Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Sro Gru 26, 2007 02:24
Wybory Prezydenckie 9.10.2005>i po wyborach
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:14     

Aither napisał/a:
Lekarz moze sostac prezydentem skoro on nie ma o tym zielonego pojecia



Ten lekarz przynajmniej caly czas mieszka wśrod nas,wie co nas boli i czego nam brakuje(jemu nic nie brakuje,bo jest lekarzem i senatorem),a Tymiński pojawi się raz na 15 lat i idiotów robi ze swojego elektoratu...ale przynajmniej swoj swoich robi za wała... :) :)


Aither napisał/a:
ze bedzie dobrym prezydentem...


Oczywiście,że nie bedzie dobrym prezydentem,bo nim po prostu nie zostanie i tyle...podobnie jak Tymiński
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:18     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
suma sumarum... uwazam, ze nie prezydenta trzeba nam zmienic ale caly skald sejmu i senatu... ministrow i innych bednych ludzi, ktorzy za nic... lub jak kto woli za doprowadzanie Polski do ruiny gospodarczej i moralnej biora spora sume... zaczyna sie wojnna nie tylko o stolek prezydenta...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:22     

Aither napisał/a:
zaczyna sie wojnna nie tylko o stolek prezydenta



Tak jest masz rację,Kampania Prezydencka to pikuś w porownaniu z kampanią do sejmu i senatu,tam dopiero będzie się dzialo,hoho... :) :)
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:30     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
i tak nie ma kogo wybierac do sejmu i senatu... przydalaby sie nowa krew... tacy ludzie, ktorzy na rp[awde chca pomoc Polsce a nie w jak najkrotszym czasie ukrasc "leganie" co sie tylko da.... kurcze powinnam zostac polityczka :D :hyhy: :rotfl: :D :hyhy: :rotfl: :D :hyhy: :rotfl: to dopiero bylaby wojna :D
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:58     

Aither napisał/a:
i tak nie ma kogo wybierac do sejmu i senatu... przydalaby sie nowa krew



Sama podsunęlaś propozycję - UWAGA WSZYSCY FORUMOWICZE - AITHER NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 13:02     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
:rotfl: nie no to dopiero bylaby porazka :) ale suma sumarum... polska scena polityczna... nie ma godnych reprezentatnow... a szkoda... nie chcialabym wiedziec jak spostrzegaja nas inne kraje widzac glupie wojny na mownicy w sejmie... gdzie i tak przychodza Ci ktorzy uciekaja z domu przed zonami...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 29, 2005 00:43     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Ja będe głosować na Borowskiego, bo lubie gościa, jest wyluzowany i nie jest oszołomem jak Lepper, Gertych czy Kaczynski :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 29, 2005 08:36     

trunks napisał/a:
Ja będe głosować na Borowskiego



Ja również mam taki zamiar,naprawdę... :) :)
Cytuj
Demmo 
Wysłany: Nie Maj 29, 2005 12:53     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
a czy to nie Kwaśniewska na jakimś spotkaniu z Azjatami wyskoczyła w białej kiecce z różowymi napisami "sexy"? ;)
Profil
PW www Cytuj
Uszatek
Wysłany: Nie Maj 29, 2005 13:28     



Dołączył: 19 Wrz 2004
Skąd: Warszawa
E, nie, to żona Buzka się tak popisała :wstyd:

Ja jeszcze nie wiem na kogo będę głosował, ale wiem na kogo nie będę głosował ;] A sam wybór podejmę jakoś bliżej wyborów, teraz to mam sesję na głowie, a potem wakacje - nie bede sie stresował :hyhy:
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 29, 2005 18:55     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
hehehehe nie no wg mnie to nie ma na kogo glosowac.... a szkoda bo scena polityczna moglaby juz sciagnac co poniektrych debili z desek teatru ...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 16:23     

No ,nareszcie pojwił się konkretny kandydat na Prezydenta p.Cimoszewicz,w tej chwili zdecydowanie będe glosowal na niego.
Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 19:28     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Piotrulek napisał/a:
No ,nareszcie pojwił się konkretny kandydat na Prezydenta p.Cimoszewicz

tez tak zrobie. To nie dlatego ze go popieram tylko dlatego ze on jako jedyny ma szanse wygrac z dotychczasowymi liderami :zdegustowany:

Ostatnio nie bywalem zbyt czesto na wyborach poniwaz uwazam ze od dawna nie pojawił sie kandydat godny mojego glosu. Jednak gdy teraz staje przed wyrazną wizja kierowania naszym krajem przez Kaczory lub Leppera to o zgrozo :przestraszony:

Dlatego błagam Was głosujcie w tym roku bo jak nie to do urn pojda tylko zwolennicy Pisu, Samoobrony lub LPRu i to oni za nas wybiora.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 20:36     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Wygra pewnie Cimoszek, ale ja zagłosuje na Borówke, bo po co głosować na pewniaka :P
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 07:38     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
pewnie po to, żeby nie przestał być pewniakiem :)
Profil
PW Cytuj
Tobi 
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:15     



Imię: Tobiasz
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Katowice
Zagłosuję na Donalda, a jak nie na Donalda to na Kaczora :D Serio mówie :)
Nigdy nie zagłosowałbym na (kolejność nieprzypadkowa): Leppera (gumofilce na nogi i do obory), Cimoszewicza (czerwony) ani Religę (pomagać chorym w szpitalu, a nie w pałacu prezydenckim). Dziękuję. :)
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 12:13     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
A Kaczor wygląda jak...nie prezydent, wiec konus napewno nie ma szans.
A co sądzicie o Tymińskim :), mnie sie podoba tylko jego imie, takie swojskie i słowiańskie :P
Profil
PW Email Cytuj
Zagiel 
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 15:06     



Dołączył: 09 Kwi 2005
Skąd: Sośnica
przeraza mnie, ze ktokolwiek w ogole mial ochote oddac glos na pana Kaczynskiego (na braci K. w USA mowia "double trouble" :rotfl:), bo to serio moze byc grozne, ja sie zaczynam bac tego, ze PiS moze wygrac wybory. nie bede ukrywal, ze serce mam czerwone i po lewej stronie, ale to nie dlatego oddam swoj glos (w ogole Iszy raz bede bral udzial w wyborach prezydenckich) na Wlodzimierza Cimoszewicza. Tak sie sklada, ze znam kompetycje prezydenta wynikajace z Konstytucji III RP i ten facet po prostu swietnie sie do tego nadaje, a nie jakis tam popatyczny grubasek, 150cm wzrostu i wyglad... no mniejsza o to. Prezydentem powinien zostac przede wszystkim czlowiek, ktora soba cos prezentuje, na litosc Boga, ten czlowiek ma byc wizytowka Naszego kraju na arenie miedzynarodowej, a ja pana Cimoszewicza uwazam za godnego reprezentanta, bo ta cala reszta to po prostu... szkoda slow.

No, i powiem jeszcze tylko tyle, ze gdyby Wlodek sie nie zdecydowal to moj glos oddal bym na Marka Borowskiego i wg mnie to on powinien byc drugi w rankingu :)


A pan tyminski - jestem za mlody, by pamietac, o co chodzilo z tymi wszystkimi teczkami i w ogole, ale sam czlowiek to mi sie niepowazny wydaje :)
Profil
PW Cytuj
niezgrzeszona Stysia 
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 15:14     


Dołączyła: 23 Maj 2005
Skąd: Zabrze
NAJLEPSZY PREZYDENT ???


jeszcze sie taki nienarodził :D

albo kto wie moze ma teraz ze trzy latka :zdziwko: ....
Profil
PW Email Cytuj
Tobi 
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 15:20     



Imię: Tobiasz
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Katowice
Mnie przeraża z kolei, że ktoś może jeszcze popierać czerwonych kandydatów, myślę że popisy w tej kadencji wyraźnie pokazały ich prawdziwe oblicze. Dlatego też nie zagłosuję na żadnego kandydata z ramienia komuny.
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008