Poprzedni temat «» Następny temat
Odkryj piekno kobiecych ksztaltow
Autor Wiadomość
Szamanka 
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 22:09     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
a jak wyjdzie wiecej to co? :niepewny: , mam popasc w kompleksy?
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 22:09     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Anula napisał/a:
wyszlo mi 0,73 ale nadal nie wiem co to znaczy

jestes prawie idealna :)....zapodaj jakąś fotke - posłuży za wzorzec ;)
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 22:10     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
khaman napisał/a:
nie ma bata... podświadomie to na nas działa i nie mamy na to wpływu

No tak, jesteśmy skazani na stracenie ;)
Anula napisał/a:
wyszlo mi 0,73

No to już znam odpowiedzi na kilka pytań ;)
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 22:11     

kobi,
osz Ty :wstyd:
Cytuj
kobi 
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 22:13     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Anula napisał/a:
kobi,
osz Ty

Osz co? Wiem, wiem, jestem okropny :wstyd:

Chociaż nie... na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i nie wiem czy można to opisać jakimś tam równaniem :zawstydzony:
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 22:20     

kobi,
wątpie ;)
Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 10:10     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
mnie wyszło 0,72
ale jakos wcale mnie to nie przekonuje
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 10:29     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
jakos wcale mnie to nie przekonuje

a powinno :]
Profil
PW Email www Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 10:31     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Szamanka napisał/a:
a jak wyjdzie wiecej to co? , mam popasc w kompleksy?

nawet nie zartuj! zaden wykres nie jest w stanie oddac Twojego piekna i atrakcyjnosci! Pamietaj o tym!
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 12:00     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Eee... tam... tak jak wszędzie i tutaj nie ma jednoznacznej zasady. Tak naprawdę wszytko zależy od człowieka a gusta przecież są różne i każdy szuka czego innego.
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 19:51     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Cytat:
a jak wyjdzie wiecej to co? :niepewny: , mam popasc w kompleksy?


Wiecie dziewczyny, to że WHR nie wychodzi jak powinien to nie jest tak naprawde ważne. Piękno kobiecych kształtów bywa różne jak różni bywamy my którzy je podziwiamy :)
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 08:42     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
khaman napisał/a:
Piękno kobiecych kształtów bywa różne jak różni bywamy my którzy je podziwiamy

tak tak tak .... te wszystkie wskazniki powstaly glownie po to zeby zapewnic zajecie i podstawe do wyplacenia pensji ich tworcom ;)
nie ma jak roznorodnosc :D
Profil
PW Email www Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 18:25     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
W dzisiejszym świecie wygląd jest najważniejszy. Niedozwolone jest posiadanie tłuszczyku czy zmarszczek. Świat jest nastawiony na sztuczne ulepszanie naturalnej urody człowieka.
Siedziała samotnie w pokoju, a wokół niej unosił się słodki zapach orchidei, wydobywający się z palonej świecy. Kolejny raz mi się nie udało - pomyślała - Nie udało mi się przeżyć normalnego dnia.

Były wakacje, dość ciepłe w dodatku, wszyscy ludzie gdzieś powychodzili, bawili się w towarzystwie swoich znajomych, a ona siedziała samotnie w domu. Nie chciała wychodzić. Nie miała ochoty oglądać szczęśliwych twarzy tych okropnych ludzi. Zamiast imprez i zabaw wolała spędzać czas w zaciszu swojego pokoju i godzinami gapić się w ścianę. Czasami spoglądała w lustro i przerażona swoim wyglądem ze smutkiem odwracała głowę. Miała ochotę tupać, krzyczeć, bić i kopać wszystko i wszystkich, ale stać było ją tylko na milczenie. Na milczenie tak wymowne, że było głośniejsze i bardziej poruszające niż jakikolwiek krzyk.

Brak urody zabija

Jedyne czego naprawdę chciała to chociaż raz poczuć się naprawdę szczęśliwą. Zobaczyć swoją twarz i krzyknąć z radością: Ej, dziewczyno! Ślicznie wyglądasz, kiedy się uśmiechasz - I wybiec z domu, by z radością powitać wschodzące słońce. Jednak los chciał inaczej. Wieczorami kładła się spać z nadzieją, że rano obudzi się i zauważy, że życie jest piękne. Jedyne co dostawała po przebudzeniu, to poczucie własnej beznadziejności.

I tak było każdego dnia. Po pewnym czasie zasypiała wiedząc już, że na drugi dzień będzie jeszcze gorzej. Przyzwyczaiła się do tego i żyła odtąd z dnia na dzień nie myśląc nawet o przyszłości. Tak właśnie się dzieje, kiedy ktoś nie akceptuje swojego wyglądu. Coraz częściej młodzi ludzie sugerując się wyglądem pięknych aktorów czy modelek popada w obsesję na punkcie swojego wyglądu.

Talia osy

Każdy chłopak chce mieć takie powodzenie u dziewcząt jak Brad Pitt, a każda dziewczyna chce mieć talię Kate Moss. Lecz niewielka ilość tych osób zdaje sobie sprawę z tego, że to wszystko co widzimy na ekranach telewizorów to nic innego jak wspaniały pokaz umiejętności chirurgów plastycznych. Taka dziewczyna z lekką nadwagą boi się wyjść z domu, bo nie chce zostać wyśmiana przez ludzi nieco szczuplejszych. Nasz świat jest obecnie nastawiony na oglądanie wychudzonych modelek.

Przez wieki chude kobiety nie były obiektem pożądania. Mężczyźni gustowali w bardziej krągłych, kobiecych kształtach. Dziewczyny raczej nie przejmowały się "boczkami" i nieco okrągłym brzuszkiem. Podobnie u mężczyzn. Większym powodzeniem cieszyła siła i męstwo niż kształt nosa czy ilość zmarszczek na nosie.

"Liczy się wnętrze..." - kiepski żart

Teraz wszystko jest inaczej. Kobieta im chudsza i bardziej wymalowana tym lepiej. Część chłopców uważa, że to nie jest prawda. Starają się nam wmówić, że liczy się wnętrze i tak dalej. Ale kiedy tylko przejdzie piękna laska ulicą to każdy się za nią obejrzy.

Nawet sklepy propagują raczej modę na chude kobiety. Kiedy się wejdzie do sklepu i zobaczy rozmiar niektórych spodni to się może wydawać, że są to spodnie na dwudziestolatkę z pupą trzylatki. Za to ludzie o trochę większych wymiarach są cały czas narażeni na pośmiewisko. Ubrania dla osób puszystych można znaleźć w sklepach o nazwach np. "Piękno w rozmiarze XXL". Niby brzmi to całkiem dobrze.

W sklepach rządzą anorektyczki

Ale załóżmy, sytuacja taka spotyka się wychudzona anorektyczka z nieco okrąglejszą koleżanka. Dziewczyna pyta się chudzielca: O jaka piękna bluzeczka! Skąd ją masz? Ta w odpowiedzi podaje jej markę drogiego i modnego sklepu, gdzie rozmiary najdalej sięgają nr 38 i pyta się tej grubszej, gdzie kupiła swoją. Ona odpowiada, że w "świecie kobiet puszystych".

Nie brzmi to tak super. Wydaje się, że przyznanie się do zakupów w takim sklepie jest bardzo krępujące. Bo sklepy dla chudzielców nie są nazywane w stylu "anorektyczna moda", albo "bulimiczna kolekcja".

Puszysty też człowiek

Jest to bardzo niesprawiedliwe traktowanie ludzi. Nie każdy ma predyspozycje do bycia szczupłym. Niektórzy są genetycznie, jak to się mówi, obciążeni. I nic z tym nie mogą zrobić. Dlatego starajmy się bym mniej zauroczeni wyglądem zewnętrznym. Lepiej poznać wnętrze człowieka, a nie historię jego odchudzania czy ilości jego operacji plastycznych. Psychika człowieka jest o wiele bardziej atrakcyjna od odstających kości.

zrodlo.interia
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 07:58     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Szamanka napisał/a:
Psychika człowieka jest o wiele bardziej atrakcyjna od odstających kości.

widzisz Szamaneczko takie teksty to wiesz dla kogo... sama dobrze wiesz( i nie mam na mysli tu Twoich osobistych doświadczen bo nawet nie miałam okazji Cie zobaczyc) ze na swiecie rzadza szczupłe! i jak słysze tekst u faceta ze patrzy na charakter nie na wyglad to chce mi sie wymiotowac bo wiem ze gada bzdury. :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
Zafira 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:51     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
katarzyna35k-ce napisał/a:
jak słysze tekst u faceta ze patrzy na charakter nie na wyglad to chce mi sie wymiotowac bo wiem ze gada bzdury.

nie, to nie sa bzdury o ile mowimy o trwalych zwiazkach. ale zeby zwiazek nabral trwalosci to ludzie musza sie najpierw poznac. a zeby chcieli sie poznac blizej to musza sie sobie choc troche podobac. i kolko sie zamyka czyli jednak masz racje. ale to porąbane ;)
Profil
PW Email www Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:02     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
A mnie znowu wkurza jak osoby z dodatkowymi kilogramami mówią jak to źle być chudym i tu padają różne epitety typu kościotrup i inne. Dlaczego ja mam mówić na takie osoby "puszyste" a na mnie mogą mówić w taki sposób?
Zresztą, niby jest moda na bycie szczupłym, to dlaczego większość ludzi jest jednak otyła?
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:37     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
kaszanna napisał/a:
Zresztą, niby jest moda na bycie szczupłym, to dlaczego większość ludzi jest jednak otyła?

otyłosc wiaze sie z wieloma aspektami zycia. Albo sa to osoby chore , albo natura je tak obdazyła ,albo maja za duzy apetyt, albo zmartwienia... no powodow jest mnostwo. I nie wiem czy wiekszosc jest otyła , z tego co mi wiadomo to własnie wiekszosc jest szczupła.
kaszanna napisał/a:
A mnie znowu wkurza jak osoby z dodatkowymi kilogramami mówią jak to źle być chudym i tu padają różne epitety typu kościotrup i inne. Dlaczego ja mam mówić na takie osoby "puszyste" a na mnie mogą mówić w taki sposób?

wiesz to sa chyba sporadyczne przypadki bo ja mam wiele osob otyłych w moim otoczeniu i kazda mowi ile to by dala zeby wygladac ja " kościotrup"
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 17:52     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
katarzyna35k-ce napisał/a:
kazda mowi ile to by dala zeby wygladac ja " kościotrup"

Ja pierwsza. Kaszanna nie masz pojęcia jak chciałabym móc jeść wszystko i wyglądać jak Ty. Niestety mimo w sumie dobrej przemiany materii ciągle muszę uważać co jem. Ostatnio (oj to już prawie rok) jak tak nie uważałam ocknęłam się jak dobiłam do 99 kg. :przestraszony: Szcześliwie udało mi się zgubić to co mnie znalazło bez mojej wiedzy i woli, ale to był trudny i pełen wyrzeczeń rok. :|
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 21:24   Jak dobrze wygladac nago  



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Stacja TVN Style przygotowuje polską wersję programu "Jak dobrze wyglądać nago". Osiem kobiet wyłonionych w castingach dowie się jak dobrze wyglądać w ubraniu i jak czuć się seksownie bez niego.

zrodlo-interia, p l

Napewno kazda z nas ( tak sadze) ogladala ten program na TVN Style wersji angielskiej.Mozna bylo tam zobaczyc kobiety, ktore w pewien sposob przestaly dbac o siebie z powodu swojej nadwagi, braku odwagi na ubranie czegos odwazniejszego itp. Kobiety te zbieraly z rok na rok mase kompleksow, by w koncu wstydzic sie przegladac w lustrze. Program ma niby pomoc im poczuc sie znow kobieco i atrakcyjnie do tego stopnia by sie rozebraly.
Jak myslicie, czy jest to mozliwe, by dokladnie dopasowane ubranie, makijaz, fryzura, pochwaly przechodniow, ze atutem owej osoby sa np nogi, piersi, wlosy, moze doprowadzic do tego, ze poczujemy sie lepiej?
Ostatnio zmieniony przez Szamanka Czw Lis 22, 2007 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
sabina 
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 11:18     



Imię: Sabina
Dołączyła: 13 Mar 2007
Skąd: gliwice
Myślę,że w Wilekiej Brytanii to mozliwe bo tak tkich kobiet jest masa,ale nie w Polsce gdzie wystarczy,że jestes w rozmiarze 40 i już pojawia się dyskwalifikacja. Poza tym może i to będzie fajne byle tylko jako ekspert od mody nie wystąpiła p. Minge bo ona z kobiety zrobi maszkarę czy potwora,zresztą sama nie za dobrze wygląda. No ale to rzecz gustu.

second hand only you
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008