Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia po spotkanku w Cafe Austria
Autor Wiadomość
Harnaś 
Wysłany: Sob Maj 21, 2005 22:32   Wrażenia po spotkanku w Cafe Austria  

Nie wiem czy jestem godzien zaczynać ten temat z racji tego iż jestem "świeżym narybkiem" no i żadna ze mnie gruba ryba i nie mam 2m wzrostu :] aczkolwiek czuję się mile zaskoczony atmosferą jaka panowała na spotkanku.Obiecuję, że na kolejnym spotkanku będę bardziej sobą niż faciem co to wlazł w "paszczę lwa" , a lew okazał sie miłym kociaczkiem.Generalnie jednak na kanapkach ze smalcem za dużo było cebuli, a co do reszty zastrzeżeń nie mam bo było super :D .
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 00:55     
Smoczyca

Zaproszone osoby: 1
Harnas :D hehehehe :) nie no ja powiet tylko tyle ze sie na prawde ciesze ze przybyles "narybku" Ty nasz :] hehehehe nom co prawda nie mialam jakos okazji za dlugo z Toba poromansowac ale to sie zmieni :D hehehe :) co do jedzonka to bylo dobre :] tylko tak jakos teraz mnie suszy :D a przeciez nic nie pilam :P no ale... jestem strasznie podekscytowana, podniecona i rorpromieniona z powodu poznania kilku ludzi :) chcialabym podziekowac wam wszystkim za przybycie i na prawde cudowna zabawe :) mam nadzieje ze kolejne spotkania beda tak samno cieple jak dzisiejsze urodzinki :) bylo superowo :D
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 01:50     

Harnaś napisał/a:
a co do reszty zastrzeżeń nie mam bo było super .

dlaczego wyszłeś tak prędko - nie nacieszyliśmy się tobą a ty nami/naszym śpiewem ! :rotfl: :rotfl: :rotfl: /
PW Email Cytuj
Harnaś 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 07:31     

No cóż.Musiałem tak wcześnie iść z racji tego iż okrutnie zmęczony byłem, a to za sprawą mojej dorywczej pracy.Co do śpiewu to miałem okazję słyszeć i uczestniczyć w śpiewie podczas wznoszenia toastu urodzinowego ;) i muszę przyznać ze trafiłem do bardzo muzykalnej ekipy.
PW Cytuj
trauti 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 07:34     

Imię: Piotrek
Mimi iż opuściłem was tak szybko i była to moja pierwsza wizyta z wami, to musze przyznać że fajnie sie bawiłem :) Jedzonko było smaczne - eh ale było mi potem ciężko taki przejedzony byłem :P hehe Tak tak Kisiu droga zapomniałaś sie przywitać!! :P Ale to nic nie szkodzi, nie obraziłem się :) Sam się przywitałem :) Teraz wiesz jak wygladam i chyba dasz mi spokój do następnego spotkania :] :hyhy: ??

ps.: Jenny nie daj sobie wciska tyle jedzenia :P
PW Email www Cytuj
LuKaSh
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 09:07     

O tak :D Jedzonko było super .. to było moje pierwsze spotkanie z wami i jestem z niego bardzo zadowolony :D wszyscy jestescie super .. z kazdym moge o czyms pogadac :D:D
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 09:14     

proponuje przeniesc temat do dzialu o urodzinach
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 09:42     

Imię: Mariusz Damian
Pierwsza impreza i tak świetnie zgrana ekipa !:)
Tylko się cieszyć :)
Cieszę się się, że w końcu Was poznałem i bardzo dobrze się bawiłem :) Na dowód moge powiedzieć, że do końca zostałem ! :) A prawie najmłodszy byłem ;)
Musze powiedzieć, że z prawie nikim ze starszych osób tak się nie dogaduje jak z Piotrulkiem :) Zawsze jakiś temat się znajdzie do rozmowy. Począwszy od książek, a kończywszy na przyszłych dziejach.
I Aither poznałem ... :) Kazidełka jakoś nie mogłem rozpoznać ... ale potem już coś mi się w pamięci przypomniało i skojarzyłem ;)
Impreza rozkręciła się troche później, a efekty jakie były ... :) Chodzi mi tu o karaoke ... . Słyszałem, że Fenix tam zmontował krótki film jak śpiewaliśmy :)
Z każdą chyba osobą udało mi się zamienić kilka słów, bo niesposób poświęcić więcej czasu jak z każdej strony coś innego się dzieje.
Konkurs organizowany przez Frycka też świetnie wypalił. Zabawa jakiej mało ;) Do tego te nagrody, po prostu super :)
Ja dzisiaj idę nakleić naklejkę na samochód, na tył chyba, bo tam prosto jest ;)
Nie wiem czy pamiętacie, ale odwiedziła nas niezrzeszona koleżanka Justyna, która obiecała, że zarejestruje się u nas na forum, czekamy ... :)
Nie będę się rozpisywać, bo mi tu jakieś ograniczenia wprowadzą :P
Po prostu super ludzie z Was :) Miło zaskoczony jestem ;)
Dzięki wam za zabawe !:)

PS.
Dzięki Kazidełko za transport :)
Ostatnio zmieniony przez Mariusz Nie Maj 22, 2005 09:43, w całości zmieniany 1 raz  
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 09:42     

Imię: Marek
Było no poprostu ... sok ;)

Jeszcze nawet Kisia śpiewała Chinkę ;) hehehe...
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 10:28     

mi sie podobalo bardzo, z kazdym porozmawialem chwilke :D
szkoda ze kolo jeny musialem siedziec bo wszystkie dobre kanapki zjadla zanim ja sie namyslilem ktora chce zjesc :P
ciesze sie ze bylo nas tak duzo ludkow
za niedlugo to serio bedziemy jakies wielkie sale wynajmowac aby sie pomiescic
teraz trzabedzie ugadywac nowe spotkanko
ale to dopiero po urodzinach Frycka :D
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 10:41     

Imię: Marek
Spotkań więcej ... nie muszą być już tak ... duże ;) ale z WIELK? chęcią spotkam się z Wami :P
PW Email Cytuj
of 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 11:05     

oczywiscie gratulacje i podziekowania dla organizatorow :) zabawa przednia, swietne towarzystwo... tak trzymac :D
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 13:48     
Smoczyca

jeeeeeeezu jaka ja niewyspana O_o a tak serio :]
Mariuszek fajnistnie grzales jak nas kazidelko odwozil do domku :)

Piotrulek dziekuje za wyklady w samochodzie i cieple slowa :) podnioslo mnie to na duchu :)

kazidelko dzieki za odwoz do domku ale pierwsze pytanie rodziny "czemu tak wczesnie" :D hehehe nastepnym razem [jak bedzie] to odwieziemy wszystkich i dalej w tany :P
PW Email Cytuj
Asienka 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 13:57     

Z tego co widze to żałuje że musiałam uciekac :( , ale za to byłam świeższa na egzaminiie , który zaliczyłam <jupi> (przynajmniej Aither mnie nie zamrrduje za wczesniejszą ucieczkę :D
PW Email www Cytuj
PAKuS 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 16:52     

Zaproszone osoby: 3
Imię: RAFA?
krutko i na temat było super i oby tak dalej i nareszcie Ja mam fokke z AITHER
PW Email www Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 18:34     

Może taraz ja wrzucę dwa słowka...Jestem bardzo mile zaskoczony,tym ,że przybyło was naprawdę dużo,atmosfera dzięki temu byla odjazdowa,niech żałują ci ktorzy musieli wyjść wcześniej,potem się dopiero działo,oj działo(a że dzialo to armata,to potem się armaciło)Eurowizja to pikuś w porownaniu z naszymi forumowymi piosenkarzami(Iwan i delfin móglby się uczyć od tercetu frohik,oldzo i Mariusz.Serdeczne podziękowania dla kazidełka za nocny transport,dzięki niemu wszyscy trafili bezpiecznie do domu...Jesteście do bitki i do wypitki.Bardzo wszystkim dziękuję za obecność.
Frycek 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 20:25     

Imię: Mariusz
frohike napisał/a:
ale to dopiero po urodzinach Frycka

:P
PW Email Cytuj
Jenny 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 20:35     

eee ja nie dawałam sobie wciskac jedzenia :P poza tym zjadlam malo :P ok lubie degustowac ale nio bez przesady ;)
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 20:37     

Jenny nie było cie przy naszym śpiewie z nami - brakowało mi ciebie ,nastepnym razem przywiarze cię do stołu albo Demmo i zostaniesz :P
PW Email Cytuj
Jenny 
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 20:45     

nio w sumie teraz to tez zaluje ze nie zostalismy dluzej ale potem mielibysmy problem z transportem do domku nio chyba ze Ty Danus bys nas transportowala :P nastepnym razem jakos sie poumawiamy :D
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu