Poprzedni temat «» Następny temat
Faceci
Autor Wiadomość
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 13, 2007 07:35     

Anula napisala
Cytat:
darujcie sobie takie komantarze, jak cos nie wychodzi w zwiazku to poprostu trzeba sie rozstac a nie zamęczac nawzajem i zadan ze stron nie ma poczucia przegranej bo nic nie przegrała,a wrecz przeceiwnie. A na dume tu nie ma miejsca.
Nie rozmumie dlaczego okreslacie rozpad związku jako porażkę. to poprostu kolejne doświadczenie.
Masz 100% racji lepiej sie rozstac i zostac przyjaciolmi , jezeli dwie strony potrafia to zrobic a wina zawsze jest po srodku.
Ostatnio zmieniony przez Szamanka Wto Lut 13, 2007 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 19:12     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Cztery niezbędniki aby mężczyzna osiągną pełnię szczęścia:)



PO PIERWSZE:

Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która potrafi i lubi gotować. A jej hobby to pranie i sprzątanie.

PO DRUGIE:

Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która dobrze zarabia i potrafi Cię utrzymać.

PO TRZECIE:

Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która bardzo lubi częsty i wyrafinowany seks a do tego nigdy nie boli jej głowa.

PO CZWARTE I NAJWAŻNIEJSZE:

Bardzo ważne a wręcz najważniejsze jest to, by te trzy kobiety nigdy się nie spotkały i nie dowiedziały o sobie!!!
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 13:05     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Szamanka napisał/a:
Cztery niezbędniki aby mężczyzna osiągną pełnię szczęścia:)



PO PIERWSZE:

Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która potrafi i lubi gotować. A jej hobby to pranie i sprzątanie.

PO DRUGIE:

Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która dobrze zarabia i potrafi Cię utrzymać.

PO TRZECIE:

Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która bardzo lubi częsty i wyrafinowany seks a do tego nigdy nie boli jej głowa.

PO CZWARTE I NAJWAŻNIEJSZE:

Bardzo ważne a wręcz najważniejsze jest to, by te trzy kobiety nigdy się nie spotkały i nie dowiedziały o sobie!!!


czasem sie zastanawiam kto wymysla takie texty, czy sa to zapatrzeni w siebie faceci czy tez moze niedoceniane kobiety, czasem jasne mozna sie posmiac - znalesc w tym ziarenko prawdy ale zeby az tak koloryzowac ? :=]

fakt faktem kobieta - mezczyzna to jak woda - ogien ( w dowolnej kolejnosci), co dla faceta wydaje sie oczywiste lub tez normalne dla drugiej strony moze wydac sie czyms karygodnym i tak w kazdej dziedzinie zycia ;=]
Profil
PW Email Cytuj
koniuszko 
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 06:55     



Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Cze 2007
Skąd: Gliwice
tuchałowa napisał/a:
Ostatnio kwiatka dostałam ponad rok temu... :( A to jest takie miłe :D


a ja lubię dawać kwiaty, tylko nie mam komu :(

Słownik męski dla kobiet
1. Jestem głodny = jestem głodny
2. Chce mi się spać = chce mi się spać
3. Jestem zmęczony = jestem zmęczony
4. Może byś do mnie wpadła = Kiedy pójdziemy do łóżka?
5. Mogę do ciebie zadzwonić? = Kiedy pójdziemy do łóżka?
6. Zatańczymy? = Kiedy pójdziemy do łóżka?
7. Nudzi mi się = A może poszlibyśmy do łóżka?
8. Kocham cię = A może poszlibyśmy do łóżka juz teraz?
9. Ja też cię kocham = No, skoro już to powiedziałem, to może wreszcie poszlibyśmy do łóżka?
10. Taak, niezła fryzura = Przedtem było lepiej
11. (W czasie zakupów) Ta jest niezła = Weź wreszcie którąś z tych cholernych sukienek i wracajmy wreszcie do domu.


Co powinno dać mężczyźnie, który ma wszystko? - Kobietę, która pokazałaby mu, co z tym zrobić.

Jak jest najcieńsza książka na świecie? - "Co mężczyźni wiedzą o kobietach"
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 12:56     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Stara prawda wóei o tym że Kobieta wychodząc zamąż mysłi że on sie zmieni a meżczyzna sie żeniąc mysli że ona sie nie zmieni.
Profil
PW Email Cytuj
vkimi 
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 12:47     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
Pewien człowiek zmarł i normalną koleją rzeczy stanął przed świętym Piotrem. Ten mówi:
- Niestety, przyjacielu - Popełniłeś w życiu straszny grzech i nie zostaniesz wpuszczony do nieba, zanim za niego nie odpokutujesz. Oszukiwałeś mianowicie na podatku dochodowym od osób fizycznych. Twoja kara będzie polegała na tym, że wrócisz na Ziemię i spędzisz pięć lat z obrzydliwą, otyłą i paskudną babą, ze wszystkimi małżeńskimi obowiązkami włącznie. Jeśli ci się uda, wejdziesz do nieba. Człowiek uznał, że pięć lat to niewiele wobec perspektywy wieczności w niebie, wrócił na Ziemię i żył z kaszalotem, którego mu święty Piotr przeznaczył. Któregoś dnia, idąc z nią po ulicy, zobaczył swego przyjaciela, idącego z naprzeciwka w towarzystwie tak odrażającego babsztyla, że w porównaniu z nią kobieta naszego bohatera była niczym erotyczny sen nastolatka.
- Czołem, stary! Jak to się stało, że urzędujesz z taką paszczurą?!
- Hm, no wiesz, zmarło mi się niedawno i Święty Piotr powiedział mi, że popełniłem straszliwy grzech, oszukując na podatku dochodowym od osób fizycznych, przez co narżnąłem rząd na grubą kasę, i że muszę odpokutować, przeżywając pięć lat na Ziemi z tym mięchem, które widzisz.
Panowie uścisnęli sobie dłonie w pełnym zrozumieniu i obiecali sobie wspomagać się nawzajem w biedzie. Kiedy już mieli się rozejść, zauważyli wspólnego znajomego, idącego ulicą w towarzystwie kobiety pięknej jak marzenie, o boskiej figurze, seksownej jak wszyscy diabli.
- Hej, stary! Rany bosskie, skądżeś ty, stary kawaler, dorwał taką lufę?
- Hm, szczerze mówiąc nie wiem. Pewnego razu obudziłem się, a ona leżała koło mnie. Od paru lat mam wszystko, o czym mogę marzyć: piękną kobietę,cudownie prowadzony dom i obłędny, naprawdę bajeczny seks. Nie wiem tylko, dlaczego zawsze, kiedy się skończymy kochać, ona odwraca się do ściany i mruczy coś jak: "je...ny podatek dochodowy od osób fizycznych"
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 09:20   Meskie tajemnice  



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Nie da rady, mezczyzne trzeba zrozumiec, dokladnie poznac nie tylko zewnetrznie ale jego wnetrze....lecz czy jest to mozliwe?



Nie potrafimy bez siebie żyć, choć jesteśmy tak bardzo różni od siebie. To ponoć naturalne i trzeba się z tym pogodzić. Nie tylko jesteśmy inaczej zbudowani, ale też myślimy i czujemy w zupełnie inny sposób. I tak już będzie zawsze. Jedno jest pewne - nie ma sensu na siłę zmieniać mężczyzn.


1. Dlaczego tak często milczy?

Kobiety, aby poczuć się lepiej, muszą wyrzucić z siebie całą złość. One prawie odruchowo zwierzają się ze swoich problemów i radości. Mężczyźni zaś, poczucie bezpieczeństwa uzyskuje dążąc w milczeniu do celu. W ten właśnie sposób ustalają swoje plany, analizują problemy.


2. Dlaczego tak trudno mu zrozumieć kobiety?

Mężczyźni popełniają jeden podstawowy błąd - zwykle zakładają, że kobiety pojmują świat tak jak oni. Mężczyźni nie mogą zrozumieć, dlaczego kobieta potrzebuje opowiadać o czymś, co sprawia jej ból. Myślą, że zdenerwowana kobieta potrzebuje tego, co oni - czyli chwili świętego spokoju.

3. Dlaczego zawsze musi być lepszy?

Ryzyko potrzebne jest mężczyźnie do życia jak powietrze. Podnosi poziom adrenaliny, która działa jak katalizator męskich poczynań. Toteż nie dziwi fakt, że cieszy go szybka jazda samochodem. Uwielbia dreszczyk emocji. Mężczyzna musi wciąż sprawdzać siebie i być bohaterem. A dlaczego? By wciąż uświadamiać sobie, że jest głową rodziny i potrafi zapewnić bezpieczeństwo swojej kobiecie.

4. Dlaczego oddziela miłość od seksu?

Dla kobiet pojęcia: seks i miłość są nierozerwalnie ze sobą powiązane. Często widzą one w mężczyźnie potencjalnego ojca swoich dzieci i dlatego angażują ogromny potencjał emocjonalny. Według psychologów, mężczyzna nie zawsze szuka związku między seksem a miłością. Jako typowy samiec, raz na jakiś czas musi po prostu rozładować swoje napięcie seksualne. Ale o tę kobietę na której mu naprawdę zależy, będzie troskliwie dbać, opiekować się i chronić przed niebezpieczeństwem - co świadczy o tym, że darzy ją jakimś specjalnym uczuciem.

5. Dlaczego nie tańczy?

Mężczyzna jest stworzony do dominacji i zwycięstwa, w tańcu zaś nie ma żadnego pierwiastka walki. Co prawda mężczyzna prowadzi, ale bliskość zdaje go na łaskę i niełaskę partnerki. Taka samotność we dwoje jest dla mężczyzny przyjemna, jeśli ma ciąg dalszy, na przykład prowadzi do seksu. Każdy mężczyzna podejmujący działanie, musi widzieć jego celowość.


6. Dlaczego nigdy nie płacze?

Tak został wychowany. Słyszał nie raz, że 'mażą się' tylko dziewczynki. Więc szybko zapomniał o takiej możliwości reagowania na stres. To właśnie dlatego łzy, które zwykle przynoszą ukojenie zdenerwowanej kobiecie, mężczyźnie kojarzą się ze słabością. A oni lubią mieć poczucie, że są 'twardzielami'. Dlatego z problemami muszą radzić sobie inaczej. Więc gdy mężczyznę gnębi coś lub dotyka nieszczęście, ulgę przynosi skoncentrowanie się na samotnej, męskiej pracy.

7. Dlaczego kocha oglądać telewizję?

Większość mężczyzn zaraz po powrocie do domu zasiada przed telewizorem i zapomina o bożym świecie. Mężczyzna, który bierze do ręki pilota, czuje się panem sytuacji, a właśnie tak najlepiej radzi sobie ze stresem. Ten rytuał pozwala mu na chwilę zapomnieć o problemach, jakie ma w pracy. Zwykle po kilkudziesięciu minutach mężczyzna odrywa się od telewizora i - już zrelaksowany - wraca na łono rodziny.

8. Dlaczego uwielbia sport?

Koszykówkę, piłkę nożną czy też inną dyscyplinę. Rywalizacja pomaga mu pozbyć się agresji i frustracji.

A teraz drogie panie, mala refleksja, rekawy podwinac i do boju :D
Profil
PW Email Cytuj
koniuszko 
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 09:31     



Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Cze 2007
Skąd: Gliwice
dobre :D mnie się podoba
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Czw Paź 04, 2007 15:40     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Wygląda na to, że przynajmniej w części jestem facetem... :zakrecony:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008