Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Nie Cze 24, 2007 00:15
Rynek--ogródki Piwne
Autor Wiadomość
Frycek 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 14:13   Rynek--ogródki Piwne  


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Dzisiaj byłem na Rynku, usiadłem w jednym z ogródków piwnych....i nasunal mi sie ten temat.

Co sadzicie o ogrodkach piwnych na rynku ??
- sa potrzebne??
- szpeca wyglad
- dodaja urodych,charakteru??
- czy przesiadujecie

jakie jest wasze zdanie
Profil
PW Email Cytuj
Dim
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 14:31     



Dołączył: 20 Sty 2005
Skąd: Gliwice(sikornik)
Widocznie sa potrzebne skoro je wystawiaja... jakby nie patrzac gliwiczanie spragnieni zimnego piwka czesto kusza sie na chwile odpoczynku w "ogrodku"
jak dla mnie czpeca wyglad i ich wrecz nie znosze :)
co to za chrakter i urok jak za przeproszeniem jest tego w 3 d... :| jakos widok masy ludzi pijacej piwo na rynku mnie nie urzeka :|
nie przesiaduje :)
no i jak pisalam nie znosze ich.. draznia mnie, czuje sie obserwowana przechodzac latem przez rynek :| blech..
Profil
PW Email www Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 14:38     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Jest mi to obojętne bo nie przesiaduję.
Sporo ludzi spoza Gliwic uważa że to super że mamy tyle ogródków piwnych.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 14:43     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
moi goscie spoza Gliwic twierdza ze to normalne... zwazajac ze czesto bywaja u mnie ludziska z Wroclawia czy opola dla nich to norma... poza tym... nie wiem... mnie to ani grzeje ani ziebi ale skoro jest tak duzo ludzi co w nich sobie przesiaduje znaczy ze jest to potrzebne :) osobiscie jesli chce sie czegos napic czy cos w tym stylu... wole zrobic to w domku :) :) :) bo to i atmosfera inna i potem wiecie :D rozne rzeczy sie moga dziac :D
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 14:44     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
a ja zaliczam się do tej grupy, która lubi sobie posiedzieć w takim ogródku przy piwku.. :]
jak dla mnie jest to całkiem fajne miejsce spotkań z ludźmi z byłej klasy, jakichś obozów i takich tam.. na wieczorne wypady w piątek wolę już co innego..
ale w lato, w dzionek, przy słoneczku, pod parasolami.. jestem na tak :]

faktem jest, że trochę tego za dużo w lato, bo cały rynek jest zastawiony, no ale wynika to z tego że ludzie jednak lubią tam siedzieć.. bo jakby nie był to żaden biznes, to by tego nie otwierali...

no i wolę tam siedzieć niż przechodzić obok :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 19:20     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
sa poptrzebne bo bez nich innej rozrywki na rynku niema ;)
ja tam ich nieodwiedzam jak narazie ;D
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 21:09     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Mnie się kiedyś kelnerka zapytała czy mam 21 lat. Skąd w ogóle pomysł na to by mieć 21 lat ?
Spojrzałem na nią krzywym wzrokiem i zapytała się :"Co podać ?"
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 22:05     

Ja jest za takimi ogrodkami,w każdym szanującym się mieście powinny być własnie takie miejsca gdzi w sposob kulturny można napić się piwka i sikać po pobliskich bramach.W takich miejscach przynajmniej gliniarze i ormowcy ze straży miejskiej się nie czepiają.A teraz modne stwierdzenie uwaga"jestem na tak"... ale wielkim światem walnąlem,no nie??
Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 22:57     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
o to coś nowego.. Piotrulek nie ma pretensji :rotfl: bardziej bym się spodziewał wypowiedzi w stylu: "jak można tak robić? przeciez to jest hańba.. kiedyś to było tak, że bla bla bla" :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
Uszatek
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 23:12     



Dołączył: 19 Wrz 2004
Skąd: Warszawa
Ogródki - tak, ale nie w stylu tego czegoś co stało (stoi?) przed Gwarkiem :/ Pasuje do architektury rynku fąfastycznie...
Profil
PW Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 23:53     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Uszatek napisał/a:
Ogródki - tak, ale nie w stylu tego czegoś co stało (stoi?) przed Gwarkiem :/ Pasuje do architektury rynku fąfastycznie...


to jest dobre na zime ;) ale mi takze to nieprzeszkadza jest wporzo
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 09:00     

Demmo napisał/a:
przeciez to jest hańba



Gdy jest to hańba to mowię i się tego nie wstydzę,ale gdy jest dobrze to jest dobrze.A z drugiej strony,to uważam,że przy wsparciu kilku moich rówieśniów biorących udział w tym forum,dzięki mojej i ich znajomości miasta i jego najnowaszej historii(ostatnie 40 lat),możemy wam,mlodszemu pokoleniu gliwiczan przekazać wiele ciekawostek dotyczących naszego grodu,wszak to forum miasta Gliwice jest,chyba,że pomylilem strony??A wy macie prawo się tym interesować lub nie... :) :)
Cytuj
Agacisko ;-) 
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 09:43     


Dołączyła: 28 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
Hm.. A ja mam zdanie podzielone. Z jednej stony zaśmieca to miejsce na rynku :/ ale przecież każdy z nas pewnie chciałby usiąść i odpocząć.

Ale chociaż mogłoby być po jeden ogórdek mniej...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 10:46     

Agacisko ;-) napisał/a:
Ale chociaż mogłoby być po jeden ogórdek mniej...



A ty ktory byś usunęła?? :)
Cytuj
frohike 
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 15:39     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
mi one osobiscie sie nie podobaja, ale lubie tam siedziec ze znajomymi, robie to w miare regularnie i jestem za tym aby on dlej funkcjonowal.

Co do Iglo, w lato nigdy do niego nie wchodze, ale w zime jest tam swietnie, cieplutko a tak jakby na dworze
Profil
PW Email Cytuj
Agacisko ;-) 
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 20:16     


Dołączyła: 28 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
A ty ktory byś usunęła??



Pierwszy z brzegu.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 10:53     

Agacisko ;-) napisał/a:
Pierwszy z brzegu.



Myślałem,że masz na oku jakiś konkretny... :( :(
Cytuj
limnea
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 17:31     


Dołączył: 20 Kwi 2005
A ja poprę trochę Agacisko:
ussunąć bo już trudno czasami się przedostać przez ten Rynek - wiem że to piwożłopom nie wsmak ale jeszcze im dowalę :hyhy: jak mają ci ludzie mieszkać na tej starówce skorą wszędzie pełno obszczymurków. Też młodzieży zresztą. Wejdźcie do pierwszej z brzegu nie zamkniętej bramy a aż nos wykręca... :wstyd: :wstyd:
I jeszcze jedno: ludziska z Rynku i okolic wcale nie muszą słuchać tych głupich aroganckich i hamskich ryków jakie tam odchodzą po 22:00 i nie tylko.
Te ogródki to tylko nabijanie kasy UM - tak jest brzydka prawda. Amen. :looka:
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 17:39     

limnea napisał/a:
ussunąć bo już trudno czasami się przedostać przez ten Rynek - wiem że to piwożłopom nie wsmak ale jeszcze im dowalę



Nie,no nie calkiem tak jest z tymi obszczymurkami :) ,gdyż każdy z ogrodkow ma toalety na terenie lokalu do którego należy i bez dodatkowych oplat z takiej toalety można skorzystać...dlatego też nie goście tych ogrodkow sikają po bramach...a mlodzież,popatrz na inne miejsca Gliwic gdzie takich ogródkow nie ma ,tam też wszędzie widać podchmielonych gówniarzy z puszką lub flaszką piwa w ręce... :) :)
Cytuj
limnea
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 18:05     


Dołączył: 20 Kwi 2005
Piotrulek napisał/a:
każdy z ogrodkow ma toalety na terenie lokalu do którego należy i bez dodatkowych oplat z takiej toalety można skorzystać...

Dobrze jeżeli piwożłop z niej skorzysta, gorzej jak go przyciśnie "w trasie". Wtedy wali jak w dym do bramy np. Kaczyniec 4.
A na marginesie ;) Przeciwników ogródków takich jak ja jest sporo, i wiem też że całe te wypociny niczego nie zmienią Kilka lat temu UM zrobił dla niepoznaki sondę na temat kto za a kto przeciw ogródkom. I wyszło na to że ogródki są potrzebne. A szczególnie UM (KASSSSSA)
:hyhy: :hyhy:
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008