Poprzedni temat «» Następny temat
Kobieta w reklamie
Autor Wiadomość
Mariusz 
Wysłany: Czw Maj 26, 2005 23:36     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
:)
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 00:28     

lubie jak kobiety reklamuja bielizne ;)
Cytuj
cinque 
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 13:53     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
Czy ktos tu pyta mezczyzn o to, czy PODOBAJA im sie reklamy bielizny damskiej....????!!!! ;) :) :D
To nie kwestia gustu. Reklamy sa ladne i mile dla oka, bo taka ich natura :) Rozpatruje sie tu raczej kwestie stereotypow funkcjonujacych w spoleczenstwie i wynikajacych z nich schematow zachowan. Dlatego ranking Pan w Triumphie itp przeniesmy do innego topica :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 14:32     

Mariusz napisał/a:
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.



Dla Dany proponuję 13 lat :) :) :) :)
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 10:53     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Khem no kochani pora wrocic do tematu a nie o karze dla Dany rozwazac ...

darkenstein no ale dlaczego bielizne ba reklamowac w pol naga kobieta z wielkim "wypozazeniem"... i to czesciej wlasnie faceci kupuja potem bielizne / lub doradzaja kobiecie... kierujac sie wygladem modelki w owej reklamie... sprowadzacie znowu role kobiety do "pieknego" wygladu oraz jakiejs prezencji... rozumiem kobieta musi... ale pytanie brzmi dlaczego reklamy wlasnie opieraja sie na przestarzalych sereotypach, ze kobieta powinna reklamowac wlasnie wszystko co jest zwiazane z domem... proszki plyny do czyszczenia, sprzety AGD i tego typu... dlaczego w tych reklamach jest zawsze przedstawiona "glupia" kobieta co tylko zna sie na gotowaniu, sprzataniu i wyprawianiu dzieci do szkoly...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 11:01     

darkenstein napisał/a:
lubie jak kobiety reklamuja bielizne



Mi też tego rodzaju reklamy się podobają,choć za reklamami nie przepadam...Bardzo lubię patrzeć na kobiece cialo inaczej,niż podczas lamentu nad zepsutą pralką lub podczas degustacji kisielu,albo "zupki z papierka" :hyhy: :hyhy:
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 11:05     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
no tak ja tu gdakam a Wy swoje :P ech faceci ...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 11:27     

Aither napisał/a:
no tak ja tu gdakam a Wy swoje



Przecież rozmawiamy o kobiecie w reklamie,prawda?? :) :)
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 11:30     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek no i widzisz... ale dlaczego uwazacie ze rola kobiety konczy sie na eksponowaniu ciala albo glupoty ... lub co gorsza powiazywania kobieta = dom...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 11:40     

Aither napisał/a:
ale dlaczego uwazacie ze rola kobiety konczy sie na eksponowaniu ciala albo glupoty



Piękne cialo kobiety jest dziełem sztuki i powinno być eksponowane,takie jest moje zdanie i bez względu na to czy to reklama czy wernisaż z wielką chęcia oglądam(a czasem nie tylko oglądam)... :rotfl: :rotfl:


Aither napisał/a:
lub co gorsza powiazywania kobieta = dom...


Natomiast czasem tworcy reklam pokazują kobietę,typową kurę domową,kompletnie nierozgarniętą,niezorganizowaną ktora na koniec dnia łyka tabletki przeciwbólowe,ale to nie jest wina nas mężczyzn oglądających te reklamy,tylko ich twórców i oczywiście tych Pań ktore pozwalają za niemałą kasę robić z siebie takie właśnie słodkie-idiotki...
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 11:47     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek no bo tak wlasnie widzia kobiety z takimi obrazami je powiazuja... dlaczego kobieta nie reklamuje na przyklad oleju do samochodu? Bo kobieta nie "powinna" znac sie na samochodach... dlaczego ? bo to nie nalezy do roli kobiety... w reklamach samochdow to tak... siedzi na miejscu pazaera i glupio sie usmiecha do ludzi... "patrzcie mam przystojengo faceta i swietny samochod" gra slodka glupia idiotke, ktora chwali sie tym, ze ma super boy`sa i bryke na skale marzen... reklamy nie pokazuja prawdziwego oblicza kobiety... tylko ograniczaja sie do tego co ludzie chca widziec...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:10     

Aither napisał/a:
no bo tak wlasnie widzia kobiety z takimi obrazami je powiazuja... dlaczego kobieta nie reklamuje na przyklad oleju do samochodu?



To pytanie powinnaś zadać szpecom od reklamy,jej tworzenia i sprzedawania,oni wiedzą najlepiej dlaczego wizerunek słodkiej-idiotki przyciąga facetów i nie tylko bo kobiety rownież,do zakupów tego wlasnie reklamowanego towaru.
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:15     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek no wlasnie staram Ci to wyjasnic dlaczego ... :looka: nie rozumiesz mnie albo nie chcesz :zdegustowany: wlasnie dlatego, ze mentalnosc polakow taka jest... to nie wymysl specow od reklamy tylko nasz... bo reklama ma przyciagac to rzecz normalna... a reklamotworcy robia wszystko pod publike... zeby sie spodobala i przyciagnela maxymalna liczbe klientow... nie to ze oni tak chca... tylko ze spoleczenstwo widzi kobiete w takim obrazie jak ukazuja to reklamy... slodkie, glupie i zapracowane domem baby z komplekasmi nadwagi i siwych wlosow...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:20     

Aither napisał/a:
nie to ze oni tak chca... tylko ze spoleczenstwo widzi kobiete w takim obrazie jak ukazuja to reklamy



Jak to dobrze,że powiedziałaś o spoleczeństwie bo myślalem ,że reklama podpasek,leków przeciwbólowych,proszkow i rozpieszczonych gówniarzy w tle jest bezpośrednio moją winą...Dzięki Ci o Wielka Aither
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:23     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
eeeeee Piotrulek nie no ja caly czas mowie ze to spoleczenstwo tak wykreowalo obraz kobiety a nie Ty... :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:38     

Aither napisał/a:
to spoleczenstwo tak wykreowalo obraz kobiety a nie Ty...



To już jestem uspokojony,gdyż myślalem,że Ty,idąć śladami wypowiedzi Dany o przynależnoiści kobiet,będę musial zabrać większą ilość maści na opuchliznę hahahahaha
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:40     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Piotrulek wiesz, ze ja przeciwko Tobie nie bede uzywac przemocy :) alesmy nagadali chyba nas wyrzuca normalnie :D i nie kieruje sie slowami Dany tylko tak jakos zjechalo mi sie totalnie z sesnu wypowiedzi naszej kolezanki :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:52     

Aither napisał/a:
alesmy nagadali chyba nas wyrzuca normalnie



Masz rację ,dajamy innym podyskutować,hahahahahahahaha :) :)
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 09:01     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Jednak trzeba zauwazyc, ze kobieta w reklamie wystepuje czesciej niz mezczyzna....bo wlasciewie wszystkie one sa kierowane do kobiet.
To one dbaja o dom, robia zakupy...decyduja o wiekszosci wydatkow.
Kobieta w reklamie wcale nie musi kojarzyc sie zaraz z kucharka lub sprzataczka, jest w nich tez jako symbol seksu.
Kobieta nowoczesna w reklamie podejmuje wyzwanie. Bez leku siega po nowy dezodorant, probuje czekolade itp wypowiada wojny swemu cialu i zwycieza. Prawdziwa wojowniczka a nie tylko kura domowa.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 09:17     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Szamanka napisał/a:
wypowiada wojny swemu cialu i zwycieza
szkoda że tylko na reklamie :/
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008