Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Paź 04, 2011 20:44
ADMINIE CO SIę DZIEJE???
Autor Wiadomość
kobi 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 21:11     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
trunks napisał/a:
a zapewne i tak potem zaczela by sie dyskusja o d*pie marynie...i co z tego ? Taka jest kolej rzeczy, jak cykl życia produktu, nie mozna ciagle pisac tego samego o tym samym, a jak temat sie skonczy (powiedzmy chwilowo, bo potem ktos nowy wejdzie na forum i bedzie chcial go kontynuować), a dyskusja przejdzie płynnie w inny wątek to nie ma co tego przyduszać i usuwać posty, bo to jest wkurzające dla kazdego piszącego i ludzie sie zniechecają do danej stronki !

1. Skoro temat zaczyna być o d...e Maryni to chyba normalne, że jest zamykany?
2. Jeżeli temat chwilowo się skończy (p. 1.), to zawsze go można potem otworzyć gdy ktoś coś będzie chciał wnieść nowego. Po pewnym czasie zawsze nachodzą nowe wnioski i myśli. Więc po co zaśmiecać temat?
3. Jeżeli dyskusja przenosi się w inny temat to można założyć nowy topik, no nie? Załóżmy, że wchodzi ktoś nowy na forum, widzi topik np. o turbinach a w środku dyskusja o wyższości paluszków słonych nad słodkimi. I jak tu się nie zniechęcić do czytania i pisania w danym temacie? Chcesz dyskutować o czymś nowym - załóż temat.
=CzArNuLkA= napisał/a:
Hmmm a moze trzeba bylo zalozyc w hydeparku taki topic "pogaduszki Ishi, Trunksa, Azbe i Czarnej" i nie mogliby nam niczego zarzucic? Rozmawialoby sie o wszystkim i nie dostalibyscie ostrzezenia ;)

Załóż taki temat, nie ma sprawy. Tylko nie prowadźcie prywatnych rozmów w każdym możliwym topiku. To się odnosi zwłaszcza do trunksa i jego "podbojów" :P
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 21:13     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
A Ty Czarna co juz sie wprosilas do naszego grona ? Yyy ?Ostrzerzenia nie ma a sie spoufala :P Hahaha, Zartuje :D
Pomysl jest extra, :hyhy: dodam tylko ze do naszego grona moze wejsc osoba ktora otrzyma od nas zaproszenie złotymi literami pisane i oprawione w jakiec cos tam hand made Colutei, zeby sie przestrzec przed podrobkami. No!
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 22:06     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Ishikawa, odnosilam sie do przeszlosci, nigdzie sie nie wpraszam ;) Ale jak widac pomysl nie do konca spalony :)
Profil
PW Email Cytuj
Azbe
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 22:17     

trunks napisał/a:
Azbe napisał/a:
Jeśli bedize temat o turbinach a ja odniose się do procesów związanych z termodynamiką to co znowu będzie oftopik?

to nie bedzie offtopik, bo w turbinach wlasnie te procesy zachodząhehe zreszta temat byłby ciekawy choc odwiedzany chyba tylko przez ludzi z/po naszym wydziale :)....a zapewne i tak potem zaczela by sie dyskusja o d*pie marynie...i co z tego ? Taka jest kolej rzeczy, jak cykl życia produktu, nie mozna ciagle pisac tego samego o tym samym, a jak temat sie skonczy (powiedzmy chwilowo, bo potem ktos nowy wejdzie na forum i bedzie chcial go kontynuować), a dyskusja przejdzie płynnie w inny wątek to nie ma co tego przyduszać i usuwać posty, bo to jest wkurzające dla kazdego piszącego i ludzie sie zniechecają do danej stronki ![/quo te]


ty to wiesz i ja to wiem, niech admini zrozumienja że świat nie jest tak płytki jak ich horyzont spostrzegania :] i mam gdzieś ich opinie w tym momencie, zgodnie z regulaminem pójde przez te płaszczyznę jak einstein poszedł z fizyką


no akle nie oftopujmy bo kwestia oopini na temat światopoglądu niektórych może być ujęta jako oftopik... na tym forum opisuje sie tylko materiał wykonania danej rzeczy. takie coś jak kolor, przeznaczenie, kształt czy spasowanie z otoczeniem tu nie istnieją - zbyt trudne do ogarnięcia ;)
Ostatnio zmieniony przez Azbe Nie Mar 15, 2009 10:04, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 00:17     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
kobi napisał/a:
2. Jeżeli temat chwilowo się skończy (p. 1.), to zawsze go można potem otworzyć gdy ktoś coś będzie chciał wnieść nowego.

i naprawde myslisz, ze komus bedzie sie chcialo wsylac PW modkowi, zeby temat otwierał ?
kobi napisał/a:
3. Jeżeli dyskusja przenosi się w inny temat to można założyć nowy topik, no nie?

teoretycznie wszystko mozna,....ale w praktyce wiesz jak to wygląda - dyskusja nagle i spontanicznie przechodzi w inny wątek...i tak samo szybko potrafi wrócic na właściwy....nikt w takich chwilach nie mysli o pierdołach typu zakladanie nowego tematu zeby wymienic pare zdan...
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 18:20     

na moja prosbe temat zostal usuniety wiec juz prosze nie komenatowac tego tutaj... teraz mozemy zalozyc temat o kulturze wypowiedzi na roznych forach ;]
Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 18:23     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Prosze o powrot do tematu odnosnie problemu z forum ,jesli takie beda
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 23:00     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Mnie juz odbanowało, a Ishikawa ponownie ma te same komplikacje co ostatnio (info o wyrzuceniu z forum)....
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 17:46     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
trunks napisał/a:
Ishikawa ponownie ma te same komplikacje co ostatnio (info o wyrzuceniu z forum)....

Pisałem jej juz o skasowaniu ciasteczek. Dziwne, że tylko ona tak ma ;)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 20:06     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
khaman, p l napisał/a:
Pisałem jej juz o skasowaniu ciasteczek. Dziwne, że tylko ona tak ma ;)
no dziwne, ale ma i sobie tego nie wymyśliła, ta blokada jest również na jej IP jak mniemam (a to już całkiem dziwne bo ip nie miała blokowanego) bo jak chce się zarejestrować podając inny nick to tez nie może, a ciasteczka usunęła. Trunks też nie całkiem bezproblemowo mógł wejść na forum po ostatnim banie.
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 20:25     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
I działa... To była wina IE8 najnowszej porażki Microsoftu :]
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 20:42     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Ja to pechowa jakas jestem;) ALe grunt ze juz działa.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 23:45     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
i wszystko jasne :)
Profil
PW Email Cytuj
Azbe
[Usunięty]
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 17:42     

ciągle czekam na spełnienie mojej małej prośby, dlaczgeo jest ona panie adminie ignorowana? :)

frycek, pisałem dokladnie o 3 rzeczy które chciałbym zeby byly zrobione :)
Cytuj
Bot 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 18:20     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Azbe, ale co?
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 19:21     

uwazam, ze khaman, p l powinien miec poprawiony wiek... albo poprawnie albo wcale... powinny byc jakies zasady dla wszystkich...
Cytuj
Bot 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 19:35     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
colutea, a ja uważam że powinnaś sobie odpocząć i zacząć się zastanawiać nad zjawiskiem trollowania, a wojny z adminami i moderatorami zawsze źle się kończą na każdym forum.
Ostatnio zmieniony przez Bot Wto Kwi 21, 2009 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 19:38     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Azbe, pisałeś PW do Frycka w swojej sprawie ?
colutea, a co Ci to przeszkadza ? jeszcze trochę i będzie Wam przeszkadzać pryszcz na cole modka :( tak w ogóle jaki ma to związek z tematem ?
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 22:32     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
colutea napisał/a:
uwazam, ze khaman, p l powinien miec poprawiony wiek

10 lat by pasowalo ;p
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 22:41     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
trunks, a tobie 8? :P
Ostatnio zmieniony przez Bot Wto Kwi 21, 2009 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008