Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Paź 04, 2011 20:44
ADMINIE CO SIę DZIEJE???
Autor Wiadomość
Bot 
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 22:51     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
trunks, niemożliwe, sprawdziłem i zniknęli z listy więc powinni sie bez problemu zalogować.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 22:55     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
jeszcze pare godzn temu nie mogli wejsc, chyba ze w tym czasie sie to naprawiło....to jutro sie okarze jak jest
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 22:57     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Pare godzin temu też powinno być ok. Chyba że ilość offtopów popsuła forum ;)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 09:21     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
albo moderatorzy sami za bardzo nie wiedzą co i jak na forum...
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 09:53     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Cytat:
albo moderatorzy sami za bardzo nie wiedzą co i jak na forum...

Ja akurat wiem ;)

Dobra sprawdziłem, i działa. Dostali maila na konto na jakim są tu zarejestrowani niech przeczytają przed zalogowaniem.
Ostatnio zmieniony przez Bot Sro Mar 04, 2009 09:54, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 09:59     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Spoko trunks, trzymamy oko i ucho na pulsie ;)
Profil
PW Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 23:19     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
6 dni trzymaliscie, tak nie wypominając:P
Profil
PW Email Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 23:40     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
2 sprawa to czemu temat Coluthe'y ( jak sie to odmienia:P) został zamkniety ? Uwazam, ze moze niektore posty nie były ambitne, ale prowadzily do sensownej dyskusji na temat kultury wypowiedzi w internecie. Niechcialam zakladac jakiegos nowego watku, bo a noz by nie doczekał godzin porannych ;P
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 23:43     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
no wlasnie, mozna powiedziec, ze to prawie typowa praktyka na tym forum niestety....Panowie (oraz kisiu ;)) - w ten posób napewno nie zwiekszy sie ruch na tej stronce, a o to chyba chodzi w tym wszystkim...?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 01:06     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ishikawa napisał/a:
prowadzily do sensownej dyskusji na temat kultury wypowiedzi w internecie.
a temat był o zazdrości ludzkiej.
trunks napisał/a:
w ten posób napewno nie zwiekszy sie ruch na tej stronce, a o to chyba chodzi w tym wszystkim...?
owszem ale nie za wszelką cene.
Poza tym, jeżeli zakłada się jakiś nowy temat, nie ważne w jakim dziale, trzeba wiedzieć co się chce powiedzieć i przekazać, nieprawdaż ? a tam nie wiadomo o co chodziło :niepewny:
Profil
PW Email Cytuj
Azbe
[Usunięty]
  Wysłany: Sob Mar 14, 2009 09:19     

kisia napisał/a:
Ishikawa napisał/a:
prowadzily do sensownej dyskusji na temat kultury wypowiedzi w internecie.
a temat był o zazdrości ludzkiej.




moderatorzy zazdroszczą że tematy innych wciąż mają w sobie iskierke do gadki, a swoje sami muszą podbijać bo nikt niew yraża nimi zainteresowania hahaha :rotfl: :rotfl:



niestety nie moge wypowiedzieć się w tamtym temacie, bo ktoś go zamknął :)
Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 12:41     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
1. colutea w treści powołuje się na inną stronę na której już zostały poczynione kroki - usuwanie tekstów, więc siłą rzeczy nie da się dojść o co chodziło.
2.
colutea napisał/a:
uwielbiam prowokowac ludzi

colutea napisał/a:
ja sie nie wstydze tego jaka zadyme zrobilam szkoda ze pewnie potrwa jeszcze z tydzien gora ale jak ucichnie to jak znam siebie doloze do pieca dopoki bedzie zar

Nie będziemy tolerowac takiego zachowania na forum.
3. Temat był o zazdrości, a po chwili wszyscy mówią o czymś innym.
Profil
PW Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 14:39     

OK prosze oficjalnie o usuniecie tamtego tematu i skoro to jest kolejne forum na ktorym nie mozna miec wlasnego zdania prosze o usuniecie mojego konta tutaj :) tak wiem ze prosba nie zostanie spelniona.....
Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 15:31     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
colutea napisał/a:
OK prosze oficjalnie o usuniecie tamtego tematu i skoro to jest kolejne forum na ktorym nie mozna miec wlasnego zdania prosze o usuniecie mojego konta tutaj :) tak wiem ze prosba nie zostanie spelniona.....


Nie podpuszczaj Col :P Władza nie lubi konkurencji :P
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 15:32     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
colutea, nie zniechecaj sie i zostan z nami ;)
Profil
PW Email Cytuj
Azbe
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 15:41     

JEŚLI JUŻ WYWI?ZA? SIE TEMAT, SKIEROWANY DO ADMINÓW (NIE WIDZE SENSU NOWEGO TEMATU ZAK?ADAć BO MOŻNA W TYM TO ZROBIć - CHYBA TO ZROZUMIECIE?? CHOCIAŻ W?TPIE) TO PISZE W TYM TEMACIE SKORO JEST JUŻ "ROZMOWA O..."



MajkeL napisał/a:
1. colutea w treści powołuje się na inną stronę na której już zostały poczynione kroki - usuwanie tekstów, więc siłą rzeczy nie da się dojść o co chodziło.
2.
colutea napisał/a:
uwielbiam prowokowac ludzi

colutea napisał/a:
ja sie nie wstydze tego jaka zadyme zrobilam szkoda ze pewnie potrwa jeszcze z tydzien gora ale jak ucichnie to jak znam siebie doloze do pieca dopoki bedzie zar

Nie będziemy tolerowac takiego zachowania na forum.
3. Temat był o zazdrości, a po chwili wszyscy mówią o czymś innym.


to ja se tak oftopne:
z takim podejsciem to nie ma co sie dziwić że hjest tu tylko kilka osob a każdy nowy który tu przychodzi już po chwili stwierdza że tu jest po prostu jeden wielki muł. Jeśli bedize temat o turbinach a ja odniose się do procesów związanych z termodynamiką to co znowu będzie oftopik? tak jak z moim "banem" to że pałąk nie ogarnia tematu podrywu to nie znaczy że oftopuje skoro dzieje się interakcja. No sory ale tu jest bardziej drętwo niż rygor w krajach islamskich - do tego chore subiektywne podejscia modów.


jeśli te forum ma być reklamą Gliwic no to kurde sory ale nie ma powodów żeby je reklamować, tu sie nic nie dzieje. Taka stypa że siedząc na klozecie mam więcej zabawy z czytania po raz setny składu pasty do zębów czy zastosowań domestosa. W <ciach> osób znam które były przez chwile na tym forum i każdy, podkreślam KAŻDY ma po jakimś czasie nabierał te samo zdanie. Tutaj nie ma wyobraźni! Nie trudno było by pokazać tematy które defakto COŚ WNIOS?Y


kółko wzajemnej adoracji sie zrobiło i na zegarek każdego ustawia, nie znudziło wam sie podbijanie tych samych tematów od paru lat?? nie brakuje wam jakiejś świeżości?? w tym "basenie" przydało by się troche wody zmienić bo już syfiasta jest.



zirytowaliście mnie i <ciach>



//Nie przeklinaj!!! :P
Ostatnio zmieniony przez kobi Sob Mar 14, 2009 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Ishikawa 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 15:49     


Imię: Ola
Dołączyła: 27 Sty 2009
Skąd: Gliwice
Zarzuc Azbe jakims glonojadem ze swojej kolekcji to sie ta syfiasta woda oczysci :P Ojj sorki,sorki za offtop ;)
Profil
PW Email Cytuj
colutea
[Usunięty]
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 16:01     

a ja chcialam przeprosic ze zamet wprowadzilam na tym spokojnym oceanie... bije sie w piers juz groch rozsypalam bede na nim kelczec do rana.... wystarczy taka kara? to ze lubie czasem prowokowac to znaczy ze jestem taka jedza ze trzeba mi zamykac moje tematy? fakt jestem jedza :D i czarownica tez :D ale ja jesli prowokuje to nie obrzucam nikogo blotem czy jak kto woli mulem albo gnojem... moge miec o kims zdanie ze jest taki czy siaki czasem glupi ale to zawsze wychodzi z wypowiedzi TEJ osoby nie wymyslam sobie niewiadomo czego ot tak z powietrza... a mody mnie gnoja bo lubie prowokowac? nie czuje sie szara myszka zeby leb pod miotle chowac :) nie ukrywam sie pod wirtualnym nickiem and that's it! kto bardzo chce sprawdzi sobie kim jestem znajdzie moje nazwisko nie jestem anonimowa.... a sa tacy ktorzy sa tylko nickiem dryfujacym a nie serfujacym po necie... gdzies juz to pisalam ze sie siebie nie wstydze, ale jesli nie mozna napisac co sie mysli to wole nie pisac wcale... neinawidze na forach tego ze temat ma byc tematem i koniec niech no ktos cos napisze nie na temat co faktycznie mogloby sie fajnie rozwinac i zupelnie zejsc z torow ale byloby tym moze jakies zainteresowanie! a nie wiecznie na kazdym forum to samo: skad sie wzial twoj nick, wasze imiona, wasze zwierzaki... sory ale z lekka mi sie niedobrze zrobilo ide na swieze powietrze....
Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 16:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Azbe napisał/a:
Jeśli bedize temat o turbinach a ja odniose się do procesów związanych z termodynamiką to co znowu będzie oftopik?

to nie bedzie offtopik, bo w turbinach wlasnie te procesy zachodzą hehe zreszta temat byłby ciekawy choc odwiedzany chyba tylko przez ludzi z/po naszym wydziale :)....a zapewne i tak potem zaczela by sie dyskusja o d*pie marynie...i co z tego ? Taka jest kolej rzeczy, jak cykl życia produktu, nie mozna ciagle pisac tego samego o tym samym, a jak temat sie skonczy (powiedzmy chwilowo, bo potem ktos nowy wejdzie na forum i bedzie chcial go kontynuować), a dyskusja przejdzie płynnie w inny wątek to nie ma co tego przyduszać i usuwać posty, bo to jest wkurzające dla kazdego piszącego i ludzie sie zniechecają do danej stronki !
Profil
PW Email Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 16:52     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Hmmm a moze trzeba bylo zalozyc w hydeparku taki topic "pogaduszki Ishi, Trunksa, Azbe i Czarnej" i nie mogliby nam niczego zarzucic? Rozmawialoby sie o wszystkim i nie dostalibyscie ostrzezenia ;) Jest taka mozliwosc Wladzo,czy stwierdzilibyscie,ze olewamy innych i to jest niegrzeczne? (prosze nie kasowac tego posta-nie jest offtopem tylko zadaje pytanie Najwyzszej tu Wladzy)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008