Poprzedni temat «» Następny temat
spyware, adware, keyloggery, trojany - czym blokować
Autor Wiadomość
vkimi 
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 20:29   spyware, adware, keyloggery, trojany - czym blokować  



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
no potrzebuję opinii na temat takich programów, czym najlepiej, dlaczego no i wszystko, co warto wiedzieć o danym produkcie, im więcej, tym lepiej
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 20:46     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
LINUXEM.............. jeśli masz jakiś super nowy komp to moze nie być sterów np do grafy pod linuxa, a wtedy sobie nie poogladasz youtuba bo będzie przycinał obraz, po za tym wszystko miód malina, zero zawieszeń, komp jest o WIELE mniej obciążony (np w moim lapku temperatura teraz nie przekracza 45 stopni gdzie na WIN XP pro nie spadała ponizej 55) i wogóle pozytywne zaskoczenie
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 10:01     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
vkimi, znajdź w googlach "Spy Bot - Search and Destroy" program jest darmowy, blokuje chyba większość oprogramowania typu malware. Ogólnie rzecz biorąc jest jedym z lepszych programów tego typu i w połączeniu z dobrym Antyvirem nic nie ma prawa się przedostać (tak nawiasem mówiąc, polecam Avira AntyVir Personal [również darmowy]). Oprócz tego jest jeszcze "Lavasoft Adaware" jednakże osobiście jakoś nie jestem do niego przekonany :)
Profil
PW Email www Cytuj
vkimi 
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 11:42     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
Niedźwiedź napisał/a:
vkimi, znajdź w googlach "Spy Bot - Search and Destroy" program jest darmowy, blokuje chyba większość oprogramowania typu malware. Ogólnie rzecz biorąc jest jedym z lepszych programów tego typu i w połączeniu z dobrym Antyvirem nic nie ma prawa się przedostać (tak nawiasem mówiąc, polecam Avira AntyVir Personal [również darmowy]). Oprócz tego jest jeszcze "Lavasoft Adaware" jednakże osobiście jakoś nie jestem do niego przekonany :)


Avira AntyVir właśnie używam i polecam znajomym od paru lat już, ale darmowa wersja zabezpiecza tylko i wyłącznie przed wirusami.
"Spy Bot - Search and Destory" można pobrać h t t p;//w w w safer-networking.org/pl/index.html]tu, ktoś na innym forum mi polecił ten programik, tylko nie dodał żadnej opinii.
Obecnie używam Spyware Terminator ale nie działa,jakbym tego chciał
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 11:59     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
ja mam na chwile obecną :
COMODO I.S.
Spy Bot - Search and Destory
Ad-Aware

i jest czysto

miałem zainstalowane arcavira i ..... już nie zakupie kontynuacji

Często korzystam z sieciowych skanerów.

A nawiasem mówiąc Dobre Programy u wujka google :)


----------------
Now playing: h t t p;//w w w foxytunes, c o m/artist/madness/track/on+the+town]Madness - On The Town
via h t t p;//w w w foxytunes, c o m/signatunes/]FoxyTunes
Profil
PW Email Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 15:15     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
vkimi, poprzeglądaj to forum h t t p;//forum.antivir-polska.info/forum-14.html (mama nadzieje że moderacja mnie nie zje za linkowanie do innych for). B dużo rad i opinii na temat programów do spyware i antyvirów + tutoriale do usuwania co wredniejszych robaków :)
Profil
PW Email www Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sob Maj 30, 2009 21:22     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Tak po mojemu to żaden program nie jest dobry.
Ale jesli korzystam z bankowości internetowej to tylko poprzez "pingwinka" i to tylko w trybie gościa(bez jakichkolwiek praw)

Co do bezpieczeństwa w windowsach to polecam darmowy pakiet Comodo ( świetnie się spisuje) i AVG Anti-Virus
Zaś pozostałe głupotki typu anty szpiegi czy inne popierdółki to sobie dawno temu podarowałem( na grupę testową* 150 trojanów keylogerów i innych szpiegów wykryły ledwo 30%) są równie skuteczne jak Rudy 102 przeciw Flak 18/PaK 88
Wystarczy tylko logiczne myślenie i świadome klikanie w odnośniki

*Jak kogoś taki test interesuje to mam taki pakiet w dostępie ale za szkody przezeń powstałe to sorry ale już nie odpowiadam
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008