Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie na dyskotekę vol2
Autor Wiadomość
Czarnulka 
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 00:53     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Ja polecam Spiż w Katowicach.I do pogadania i do zabawy :)
Profil
PW Email Cytuj
Olaa 
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 02:37     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
ja bym sie chętnie do Spiżu wybrala w jakąś środę na jakieś studenckie :D
Profil
PW Cytuj
raphx 
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 13:15     



Dołączył: 23 Gru 2006
Skąd: G-ce - Nad rzeczka:P
Ja tez polecam spiz w katowicach :)
Nie ma takiego klubu w gliwicach :D Szkoda tylko ze wczoraj były kolejki do wszystkiego: do klubu, do szatni i po piwo :/
Profil
PW Cytuj
tuchałowa 
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 12:21     


Dołączyła: 17 Cze 2006
Skąd: Gliwice
Kiedyś w Gwarq było dużo 40latków, a teraz wiek się obniża, większość to 15, 16-latki. Poza tym jest tam drogo. Jak jeszcze nie studiowałam to oczekiwałam tego momentu kiedy będę mogła wejść na połówkę biletu, ale teraz jakoś nie bywam tam i ani razu nie wykorzystałam mojej studenckiej legitymacji :]

p4cz3k napisał/a:
a ja slyszalem ze do dyskotek i klubow wpuszczaja od 21 lat

Czyli mamy rozumieć Ponczq, że imprezowanie rozpocząłeś od tego właśnie wieku, czyli 29 kwietnia 2006 roku czyli niecały rok temu, a wcześniej chodziłeś spać po wieczorynce, czy tak? :P
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 15:38     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
p4cz3k napisał/a:
a ja slyszalem ze do dyskotek i klubow wpuszczaja od 21 lat ... no czasem od 18


Słyszałeś :P
Profil
PW Email Cytuj
zajaFFka 
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 16:59     



Dołączyła: 10 Wrz 2006
Skąd: from @nother world
Spiż :D to jest to! Na początku nikt nie wróżył mu dlugiej żywotnośi :) a jednak ten klub ma w sobie coś co przyciąga :P 23ego lutego znów tam zawitam :P
Ostatnio zmieniony przez zajaFFka Sro Lut 21, 2007 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 13:41     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
Spiż polecam :D Chociaż ostatnio zamiast pojechać do Spiżu to wylądowałem w Opolu w Protektorze ( cała noc na parkiecie z Disco Polo hehehe ) ... ale też było naprawdę fantastycznie ;)
Profil
PW Email Cytuj
Adamo 
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 10:22     



Dołączył: 31 Paź 2005
Skąd: Gliwice
Gdzie w gliwicach można pojść aby nie tańczyć przy techno????????????????? A ja szukam lokalu gdzie leci POP, Dance, Latino muza np z radia ZET no ale nie znalazłem takiego lokalu.
w miniony czwartek usilnie szukałem czegoś aby sie pobawić i (...) zimna nie ma nic w Gwarku techno wiek 16 lat, kontrabas tez techno, w woodoo leciała czarna muzyka i miał byc strepteasse no i cena wstepu odpowiednia.
Bo rockoteki w Revolution to juz chyba strata czasu , ostatnio sie pobili kolesie a ochrona nawet nie zareagowała, wiec lokal nie daje poczucia bezpieczeństwa jak sie takie rzeczy słyszy i najlepsze że sa oni wspołpracownikami forum Gliwice :szok:
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 11:36     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Revo szczerze powiedziawszy upadło na ... .. Twarz:] Taka prawda. A dyskoteki, a raczej imprezy nocne gdzie leci dobra muzyka, to raczej polecam poza Gliwicami...
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Sob Cze 30, 2007 17:24     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Jedynym miejscem, w którym jhest grana dobra muzyka jest...

... Radio ZET - siła muzyki! :)

Tak na poważnie to w Gliwicach jest sporo miejsc do posiedzenia sobie, napicia się piwka, jednak
MorQaNa napisał/a:
dyskoteki, a raczej imprezy nocne gdzie leci dobra muzyka, to raczej polecam poza Gliwicami
- zgadzam sie w 100% z Morqaną.
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 13:36     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
Przedmówcy mają rację ... Polecma club MAgic - Krzyżanowice, 20 km za Raciborzem ... 3 sale, RNB, Dance i największa Duża sala, która uchodzi za techno, lecz techno tam nie jest grane. Trance, electrohouse etc ... Do posiedzenie jest sporo miejsc, nawet Pr%mil sie do nich zalicza wg mnie :).
W spiżu jeszcze nie bylem, ale trzeba bedzie sie wybrac w koncu, skoro to tak ludzie chwalą :)
Profil
PW Email Cytuj
DJ Martinez 
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 22:00     



Imię: Marcin
Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
W Gliwicach o ile wiem to od 21 mozna sie pobawic przy hitach z radia zet w Starym Browarze teraz, kiedys tak nie było ale teraz juz biesiad zespołow i tego co sie kiedys z tym miejscem kojarzylo nie ma. Co do klubow magic jest oki chod duzy nie zawsze miło jak tego by sie oczekiwało, jest tam rozgwiazda z dawnego bravo zaza to dla tych co pamietają, W katowicach poziom 3 studenckie te małe daja rade, Spiz cóz z tym róznie bywa mieszane emojce bo z tym disco polo to jest zenada.pozdrawiam
Profil
PW Email www Cytuj
krzys 
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 05:21     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
Magic to klub przeznaczony na około 4 tys. ludzi, na w w w ftb, p l mają napisane, że na 5 w sumie, co jest nieprawdą ...DJ Martinez, taka rozgwiazda jest w każdej wiekszej dyskotece ...Pozatym Bravo i MAgic = ten sam wląściciel, p.MArcin z Krzyżanowic .. Cwany Azja sprzedał mu ten klub, a p.Marcin sie dał ... Od grudnia Bravo zamknięŧe...
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 21:41     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
[quote="krzys"]Przedmówcy mają rację ... Polecma club MAgic - Krzyżanowice, 20 km za Raciborzem ... 3 sale, RNB, Dance i największa Duża sala, która uchodzi za techno, lecz techno tam nie jest grane.
krzys napisał/a:
ści Hardstyle :)

[quote="krzys"]W spiżu jeszcze nie bylem,


Polecam, naprawdę warto pojechać :)

krzys napisał/a:
Od grudnia Bravo zamknięŧe...


Oj...od listopada, moze końca października :)

Polecam Protector.. w Białej i Katowicach.
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 15:35     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
12 grudnia bravo zostalo zamkniete!! :)
W listopadzie mozna bylo kupic bilety na depacka bodajże ... po tragedi w halembie ystep zostal odlozony i tym samym 12 grudnia Bravo zostalo zamkniete ...
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 20:38     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Prawda, prawda, już zaczęły być sprzedawane bilety.. pozniej była zmiana, ze w Pirce
Ostatnio zmieniony przez Morqana Pon Lip 23, 2007 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 20:44     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
Widze, żeś z trójkąta, wiec sie znasz, ale wmówić sobie nie dam, że przed grudniem bravo zamknęli ... Z ego co pamietam, to jeden z "trójkąta" bywał w bravo jeszcze w listopadzie ...
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 23:07     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
krzys napisał/a:
że przed grudniem bravo zamknęli ...


poprawilam sie.Pomyliłam się owszem, dlatego zmieniłam treść posta.
Profil
PW Email Cytuj
krzys 
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 05:49     



Imię: Krzyś
Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Wrocław/Pławniowice
MorQaNa, oj tego to juz nis sprawdzalem xD .. w każdym bądź razie Bravo, teraz Piramida od 26 maja (wtedy ostantia impreza była) są zamkniete i kuniec ... Teraz większe dyskoteki beda upadac, ludzie wola pójść do pubu na piwko, pogadac, lub do takich miejsc jak np. piwinica w 3m ...
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 10:54     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
krzys napisał/a:
ravo, teraz Piramida od 26 maja (wtedy ostantia impreza była) są zamkniete i kuniec ... Teraz większe dyskoteki beda upadac


Kto wie.. kto wie... :hyhy: Zostało jeszcze sporo ... Racibórz, Katosy, Tarn. Góry... ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008