Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kobi
Sro Sie 29, 2007 08:58
ZNIECZULICA!
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 14:22     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
BUHEHEHEHHEHEHHEEEEEEEE no jasne :] nic dodac nic ujac :D
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 14:23     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
jezdze ale nie robie z tego takiej afery poza tym szaleje gdy jestem sama a nie ulica pelna ludzi

no anius tez z tego nie robila afery a na nia najechalas

ja jezdze 170 moim autkiem i nie jezdze autostradami, na mnie tez teraz wyskoczysz? :P
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 14:25     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
ze zagalopowale sie troche kolego.

piszac to bylem niewyspany ale czytajac 3 strony pisania (...) takie mialem odczucie
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 14:25     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
frohike jasne i to recznie dzis kolo 19:30 lepiej Ci?
Nic Cie nie usprawiedliwia.
Ostatnio zmieniony przez Aither Pią Cze 17, 2005 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 14:29     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
mi wydaje sie ze czasem dobrze jest zakablowac

widzac zlodzieja ktory okrada auto sasiada solidaryzujecie sie ze zlodziejem i nie kablujecie na niego czy solidaryzujecie sie z sasiadem i kablujecie na zlodzieja

dla mnie odpowiedz jest oczywista ale dla niektorych kablowanie to rzecz zla i nie mozna kablowac na zlodzieja
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 14:31     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
frohike jasne i to recznie dzis kolo 19:30 lepiej Ci?

nie moge sie doczekac :P
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 14:34     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Cytat:
Ktoś mądry kiedyś powiedzial ,że "jak się wróblem urodzileś to skowronkiem nie umrzesz",mądre co??

pozwol sobie na jeszcze, bo masz ostatnia okazje



:(
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 14:34     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
frohike na Twoim miejscu nie bylabym taka uradowana.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 19:59     

ANIUS napisał/a:
pozwol sobie na jeszcze, bo masz ostatnia okazje



czyli już wiem,znowu zakablowałaś,jesteś "wielka"tylko tym razem nie byli to policjanci(ci inteligentniejsi),a byli to podatni na twoje kablowanie bossowie forum(jak to Dev napisał,nie modki)...Powiedz mi jedno,a za co ty dostalaś ostrzeżenie,zakablowałaś samą siebie??????hahahahahahahahahahhahaha
Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 20:24     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
kabel to kabel

oj tutaj niestety bardzo się mylisz.. nawet nie wiesz jak wiele jest kabli przeróżnego rodzaju.. :rotfl: np. skrętka dwużyłowa, kabel koncentryczny lub z nieco innego gatunku YTYKSY, YDY, YKY, YLY, LgY..
więc stwierdzenie to nie jest prawdziwe :rotfl: :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 21:35     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
No widze że Wy dalej swoje :kwasny:

Jeżeli nie macie zamiaru pisać na temat czyli o ZNIECZULICY to proszę NIE PISZCIE JUŻ NIC bo od paru ładnych stron zrobił się :offtopic:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 21:44     

Demmo napisał/a:
oj tutaj niestety bardzo się mylisz.. nawet nie wiesz jak wiele jest kabli przeróżnego rodzaju



Masz rację Demmo ,jeszcze o jednym kablu zapomniłem...
Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 21:59     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
nie no.. rzeczywiście zapomniałem Cię wymienić.. wpisz się pomiędzy YDY i YKY jak chcesz.. bo chyba znowu jakieś nieuzasadnione teksty rzucasz.. lub jeśli masz jakieś argumenty popierające to co napisałes powyżej to słucham..
Profil
PW www Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 07:56     

Demmo napisał/a:
wpisz się pomiędzy YDY i YKY jak chcesz



Kolejny raz starasz się mnie obrazić i kolejny raz spudłowaleś,natomiast miejsce pomiędzy YDY i YKY pozostawiam dla ciebie właśnie...
Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 08:07     

Natomiast jesli chodzi o znieczulicę to występuje ona na każdym kroku,nie tylko na tym skrzyżowaniu.Jak pisalem w jedym ze swoich pierwszych postów,mnie znieczulicy nauczyli dorośli nieslusznie posądzając o zabór dokumentów i pieniędzy,przypadkowo odprowadzonego do domu pijaniuteńkiego sąsiada.On kasę przepił,dokument zgubil,a mnie razem z kolegą(mieliśmy po kilkanaście lat)malo brakowalo na milicję(wtedy byla milicja,a nie policja) by oddano.

Potem wielokrotnie przechodzilem obojetnie obok leżącego na trawie czy w krzakach nachlanego faceta i kompletnie nie zwracalem na to uwagi,a mogło byc tak,że ten człowiek mógl w tym momencie na przyklad potrzebować pomocy medycznej.

Dlatego też są różne pojęcia słowa znieczulica...ale ładnie napisalem,prawda??
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 08:54     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek no niestety tutaj masz racje... tak jest do tej pory... pomozesz i oskarza... ja mialam w przypadku dokumentow to samo doslownie... oddalam osobiscie saszetke podreczna gosciowi gdzies z zabrza... to stwierdzil, ze byla wypelniona pieniedzmi bo on wybieral gruba kase z bankomatu O_o tylko jak on mi udowodni ze ona w momencie gdy ja znalazlam byla full wypas kasa.. i jak ja ze byla pusta... zostalam zaprowadzona na komisariat policji, zeznania zostaly spisane i co... stracilam tylko czas bo siedziec w komisariacie 4 h to strata czasu a potem ta awantura w domu... nie o to ze siedzialam na komisariacie, nie o to ze nie zadzwonilam... ale o to ze w ogole znalazlam te saszetke...
Znieczulica jest dobra... bo starasz sie pomoc obojetnie jaka to nie jest sytuacja... a i tak masz wieksze problemy niz by sie serio ukradlo te kase. Obojetnosci nauczylam sie sama... dlaczego tak jest... BO TAK JEST PROSCIEJ !
Profil
PW Email Cytuj
Ilonka 
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 09:06     



Imię: Ilona
Dołączyła: 05 Lut 2005
Skąd: Wysoka (kolo Rynku)
"Komus dobrze - sobie zle". Pewnie. A pomyslcie o ludziach, ktorzy biora na litosc innych tylko po to, aby ich okrasc. Malo to bylo takich sytuacji ? Albo lezy na ulicy w jakims malo widocznym miejscu i udaje, ze potrzebuje pomocy, podchodzisz i dostajesz w leb, zostajesz okradziony. Albo to to dzwonia do samotnych kobiet i staruszek biorac je wlasnie na litosc, wciskaja kit, ze potrzebuja pomocy, bo (tysiac historii, np. zostali napadnieci). Naiwny czlowiek chce okazac wspolczucie i pomoc, liczac, ze trafil na rownie dobrego czlowieka jak on,a tutaj niespodzianka, bo to zwykly oszust, zlodziej. I jak tutaj pomagac ? No jak ? Przykro mi, ale przez tych oszustow nie bede ryzykowac. Obcy czlowiek jest obcy, nie bede zgadywac, czy jest dobrym czlowiekiem potrzebujacym pomocy i ja moglam sie znalezc w takiej trudnej sytuacji jak on, czy to czlowiek, ktory chce mi wyrzadzic krzywde.
Bardzo chetnie pomagam znajomym i przyjaciolom. Nigdy nie zal mi czasu, ani energii, czy pieniedzy. To "moje podworko" i dbam o nie. Kazdy powinien zadbac o swoje znajome otoczenie :) Bo znieczulica jest wtedy, gdy przyjaciel potrzebuje pomocy, a nam sie nie chce mu pomoc, odwraca sie glowe i mysli tylko o sobie.
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 09:17     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Ilonka :padam: :padam: :padam: nic dodac nic ujac :) masz calkowita racje :)
Profil
PW Email Cytuj
Tobi 
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 09:55     



Imię: Tobiasz
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Katowice
Dobrze Ilonka prawi, życie to arena i przetrwają tylko najsilniejsi i najsprytniejsi. Jeśli masz dość odwagi to możesz sobie podwozić pijanych, rannych, zagubionych - ryzyko jest Twoje. Nigdy nie wiadomo czy gość przy drodze potrzebuje pomocy czy Twojego auta. Co nie zmienia faktu, że można zadzwonić i powiadomić odpowiednie służby, że przy danej drodze jest niebezpieczeństwo/pijany/ranny itp. Niech chłopaki wiedzą za co pracują. Czasem litość nie popłaca bo na ludzkiej naiwności żerują największe mendy.
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 10:06     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Pod warunkiem ze pan z telefonu nie powie ze "to nie moj rejon" i rzuci sluchawka.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008