Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 17:42
u gila
Autor Wiadomość
AgnieszkaL
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 00:02   u gila  


Dołączył: 18 Paź 2004
ul.pszczynska, to jest rewelac yjne miejsce jak ktos chce szybko i tanio zjesc cos innego niz normalny obiad. najbardziej jestem zachwycona kanapka firmową. Mogę powiedziec jedno jak po wizycie u gila zjadłam zapiekankę w piascie to myslałam ze zwrócę( przepraszam ) ale jak kiedyz uwazałam ze zapiekanki w piascie są najlepszymi w miescie tak teraz mogę powiedziec ze sa okrooooppppppneeeeeeeeeeeeee tragiczne, a u gila w bagietce serek się topi oj topi i pieczareczki czuc, a wędlinki tez nie poskąpili, no i dodatkowy plus jak się nie lubi jakiegos składnika zawsze mozna z niego zrezygnowac, ceny nie opuszczają za to ale to nieistotne bo sam fakt swiadczy ot ym ze przygotowują na miejscu swiezutkie mniam mniam a nie jakies mrozonki gotowe do podgrzania gorąco polecam wyglad nieciekawy ale doznania smakowe oceniam na 5 plusików na pięc ozliwych w kategorii fast food
Profil
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 00:16     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
kiedys bylem tam, rzeczywiscie fajnie.. :)
Profil
PW Cytuj
Dana 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 01:56     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
niestety ja mam inną opinie - stare buły czasem dają ,no i brudno tam :(
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 08:37     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Nie wiem, nie byłam, jak będe to sę wypowiem, ale jakoś jak słysze że jakas knajpka mieści się na ul. Pszczyńskiej to od razu wydaje mi się że to nie może być nic ciekawego. Tak wiem batrdzo się myle w tym stwierdzeniu i muszę to zmienić wybierając się do jakiegoś ciekawego lokaliku. Może własnie wybiorę się do wspomnianego tutaj Gila :)
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 09:08     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Kiedys dawno temu bylem U Gila na hamburgerze, oj dobry byl, ale wtedy bylem w stanie "cokolwiek do buzi prosze" wiec wtedy wszystko by mi smakowalo
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 09:43     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
no ja powiem tyle, ze to co daja w knajpach na pszczynskiej jest niejadalne...wlacznie z kebabami, bulkami i innnymi:) stare, smierdzace niejednokrotnie i licza na to, ze sciagna cena studentow z akademikow, no i wlasciwe oni tylko sie zywia w tych brudnych lokalikach, bo oczywiscie blisko i cena rozsadna...

prosze nie odebrac tego, ze ja jadam tylko sushi i homary w restauracjach, ale polecam wszyskie inne knajpuchy z bulkami byle nie te na pszczynskiej...
Profil
PW Cytuj
of 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 09:59     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
akurat co do gila mam podobne zdanie jak autor topica... jedzonko pycha... ale bylem tam ostatni raz chyba z 8 lat temu :rotfl:
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 10:34     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
No właśnie mi też knajpki na przszyńskiej kojarzą się z tanim , nie zawsze świeżym i zjadliwym jedzonkiem oraz lokalem o nienajlepszym wyglądzie, śmierdzacym tanimi papierosami , bez klimatyzaci czy jakiejkolwiek wentylacji.
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 12:38     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
kisia napisał/a:
lokalem o nienajlepszym wyglądzie, śmierdzacym tanimi papierosami , bez klimatyzaci czy jakiejkolwiek wentylacji.

kisiu chyba od budki z fast foodem nie oczekujemy aby spelniala te rzeczy, skoro i tak je sie to w plenerze
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 13:10     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
oczywiście że jeżeli bo jest budka to nie potzebna wentylacja, ale ja mówiłam ogólnie oo lokalach na ul. Pszczyńskiej, sorki ale własnie tak mi sie one kojarzą
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 14:22     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Gill - jestem tam czestym gosciem i zawsze mi jedzonko smakuje i panie mile obsluguja:)
Profil
PW Email Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 16:29     


Dołączył: 18 Paź 2004
i jest klimatyzacja
jak na budkę z bu łkami jest ok ja jeszcze nie trafiłam na stare jedzonko pewnie wtedy wypowiadalabym się inaczej, faktycznie wystroj jest nieciekawy i zrobiony tanim kosztem ale to nie jest miejsce do siedzienia i odpoczywana tylko do wtrąbienia czegos na szybko i ucieczki
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 16:42     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Cytat:
to nie jest miejsce do siedzienia i odpoczywana tylko do wtrąbienia czegos na szybko i ucieczki

owszem jesli to sa nasze priorytety to takie miejsce jest ok, wiec nie zycze "nieswiezego jedzenia" , u mnie skonczylo sie tam wycieczka kiedys ohydna bula, a nawet dwoma...wyrzuconymi do kosza... a feeee
Profil
PW Cytuj
AgnieszkaL
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 16:53     


Dołączył: 18 Paź 2004
no to nie ma czego zazdroscic i nie mówię ze nie wierzę bo takie rzeczy się zdarzają nawet w dobrych lokalach a co dopiero w małej budce, w pierwzym poscie zaznaczyłam ze oceniam gila bardzo dobrze ale w kategorii fastfood
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Cze 01, 2005 17:02     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
agagatka hmmm , insynuujesz, ze kategoria fast food ma prawo miec czasem wpadke z nieswiezym papu...

nie ma prawa pojawic sie "syf" ani w fast foodzie, ani w luksusowej knajpie , ale owszem takie sytuacje sie zdarzaja, tak jak mowisz, ale nie powinny takie sytuacje miec miejsca

ja osobiscie z miejsca przy nieswiezym jedzeniu - telefon inspekcja sanitarna... wiec uwazac na mnie prosze :P
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 10:38     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
gill u mnie skonczyl sie stragicznym lezeniem w szpitalu przez kilka dni... zgadzam sie tutaj z ANIUS brud i syf moze byc w zakladach przemyslowych jak kopalnie huty i takie tam... ale wszedzie gdzie przygotowuje sie jedzenie musza byc zachowane wszystkie wymogi sanitarne... jesli ich nie ma - to zamknac lokal i tyle...
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 11:20     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
:D eeeeeeeeee, ja bardzo niemloo wspominam:) kosz na smieci sie najadl :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 11:34     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ANIUS trzeba bylo oddac jedzonko pani za lada... bedac z bratem i znajomymi dostali zamrozone hotdogi znaczy parowka... no to offen oddali i zarzadli zwrotu kasy, mila pani oddala kase a mysmy se poszli... bez awantur i takich tam... nie jest to najlepsze miejsce na zarelko nawet szybkie ...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 14:52     

Aither napisał/a:
bedac z bratem i znajomymi dostali zamrozone hotdogi znaczy parowka... no to offen oddali i zarzadli zwrotu kasy, mila pani oddala kase a mysmy se poszli.



A hot-dog wrocil do mikrofalówki i inni zjedli,zapłacili i w tym topicu wychwalają gila... :)

Nie znam gila i nie cierpię fast food'ów... :) :) :)
Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Cze 03, 2005 14:54     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek o jezu nie opowiadaj takich rzeczy bo mi sie dzwiga momentalnie ... chyba az takich przekretow sie nie robi... :zdegustowany: nie no to jest niesmaczne ... :looka:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008