Poprzedni temat «» Następny temat
Zgwałcona we śnie
Autor Wiadomość
madziar 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 16:44     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Przypadkiem widziałam takie urządzenie. Kroplę napoju ze słomki kładzie się na taki tester i zaraz ma się wynik. Powinno się wydawac bezpłatnie takie terstery w dyskotekach.
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 16:56     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
madziar napisał/a:
c bezpłatnie takie terstery w dyskotekach.


niby jest taki plan, ale wątpie aby wszedł w zycie
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 17:06     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
to zalezy jaki jest koszt tego
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 17:09     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
trunks, napewno do tanich rzeczy to nie bedzie nalezało i watpie aby wszystkie kluby, bary itp chciały dokladac aby kazdy mogl sobie sprawdzac swoje dinki.Byc moze kiedys bedzie to nakazane ustawowo, ale wtedy my juz bedziemy dziadkami ;)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 15:33     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Sadze ze to bedzie plusem dla klubow i dobra reklama, bo jakby nie bylo jest to jakby ich troska o dobro klienta.
Profil
PW Email www Cytuj
Lama71 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 09:01     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Tak w tej kwestii dwie sprawy, z mojego osobistego żywota.
Kiedyś, spotkałem się z taką sytuacją. Miałem koleżankę, nawiasem mówiąc dość ładną, jednak głupią. Nie tylko ubierała się wyzywająco, ale i zachowywała się tak. Znałem ją jako tako, i po części wydawało mi się, że to gra, a po części... cóż, jestem tzw. z zasadami. Krótko mówiąc, dziewczyna poznała mojego kumpla, no i spodobali się sobie dość szybko. Ona zaczęła te swoje zagrywki, no i się nieco zdziwiła, jak zaczął się do niej dobierać beż żadnych zahamowań. Skończyło się na tym, że dostał w ryj i się uspokoił (od niej), ale przyleciała zszokowana, że jak to, że dlaczego itd. No to jej powiedziałem, jak ja się czuję, jak się w samym biustonoszu nadmemną nachyla, jak się wtedy czuje młody facet itd. I nigdy nie zapomnę jej miny – szczęka jej dosłownie opadła. Zaczęła się tłumaczyć, że przecież to żarty, że się znamy długo itd. I teraz moje panie (szczególnie wy) zastanówcie się. Facet nie był z tych skrzywionych, umiał się zatrzymać (choć musiał dostać na wstrzymanie), ale mógł pomyśleć, że ona naprawdę tego chce. Jeśli ona nie była by tak zdecydowana, jeśli szok by ją zablokował, mogła się z nim przespać, nie chcąc tego, a on wcale by nawet nie przypuszczał, że doszło do gwałtu. Nie myślcie, że ja gwałt w jakikolwiek sposób usprawiedliwiam, nic z tych rzeczy (o czym z resztą za chwilę), ale takie sprawy są naprawdę czasem, zaznaczam czasem tak zakręcone, że trudno jednoznacznie powiedzieć, jak to było.
I jeszcze druga sprawa. Ktoś tu napisał, o ilości pytań, na jakie taka kobieta ma odpowiadać, choć nie chce, nie umie, nie może.. Zdarzyło mi się kiedyś, razem z kumplem być oskarżonym nie o gwałt, bo to w zasadzie łatwo by było udowodnić, ale o takie mocno nieładne zachowanie w stosunku do tzw. koleżanki. Od razu zaznaczam, że była to 100% bzdura, wyssana z palca przez nią, a następnie przeinaczona przez jej mamuśkę. Możecie wierzyć, lub nie, ale było jak mówię. I teraz pytanie, jak myślicie, jak facet taki jak ja ma się wytłumaczyć z tego, czy to zrobił, czy nie. Jeśli dziewczyna oskarża faceta o takie coś, to naprawdę wygrzebanie się z tego, nie jest wcale takie proste. Sprawa nie opierała się o gliny, bo była załatwiana w szkole, do której wszyscy łaziliśmy. Mi się udało, z wielu naprawdę powodów, bo i świadków tej sceny było kilku, a poza tym ,mnie też znali. Minęło wiele lat, a ja nadal mam to w pamięci. Więc naprawdę nie dziwcie się, że procedura jest jaka jest. Ale bywa, że czegoś takiego jak gwałt nigdy nie było, a powód oskarżenia może być dowolny, od zemsty, dowcipu, chęci ukarania, po faktyczne zdarzenie.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:01     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Lama71 napisał/a:
Ona zaczęła te swoje zagrywki, no i się nieco zdziwiła, jak zaczął się do niej dobierać beż żadnych zahamowań

nom niektorzy niestety nie umieją sie opanować :oczami:

Lama71 napisał/a:
Skończyło się na tym, że dostał w ryj i się uspokoił

no przynajmniej to pomogło :)

Lama71 napisał/a:
No to jej powiedziałem, jak ja się czuję, jak się w samym biustonoszu nadmemną nachyla

niektore mają taki sposób bycia, nie krępują sie tym i nie ma w tym podtekstów, dlatego jak sie kogos nie pozna lepiej należy być bardziej hmm wstrzemięźliwym, zeby np. wlasnie w ryj nie dostać.
Lama71 napisał/a:
jeśli szok by ją zablokował, mogła się z nim przespać, nie chcąc tego, a on wcale by nawet nie przypuszczał, że doszło do gwałtu

tak by mogło być, dlatego jak napisałem wyżej, lepiej sie tak nie śpieszyć i nie narzucac...

Lama71 napisał/a:
Więc naprawdę nie dziwcie się, że procedura jest jaka jest. Ale bywa, że czegoś takiego jak gwałt nigdy nie było, a powód oskarżenia może być dowolny, od zemsty, dowcipu, chęci ukarania, po faktyczne zdarzenie

hmm no tak w wielu przypadkach jest trudno to udowodnic....
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 12:15     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Lama71, musze Ci przyznac racje. Kobiety sa okropne sa gorsze od facetow pod pewnymi wzgledami i oczywiscie nie wszystkie.
Profil
PW Email Cytuj
Grand 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 17:36     



Dołączył: 03 Mar 2007
Skąd: Marseille
katarzyna35k-ce napisał/a:
musze Ci przyznac racje. Kobiety sa okropne sa gorsze od facetow pod pewnymi wzgledami i oczywiscie nie wszystkie.

katarzyna35k-ce, muszę Ci przyznać rację. Ale niektórzy mężczyźni są gorsi od kobiet po pewnymi względami i oczywiście nie wszyscy.
Profil
PW Email Cytuj
HELGA 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 18:30     


Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: GLIWICE
Lama71 napisał/a:
Nie tylko ubierała się wyzywająco

Duzy dekolt czy mini nie usprawiedliwia napastliwego zachowania mezczyżn. To , że zakładam krotka spodniczke nie jest sygnałem "bierz mnie" ale np tym, ze lubie taka długosc i tyle.
Ostatnio zmieniony przez Czw Maj 17, 2007 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Cytuj
Arex30 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 21:38     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
HELGA napisał/a:
Duzy dekolt czy mini nie usprawiedliwia napastliwego zachowania mezczyżn. To , że zakładam krotka spodniczke nie jest sygnałem "bierz mnie" ale np tym, ze lubie taka długosc i tyle.

oczywiście masz racje jednak sposób w jaki jest noszona i w jaki sposób porusza sie jej właścicielka może dawać sporo sygnałów jak i ich nadinterpretacji ( jak ja kocham to słowo )

ale tak naprawde troche wyobraźni i mozna se wyobrazic co sie moze wydazyc.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 22:26     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
HELGA napisał/a:
Duzy dekolt czy mini nie usprawiedliwia napastliwego zachowania mezczyżn.
dokładnie.
Nawet jeżeli uzna swoim dziwnym rozumkiem, że jej strój znaczy "bierz mnie", nawet jeśli się nie powtrzyma i zacznie się dobierac, to jeżeli dziewczyna powie NIE to facet powinien zrozumieć że NIE. To chyba nie tak trudno pojąc ?
Jezeli chodzi o tabletki gwałtu, to nie sa wrzucane tylko do drinków czy soków dziewczyn skąpo ubranych czy zachowujących się bardziej na luzie.
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 22:44     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
kisia, to po co dekolt
nosić wszystko na .....
:idea:

a co powies zby dobze zbudowany Men ubierał sie wyzywająco .....
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 23:05     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Arex30 napisał/a:
a co powies zby dobze zbudowany Men ubierał sie wyzywająco

nie mam nic przeciwko, chętnie popatrze :hyhy: , ale nie bede się na niego rzucać, a napewno nie bede wsypywała mu nic by go wykorzystać, czy robiła czegoś wbrew jego woli. Dla mnie NIE znaczy NIE.
Arex30 napisał/a:
to po co dekolt
bo mi sie podoba, bo jest gorąco. Mamy latem chodzić w golfach ?
Profil
PW Email Cytuj
madziar 
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 00:02     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Nie wiem czemu, ale jest gro dziewczyn, ktore hołdują ubiorom żywcem wziętym z mtv rap, hip-hop i bezkrytycznie je powielają, nie zdając sobie sprawy, że często przez to są sprowadzane do poziomu przedmiotu, który sam się próbuje sprzedac. Ale gwałt to gwałt, czyli wykorzystanie kogoś bez jego zgody i nic go nie usprawiedliwia.
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 08:10     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Grand napisał/a:
katarzyna35k-ce, muszę Ci przyznać rację. Ale niektórzy mężczyźni są gorsi od kobiet po pewnymi względami i oczywiście nie wszyscy.

dokładnie tak samo wyślę. Płeć nie ma nic do rzeczy, raczej cel, i środki, do jakich może się ktoś posunąć żeby go osiągnąć.
HELGA napisał/a:
Duzy dekolt czy mini nie usprawiedliwia napastliwego zachowania mezczyżn. To , że zakładam krotka spodniczke nie jest sygnałem "bierz mnie" ale np tym, ze lubie taka długosc i tyle.
- no zgadza się. Jest coś, co się nazywa mową ciała. I to jest ważne. ALe jedno ale: co innego (przynajmniej dla mnie), jak idziesz tak ubrana ulicą, a co innego gdy przyjdziesz tak ubrana na spotkanie z kimś, co do kogo masz pewność, że po pierwsze mu się podobasz, a po drugie, że się tak wyrażę "z kim, kto nie jest nieśmiały".
Tak w kwestii tego dekoltu powiem jeszcze tak: inaczej wygląda dekolt kobiety, która ma mały biust, inaczej, gdy ma duży. I uważam, że ten drugi znacznie bardziej działa na faceta.
W tych swoich wypowiedziach chciałem jedynie powiedzieć, że takie sytuacje, choć czasem wyglądają bardzo jednoznacznie w te czy tamtą stronę, wcale takimi być nie muszą.
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 08:11     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
Ja uwazam tak, to nie jest bezposrednia wina kobiet, ze zakladaja mini bo ja bardzo lubie na przyklad wszystkie spodniczki ;]
Trzeba jednak zauwazyc, ze na swiecie sa mezczyzni z problamami zdolnymi do pewnych rzeczy, o ile wiekszosc normalnych facetow usmiechnie sie do Pani z spodniczka mini, to taki jeden pewien pan inaczej zinterpretuje spodniczke i gesty.

Sadze, ze najlepiej pozostawic te wszystkie spodniczki i ktora kobieta madra to niech bedzie swiadoma pewnego niebezpieczenstwa. Przez ta swiadomosc rozumiem wlasnie miedzy innymi pilnowanie swojego drinka/piwa.
Profil
PW Email Cytuj
praz 
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 10:13     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
ciekawe ile dzieci przybędzie po igrach, tylu nieprzytomnych panienek to dawno nie widziałam...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 10:22     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
fakt, jak wracałem przez park chrobrego z kuzynem to siedziała se tam sama jakas panienka na pieńku....zagadaliśmy, ze to niebezpieczna okolica, zeby tak tu nie siedziala, a ona coś tam, ze niby wszedzie jest niebezpiecznie...nieźle wstawiona zapewne :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 00:12     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
przypominam że to nie temat o Igrach :)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008