Poprzedni temat «» Następny temat
Wpływ gier komputerowych na ludzi
Autor Wiadomość
Dorothea 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 17:03     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Ja nie znosze gier komputerowych i zupełnie nie rozumiem ludzi, ktorzy godzinami potrafia przesiedziec w pełnym podnieceniu , naciskajac te guziki z nadmierna siła i marnujacych swoja adrenalinke.....
To przeciez strata czasu, a jak agresja sie rozbudza w takich ludzikach
Nie, nie nie kategoryczne nie
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 17:06     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Demonizujesz Dorothea :D
Gierki naprawde są dobrym sposobem na odprężenie. Często można zobaczeć krainy, które zwykle widujesz tylko w snach i to właśnie lubie w gierkach. Ostatnio jednak prawie wogóle nie gram.
Wszystko dla ludzi pod warunkiem, że robi się z umiarem.
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 17:07     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Major wcale nie demonizuje..., wyraziłam tylko swoją opinie
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 12:30     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
Co do shoguna to gra tak mi się kiedyś spodobała że kupiłem orygniał (oczywiście ... hmmm.. piractwo jest feee ... ;) ).
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 14:13     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Kiedyś kupowałem dużo oryginałów. Teraz nie mam pieniędzy nawet na piwo :P
Oryginał daje dużo przyjemniejszą zabawe niż pirat. Masz pudełko, ładną instrukcje czasem i jakiś bajerek w środku i ta radość z otwierania "prezentu".

Wczoraj pośmigałem sobie w need for speed underground2 i zmontowałem autko, które chciałbym mieć w najbliższych latach. Yhhhh gdyby tak móc to zrealizować :padam:
Profil
PW Email www Cytuj
Ana 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 14:37     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Major napisał/a:
i ta radość z otwierania "prezentu"

Major, może pod choinką znajdziesz jakiś, tylko "Mikołajowi" trzeba zasugerować jaki prezent się marzy ;)
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 14:44     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Jak pod choinke to nie Mikołaj. Z tego co wiem Mikołaj przychodzi raz w roku i jest to 6stego grudnia. Czy coś dostane tego nie wiem. Wolałbym chociaz raz móc coś dać komuś za własne pieniądze, a niestety tak nie będzie tym razem :kwasny:
Profil
PW Email www Cytuj
Ana 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 14:49     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
zostało jeszcze trochę czasu wiec spokojnie, wszystko przed Tobą :) a jeśli nawet nie to prezenty przecież nie są najważniejsze ;) ważne jest to co z siebie daje się innym :)



i znowu OT :D
Profil
PW Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 16:45     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
aaa ja narazie w nic nie gram :=] a tak mnie korci zeby odpalic jakas gierke - ale moj komputer posiada teraz 2 giga dysku...no i nie bardzo sie da :=] dostane wyplate...moze jakies inne pieniazki...kupie dysk i jzu mam liste gier w ktore chce pograc :=]

warcraft 3 + dodatek :=]
needforspeed under
ghost recon
stlers 4 i 3 :=]

hehe nie mam coprawda czasu za duzo...ale na godzinke dziennie chyba bede mogl sobie pozwolic :=]
Profil
PW Email Cytuj
Appo 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 22:52     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
p4cz3k napisał/a:
needforspeed under

1 czy 2 ?
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 22:54     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
A jakie to ma znaczenie 1 czy 2. W obie mozna posmigac :)
Profil
PW Email www Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 08:16     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
druga czesc moze mi juz nie pojsc :=] ktos mi mowil ze ma wieksze wymagania niz 1 :P nawet co do pierwszej mam obawy :P hehe a w ogole to 2 czesc mi sie nie podoba po tym co widzialem kiedys u kumpla...jakos 1 mnie bardziej porwala :=]
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Lis 05, 2005 15:45     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
tutaj byl pos odnosnie wplywu gry NFS na mojego chrzesniaka... zostal usuniety i pytam dlaczego ? bo nie mam info na meilu z jakiego powodu...
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 09:38     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Aither, ja nic na ten temat nie wiem przykro mi - ale chcialem poruszyc temat gry WoW :=] widze ostatnio jaki wplyw ma ta gierka na paru moich znajomych ... caly czas sie zastanawiaja za co oplacic abonament (gra kosztuje miesiecznie 13 euro + sama gra na poczatek 200 zl) i tak sie mecza...nawet jeden poszedl do pracy zeby sobie na nia zarobic:O gra nieprzecze ejst ciekawa ale zeby placic za nia taka kase? i podpozadkowywac zycie grze...
Profil
PW Email Cytuj
Zagiel 
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 10:37     



Dołączył: 09 Kwi 2005
Skąd: Sośnica
ja grywam w cRPG, tzn. grywalem, teraz totalnie nie mam czasu, moze w wakacje znow troszke go znajde. uwielbiam swiat wykreowany na ekranie monitora, to mnie bawi i potrafi wciagnac na pare godzin dziennie. Choc te nowe gry maja takie wymagania, ze ho, ho - wszystko w 3W, barwne i ciekawe, czyli niestety - nie na moj komputer, wiec o WoW nawet nie mam, co myslec (choc pewnie i tak bym sie nie zdecydowal na ta gre) - imho zbyt drogo wychodzi i w ogole bez sensu, bo to nie jest gra na Polskie warunki. Dla dzieciakow z krajow "zachodnich" to nie problem wydac €12/mc, bo dla niego to "zadna" kasa, w przeliczeniu na nasze kochane PLNy to jednak drogo wychodzi, inna sprawa gdyby bylo to w wymianie: €12 = 12 PLN, ale tak nie jest, wiec nie ma sie nawet nad czym zastanawiac - granie w WoW to gorsze niz papierosy - uzaleznia, kosztuje w ch*j i wyniszcza organizm :dobani:
Profil
PW Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 13:22     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
sorley napisał/a:
ja grywam w cRPG, tzn. grywalem, teraz totalnie nie mam czasu, moze w wakacje znow troszke go znajde. uwielbiam swiat wykreowany na ekranie monitora, to mnie bawi i potrafi wciagnac na pare godzin dziennie. Choc te nowe gry maja takie wymagania, ze ho, ho - wszystko w 3W, barwne i ciekawe, czyli niestety - nie na moj komputer, wiec o WoW nawet nie mam, co myslec (choc pewnie i tak bym sie nie zdecydowal na ta gre) - imho zbyt drogo wychodzi i w ogole bez sensu, bo to nie jest gra na Polskie warunki. Dla dzieciakow z krajow "zachodnich" to nie problem wydac €12/mc, bo dla niego to "zadna" kasa, w przeliczeniu na nasze kochane PLNy to jednak drogo wychodzi, inna sprawa gdyby bylo to w wymianie: €12 = 12 PLN, ale tak nie jest, wiec nie ma sie nawet nad czym zastanawiac - granie w WoW to gorsze niz papierosy - uzaleznia, kosztuje w ch*j i wyniszcza organizm :dobani:



hyhyh granie w wow mniej kosztuje niz papierosy;p
Profil
PW Email Cytuj
Zagiel 
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 17:33     



Dołączył: 09 Kwi 2005
Skąd: Sośnica
no nie wiem, bo nie pale, wiec nie moge porownac miesieczny koszt kupowania fajek, a miesieczny koszt placenia za mozliwosc gry on-line :)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Mar 03, 2007 14:53     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
No i ferie sie skonczyly dla dzieciakow... przyznajcie sie ile czasu spedziliscie przy grach i co z tego macie ? :P Ja widze po swoim chrzesniaku (spedza duzo przy kompie) ze dziecko powoli zaczyna upodabniac sie do takiego "zommbie" O_o na dzien dobry prosi o wlaczenie kompa i gry o reksiu O_O no niby to gra edukacyjna ale zauwazam ze teraz juz nie potrafi sie "normalnie" bawic klockami czy samochodami... szkoda...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 00:46     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
ponoć dzieci w wieku przedszkolnym powinny przesiadywać przed kompem nie więcej niż 15 minut dziennie
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 09:31     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
tego sie nie da u tego dziecka.... ja to bym najchetniej w ogole mu nie wlaczala ale jak mam potem sluchac marudzenia rodzicow (moich) to wole mu to wlaczyc i wyjsc z domu. moze to blad wychowawczy... wlaczyc kompa i miec spokoj ale to i tak nie moje dziecko... wiec to nie ja sie z nim na przyszlosc bede uzerac... :looka:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008