Poprzedni temat «» Następny temat
Nastaly dziwne czasy
Autor Wiadomość
Fenix 
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 08:23     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
Takich ludzi jest wiele nawet czasem daleko szukać nie musimy np h t t p;//kuncia.randki.org/ jeden z profili ogólnodostępnych jak dla mnie to brak poszanowania niektórych miejsc pamięci narodowej Czasem po prostu szkoda słów....
Profil
PW Email www Cytuj
vkimi 
Wysłany: Sob Wrz 20, 2008 20:56     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
w linku który podał Krystian
Cytat:
Zdjęcie z nasza-klasa, p l, właśnie nadeszło od Czytelnika (donosy@pardon, p l). Podpis: "Któż to pamięta te czasy gdy mnie pociągiem do obozu wywozili." Komentarze: "Godne pożałowania jest to że tak mało Judaszków tam zginęło", "hehe, dobre zdjęcie :)". Też tak sądzicie?



to trochę przeczy kwestii 'nie karania i uświadamiania', bo pisząc takie coś - uważam - że ma się o tym pojęcie.
swoją drogą.. ostatnio ksiądz uczący w podstawowej rzucił tekstem do rodziców dzieci czczą szatana, wiedzą o sataniźmie wszystko, znają nawet imiona demonów i wiedzą skąd się wzieły, gdy tymczasem nie potrafią nawet pomodlić się 'Ojcze nasz...'
i gość ma rację.
Profil
PW Email Cytuj
vkimi 
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 20:55     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
GRA KR?ŻY W INTERNECIE.
Zabawa w gwałciciela robi furorę.
Symulacja gwałtu do kupienia w Amazon




Gwałcisz samotną matkę i jej dwie córki. Gdy któraś z ofiar zachodzi w ciążę - zmuszasz ją, by oddała dziecko do adopcji. To nie scenariusz makabrycznego filmu, a gry komputerowej, która zdobywa coraz więcej fanów. Program pojawił się w ofercie sklepu internetowego Amazon, c o m.




Gra ”Rapelay” była dostępna w najbardziej znanym sklepie internetowym zaledwie kilka dni, ale i tak wywołała skandal. Jest to symulacja z gatunku hentai (jap. dewiant, zboczeniec). Wyprodukowała ją japońska firma Illusion. Jej fabuła, oparta na seksualnej przemocy, jest na tyle kontrowersyjna, że zainteresowali się nią brytyjscy politycy, etycy oraz media. Sklep natychmiast wycofał ją ze swojej oferty.

”Rapelay” stworzono z myślą o rynku japońskim. Prawdopodonie nikt nie podejrzewał, że stanie się ona takim przebojem wśród młodych Brytyjczyków. Trzeba dodać, że nie jest to jedyna gra tego typu stworzona przez Illusion. Firma wypuściła też na rynek ”Battle Raper” i ”Artificial Girl”.

W Internecie krąży o wiele więcej podobnych gier, jednak do tej pory nie zdarzyło się, aby któraś z nich znalazła się na oficjalnym portalu handlowym. Dlatego Keith Vaz z brytyjskiej Partii Pracy, nie krył oburzenia. Stwierdził, że to niedopuszczalne, żeby każdy mógł legalnie kupić grę, będącą symulatorem gwałtu.

Informacja o ”Rapelay” wywołała bardzo żywiołową dyskusję również na polskich forach internetowych. Część internautów była oburzona i nie chciała wierzyć, że ktoś taką grę w ogóle stworzył, inni polecali ją graczom i wskazywali skąd można ją obecnie ściągnąć.

Olga Wyszkowska

”Daily Telegraph”
h t t p;//w w w dziennik, p l/wydarzenia/article321120/Zabawa_w_gwalciciela_robi_furore.html
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 21:05     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Myslalam ze nic mnie juz nie zdziwili
A jednak :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Azbe
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 21:45     

japonia to kraj wytrzepów umysłowych :kwasny:
Ostatnio zmieniony przez Azbe Sro Lut 25, 2009 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 21:54     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Azbe napisał/a:
japonia to kraj wytrzepów umysłowych :kwasny:


ja zawsze za takich miałam amerykanow....

ale jedno trzeba przyznac ze tym japoncom to sie juz nudzi i wymyslaja coraz to nowsze rzeczy , ale nowsze nie znaczy lepsze...
Profil
PW Email Cytuj
Mamma20 
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 22:51     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 18 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Ludzie już naprawde mają poprzewracane w głowach...ehh
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 23:46     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Ishikawa napisał/a:
Myslalam ze nic mnie juz nie zdziwili
A jednak

Japonce sa zboczeni to fakt, a tego typu produkcje to nic niezwykłego u nich w sumie....popatrzcie na fabułe i tresc niektorych hentajców....czy jest to dobre....nie wiem, ale nie popieram, bo to jednak z leksza chore, choc niby gra
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 13:57     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Nie macie wrazenia, ze teraz nastal ( jak kazdego roku z reszta) show na " komunie".?

Gdzie, ktory lokal lepszy, byle drozej i lepiej od sasiadow.
Moi znajomi, gdy na nich patrze, to smiac mi sie chce. Biora pozyczki, zadluzaja sie, byle tylko zrobic szopke.
Czy komunia nie polega na czyms innym?

A moze ja myle pojecia?
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 21:54     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Kochana tak jest z komuniami z weselami ze wszystkim.. teraz kazdy chce byc lepszy zrobic wrazenie.. Kiedys na wesele dawalo sie posciel komplet garnkow a teraz nie pokazuj sie bez 700 zl w kopercie.. tak samo bylo z komuniami.. zegarek kase na wigry3 i koniec .. moze jakies zlote medaliki.. i rozaniec.. a teraz laptop to podstawa.. komorka obowiazek i kasiora.. 500zl sie chyba teraz na komunie daje.. A co do szpoki.. to teraz sa mini wesela po 40-50 osob.. w lokalach.. i to z tancami.. to jest chore..
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 22:01     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Nikaa napisał/a:
A co do szpoki.. to teraz sa mini wesela po 40-50 osob.. w lokalach.. i to z tancami.

eee... bez przesady. Jak ma się kisiel w głowie to może i tak sie organizuje. ALe takie indywidua podobnie zorganizują każdą imprezę, święto czy cokolwiek.
Mam to "szczęście" że mój syn ma w tym roku komunię. I z tego co napisałaś, prawdą jest jedynie to, że będzie w lokalu. A czemu? Bo tak jest sprawniej. I chyba nawet taniej, niż w domu. Może jak nie taniej, to na pewno wygodniej.
A prezenty... W śród znajomych nie mam nikogo, kto by robił to, co opisujesz.
CHoć może ja nie mieszkam w willowej dzielnicy, między politykami, lekarzami, prawnikami i innymi ...ami, więc pewnie też wszystkiego nie wiem.
Ale takie imprezy jak mi się zdaje, to trochę rozdmuchane przez media opowieści.
Profil
PW Email Cytuj
plusz0wy 
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 00:59     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Sie 2009
Skąd: skądęsatąra
Dokładnie, prezenty są uzależnione chyba od kieszeni osób je składających. U mnie w rodzinie nigdy fajerwerków nie było i nikt nie narzekał ;)
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 18:02     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Ja mam już za sobą komunie obojga dzieci.
Oba przyjęcia były w domu (mieszkam w bloku),jedynie syna obiad był w restauracji.Właśnie z powodu wygody.
Planowałam obie komunie zrobic w restauracji (bez alkoholu i tańców),ale zrezygnowałam ze względu na to,że zaproszona była tylko najbliższa rodzina i podołałam temu w domu (z małą pomocą mamy i teściowej).
Prezenty były jak najbardziej normalne-rower,zegarek i medalik też.Laptopa nie było.
Kasa owszem,a co w tym złego? Za komunijne pieniądze np.moja córka spędziła świetne wakacje.

Wszystko zależy od ludzi....


W tej samej rodzinie czeka nas niebawem ślub-można zaliczyc do "szopki".Przyjęcie na około 200 osób w sali takiej że ho ho.Obowiązkowe długie suknie balowe.
Fontanna z wódką,dla dzieci z czekoladą.Torty zamawiane gdzieś koło Warszawy.......
A dlaczego,bo dwie przyjaciółki mamy pana młodego wyprawiały już wesela swoim pociechom i prześcigają się w wymysłach.... :dobani:
Profil
PW Email Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 22:02     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Lama tu nie chodzi o to ze wszedzie tak jest... ale znam takich wlasnie ludzi ktorzy tak wlasnie robia i pojmuja.. (dobrze ze ty takich nie znasz masz powody do dumy z madrych i normalnych znajomych) Nastepna sprawa ja tez mam takie podejscie.. ze nie robila bym z takich rzeczy "szopki" ale slyszy sie o tym czy o tamtym..
A co do prezentow.. to napisze cos takiego co mnie niestey spotkalo.. Moja ciotak *matak panny) mlodej zadzwonila do nas miesiac przed slubem.. I powiedziala ze ona mysli ze nie powinnismy wyglupiac sie z prezentami slubnymi.. ze dzwoni do wszystkich i mowi zeby nie przesadzali.. z kasa bo wiadomo ze teraz jest ciezko i wogole.. po czym postanowila dodac ze para mloda placi od osoby 160zl i ze tez ich to wesele troche kosztuje.. wiec jasne dla nas bylo ze powinnismy dac chociaz do tej koperty 2x160zl ... to taki moj przyklad i moje doswiadczenie..
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 00:36     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Nikaa napisał/a:
powinnismy dac chociaz do tej koperty 2x160zl
ja jak się wybieram na komunie czy wesele i planuję dać kasę, to biorę pod uwagę, ile mogli wydać na mnie i męża organizatorzy i jeżeli mogę sobie na to pozwolić, nie daje mniej. Słyszałam, już o różnych szopkach na komunię, ale o tańcach nie słyszałam, jednak ludzie mają rożne pomysły :przestraszony: Mnie wkurza termin załatwiania takich imprez w knajpie. Moja najmłodsza ma komunię w maju 2011r i już dochodzą mnie słuchy, ze mogę mieć problem z rezerwacją lokalu. Normalnie powariowali, o weselu nie wspominając 2-3 lata wcześniej
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Mar 07, 2010 00:36, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 09:29     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
kisia napisał/a:
Moja najmłodsza ma komunię w maju 2011r i już dochodzą mnie słuchy, ze mogę mieć problem z rezerwacją lokalu


No,niestety taka jest prawda :zdegustowany:
Jeszcze gorzej jest w małych miasteczkach np.u mojej teściowej lokale rezerwują na kilka (!) lat wcześniej :szok:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 13:30     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
zauważyłam, ze nastała nowa moda, na spotykanie sie młodzieży(zazwyczaj chłopaków) na parkingu CH Forum. Juz od jakiegoś czasu w okolicach godz. 20 widzę gromadzące sie trzy grupy dzieciaków.
Też to zauważyliście ? :niepewny:
Ostatnio zmieniony przez kisia Czw Kwi 15, 2010 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 13:46     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Moze spoty? ;) Nie stoją koło samochodów tych samych marek? (Zazwyczaj również modeli.)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 14:28     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Czarnulka, nie koło nich nie ma żadnego lub jest jeden, dwa samochody różnych marek
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:11     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
A to typy spod ciemnej gwiazdy ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008