lechonia "papuga narodów" :znudzony:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 10:56     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
..hmmm...czytam i mysle...mysle i czytam Wasze posty

No ja sie nie bede czepiac,ale wydaje mi sie,ze kazdy z nas ma w sobie to"trendy"

Przeciez nie stoimy z moda w tyle,staramy sie dorownac jej kroku.Wiem,ze nie kupuje sie tego wszystkiego zaraz na poczatku jak wejdzie na "lade" ale napewno niezauwazalnie znajdzie sie cos w naszej reklamowce potem w szafie,cos,co jest "trendy"
Kazdy ma swoj styl ubierania,ale tez staramy sie by bylo to na czasie...czy tego nie mozna nazwac "trendy"?
Sluchamy muzyki,roznej..kazdy ma swoj gust...ale przeciez sluchamy tego co akurat jest na "topie"
Robiac imprezke w domu nie wierze,ze poleci disco polo lub Top One :D
Nie robimy tego w taki sposb aby rzucac sie w oczy na ulicy chcodzac ze szyldem na piersi"I am Trendy" (nawet nie wiem czy dobrze napisalam :kwasny: ),ale nie zaprzeczajmy,ze nie interesuja nas nowosci i wszystko co z tym jest zwiazane


a moze ja zle zrozumialam post Kisi :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 11:18     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
ha zgadzam sie z Szamanka - przejzyjcie szafe/polke - na topie teraz sa ciuch reportera / reserved/ smiths i podobne ... wczesniej (choc nadal rowniez) big star etc itd - pewnie nie jedno z nas ma ciuch tych wlasnie firm...co nieswiadomie czyni nas "trendiiiii".

wedlug mnie nie da sie tego uniknac :=]

jasne...kazdy z nas ma swoj styl...ale i tak w pewnym stopniu (nieswiadomie) wchodzimy w ta masowke...bo czym innym jest bycie "trendiii" jak nie masowym zjawiskiem pseudo pop kultury (nei mowie tu o muzyce :P tylko o tzw kulturze popularnej)

gdybysmy tak zupelnie chcieli odciac sie od tego zjawiska to chyba czeka nas bezludna wyspa / bez tv/internetu/telefonow itd itp :=]

samo okreslenie trendii - "Trend to powszechnie stosowana nazwa oznaczająca wzrost zainteresowania danym zjawiskiem w określonym czasie" jest naduzywane - kiedys uzywali tego fachowcy w dziedzinach mody jako - Nowy "trend" w modzie - przyszlo z zaoceanu - trend jako kierunek lub jako dazenie...a ze sie tego naduzywa no coz...tak samo jak z byciem "cool" - zamiast powiedziec "ale jestes fajna" mowi sie "jestes cool" bo niby lepiej brzmi...wiele mozna by dawac przykladow ze kultura masowa ma na nas nieodwracalny wplyw :=] i bardzo ciezko to zwalczyc :=]

osobiscie razi mnie okreslenie "trendiii" wole bardziej staroswieckie jak: byc na czasie lub cos w tym stylu...

kilkanascie osob napisalo ze nie sa "trendiii" i dobrze im z tym - przez niektorych wlasnie dlatego bedziecie dostrzegani jako istoty ktore sa "trendiii" bo wszem i wobec oznajmiacie ze "nie jestescie :chytry: " i tu kolko sie zamyka :=]
Profil
PW Email Cytuj
Admike 
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 12:35     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
tak się zastanawiam,czy aby być "trendi" to trzeba przeglądać cały czas magazyny mody?Przecież to one głównie lansują styl ubierania.Ja kupuje niekiedy ciuchy w "rezerwie" lub "domie" tylko dlatego,że mi sie podobaja,anie akurat dlatego,że te firmy sa na topie.Najbardziej widać to po dresiarzach,która marka jest akurat modna. :D

P4cz3k zgadzam się z Tobą,ten wyraz ni cholery nie pasuje,lepiej brzmi "na czasie".
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008