Poprzedni temat «» Następny temat
Odkryj piekno kobiecych ksztaltow
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 00:34     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
darkenstein przystopuj troche ze swoimi tekstami :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 00:40     

kisia nic obrazliwego tu nie napisalem , a zreszta dobra od dzis bede pisal posty bez zarzutow.
Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 00:44     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
darkenstein bedę wdzięczna :)
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 00:46     

kisia tak
Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 00:50     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
oki powrót do tematu
Odkrywania kobiecych kształtów
dziś odkryłam że mój środkowy palec prawej reki jest ładny :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 01:05     

kisia ojejku co za spostrzegawczosc :) juz dawno to wiedzialem :D
Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 01:07     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
darkenstein taaaak, nie pamietam żebym ci kiedykolwiek go pokazywała. Panu, który zauważył dzis mego palca jakoś nie przypadł do gustu :rotfl: :rotfl: :D
Profil
PW Email Cytuj
Asia_:) 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 13:00     



Dołączyła: 05 Lip 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
kisia napisał/a:
darkenstein taaaak, nie pamietam żebym ci kiedykolwiek go pokazywała. Panu, który zauważył dzis mego palca jakoś nie przypadł do gustu


niezle hihihihihi :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 18:03     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kisia nie wierze :D dopuscilas sie takiej zdrady ? :) ten palec to najintymniejsza czesc kobiecego ciala :] nie przejmuj sie :) moj "pierwszy raz" kiedy go uzylam jakos sie nie spodobal osobie, ktora dostapila takiego zaszczytu :D :hyhy: :rotfl:
ciekawe czemu :looka:
Profil
PW Email Cytuj
morigan 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 18:12     



Dołączyła: 24 Cze 2005
Skąd: Gliwice
a ja sądze ze kobieta powinna od czasu do czasu spojrzec na siebie krytycznym wzrokiem, samouwielbienie tez nie zawsze jest dobre ;) Na codzien lubie siebie i swoje ciałko, nic do niego nie mam jednak raz na tydzien, czy zadziej, kiedy mam dla siebie i tylko dla siebie czas patrze krytycznie w lustro i patrze uwaznie co jest ok, co sie zmienilo, co sie pogorszyło, co naprawic :) oczywiscie nie obsesyjnie. bezwzgledu jak kobieta wyglada i jak sie kocha w swoim ciele estetyka jest najwazniejsza :) Gdy widze ze moje wlosy zle wygladaja, robie cos z nimi, gdy widze ze cholera przytylam i moje spodnie robią sie coraz bardziej obcisłe, cwicze czy stosuje dietke przez jakis czas. Kobiece ciało to jakby wystrój domu o ktory trzeba dbac bo on mówi czy w domu panuje ciepła atmosfera ;)
Nie lpodobają mi się dziewczyny ktore kochajac swoje ciało pokazują ogromne oponki światu w zbyt obcisłych spodniach czy mini bluzeczkach. Ani nie lubie "anorektyczek" które ubieraja sie podobnie bo chcą przed oponkami się pokazac jakie to one nie są wspaniale chude. Lubie estetyke, mozesz wazyc 10kg mniej czy wiecej, ale przynajmniej wygladaj tak, zeby inni nie odwracali głowe na tój widok.
Profil
PW Email www Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 22:12     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
morigan napisał/a:
Nie lpodobają mi się dziewczyny ktore kochajac swoje ciało pokazują ogromne oponki światu w zbyt obcisłych spodniach czy mini bluzeczkach.


a ja podziwiam w pewien sposob takie kobitki, ze maja odwage pokazac sie tak swiatu, pokazujac wlasnie, ze kochaja swoje cialo ...
oczywiscie w pewnych sytuacjach jest taki stroj niewskazany:) wygladaja nieestetycznie, ale to juz problem wyczucia...
Profil
PW Cytuj
morigan 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 22:16     



Dołączyła: 24 Cze 2005
Skąd: Gliwice
nie wiem czy jest tu co podziwiac, czasami tak własnie ubieraja sie dziewczyny ktore chca sie dowartosciowac lub wygladac sexy. Bezwgledu jak dziewczyna wyglada, pol naga przyciagnie facetow, nie zawsze tych odpowiednich. Czasami własnie tak ubrane dziewczyny maja najwiecej kompleksów a myslą ze jak sie rozbiorą to faceci na nie polecą. Jednak nie o to chodzi by poderwac byle kogo ale by poderwac kogos kto cie bedzie kochal za to jaka jestes, a nie ile pokazesz ciała.
Profil
PW Email www Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 22:21     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Cytat:
Czasami własnie tak ubrane dziewczyny maja najwiecej kompleksów a myslą ze jak sie rozbiorą to faceci na nie polecą. Jednak nie o to chodzi by poderwac byle kogo ale by poderwac kogos kto cie bedzie kochal za to jaka jestes, a nie ile pokazesz ciała.



Wyobraz sobie, ze wazysz jakies 100 kilo i co nie masz kompleksow? (...) Kazda kobitka , ktora ma wage powyzej przecietniej ma kompleksy na tym punkcie i nie ma sie czemu dziewic. Kazda chce wygladac pieknie ...Jedna ubierze krotsza bluzeczke, zeby poczuc sie sexy, bo ma odwage pomimo swoich kraglosci, a inna bedzie sie maskowac jak cebulka na zime. Mysle, ze nie jest istotne co pulchna babeczka ma na sobie, ale to czy jest soba. Wtedy nawet mimo swoich oponek, moze znalezc faceta, ktory szczerze ja pokocha.
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 23:42     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
obojetnie ile się waży i jak bardzo chce się dowartościować czy poczuć sexy należy mieć wyczucie dobrego smaku. Żeby wyglądać sexy nie trzeba ubierać się skąpo bo może to odnieść zupełnie odwrotny efekt
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 23:56     

kisia skape ubranie zawsze przynosi efekt :D
Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 23:59     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
jednak nie zawsze taki sam...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 00:03     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
pewnie tak ale nie zawsze pozytywne
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 07:33     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Kobieta ma wygladac kobieco.Przeciez nawet te troche otyle Panie moga wygladac elegancko...potrzeba jednak do tego troszeczke smaku
Polki slyna z tego ze potrafia ubrac sie gustownie,miec fryzure pasujaca do calosci,dlatego uwazane sa za najladniejsze :D Pamietam,ze uslyszalo uszko moje iz,kobiety zachodnie potrafia ubrac krotka spodnice maja niestety przy tym nie za bardzi zgrabne nogi lub co gorsza legginsy.
Kobieta,ktora dba o swoj wyglad potrafi wymodelowac to co ma do pokazania a ukryc to czego sie niestety wstydzi
Dlatego nie wazne jakie ma BM.....wazne aby bila z niej radosc z zycia,byl usmiech na twarzy.....
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 11:48     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
Piękno to element zmienny w każdej epoce czy nawet wieku.
A wdł. mnie piękna jest każda kobieta , ale to czy się je znajdzie zależy już od indywidualnego spojrzenia każdego ... faceta.
Czasem wystarczy się dobrze przyjrzeć lub chociaz poznać ...
Nie ma brzytkich kobiet - są kobiety nie doceniane.
W dzisiejszych czasach - gdzie uroda zewnętrzna gra często większą rolę niż wewnętrzna , nawet 1 wizyta u fryzjera zmienia spojrzenie świata na własną osobę ... Nie tylko faceci ale cały wiek stał się wzrokowym.
A przecież każda kobieta jest inna, każda ma to coś ... tylko trzeba w nie wejść i dobrze się rozejrzeć. To co dla jednego jest brzydkie lub nawet odpychające - dla innego stanowi dar i coś cudownego. Wszystko zależy od psychiki i nastawienia... (może nie pojmiecie tego porównania , ale ostatnio się zajmuję zagadnieniami psychologi).

Nie ma brzydkich kobiet - są nie poznane sekrety
Nie ma nie kobiecych kobiet - są ukryte pod maską teraźniejszości
Kobieta jest taka jaka chce być ... stare ale jare słowa , które często są używane jako puste " Kobieta musi mieć to coś" albo " Nie liczy się wygląda ale dusza" a taka jest prawda. Każdy jest tym kim chce być - jak tancerz oblicza.
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 11:50     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Appo, ten pomnik który mam Ci zamiar stawiać to z marmuru czy z brazu ma być?
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008