Poprzedni temat «» Następny temat
.:=ANIME&MANGA=:.
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 12:27   .:=ANIME&MANGA=:.  
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Tak wiec skoro zauwazyla iz jest sporo osob ktroe sie tym interesuja i maja o tym jakies pojecie chcialabym wiedziec... jakie anime lub tez jaka manga was fascynuje :) Co zbieracie jakies kultowe mangi animki... nie wiem jakies gadzety, karty do gry, koszulki, dlugopisy lub cos w tym stylu :)
Jakich macie swoich ulubionych rysownikow, co lubicie w ich kresce i czy nasladujecie ich styl :) a moze wypracowaliscie swoja kreske ? :D moze sami cos rysujecie? :) moze wyrabiacie figurki z modeliny lub cos w tym stylu... no czas na ujawnienie sie :) ciekawi mnie to jakich Otaku mamy na forum :)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 12:31     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Otaku :rotfl:
?o rany,jakie nazwy :P Ja na początku nie wiedziałąm nawet co oznacza topic :P ;)
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 12:35     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
Hmmm... mam kilka tomów Gundam W, 1 tom Naruto, 1 om Bepopa , wydanie kolekcjonerski Gits + trochę anime na cd .
Naruto oglądałem do 142 odcinka ;)
Więc małe zainteresownie tematem jest ;)

Bardzo lubię kreskę Satoshi Urushihary :D Kiedyś sam rysowałem ale po jakimś czasie się skończyło ;)
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 12:37     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
SośnicaClanOtaku ;) hehehe.... Appo & Aither :D
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 15:18     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
mnie wogole to nie bawi
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 15:41     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
mnie tez...
Profil
PW Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 18:12     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Moja pasja zaczeła się od DB i DBZ, ktore widzialem dwukrotnie. Obecnie oglądam Naruto i tak jak Appo jestem z nim na bieżąco.
Jeśli chodzi o inne anime godne polecenia, to jest to napewno FullMetal Alchemist - jest po prostu świetne, fabuła ciekawa i bardzo wciągająca, anime to porusza wiele poważnych tematów i daje do myślenia. Jest tu wszystko - humor, łzy, akcja...po prostu miodzio :oczami:

Ludzie - nie piszcie, ze Was nie bawi, jeśli nie znacie ;)
Profil
PW Email Cytuj
morigan 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 21:15     



Dołączyła: 24 Cze 2005
Skąd: Gliwice
Samurai Deeper Kyo - to potęga jak dla mnie, animka zniewalająca, odcinkowa, co jeszcze... Hellsking tez jest mocarne.
Co do dalszych animek odcinkowych... ogladałam Lain, Lowe Hina, Oh! My goddness (te dwie to anime dla dziewczyn), NGE (moj avator) i jeszcze kupe innych, choc juz tytuly mi sie wybiły bo albo japonskie albo angielskie.
Moja milosc do mangi i anime zaczeła się gdy mialam chyba z 8-9 lat, i leciał Gigi, yataman, kapitan houk (nie mam pojecia jak sie pisze te nazwy) i inne. Oczywiscie przyznaje sie bez bicia jako mała dziewczynka nałogowo ogladalam Czarodziejke z ksiezyca, od tego tez nauczylam sie rysowac postacie mangi :) Pokemony czy DB ogladam do dzis, choc zadko. Uwazam ze zadna bajka nie chanbi ani Reksio, ani Bolek i Lolek ani Super Swinka :P (tez animka).
Co do magazynow kiedys było takie pisemko jak Animegaido ale krotko, mam pare numerow, pozniej przyszlo Kawaii a aktualnie fajny jest magazyn Mangazyn.
Co do filmow pełnometrazowych, Ghost in the shell jest filmem zniewalającym, ta kreska, te widoki!!! normalnie szok!Ninja Scroll to tez wypas no i oczywiscie Akira...
no dobra juz wiecej nie powiem :P
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 22:12     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Akira - od niego zaczelam swoja przygode jakies ladne 10 lat jak nie wiecej temu :) hehehehe :) potem byl GITS potem sie zaczelo wiecej tego pokazywac :) teraz mam ok 100 plyt cd [wszystko unlegal :P ] mam kilka kolekcjonerskich, wszystkie sailory [moje pierwsze mangi z kieszonkowego :D ]i oczywiscie KIZUNA :) czyli yaoi :] wydanie oryginalne sprowadzone z japoni :D osobiscie sama rysuje od ponad 10 lat co prawda nie wychodzi mi to tak jak powinno ale sie staram :] mam nadl szal... na jeden gadzet, ktory chce sprowadzic z japoni... niestety koszt jest ZA DUZY ale i tak to kiedys zrobie... mianowicie... kimono :] moim marzeniem jest przejsc sie w kompletnym kimonie przez zwyciestwa w godzinie szczytu, a szczytem byloby przeobrazic sie w Gejsze i zrobic to samo - przejsc sie po Gliwicach :] ROTFL chcialabym to kiedys zrobic :D
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 23:46     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
morigan napisał/a:
Samurai Deeper Kyo - to potęga jak dla mnie


mam 10 odcinkow i niestety zaprzestalem w pewnym momencie sciagac a stronka z ktorej sciagalem juz przestala to zamieszczac :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 09:31     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ja obecnie mam kilku stalych dostawcow plyt cd z animkami z calej polski :) Moj najwiekszy hicior to NGE w divixie :) kopia cudowna format nie gorszy i oglada sie calkiem przyjemnie :) swojego czasu bylam tlumaczem napisow :) ale zaprzestalam dzialanosci z powodu "rutyny" :D
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 10:05     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
powiadasz że masz Evę w Divixie :D (napalony :D) ja mam gdzieś Enda :D
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 11:12     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Aither napisał/a:
Moj najwiekszy hicior to NGE w divixie :)

Ajjj fajnie by było takie cos miec ;)
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 11:13     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
byłem 1 w kolejce :P
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 11:53     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Appo mam enda mam rebirtfa tez :P ale juz w gorszej kopii :) hehehe a co do nge :) to wszyscy maja na to chetke :D zobacze w ktorej czesci plski sie teraz znajduja... to sie je sciagnie :) poki co zaczelam analize chobitsa :P takie shojo animka :) :D
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 11:58     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
wiem co to the chobits ;)
porobno rewelacja ... kumpel ma na cd całość i mówi że się uśmiał przy tym :]

Rebirtha :D ... ale zgaduję że w baaardzo małej rozdzielczości? :D
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 12:01     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Appo nie jest zle da sie ogladnac... a chobitsa mam wszystko :) tez sie uhahalam jak przy mniej popularnych animkach jak dragon half [moja ulubiona :D ] czy tez typowe shojo anime pt Fushigi Yugi :D ROTFL nie no kapitalka buhheheheeeee
Profil
PW Email Cytuj
Marzena 
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 00:37     



Dołączyła: 04 Sie 2005
Skąd: z Gliwic
Otaku ze mnie żaden, lubię oglądać/ czytać, by dobrze spędzać czas. Przez to inaczej patrzę na filmy... ( wyrobiło mi to żyłkę krytyka ;) ). Większość japońskich serii, czy kinówek jest na wyższym poziomie niż niejeden film.
Nie mam jednego "ulubionego", te co przychodzą mi na myśl z dobrych do oglądania: Berserk, Cowboy Bebop, Evangelion, Azumanga Daioh, Full Metal Fumofu, Armitage, Great Teacher Onizuka.
"Czytadła" polecane: Boginki-goodeski; Akira; Onizuka; Cześć, Michael; Tu detektyw Jeż.
Najlepsza seiyu ( tak to się pisze?)- Hayashibara.
Kiedyś maniacko kolekcjonowałam Sailorki, ach co to były za czasy... Wcześniej cieszyłam się Yattamanem, Kalendarmenem, Gigi, Śnieżką, Sali i innymi... A przez Ostatniego Jednorożca, to nawet przeczytałam książkę... Ech... Mam piękne wspomnienia z tamtych czasów... :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 10:16     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
O tak! Yattaman i Sailor Moon to klasyka ;) Ale i tak dla mnie najlepszy jest Dragon Ball ;) Ma ktoś może na dysku/płytach? Z chęcią bym wciągnął całą serię :]
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 13:26     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Taak Dragon Ball stary ale jary :) ...na plytkach jednak go nie mam...za duzo odcinkow :/
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008