Poprzedni temat «» Następny temat
Milosc na jedna noc
Autor Wiadomość
krzys 
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 21:39     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
wtedy ma wała i nie trzeba było się puścić w tę noc mówiąc szczerze ... Dla mnie to dziwne, sex na jedną noc, a potem coś więcej ?? <szok>
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 20:25     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
koniuszko napisał/a:
co jeżeli po takiej nocy jedna ze stron zapragnie czegoś więcej a druga chciała tylko tego jednego razu?


Wtedy wiadome jest, że jest ból i cierpienie jednej ze stron... Dlatego wg mnie w takich sytuacjach trzeba jasno określić granice.... chyba, że się nie ma na to czasu :P (czyt.szybki, przelotny, uliczny numerek :P)

krzys napisał/a:
Dla mnie to dziwne, sex na jedną noc, a potem coś więcej


Dlaczego dziwne? Nie każdy zaczyna tak jak większość od początku, tylko od końca ;)
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 22:26     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
MorQaNa napisał/a:
koniuszko napisał/a:
co jeżeli po takiej nocy jedna ze stron zapragnie czegoś więcej a druga chciała tylko tego jednego razu?


Wtedy wiadome jest, że jest ból i cierpienie jednej ze stron... Dlatego wg mnie w takich sytuacjach trzeba jasno określić granice.... chyba, że się nie ma na to czasu (czyt.szybki, przelotny, uliczny numerek )

niestety znam dziewczyne ktora po wczesniejszym ustaleniu zasad tego numerka zakochała sie w "numerkodawcy" na zabój i pomimo jasnej sytuacji musi dzwigac teraz ten ciezar.
Niezbadane jest nasze serce ....
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 23:47     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Ehh... i właśnie wtedy to już nie jest "milosc" na jedna noc... bo jedna ze stron nie potraktowała tego tak błaho... :/
Profil
PW Email Cytuj
Admike 
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 12:32     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
dlatego nie powinno się mówić o "miłości na jedną noc" tylko o seksie na jedna noc
Profil
PW Email www Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 14:15     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Dokładnie :)
Profil
PW Email Cytuj
Henio 
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 21:23     


Imię: Henio
Dołączył: 28 Sty 2008
Skąd: okolice
a tam zaroz sex moze tez byc zauroczenie i potem jest na jedna noc
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sro Maj 07, 2008 22:26     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
ale zauroczenie to nie miłość na jedna noc...
Profil
PW Email Cytuj
Admike 
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 14:44     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
MorQaNa napisał/a:
ale zauroczenie to nie miłość na jedna noc...


zgadzam się,ponieważ miłość-przynajmniej dla mnie-to COŚ WIELKIEGO i tak cudownego,a seks stanowi jej część,bardzo ważną zresztą.

A seks na jedną noc? To prosty układ:ja mam ochotę na Ciebie,Ty na mnie,a potem oboje idziemy w swoją stronę
Ostatnio zmieniony przez Admike Czw Maj 08, 2008 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
edunia 
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 13:28     


Imię: Edyta
Dołączyła: 03 Sie 2008
Skąd: Wieluń
Jeszcze rok temu miałam proste poglady na te sprawy,choć próbowano mnie przez wiele lat przekonywać ze moze być inaczej...teraz hmmm powiedzmy ze jestem na pewne sprawy dość otwarta,jednak o czystej zdradzie sam na sam nie ma mowy :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 22:38     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Miłość na jedną noc to nonsens, seks na jedną noc w porządku, jeśli boie strony traktują to tylko jako seks. Ja raz się skusiłam, nie polecam, kac moralny miałam długo, jeszcze jeden taki numer i zachlałabym się na smierć oraz zdarla sobie skórę z powodu intensywności kąpieli, szorowałam się jak pokrecona bo czułam się brudna.
Profil
PW Email www Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 14:00     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
alenda, to chyba jakis niespecjalny osobnik sie trafil, albo zrobilas to jako zdrada? A moze poprostu charakter na to Ci nie pozwala. Wiem ze duzo osob tak robi z obu plci i nie maja z tym tak powaznych problemow... Ja sam nie probowalem, wiec nie mam pojecia jak to jest.
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 21:12     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Nie, zdrada nie.

Byłam młoda, wolna i szalona ;) osobnik był całkiem, całkiem mój pierwszy "chłopak" z pierwszej klasy spotkany po latach przypadkowo :D poznał mnie od razu, przypomniał jak nosił mi tornister i jak mu dawałam buzi w policzek, potem impreza tance, hulanki, swawola ;) było super, wesoło i cudnie gdy całował i dotykał i myslę, że lepiej gdyby tak pozostało, wtedy miałbym miłe wspomnienia. A tak mam miłe z niesmakiem. Nie potrafię tak.
Profil
PW Email www Cytuj
Agatka2008 
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 22:16     



Dołączyła: 15 Mar 2009
do wszystkiego się można przyzwyczaić:P
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 23:08     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Agatka2008, jak to mowia, zawsze najgorszy jest ten pierwszy raz, potem idzie juz z gorki :)
Sadze ze to kwestia podejscia do sprawy. Szczerze mowiac w zaleznosci od kobiety moglbym miec wieksze lub mniejsze opory i jesli bylbym niezwiazany, raczej nie mialbym z takim seksem wiekszych problemow. Tylko ze w mysleniu kobiet, jestem facet, a faceci sa jak psy, im to bez roznicy :P
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 23:28     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Ja tak nie myślę, że faceci sa jak psy. Seks to seks, ludzka sprawa, jeśli komuś to nie sprawia kłopotów emocjonalnych to luzik. Ja nie mam zamiaru próbować, ale nigdy nie mówi nigdy, życie jest zaskakujące.

na pewno tak jest, na początku ma sie kaca morlanego tydzień, potem 3 dni, potem dzien, potem wcale, albo się udaje, że się nie ma, jak sobie człowiek coś wmówi to uwierzy.

Ja tam wolę słuchać własnego sumienia :)
Ostatnio zmieniony przez alenda Pon Cze 14, 2010 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 23:31     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
ja bym nie mógł...Ale ja się nie znam :P
Profil
PW Email Cytuj
Agatka2008 
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 08:51     



Dołączyła: 15 Mar 2009
To chyba jest jak z pierwszym piwem.. pierwszym papierosem.. na początku ma się wyrzuty sumienia , ale potem... :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 23:40     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Agatko, czy piszesz z autopsji ? ;)
Profil
PW Email Cytuj
Shoara 
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 03:17     


Imię: Paulina
Dołączyła: 15 Cze 2010
Skąd: z odległej galaktyki
Seks z facetem na jedną noc? Abstrahując od ryzyka chorobotwórczego może być świetny i gwarantujący cały szereg doznań, ale pozwolić na niego mogą sobie chyba tylko osoby o silnych podstawach psychicznych tak aby na drugi dzień nie mieć kaca moralnego i nie żałować. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało czasem warto kolekcjonować takie przygody, cyklicznie ponieważ tylko empirycznie możemy stwierdzić co nas tak naprawdę kręci w seksie. Tj tak jak z każdą inną sprawą - poprzez porównania i analizę budujemy światopogląd więc czemu nie odkrywać w ten sposób swojej seksualności? Wyobraźcie sobie np. taką sytuację: uwielbiamy np. lody truskawkowe i za każdym razem zamawiamy te same z założenia, ze te są najlepsze i podświadomie, że dla każdego jest tylko jeden smak, a tym czasem z prawej strony głównego wejścia do CH Forum gdzie jest taki słodki kącik znajdują się bodajże dwie ogromne gabloty lodów i widzimy, że jest mnóstwo smaków czekoladowe, waniliowe, sernikowe, jagodowe etc. Można je jeść z polewą, z orzechami, z bitą śmietaną - nic lepszego nie może nas spotkać:) Życie to jedna wielka uczta - nakładajmy sobie. Życie to właśnie taka uczta tylko poznawczo możemy stać się naprawdę syci i zaspokojeni. Czy to nie cudowne spróbować tych wszystkich smaków i wtedy dopiero stwierdzić jakie przyprawiają nas o ekstazę? Ponadto taki seks na jedną noc jest szalenie wygodny dla kogoś kto nie ma czasu na całą otoczkę związaną z rozłożonym w czasie uwodzeniem. A przecież każdy przynajmniej chronicznie musi zaspokajać swoje potrzeby seksualne. Jednak warto w tym wszystkim przynajmniej przez ułamek sekundy zastanowić się z kim idziemy do łóżka a.) na wypadek potencjalnej 'wpadki' b.) na wypadek przypadkowego spotkania na ulicy czy w clubie, bo o ile ten podpunkt 'a' jest logiczny, o tyle w 'b' jakże przyjemniej byłoby usłyszeć 'nie potrafię przestać myśleć o tamtej nocy' (nawet jeśli byłoby to lekkie kłamstwo) niż (i mówię to całkowicie poważnie) jeszcze raz poznać się z tą osobą i to jest wersja light albo co gorsze i bardziej żałosne pozostać niezauważonym.. Kwestie zdrady, powiązań emocjonalnych w czasie wyżej wymienionego numerku nie komentuję, gdyż w moim przypadku jest to dość kontrowersyjne, a to chyba nie miejsce na ten temat, jak się dokopię do jakiegoś wątku ze zdradą to go poruszę;) natomiast nie polecam tego ludziom szczególnie wrażliwym bądź tym, które nie są pewne swojej osoby/atrakcyjności, bo zarówno ci pierwsi jak i drudzy poczują się bezpodstawnie zranieni, z tym, że Ci drudzy podwójnie, bo przez brak reakcji ze strony kochanka i zadręczanie spadnie im o kilka stopni poczucie wartości, pewności siebie. A to nie na tym polega. Podsumowując: seks ten jest stworzony dla ludzi, którzy po pierwsze traktują go jak zabawę/drogę do rozładowania napięcia, po drugie traktują go NAPRAWDę jednorazowo i po trzecie są pewni swojej seksualności (wartości erotycznej). Takie jest moje zdanie;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008