Poprzedni temat «» Następny temat
Parada normalności !?
Autor Wiadomość
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 22:56     

=CzArNuLkA= ciekawe poglady no to nic innego nie pozostaje jak zyczyc ci corki lesbijki i syna pedala.
Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 23:44     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
darkenstein napisał/a:
=CzArNuLkA= ciekawe poglady no to nic innego nie pozostaje jak zyczyc ci corki lesbijki i syna pedala.


Z każdym postem coraz mniej Cię szanuję.Wiesz dlaczego?Bo Tynie sznujesz mojego zdania.Zawsze pojedziesz po gaciach tak,ze ręce opadają :znudzony:
Ciekawa jestem co Ty byś zrobił gdyby Twoje dziecko okazało się homoseksualistą.
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 23:56     

=CzArNuLkA= chyba bym się z tym pogodził i poznałbym wystrzałowego faceta z którym bym został do końca życia :hyhy:
Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 23:59     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Hehe no walłeś prosto z mostu, ale w sumie masz racje. Wg mnie nie można na równi traktować związku ludzi tej samej płci co związku kobieta - mezczyzna, bo w końcu tylko z takiego związku może powstać nowe życie. Droga homoseksualizmu nie ma wiec przyszłości, pozatym ludzie tacy (jak donoszą statystyki, które gdzies czytałem) mają z reguły różne problemy ze swoją psychiką, są emocjonalnie niestabilni, częściej popełniają samobójstwa itp...
Wogle wg mnie homoseksualistami zostają po prostu ludzie słabi psychicznie i nie moge uwierzyc w to, ze jest to wrodzone, ponieważ jest to sprzeczne z naturą. Np. jeśli gejowi pokażesz ładną dziewczynę to co - czuje on odraze, gdy sobie wyobrazi, że uprawia z nią sex ? Nie no wydaje mi sie to raczej niemożliwe.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 00:51     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
trunks on nawet nie potrafi sobie wyobrazic ze z ta kobieta jest w jakiejs intymnej chwili... a co dopiero w czasie spelnienia... nie wiem czy odraze... ale moj kumpel po prostu nie potrafil sobie wyobrazic ze kocha sie z kobieta... do nich to po prostu nie dociera :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 13:15     

darkenstein napisał/a:
chyba bym się z tym pogodził i poznałbym wystrzałowego faceta z którym bym został do końca życia



darkenstein,ta dziewczyna ma dopiero 18 lat,więc ona nie wie co to jest dziecko,a poza tym jak widzisz,maly procent forumowiczów jest przeciw homoseksualismowi,gdyż oni patrzą na życie oczami o 20 lat od nas mlodszymi,a dzisiejsza moda to slowo "TOLERANCJA" i jak go nie przestrzegasz to jesteś po prostu beeeeeee.
Dlatego jak wiesz w tej kwestii całkowicie cię popieram,ale nie zabieram zdania na ten temat,gdyż to nic kompletnie nie da. :) :) :)
Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 13:18     

A wracając do tematu to niech se paradują i robią z Warszawy Berlin,to też jest bardzo modne u Polaków,głupie i ślepe naśladownictwo... :kwasny: :kwasny:
Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 13:19     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek ech tutaj nie chodzi o to ze jestesmy o 20 lat mlodsi i na twarzy mamy wyryte slowo "tolerancja". Przeciez nie mozna tolerowac wszystkiego... Darek jest tolerancyjny ale w tej jednej kwestii po porstu nie... i tutaj chyba nie chodzi o to ze jest dwa razy starszym... nawet jakby mial te 15-20-25 lat to tez by tego nie tolerowal :) Moi rodzice sa o kolejne 20 lat starsi od Ciebie i Darka... i sa bardziej tolerancyjni niz ja a dzieli nas czas dwoch pokolen :) wiec to nie jest uzalenione od wieku :)

P.S warszawa to piekne miasto... i liczne... trudno aby taka pradade odstawili w Gliwicach... chociaz to mozliwe... ale oni chca "wymusic" parada przywileje a gdzie to zrobic jak nie w stolicy? Nasi gornicy jak strajkowali to tez jezdzili do Wawy... bo tam bylo cale ministerstwo, rzad i reszta wysokich stolkow... jesli zorganizowaliby to to tutaj to nikle szanse na negocjacje... rzad dowiedzialby sie z TV lub gazet i na tym sie skonczyloby... a tak zostali zmuszeni bo tlum za okanmi i z paradami jest tak samo :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 14:37     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Aither napisał/a:
trunksmoj kumpel po prostu nie potrafil sobie wyobrazic ze kocha sie z kobieta


ano właśnie, jeśli nawet nie PRÓBUJE sobie tego wyobrazic, to skąd moze wiedzieć, że mu się to nie spodoba :). Może po prostu wmówił to sobie i juz...
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 15:21     

Piotrulek masz racje szkoda czasu wole kobiety i dobrze mi z tym ;)
Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 15:24     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Tak Piotrulek,ale musiałeś swoje zrobić i dowalić mi między wierszami-słodko :]
Nie piernicz mi tu o jakiejś modzie i o tym,że nie wiem co to są dzieci,bo to się robi żałosne.
Bóg nie nakazuje homoseksualizmu,ale nakazuje kochać bliźniego i nie wyszczególnia imieniem,którego bliźniego.
moim skromnym zdaniem Wasze podejście do sprawy jest ograniczone :|
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 15:41     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
moment nie mieszajmy dwoch rzeczy... Bog kazal milowac a nie kochac to dwie rozne rzeczy... i nie ma nic mowy o kochaniu SIE... wiec... nie mieszajcie w to Boga.
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 23:06     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Kwestia interpretacji Biblii Aither :]
Teraz już nie tylko Kościół,ale i sami wierni ja interpretują.
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 23:14     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
mam to gdzies.. niech sobie paraduja....moze w koncu jakies fajne love parade bedzie jak w Niemczech :hyhy:
Profil
PW Cytuj
Volt
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 00:09     


Dołączył: 26 Lip 2004
Skąd: Gliwice
=CzArNuLkA= napisał/a:
Kwestia interpretacji Biblii Aither :]
Teraz już nie tylko Kościół,ale i sami wierni ja interpretują.


Od iterpretacji Biblii jest Papieski Komitet Biblijny. Reszta to "samozwańcy bez uprawnień".

Ale czego się spodziewać po zwykłych ludziach, jak eurodeputowany z LPR nawet Papieża w sprawie sposobu podawania Komunii poprawia

;-)))

Kościół - istytucja w pełni toleruje homoseksualistów, choć stanowisko w tej kwestii ma bardzo twarde i raczej od lat nic się zmieniło. Na w w w opoka.org (o ile dobrze pamiętam adres) można znaleźć wykładnię Kościoła. Jednak uważam, że jest zbyt rygorystyczna.
Profil
PW Cytuj
zania 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 12:50     



Dołączyła: 30 Maj 2005
Skąd: wieś pod gliwicami
a ja jestem jednak nietolerancyjna, oczywiscie wszelkie parady mnie nie interesuja , jednak normalnosc to dla mnie zwiazek kobiety i mezczyzny, owszem niech sobie nbede inni, lecz nie sadze aby powinni miec PRAWA ( bo i jakie? -splodzic sobie dziecko? niech sprobuja), a wiec ja jestem nietolerancyjna lub malo tolerancyjna ,lecz nie ma we mnie nienawisci ( a to juz chyba cos)
Profil
PW Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 13:31     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Mnie oni nie przeszkadzają, póki nic do mnie nie mają to ja też do niech nic nie mam, niech se robią co chcą, tylko niech sie nie afiszują z tym publicznie :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Volt
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 22:16     


Dołączył: 26 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Tyle, że takie ich prawo. Tak samo jak każdego innego obywatela Polski. Mamy prawo do zgromadzeń. I tyle.

Taka jest demokracja
Profil
PW Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 23:48     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Ale są od tego wyjątki m.in. gdy to narusza pewne normy moralne panujące w społeczeństwie.....bo zaraz mogą wyjść na ulice pedofile domagajac się legalizacji ich jako mniejszości seksualnej :looka:
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 07:35     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
No jest chyba drobna różnica między pedofilami a homoseksualistami!! Ci pierwsi o ile dobrze wiem żerują na niewinności i słabości istot, którym wyrządzają wielką krzywdę, ci drudzy są sobie w dziwacznych związkach, ale opartych na zgodzie obojga osób - nikogo zatem nie krzywdzą. Co nie znaczy, że paradowanie po ulicach i obnoszenie się z tym mi nie wadzi.
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008