Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
trunks 
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 23:49     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
tego nie chcemy...;p
Profil
PW Email Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 22:22     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
a czego chcecie :hyhy: ... dzis cos mi sie sniło ale za cholere nie pamietam co :looka:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 22:28     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
chcemy widziec...;p
Profil
PW Email Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Nie Lip 12, 2009 22:48     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
uwierz mi ze nie chcecie :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 10:59     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
a mi sie dzis sniło ze wychodziłam za maz i zaomniałam kupic sukni ślubnej i szukałam ja zeby kupic ale nie było gdzie i poszłam do ciucholandu i znalazłam piekna spudnice taka jakby z sukni slubnej. ciekawe o co tu chodzi :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 15:21     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
o to że w ciucholandzie mozna ładne rzeczyki znaleźć ;)

Z tego co pamiętam to ślub niczego dobrego chyba nie oznacza :(, ale może się mylę
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 20:25     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
kisia, kurcze az sobie zaraz sprawdze.
wiec sprawsziłąm i faktycznie slub oznacza problemy ... a suknia zmiany .
tylko czy tak faktycznie mozna to interpretowac?

a wogole to sie zdrzemnełam po południu i sniło mi sie ze szykuje szpryce z morfiny dla narkomana ktoremu potem ja daje :kwasny: normalnie mam dosc takich snow :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
robertcb 
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 22:53     


Dołączył: 27 Kwi 2010
Aither napisał/a:
ANIUS prawde mowiac nie bardzo... jestem raczej "naukowym" umyslem :hyhy: i nie mam przekonania do tego typu rzeczy :) sen to zazwyczaj ludzka podswiadomosc :) nie widze naukowego wyjasnienia snow proroczych :) chociaz... nauka nie do konca potrafi wyjasnic zjawiska paranormalne :) a sny prorocze moge zaliczyc osobiscie do takich zjawisk :)


Naukowo to tak:

Wieloświatowa interpretacja mechaniki kwantowej (Hugh Everett)
"Upiorne oddziaływanie na odległość" (Albert Einstein)
?ączność świadomości z mózgiem człowieka na zasadzie zjawisk kwantowych (Roger Penrose i Stuart Hameroff)

Poniższe linki rozwijają ten temat.

h t t p;//w w w obi.opoka.org, p l/zfn/028/zfn02802911Gabora.pdf
h t t p;//w w w obi.opoka.org, p l/zfn/004/zfn00411Szydlowski.pdf
h t t p;//w w w polityka, p l/nauka/295186,1,wszystkie-swiaty-everetta.read
h t t p;//postepy.fuw.edu, p l/zjazdy/2005-Warszawa/PF-2006-3-Tanas.pdf
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 22:52     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Mi się sni dużo i czesto zwykle jakies pierdoły, czesto spaceruję albo pracuję. Śnią mi się wojny, zwykle ja się ukrywam przed hitlerowcami i bardzo się boję :zdziwko: może jakiś film widziałam w dzieciństwie czy coś....

Taki znaczący sen w moim życiu to sen o trójce dzieci, gdzie jedno z tych dzieci mówi mi, że będziemy razem, ale jeszcze nie teraz, muszę poczekac. Dziecko było dziewczynką z niebieskimi oczętami. Sen miałam mając 25 lat. Potem jeszcze dwa razy śniła mi się dziewczynka. (między innymi bo niekorzystej diagnozie w kierunku posiadania potomstwa) I mam dziewczynkę! :)

BArdzo często śniło mi się, że jadę samochodem i nie potrafię zahamować, pedał nie działa, ręczny nie działa, a ja nie wiem co robić :zakrecony:

Mam czesto sny czarno-białe, ale niektóre elemnty są czerwone, no jabłka, kwiaty :niepewny:

A moje sny erotyczne to dopiero jazda. Śniło mi sie już wszystko: seks zbiorowy, gwałty i obcowanie z kobietą.... No szok. A sny są tak realistyczne, że czuję się jakby to było na prawdę. :wstyd:

Najlepsze moje sny to te, gdzie jestem taką fajną dupą (ładniejsza, szcuzplejsza, młodsza) i gdzie mam fajna chatę, fajne auto jadę na super wakcje :D a moja córka się dobrze uczy i mówi, że nie interesują jej jeszcze mężczyźni...

Ostanio śniło mi się, że wygladałam całkiem ok, miałam fioletowy, a raczej śliwkowy samochód (mam obsesję na pukcie tego koloru) i odwoże córkę do szkoły, a ona jest taka mądre, grzeczna i fajna :) i ma jakieś 14 lat, a ja nie wyglądam na ponad 40 :D
Ostatnio zmieniony przez alenda Pon Maj 24, 2010 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 22:54     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
kisia napisał/a:
Lama71 napisał/a:
Rany... chłopie :szok: :szok: :szok: umiesz rozrónić rany szarpane on tych normalnych (cętych, tłuczonych itd) tak we śnie
no co we śnie wszystko można, ja kiedyś operowałam :D


He he ja też. i świat ratowałam, spełniałam jakąś misję, przemycałam jakieś ampułki :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 21:04     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
alenda napisał/a:
Śnią mi się wojny, zwykle ja się ukrywam przed hitlerowcami
mi często śni się nalot kosmitów i wojna. Nalot wygląda zawsze tak samo, jest piękny, kolorowy przez co ludzie wychodzą z domu by podziwiać, a oni zaczynają strzelać. Parę razy próbowałam ostrzec ludzi żeby się schowali bo stracą życie, ale mnie nikt nie chciał słuchać.
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 09:51     


Dołączył: 20 Maj 2010
A jaki śni wam sie jakaś wojna, to czy przypadkiem zawsze wam się nie zatnie magazynek albo zabraknie amunicji ? :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 21:54     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
:D nie, ja nie strzelam, ja tylko się ukrywam :(
Profil
PW Email www Cytuj
Karlus 
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 23:17     


Dołączył: 20 Maj 2010
Z tą amunicją to podobno jest coś w stylu ciężkich nóg ze stali że sie uciekać nie da.
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 18:48     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
alenda napisał/a:
. Śnią mi się wojny, zwykle ja się ukrywam przed hitlerowcami i bardzo się boję



Kiedyś miałam taki okres (dosyc długo),że takie sny bardzo często się powtarzały.
Profil
PW Email Cytuj
alenda 
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:24     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Basia K napisał/a:
alenda napisał/a:
. Śnią mi się wojny, zwykle ja się ukrywam przed hitlerowcami i bardzo się boję



Kiedyś miałam taki okres (dosyc długo),że takie sny bardzo często się powtarzały.


no właśnie ja mam tak seryjnie, praiwe co noc, a potem długo nic, teraz juz chyba z pół roku nie miałam,
za to mam same zboczone sny i śni mi się mój ślub (kościelny, którego nie miałam)
Profil
PW Email www Cytuj
Nikaa 
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:32     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Mi sie snia byli faceci.. :/ ze sie maszcza na mnie..
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 12:07     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ja ostatnio mam sny ale ich nie pamiętam... czasem jak mąż wychodzi do pracy i mnie zawsze cmoka na "dowidzenia" to się obudze na sekundę i wiem ze mi się coś sni... głupie to sny są bo chyba nie spotkałam się jeszcze aby coś mąddrego mi się przyśniło... ale zazwyczaj snią mi się jedne i te same miejsca... czasem nie pasujące do siebie ;D i to jest właśnie głupie :P
Profil
PW Email Cytuj
GosiaO 
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 01:26     


Imię: Gosia
Dołączyła: 30 Maj 2010
Skąd: Gliwice
Nikaa napisał/a:
Mi sie snia byli faceci.. :/ ze sie maszcza na mnie..
:szok:

Matko kochana Nikaa a Ty nie masz czegoś na sumieniu? :rotfl:

Co do snów....
Mojej mamie śnią się zepsute i wypadające zęby, zawsze to oznacza ciężkie zachorowanie w rodzinie, po snach mojej teściowej o zepsutym i surowym mięsie ktoś z rodziny umiera. :chytry:

Moje sny, jeśli już je pamiętam są rożne, niektóre dobre, te erotyczne :hyhy: , niektóre takie rodem z horrorów. Najgorsze są te, kiedy uważam, ze nie śpię i widze co sie naokoło mnie dzieje, ale nie moge sie ruszyć i nic powiedzieć, coraz ciężej sie oddycha, mam skurcz palców w dłoni.... po kilku taki nocach z rzędu bałam sie zasnąć, na szczęście od jakiegoś czasu sie nie powtarzają. I mam nadzieje, ze nie wrócą bo trwały ponad 10 lat :/

Raz śnił mi sie mój zmarły dziadek, byłam skłócona z rodzicami, nie mieszkaliśmy już razem......... śniło mi sie, ze dziadek niesie mnie po jakiś kładkach na wodzie poustawianych, budynki na około sie sypią, i zaniósł mnie do rodziców. Pogodziliśmy sie jeszcze tego samego tygodnia.

Nieraz mi sie śniło, ze chce mnie rozjechać samochód, ja uciekam, jest ciemno, widzę jego reflektory, a on mnie ciągle goni.......

Albo spadanie wszędzie pusto i czarno a ja spadam..

Najlepiej jest zapamiętać te powtarzające sie i złe sny, po których budzimy się zlani potem, przynajmniej ja tak mam :P
Profil
PW Email Cytuj
Agatka2008 
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 09:57     



Dołączyła: 15 Mar 2009
ja dzis mialam mega dziwne sny.... pierwszy to tak , ze wyjechalam na studia zagranicę dokładnie do Ameryki i co kilka tygodni wracałam sobie do domu na odwiedziny rodziny.. latałam samolotem tam i z powrotem i wszystkim wmawialam , ze przez Rosję tam latam.. bo to tak bliskoooo , potem się przebudziłam odpisalam na sms.. i znow się zaczeło..
wracałam nad ranem centrum miasta i zaczepil mnie jakis chlopak i cos tam do mnie powiedzial , czy nie boje się tak wracać.. ze spokojem mu cos odpowiedzialam a on zaczal mnie gonic.. potem gonil mnie samochodem pamiętam czerwonym.. i się okazało , ze to jakis zboczeniec.. caly sen sie po kątach ulicy ukrywalam i nie umialam dojsc do domu :wstyd:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008