Poprzedni temat «» Następny temat
Diablo III
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 15:56   Diablo III  
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Coś dla fanów Diablo to bardzo dobre wieści :) Wiele lat wyczekiwana i upragniona kolejna część Diablo jest już wydana na świat :) No to czekamy teraz na Polską premierę :]

Wreszcie :D
Profil
PW Email Cytuj
troyek 
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 18:34     



Imię: Kamil, ale możesz mi mówić ELVIS
Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Aither, z tego co wiem, to nie wydana, tylko wyszła zapowiedz.

h t t p;//gry.onet, p l/4269,1,Diablo_3,galeria_detal.html


tu mozna screeny zobaczyc


poki co nie powala mnie, wiele dni spedzilem przed diablo 2, i wiele nocek bylo zarwanych.
i tyle czekania na takie cos ?

zobaczymy jak dostane gre do rak :}
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 21:36     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
przeszłam obie części setkę razy :] czekam na trójeczkę :]
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 08:20     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
hmmm :)

w sobote ogladalem konferencje na zywo :)

plotki o diablo 3 pojawialy sie od dawna ... ale nie sadzilem ze produkcja jest juz na tak zaawansowanym etapie...

co do premiery ... znajac blizzarda ... to poczekamy na gre jeszcze minimum rok...nie wierze w oficjalne zapowiedzi ze premiera ma byc w drugiej polowie 2009 roku...bo blizzard oprocz tego ze robi dobre a moze nawet swietne gry ... to rowniez wszyscy wiedza ze czeka sie na nie dlugo ...

tak samo jak jest z kazda latka / dodatkiem / patchem ... albo blizard zaskakuje robiac cos z dnia na dzien ... albo czeka sie na to w nieskonczonosc

rok temu zapowiedzieli starcrafta 2 ... i do dzis go nie ma ;)

polska scena diablo przezywa to strasznie, widzac co sie dzieje na roznego rodzaju forach internetowych...masa spekulacji...

ale ogolnie wszyscy sa zadowoleni...

patrzac na gameplay cieszy ze tworcy nie odeszli zbyt daleko od pierwowzoru ... zabija mnie muzyczka :) odglosy otwieranych skrzynek / upadajacych scrooli /apteczek / zlota ... wszystko jest tak jak powinno byc :)

cieszy zachowanie tego samego punktu widzenia ...

zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladalo...

jestem pelen optymizmu :)

no i to chyba bedzie moment w ktorym przywitam sie z windowsem vista...aby cieszyc sie efektami dx10 :) bo gra ma w pelni z nim wspolpracowac :)

teraz pytanie ... jak to bedzie wygladalo jesli chodzi o sama gre ... przez lata gry przyzwyczajony tylko do rozgrywki online ... zastanawiam sie jak bedzie rozwiazany system pvp ... tvt ... czy bedzie to przypominalo takie produkcje jak masiv online ... czyli wow / l2 / etc itd ?:) czy tez nie ... blizzard wychodzi z zalozenia ze zarowno d3 jak i wow beda na tyle rozne ze jedni drugim nie beda odbierac klientow...

zastanawia mnie kwestia rozwiazania gry online...gdyz blizzard zapewnia ze nie bedzie pobieral oplaty za gre na serwerach ... ale ciezko mi w to uwierzyc po tym jak zobaczyli jaka kasa do nich wplywa co miesiac za wow'a ...

===

zadnej grze nie poswiecilem tyle czasu co diablo I i diablo II ... mam nadzieje ze w przypadku diablo III nie stanie sie tak jak wczesniej ... czyli gra po 20 godzin na dobe...zawalone (moze nie do konca zawalone) matura / egzaminy / nauka / wakacje .... :)
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 09:50     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
Oj czekamy, czekamy na to od daaaaawna... Plotki krążyły już od dawna, ale oficjalna informacja działa na zmysły :wstyd:
Chociaż emocje już opadły i raczej jestem przekonany, że będzie taj jak mówi Pączek:
p4cz3k napisał/a:
co do premiery ... znajac blizzarda ... to poczekamy na gre jeszcze minimum rok...nie wierze w oficjalne zapowiedzi ze premiera ma byc w drugiej polowie 2009 roku...bo blizzard oprocz tego ze robi dobre a moze nawet swietne gry ... to rowniez wszyscy wiedza ze czeka sie na nie dlugo ...

Mimo wszystko na tą grę waaarto czekać - byle nie za długo :hyhy:
p4cz3k napisał/a:
zadnej grze nie poswiecilem tyle czasu co diablo I i diablo II ...

Taaa... dokładnie :]
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 22:07     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
[quote="troyek"]poki co nie powala mnie, quote]

Jak bardzo dobrze pamietam Diablo 2 w momencie wyjscia na rynek tez nie powalalo i w strasznie niskich rozdzielczosciach nadal dzialalo pomimo ze wiele gier w tamtych czasach juz smigala na wyzszych. To nie grafika tworzy z gry legende tylko fabula i cala oprawa audio-klimatyczna :P
Popatrz ile w chwili obecnej wychodzi gier z grafika powalajaca; tylko coz z tego jak gra powala ale na plecy nudą.
Profil
PW Email www Cytuj
snkkrk 
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 15:57     


Dołączył: 06 Cze 2009
Ja bym natomiast polecił super mmorpg w 2D. Tylko niestety gry z tej serii zostały zrobione pod konsolki psx , gba. Castlevania . Naprawdę super gierka :]
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Sro Sie 05, 2009 11:47     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
odliczam :) i doczekać się nie moge :D
Profil
PW Email Cytuj
MacSen 
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 22:07     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
p4cz3k napisał/a:
hmmm :)

no i to chyba bedzie moment w ktorym przywitam sie z windowsem vista...aby cieszyc sie efektami dx10 :) bo gra ma w pelni z nim wspolpracowac :)




Do tego czasu to już win7 okrzepnie (jest znacznie lżejszy nawet jako beta od finalnej Visty) i będziesz mógł z lekką ręka robić up na 7-kę
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008