Poprzedni temat «» Następny temat
Odkryj piekno kobiecych ksztaltow
Autor Wiadomość
Szamanka 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 20:27   Odkryj piekno kobiecych ksztaltow  



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Wojciech Eichelberger w książce "Zatrzymaj się" twierdzi: "Jest tylko jeden, jedyny rodzaj pięknych kobiet - to kobiety pogodzone ze sobą. Kobieta pogodzona ze sobą cieszy się, że jest kobietą, lubi siebie, swoje ciało, bez względu na to, jak się ono ma do aktualnie obowiązujących standardów estetycznych i mody. Piękna kobieta tak naprawdę (...) nie patrzy w lustro. Jest kobietą wewnętrzną."


Kobiecość to coś ważniejszego niż oczy, włosy czy biust, to cała Ty z Twoim charakterem, przyzwyczajeniami, poczuciem humoru, emocjami. Nie wstydź się, więc swoich kształtów, które tylko dodają uroku Twojej osobowości. Samoakceptacja pomoże Ci odzyskać poczucie pewności siebie i przekonanie, że wyglądasz naprawdę kobieco.

Jeśli nie wiesz jak zmienić swój stosunek do ciała, jak się z nim zaprzyjaźnić, jak o nie zadbać - to wyobraź sobie, że jest ono Twoim ulubionym psem albo kotem... Pozwól mu się najeść, jeśli jest głodne... Kiedy roznosi je energia, pozwól mu poszaleć, potańczyć albo pobiegać... Kiedy jest zmęczone, pozwól mu odpocząć..., przytul, powiedz do niego dobre słowo... Czasem spytaj, czego potrzebuje...


zrodlo net
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 20:32     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szamanka :) heheheheheee moge sie zaliczyc do kobiet lubiacych swoje cialo :) mimo iz mam "i tu i tak" za duzo :) a w lustro patrze bo bez niego nie potrafie dobrze wykonac makijazu :) ale racja jest... kobieta to nie tylko cialo :) i PAMIETAJCIE o tym faceci :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 20:38     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
hmmmm jak ja lubie takie mądrości i rady, które nie do końca sa wykonalne :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 20:42     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Aither bo na tym to ma polegac aby byc "soba" i miec swoje "ja" i byc mimo jakis tam zaokraglosci,poprostu szczesliwym,Mozna dostrzec ile "pieknych laleczek" biega po miescie,ktore sa ozdoba dla faceta,panienki,ktore sa nieszczesliwe.
Wiadomo,ze kobiety z malymi niedoskonalosciami beda ta widok takej owej pani wzdychac i zazdroscic dyskretnie,ale mozna jednak rzec...ze takie kobiety maja w sobie jednak cos wiecej,cos co mozna znalez we wnetrzu
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 21:00     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szamanka ja nie zazdroszcze mam to do siebie, ze obracam sie w towarzystwie "misek" :) i jakos mnie to nie wzrusza :) na studiach pelno takich mam z innych wydzialow [bo bankowa to tam pelno laleczek] ale... chcialam rzec, ze mnie to nie przeszkadza :) i tez sie czasem ubieram pokazujac cos wiecej :D :hyhy: :rotfl: :zawstydzony: czasem az za duzo :zawstydzony: ale mi sie to podoba :]
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 22:16     

Aither napisał/a:
ale mi sie to podoba

mi tez :D
Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 22:19     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
darkenstein :zawstydzony: to mnie to cieszy :)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 22:51     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Hmmm...czuję się kobieco :P
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 23:02     

=CzArNuLkA= a ja ciesze ze jestem facetem i moge to ogladac :D
Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 23:13     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Hahaha :rotfl: A co Ty, Kochany ,oglądasz jeśli o mnie chodzi? Bo ja chyba jeszcze niczego nie pokazałam :P
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 23:37     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Nie mówię teraz o sobie bo znam swoją wartośc, wiem czgo chce, wiem jak wygladam i to akceptuje ( no prawie ;) )

Niestety jezeli kobieta od dziecka zyła w poczuciu, że jest beznadziejna, do niczego sie nie nadaje i w ogóle kto to widział żeby tak wyglądać ( tak do niej i o niej mówiono-rodzina lub rówiesnicy) to nie ma siły takie rady
Szamanka napisał/a:
Jeśli nie wiesz jak zmienić swój stosunek do ciała, jak się z nim zaprzyjaźnić, jak o nie zadbać - to wyobraź sobie, że jest ono Twoim ulubionym psem albo kotem... Pozwól mu się najeść, jeśli jest głodne... Kiedy roznosi je energia, pozwól mu poszaleć, potańczyć albo pobiegać... Kiedy jest zmęczone, pozwól mu odpocząć..., przytul, powiedz do niego dobre słowo... Czasem spytaj, czego potrzebuje...
za wiele nie dadzą
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 00:20     

=CzArNuLkA= wyobraznia dziala :D
Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 07:50     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Jestem strasznie egoistyczna ale lubię siebie i robię wszystko żeby się SOBIE podobać.
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 08:27     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
darkenstein napisał/a:
=CzArNuLkA= wyobraznia dziala :D

Och tak...kochana wyobraźnia :P :D
Profil
PW Email Cytuj
cinque 
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 09:01     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
Szamanka napisał/a:
wyobraź sobie, że jest ono Twoim ulubionym psem albo kotem...

Szamanka napisał/a:
Czasem spytaj, czego potrzebuje...


:rotfl: moj kot uwielbia, kiedy pytam go, czego potrzebuje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Szamanko nie ma to jak autosugestia ;) Jeśli nawet jestem ostatnią potworrrą :) , wystarczy wmówić sobie że jestem piekna :) i juz.
Ale fakt, stosuję takie afirmacje z powodzeniem :) (jeśli mi się przypomni, jeśli nie, trudno, cały dzień będę brzydka ;) ) :)
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 09:26     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Oj Dziewczyny nie przesadzajcie :/
Wszystkie sobie WMAWIAJ?,że sa piękne.Wcale nie musicie sobie tego wmawiać!!Jesteście i już!!
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 11:08     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kazda "potwora" znajdzie swojego "amatora" :) hhehehheheeheeeee
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 11:13     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Eh...kobiety... :/
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 11:36     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
=CzArNuLkA= oj przestan... przeciez sie nabijam... :P niestety nie zmienisz myslenia kobiet, ktore same sobie sie nie podobaja... bo to jest glebokie zakorzenienie w ich psychice... sa dlugie i mozolne terapie odwracajace proces... a przeczytanie jednej ksiazki czy artykulu nic nie daje... ja swoje cialo lubie Ty swoje tez... wiekszosc z nas je lubi wiec co tu sie rozczulac... nawet jesli ktos go nie lubi nie mienimy tego slowami :)
Profil
PW Email Cytuj
cinque 
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 11:43     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
zwłaszcza, że propagowany jest ściśle określony "doskonały" wzór kobiety, i czujemy tę presję wszędzie wokół, od nas zależy czy jej ulegniemy czy nie, ale zdaje się - nie mamy wyjścia - mniej lub bardziej zdając sobie z tego sprawę - wszystkie jej ulegamy :)

To samo dotyczy mężczyzn, oni też zaczynają powoli odczuwać presję w kanonie męskiej urody (udają tylko, że jej nie ma i że ją lekceważą, zresztą my chyba też ;)? )
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008