Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kobi
Sro Sie 29, 2007 09:58
ZNIECZULICA!
Autor Wiadomość
ANIUS 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 15:07     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Aither napisał/a:
trzymaj sie swojej kalwiatury a bedzie dobrze... nie wiem czy do Ciebie to dochodzi... ale to sa TYLKO I WYLACZNIE moje slowa... i niestety ale Twoje uwagi maja zerowy wplyw na to jak mysle co mysle i o kim...



nie Aither nie dochodzi to do mnie...

TYLKO I WYLACZNIE je (Twoje slowa) komentuje, tak jak Ty i inni forumowicze komentujecie moje slowa i innych ...(istota forum, chyba nie?!)
zastraszylam Cie czyms, ze tak reagujesz? Jesli nie zmienisz podejscia do pijanego faceta to ja Cie przejade?!? Slyszalas to gdzies?!? ;)
Profil
PW Cytuj
Demmo 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 16:54     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:

ANIUS napisał/a:
Nie powiedzialam o 160km/h ...,



Przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie,fakt,że szkołe dawno już skończyłem,ale resztki umiejętności czytania mi pozostały...
:) :) :)


lol.. może umiejętności czytania tak, ale rozumienia nie bardzo.. :P ona napisała że nie powiedziała "władzom" że jechała 160, bo przecież sam pytałeś czy się tym pochwaliła..
:rotfl: :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 16:59     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Demmo:) dziekuje za wyjasnienie Piotrulkowi, bo na mnie by najechal:) a tak ... to moze i on zrozumie :hyhy:
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:10     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS laska delikatnie siadasz mi na "jaja" nie dosc ze totalnie nie rozumiesz co pisze to w dodatku dowartosciowujesz sie domniemanym "zastraszeniem mojej osoby".

Cytat:
Jesli nie zmienisz podejscia do pijanego faceta to ja Cie przejade?!? Slyszalas to gdzies?!?

wskaz mi miejsce godzie to powiedzialam a uchyle czolo... Tobie tez chyba brakuje umiejetnosci w rozumowaniu tego co czytasz... poza tym... ulica nie jest dla pijakow...

Kora Okej tutaj sie ryplam i przyznaje do bledu... ale ten Twoj kolega przykladem tez nie jest... poza tym nie dziwie sie. Ja to bym olala... i wybacz ale nie wierze z Ty bys zadzwonila gdybys tez jechala...
A jesli chodzi o zdziwienie... coz nie jestem "lizidupcem" jak czesc tutaj zgromadzonych... mam swoje zasady i ich sie trzymie...
a jesli sadzicie ze znieczulica jest "nie zadzwonienie" na policje czy Straz Miejska... no to chyba cale spoleczenstwo jest jedna wielka znieczulica...
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:17     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
Cytat:
mam swoje zasady i ich sie trzymie...


trzymam.. :rotfl:

ANIUS napisał/a:
Demmo:) dziekuje za wyjasnienie Piotrulkowi, bo na mnie by najechal:) a tak ... to moze i on zrozumie :hyhy:


jakoś wątpię :wstyd: :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:21     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Demmo nie poprawaij mnie.
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:32     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
:P :P :P

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

dzisiaj jestem złośliwy bo od 8 rano siedzę nad zadaniami.. jutro egzamin.. ;) he he
Profil
PW www Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:32     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Demmo super :] ale do zlosliwosci Ci daleko.
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:33     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
Demmo nie poprawaij mnie.

poprawiaj :rotfl:

lepiej? :]
Profil
PW www Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:35     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
nie.
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:37     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
ehh.. kurde ;) nie dosć że robię OT to jeszcze słabo mi wychodzi złośliwość.. Ciebie nie jest łatwo wkurzyć więc będę musiał się doczepic do kogoś innego ;) he he..
Piotrulek.. co tam słychać panie niereformowalny? :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
Ilonka 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:40     



Imię: Ilona
Dołączyła: 05 Lut 2005
Skąd: Wysoka (kolo Rynku)
A gdybym tak ja sie upila, z powodu dola np. i wyladowala pol przytomna na jezdni, zataczajac sie... Byloby mi milo, gdyby ktos wykazal odrobine troski. Jednak jezeli tak by sie nie stalo, to przeciez nie bede obwiniac ludzi i znieczulenie. Jestem soba i decyduje o swym losie. Kazdy ma swoj rozum i powinien przede wszystkim liczyc na siebie, ew. na bliskie osoby, a nie powinien oczekiwac, wreecz zadac pomocy od obcych ludzi.
Za pomoc mozna byc wdziecznym, ale chyba nie wypada jej bezczelnie oczekiwac od obcych.
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 17:45     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Demmo powiem tylko jedno... za bardzo spoufalasz sie w stosunku do niektrych osob...

Ilonka milo jest widziec ze obcy czlowiek pomaga... ale myslenie ludzi jest rozne... chyle czlolo przed dalsza czescia wypowiedzi i przyznaje racje... kazdy liczy na siebie... mi zawsze moja Mama powtarzala slowa: "Umiesz liczyc - licz na siebie" i uwazam, ze dobrze powiedziala. A jesli bys Ty byla pijana na srodku ulicy... bez obrazy... ale watpie aby ktos sie zatrzymal... bo nasze spoleczenstwo takie jest.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 18:36     

Demmo napisał/a:
Piotrulek.. co tam słychać panie niereformowalny



Zaczynasz przeginać pałę panie...ech nie napiszę jednak!!! :zly: :zly:
Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 18:46     

ANIUS napisał/a:
Wyobrazcie sobie jadziemy autostrada 160 km/h i baba prawie na srodku drogi... reflex i sokole oko, ale jak z innymi kierowcami...

zaraz zadzownilam na policje, podalam wezel przy ktorym stala i poinformowalam, ze stwarza niebiezpieczenstwo dla siebie i dla innych kierowcow . Anius zawsze na posterunku! pan policjant podziekowal:) i upewnial sie gdzie dokladnie stoi:)


To jest post w którym ANIUŚ napisala ,że jechała prędkością 160km/h


Więc przeczytalem raczej dokladnie,a nie powiedziala o tym gliniarzowi bo jest tylko"kapuchą"innych a nie siebie,prawda Demmo,widać ty też masz podobnie jak twoja pochlebczyni ANIUŚ klopoty z czytaniem i interpretacją...No ale coż ...nie dopiszę więcej hahahahahahahah :) :)
Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 18:51     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
:rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 19:49     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Piotrulek do cholery!!!!!!!!!!!!!!!!! ty nic nie rozumiesz!
Piotrulek napisał/a:
Więc przeczytalem raczej dokladnie,a nie powiedziala o tym gliniarzowi bo jest tylko"kapuchą"innych a nie siebie,prawda


Twoje piekne okreslenie "kapucha" nie trzyma sie"ni kupy ni dupy"
Zastanow sie dlaczego o tym poinformowalam 112? Bo chcialam nakapowac i co miec satysfakcje, ze ktos bedzie miec problemy?!?!?
Czytaj dokladnie, zrobilam to po to by uniknac nieszczescia. Jesli ktos w ciemnosci by tej kobitki nie zauwazyl to by zginela pod kolami, a chyba nie na tym nam zalezy, co????

gdybym nie poinformowala, mogloby sie skonczyc tak jak w przypadku opisanym w pierwszym poscie przez kore, ktos by ja w koncu potracil...

to nie jest typowe kapowanie! tzreba troche myslec, zanim sie wyda osad na druga osobe, ze zakapowala... zrozumiec powody, jakie mna kierowaly w tej sytuacji, Ty zapewne zachowalbys to dla siebie, a niech ja potraci, albo wogle sie nie zastanawial co robi kobieta na srodku autostrady!
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 19:51     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS trzeba bylo nakapowac na sama siebie [czy meza] jadac 160 km/ h to tez ogromne zagrozenie na ulicy... to tez przeciez dbanie o interes spoleczenstwa i unikanie zagrozen na ulicy...
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 19:53     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Aither , naucze sie troche nowych zwrotow od Ciebie!


Aither napisał/a:
laska delikatnie siadasz mi na "jaja" nie dosc ze totalnie nie rozumiesz co pisze to w dodatku dowartosciowujesz sie domniemanym "zastraszeniem mojej osoby".

Cytat:
Jesli nie zmienisz podejscia do pijanego faceta to ja Cie przejade?!? Slyszalas to gdzies?!?

wskaz mi miejsce godzie to powiedzialam a uchyle czolo... Tobie tez chyba brakuje umiejetnosci w rozumowaniu tego co czytasz... poza tym... ulica nie jest dla pijakow...


po pierwsze gratuluje umiejetnosci rozumienia tekstu..., po drugie brak mi slow, ale sporobuje jeszcze raz jak dziecku, bo to prawie rzucaniem grochem o sciane w Twoim przypadku...

Przede wszystkim slowa
ANIUS napisał/a:
Jesli nie zmienisz podejscia do pijanego faceta to ja Cie przejade?!? Slyszalas to gdzies?!?

stanely w tym poscie celem skomentowania
ANIUS napisał/a:
Twoje uwagi maja zerowy wplyw na to jak mysle co mysle i o kim...
..a jak dalej nie rozumiesz to przykro mi, ze ktos konczy studia majac dosc zawezony poziom myslenia...
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 19:56     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS hyh i kto to mowi... to nie ja jestem ograniczona i zapatrzona w swoim "JA" nie no laska nie mamy o czym ze soba rozmawiac po prostu.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008