Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bot
Wto Cze 21, 2016 12:20
Dentyści w Gliwicach
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 16:03     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
przeczytałam ta informacje w gabinecie na ul. Zygmunta Starego za Szpitalem wojskowym (tam gdzie swój gabinet maja równiez ginekolodzy dr. Stachurska - Mucha i Arabski) nie zpytałam sie tylko czy pani dentystka stosuje ten preparat. jak bede pamietac to do niej zadzwonie i zapytam
Profil
PW Email
fekete 
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 20:21     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
kisia, chodziło mi o to, że są osoby niedbające o zęby, u których całe uzębienie to jedna wielka próchnica :hyhy: .
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 00:35     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
fekete, hehe, no racja, jakoś nie zajarzyłam
Profil
PW Email
Sou 
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 22:11     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
No wiec chyba sie w koncu wybiore. Do prywatnego bo podobno ci na panstwowym garnuszku to nie za dobzi sa;]

Ktos cos poleca? Jak narazie siostra mowi ze kiedys gdzies na zlota czy bursztynowa chodzila i bylo spoko... w necie znalazlem VIDENTAL, troche daleko ale ladnie sie opisuja na h t t p;//w w w vidental, c o m, p l

Ktos cos moze doradzic? Najlepiej blisko centrum ;p
Profil
PW Email
krzys 
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:50     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
Euro-dent na zygmunta starego
Prywatny zakłąd, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Siostra tam sobie zęby robiła. Ja niebawem też tam będę musiał zawitać ...
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 22:56     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
pisałam kiedyś o dr. Kondratowicz z ulicy Kościuszki.
Informuję, że pani dr. zmieniła adres na ul. Górnych Wałów 46, na I piętrze.
Nr tel 032/231-13-50, 502035598
gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20
Profil
PW Email
Matrix 
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 21:09   Dobry stomatolog pilnie potrzebny  


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Pilnie potrzebuję kontaktu do dobrego stomatologa dla osoby która panicznie boi sie dentysty, chodzi o miłe i ciepłe podejscie do pacjenta, umiejetność odwrócenia uwagi od nieprzyjemnych zabiegów...itp(jakis gaz rozweselajacy, muzyka...itp), nie ma znaczenia czy kobieta czy mężczyzna, w gre wchodzi wyrwanie kilku zębów(oczywiscie nie wszystkich naraz), ale nie tylko. Dziękuję za ewentualne kontakty
Profil
PW Email
Solid_Wood 
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 21:19     



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Sou napisał/a:
w necie znalazlem VIDENTAL, troche daleko ale ladnie sie opisuja na h t t p;//w w w vidental, c o m, p l


Ja również od dłuższego czasu się tam wybieram., Był ktoś? Jakieś wrażenia?
Profil
PW Email
lacrimaa 
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 10:33     


Dołączyła: 25 Mar 2008
Ja byłam jakiś czas temu w Prodencie i byłam bardzo mile zaskoczona. Należę do tych, którzy panicznie boją się dentysty i oczywiście weszłam przerażona, ale juz po chwili było ok :) Zanim dostałam zastrzyk znieczulający dostałam 2x porcję żelu znieczulającego (takiego dla dzieci: :D ) zeby zastrzyk nie bolał... Podczas całej wizyty używano takiej małej kamerki i robiono mi zdjęcia (zęba oczywiście), zebym była na bieżąco z postępem prac. Na koniec pan doktor, juz po wszystkim pokazał mi na spokojnie wszystkie zdjęcia i wyjaśnił jeszcze raz co i dlaczego robił. spędziłam tam ponad 1,5 h ale była to najprzyjemniejsza wizyta :)
Tylko trochę kosztowna...
Profil
PW Email
Sou 
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 00:09     



Dołączył: 20 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Ja chodze do znajomego dentysty teraz. Balem sie strasznie ale jest ok. Namowil mnie zebym nie bral znieczulenia ( i tak boje sie panicznie igiel ) i rzeczywiscie nie potrzeba. Zrobil mi juz 2 dziury i kazda zajela mu moze po 5 minut wiercenia; ] Tak szybko to robi ze nawet mimo tego ze bardzo sie slinie ze strachy ;p nie zaklada odsysania itp ; ] No i zeby robi dobrze bo inni czlonkowie rodziny u niego robili i przez tyle lat nic nie "wyszlo" zlego ;] Dentysta ten przyjmuje na srebrnej 25 i to chyba jego prywatny zaklad.
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 00:10     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
lacrimaa napisał/a:
Tylko trochę kosztowna...
no właśnie
a to
lacrimaa napisał/a:
używano takiej małej kamerki i robiono mi zdjęcia (zęba oczywiście), zebym była na bieżąco z postępem prac. Na koniec pan doktor, juz po wszystkim pokazał mi na spokojnie wszystkie zdjęcia i wyjaśnił jeszcze raz co i dlaczego robił.
wydaje mi sie że jest naciąganiem pacjenta na dodatkowe, niepotrzebne koszty.Po co komu fotograficzna dokumentacja leczenia zęba. Ważne żeby nie bolało i było dobrze zrobione, a nie uwiecznione na zdjęciach :zdziwko:
Profil
PW Email
MacSen 
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 00:34     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Kisia...To jest biznes. Jakoś tych bidoczków trzeba z kasy trzepać. Będzie czas że do zęba będą przez "dolny wywiew" zaglądać i też będziesz zadowolona :P

Tylko z drugiej strony dzięki pewnej dentystce na przeciw dawnej huty 1-ego(nawet nie wiem czy ona tam jeszcze działa) maja zęba straciłem na samym przodzie...To znaczy stracę bo się z innym zębologiem umówiłem i będę jakiś czas świszczał radośnie.
Ostatnio zmieniony przez MacSen Pon Sty 19, 2009 00:37, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
kisia 
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 03:00     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
MacSen napisał/a:
To jest biznes
dla mnie to naciąganie :zdegustowany: Sou, a pytają chociaz czy wyrażasz zgodę na zdjęcia?
MacSen, syskie tsy ząbki bedzie ci wylywać ? ;) nie, no to nie jest śmieszne,współczuję :/
Ostatnio zmieniony przez kisia Pon Sty 19, 2009 03:01, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
lacrimaa 
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 19:32     


Dołączyła: 25 Mar 2008
kisia napisał/a:
lacrimaa napisał/a:
Tylko trochę kosztowna...
no właśnie
a to
lacrimaa napisał/a:
używano takiej małej kamerki i robiono mi zdjęcia (zęba oczywiście), zebym była na bieżąco z postępem prac. Na koniec pan doktor, juz po wszystkim pokazał mi na spokojnie wszystkie zdjęcia i wyjaśnił jeszcze raz co i dlaczego robił.
wydaje mi sie że jest naciąganiem pacjenta na dodatkowe, niepotrzebne koszty.Po co komu fotograficzna dokumentacja leczenia zęba. Ważne żeby nie bolało i było dobrze zrobione, a nie uwiecznione na zdjęciach :zdziwko:


Nie płaciłam za to dodatkowo, to było wliczone w wizytę. Cenę mi podano już przy telefonicznej rejestracji i obowiązywała ona w całej Prodencie, a są tam gabinety gdzie nie ma takiej kamery. Wiec nie czje się naciągnięta na dodatkowe koszty. A Prodentę poleciła mi znajoma, która miała ciężkie przejścia z zębami i jedynie tam dentyści zdołali jej pomóc...
Profil
PW Email
agnusbe 
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 22:28     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Skąd: Gliwice =)
kisia napisał/a:
pisałam kiedyś o dr. Kondratowicz z ulicy Kościuszki.
Informuję, że pani dr. zmieniła adres na ul. Górnych Wałów 46, na I piętrze.
Nr tel 032/231-13-50, 502035598
gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20


No ja nie polecę tej Pani. Tzn jak chodziłam do niej i byłam zadowolona. Ale za kasę jaką wydałam na leczenie kanałowe (ponad 350zł a za "troszkę" bardziej skomplikowany 600zł) mogłaby być milsza. z zęba jestem zadowolona i nie przeszkadzałoby mi jej podejście do pacjenta gdyby nie jedna sytuacja.
Otóż wysłałam do niej mojego męża (a dodam że tak się boi stomatologa, że musiałam z nim czekać w korytarzu bo wiedziałam że może zwiać ;)). Miał też kanałowe więc wiadomo znieczulenie itd... Znieczulenie jednak nie działało, więc mąż dostał dodatkową dawkę, co tez nie pomogło. Z racji że chyba za bardzo na tym fotelu stękal dostał taki opiernicz że jak będzie się tak wiercił to wiertło jej złamie itd, że trzeba będzie rwać zęba... Nie powiem żeby nie miała racji... Ale można być milszym.
Profil
PW Email www
kisia 
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 22:32     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
agnusbe napisał/a:
Z racji że chyba za bardzo na tym fotelu stękal dostał taki opiernicz że jak będzie się tak wiercił to wiertło jej złamie itd, że trzeba będzie rwać zęba... Nie powiem żeby nie miała racji... Ale można być milszym.
ale wiesz czasami tylko porządny opiernicz działa
Profil
PW Email
przemo1983 
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 20:53     


Dołączył: 07 Sty 2009
Witam
Wiecie moze gdzie przenieśli dentyste z Jagielońskiej nazywalo sie chyba ART-DENT. Teraz tam zrobili banki
Profil
PW Email
Czarnulka 
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 21:34     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Ja jestem zadowolona z dr Kałamarskiej...
W listopadzie usuwałam u niej ósemke,ktora mi sie wyrosła i pchała się na resztę zębów,zagrażając ich zniekształceniu...
Dzis zapisalam sie na kolejne usuwanie. Boli jak diabli (po zabiegu oczywiście),ale babeczka jest bardzo dokladna i sympatyczna ;)
Profil
PW Email
agnusbe 
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 15:36     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Skąd: Gliwice =)
kisia napisał/a:
agnusbe napisał/a:
Z racji że chyba za bardzo na tym fotelu stękal dostał taki opiernicz że jak będzie się tak wiercił to wiertło jej złamie itd, że trzeba będzie rwać zęba... Nie powiem żeby nie miała racji... Ale można być milszym.
ale wiesz czasami tylko porządny opiernicz działa

hehe nie na kogoś kto boi się dentysty :P
Profil
PW Email www
Kala 
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 13:59     


Dołączyła: 17 Paź 2008
Skąd: Zabrze
Polecam Panią Winiowską-Rój z przychodni na Strzody. Ja się bardzo, ale to bardoz boje dentysty, a ta pani sprawia, że boje się mniej i jest delikatna.
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008