Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bot
Wto Cze 21, 2016 12:20
Dentyści w Gliwicach
Autor Wiadomość
Grabarz 
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 16:04     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
A ja powiem tak - nigdy nie brałem znieczulenia do borowania, aż tu przytrafiło mi się wyrywanko (to już ze znieczuleniem). Jako, że ząb obok tego spisanego na straty miał dziurkę, dentystka mi go wyborowała. To mnie tylko utwierdziło w borowaniu bez zastrzyków - uczucie było beznadziejne i na dodatek nie wiedziałem co się dzieje w danej chwili :/
Profil
PW Email
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 18:04     

Gliwiccy dentyści to banda nieudaczników.Wczoraj byłem u ośmiu z nich i żaden ie podiął sie wyrwania mi zęba.Muszę jechaćdo Zabrza do kliniki może tam się odważny znajdzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

Dorothea 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 10:52     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Jacek13, a co sie stało z Twoim zębem ze tylu dentystow sie przestraszyło??
Profil
PW Email
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 13:17     

Dorothea napisał/a:
Jacek13, a co sie stało z Twoim zębem ze tylu dentystow sie przestraszyło??
Z zębem nic,tylko ja jestem felerny,bo wszędzie mówiłem że jestem po przeszczepie i to wywoływało u nich grozę. :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:

Dorothea 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 14:34     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Jacek13 napisał/a:
po przeszczepie i to wywoływało u nich grozę.


oj no cos Ty , ale jaja nie spodziewałabym sie tego
Profil
PW Email
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 17:57     

Dorothea napisał/a:
oj no cos Ty , ale jaja nie spodziewałabym sie tego
Ja też ale po tym wypadku w ?odzi chyba zaczeli dmuchać na zimne :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:

kisia 
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 21:43     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Jacek13 napisał/a:
Dorothea napisał/a:
oj no cos Ty , ale jaja nie spodziewałabym sie tego
Ja też ale po tym wypadku w ?odzi chyba zaczeli dmuchać na zimne :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:
no ale chyba to nic złego ze dmuchaja na zimne :niepewny:
Profil
PW Email
Jacek13
[Usunięty]
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 12:13     

kisia napisał/a:
no ale chyba to nic złego ze dmuchaja na zimne
Może dla ciebie nie!!!Ale ja muszę chodzić i szukać.Dzisiaj byłem w Zabrzu w klinice gdzie w warunkach przypominających prosektorium grupa studentów wyrwała mi tego nieszczęsnego zęba.I nikt zbytnio nie wypytywał dlaczego tu jestem tylko zabrali się do roboty z małymi przerwami na konsultacje z panią doktor(nawiasem mówiąc ujmująco ładnej).I to na tyle :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:

Raffie 
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 19:14     


Dołączył: 31 Paź 2007
Skąd: Gliwice
Polecam wszystkim dr Małgorzatę Warchoł w Centrum Stomatologii WARDENT na ul. Zygmunta Starego 31 (róg ?okietka), tel. 231 09 94. Nie jest za tanio ale za to dobrze leczy.
Profil
PW Email
Mentos
[Usunięty]
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 08:27     

A ja polecam dr. Irene Śmieszek z Medicusa boczna Kościuszki.

Solith 
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 18:39     



Imię: Magda
Dołączyła: 01 Mar 2007
Skąd: Szałsza
Ja przy przeprowadzce z Gliwic na okoliczną wieś, dostałam ulotkę od okolicznego dentysty, przyjmującego na Tarnogórskiej (w okolicy skrzyżowania z Żernikami, koło tego ogrodnictwa które jest po lewej jak jedzie się od Gliwic) i postanowiłam spróbować. Tak mi sie spodobało, że już od ponad 2 lat tam chodzę do pani doktor Słonczyńskiej (ma teraz chyba drugi człon nazwiska, bo ślub był w międzyczasie).
Gabinet bardzo przyjazny, prowadzony rodzinnie :) Tata dentysta chirurg, córka (p. Słonczyńska) i mama - pomoc dentystyczna :)
Gabinet oczywiście prywatny, więc ceny różne ale... jest to chyba nieliczny gabinet który ma na miejscu rentgen! I to nie taki jak jest w tym rentgenie kolo pl. pilsudskiego, tylko rentgen cyfrowy :D A taki jest ponoć o wiele mniej szkodliwy (można robić awet kilkanaście zdjęc dziennie, bez żadnej szkody dla organizmu!), do tego nie trzeba nawet wstawać z fotela, bo ramienie rentgena po prostu przusuwa się do pacjenta :) No i w sekundę po zrobieniu zdjęcia, ląduje ono w komputerze pani doktor (gdzie jest nasza karta, ze wszystkim zdjęciami ząbków jakie nam robili i historią) :) Ja np. przy leczeniu kanałowym miałam robionych parę zdjęc, bo pani doktor chciała dokładnie wszystko zrobić.
Wiem też, że pani doktor przyjmuje dzieciaki, i ma dla nich specjalne żele znieczulające (ja też je dostaję, przed wbiciem igły ze znieczuleniem hehe :D) o różnych smakach ;)
Naprawdę baardzo sympatyczny gabinet, taka rodzinna atmosfera. Nigdy nie miałam tak, żebym bez jakiegokolwiek stresu szła do dentysty a u pani doktor tak mam :D Wręcz zawsze przychodzę z rogalem na buzi :) Mimo że duuuuuuuuuuuuuużo się wysiedziałam na fotelu dentystycznym i wydałam duużo kasy.. :zalamany:

Pani doktor niestety przyjmuje tylko do końca tego tygodnia, bo potem idzie rodzić, ale pan doktor też jest chyba dobry :) Albo można poczekac, aż p. doktor wróci z macierzyńskiego. W każdym razie naprawdę polecam, warto spróbować.
Ostatnio zmieniony przez Solith Pon Sty 07, 2008 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
MajkeL 
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 20:41     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Solith napisał/a:
Gabinet oczywiście prywatny, więc ceny różne ale...

Czy mogłabyś coś napisać o cenach ?
Profil
PW
Solith 
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 20:57     



Imię: Magda
Dołączyła: 01 Mar 2007
Skąd: Szałsza
hm, no mogę się wypowiedzieć jedynie jeśli chodzi o zwykłe plomby, bo leczenia kanałowe miałam dwa chyba, ale nie pamiętam ile płaciłam :/
a jeśli chodzi o plomby, no to chyba drogo (ale mimo to polecam, bo ja jestem b. zadowolona) - ja płacę 100 zł za plombę ze znieczuleniem. ale czasami np, takie rzeczy jak przejechanie zęba fluorkiem mam za darmo :) no i za zdjęcie nie doliczają co też jest super :)
Profil
PW Email
2alae 
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 23:16   Ja sie z Toba calkowicie zgadzam!!!  


Dołączyła: 21 Sty 2008
Dr Ladnon przyjmuje obecnie na ul. Gornych Walow w Dentinalu i jest najlepszym dentysta jakiego poznalam. Zawsze sluzy rada i a jak powiem ze sie boje (bo sie boje dentysty) znieczuli mi pol buzi, tak ze pozniej nic nie czuje i moze tam sobie robic co chce!! W dentinalu maja takze kontrakt z NFZ i ona zawsze mi takie leczenie zaproponuje zebym musiala jak najmniej zaplacic..a zeby sie trzymalo i ladnie wygladalo.Chodze do niej od dziecka i wiem ze dzieki temu mam jeszcze czym jesc i mam piekny usmiech! domyslam sie ze kazdy ma swoje za i przeciw ale ja z reka na sercu polecam dr Ladon!!!!!
Profil
PW Email
Solith 
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 23:39     



Imię: Magda
Dołączyła: 01 Mar 2007
Skąd: Szałsza
to ile średnio płacisz za zwykła plombę + znieczulenie? nie wiem czy nie będę musiała się wybrać gdzieś, a moja ukochana dentystka na macieżyńskim już.
kiedyś, przez całe dzieciństwo, aż chyba do 18 r.ż. chodziłam do Dentinalu, ale do innej babki.
a przy okazji, Dentinal o ile się nie mylę jest na Dolnych Wałów, mieszkałam tam całe życie :P chyba że znów go przenieśli?
Profil
PW Email
2alae 
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 20:08   masz racje- pomylilo mi sie Dentinal jest na Dolnych Walow  


Dołączyła: 21 Sty 2008
Dentinal jest na Dolnych Walow!!!
z tego co wiem to jesli jest to przedni zab to te biale plomby(cos w nazwie z chemia maja :)))) sa na kase i jsa za darmo. W innym przypadku to za taka swiatloutwardzalna ostatnio placilam 70 zl ale wiem ze to wszystko zalezy od dziury..One sa chyba od 50 zl.A znieczulenie hmmm nie pamietam..ale popros o galaretke dla dzieci przed zaszczykiem :D:D ja tak zawsze robie to nic nie boli . Wiem jedynie ze ostatnio dostalam jakies takie francuskie znieczulenie i na prawde moga ci wtedy wszystko robic.. pozdrawiam
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 00:24     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
słyszeliście o preparacie o nazwie Carisolv ? to preparat, który aplikuje sie na chorego zęba. Działa tak ze miejsce zaatakowane pruchnica zamienia w galaretke, która sie później zeskrobuje. Dentysta stosujący ten preparat nie musi używać wierteł, a pacjent nie musi obawiac się bólu bo takie leczenie nie boli. ciekawe ile kosztuje takie leczenie ?
Profil
PW Email
fekete 
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 01:12     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Jest to niewątpliwie dość ryzykowny zabieg, niektórym całe uzębienie może zamienić się w galaretkę :) .
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 09:33     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
fekete, no własnie ponoć nie, ten preparat rozpuszcza tylko pruchnice, według ulotki leczenie nim jet równiez dlatego lepsze gdyz w żaden sposób nie uszkadza szkliwa i zdrowej części zeba, w przeciwieństwie do borowania kiedy to dentysta usuwając pruchnice usuwa nam odrobinę zdrowego zęba.
Profil
PW Email
Aessa 
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 15:02     



Imię: Paulina
Dołączyła: 21 Maj 2007
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
Dentysta stosujący ten preparat nie musi używać wierteł, a pacjent nie musi obawiac się bólu bo takie leczenie nie boli.


:oczami: Wtedy bez obaw zaczęłabym chodzić do dentysty. Też jestem ciekawa ile taki zabieg kosztuje. Pewnie i tak nie wszyscy dentyści będą go stosować i trzeba będzie szukać gabinetu, w którym można w ten sposób leczyć zęby.
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008