Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Wto Mar 30, 2010 22:43
gafy i zabawne sytuacje w waszym życiu :)
Autor Wiadomość
praz 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 12:29   gafy i zabawne sytuacje w waszym życiu :)  


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
może wam się kiedyś przydażyło coś śmiesznego lub pechowego w życiu, coś o czym wspominacie ze śmiechem lub chcecie zapomnieć :)
ja może zaczne od siebie
1. upapranie sie lodami czekoladowymi na randce
2. podarcie spodni od uda do łydki w pksie:)
3. zjazd z ubłoconej górki , w nowych jasnych spodniach, w drodze do szkoły
4.częste uciekanie jedzenia z talerza :)
i wiele innych których już nie pamiętam a które powodują u mnie ataki śmiechu :)
Profil
PW Email Cytuj
Rafalka 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 13:22     



Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: okolice Gliwic
Ostatnia moja gafa to szukanie prawa jazdy w dosc duzej kaluzy. :)
Bylo tego sporo, czasami bywam zakrecona ale szybko zapominam.
Ale smieje i pamietam do dzisiaj zbieranie rozsypanych tamponow po calym zatloczonym autobusie :rotfl: .
Profil
PW Email Cytuj
She 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 13:46     



Dołączyła: 15 Paź 2005
Skąd: Gliwice
Pod koniec czerwca jechałam ze znajomymi autobusem na dyskoteke w Chorzowie. Staliśmy na ,,kole'' i kumpel zaczął opowiadać jakies tępe kawały... Jeden z nich był o tym, jak by można zajść w ciążę w autobusie. (przy założeniu, każdy by chodził bez dolnych części garderoby), wyszło na to, że wystarczy usiąść jakiemuś facetowi na kolanach :P<trzyyy, czteryyy haha :P>. I w tym momencie autobus zahamował, a ja przeleciałam przez pól autobusu i wylądowałam jakiemuś kolesiowi na kolanach... Jaka była reakcja ludzi, to już możecie sobie sami dopowiedzieć... :wstyd: :wstyd: :wstyd:
Profil
PW www Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 15:50     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Przychodząc do dziewczyny do 5-tki czesto na korytarzu biegała dzieciarnia, bo juz weszło zarzadzenie o gimnazjach i się pałętały pod nogami. Ide korytarzem i ktoś na mnie wpadł odwracając mówie dość nerwowym tonem "k**wa uważaj gnoju" patrze, a za mną stoji bardzo niska nauczycielka :P Powiedziałem ładnie dzień dobry i poszedłem w swoją strone.
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 16:46     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Jak moja Paula była mniejsza to zrobilismy Jej urodzinki w Mc Donaldzie, po skonczonej zabawie pani zapakowała mi do pudła prawie zupełnie nie ruszony tort i jreszcze inne rzeczy( nawet sama nie wiem co), dzieci było sporo, moja kolezanka miała w swoim autku 4 sztuki a ja w swoim rowniez cztery, aby maluchy wygodnie pousadzac pudełko z tym tortem postawiłam na dachu samochodu, powsadzałam dzieciaki, sama wsiadłam i jade i nagle widze w lusterku latajace jedzenie, ktore oblepia szyby samochodow jadacych za mna i sobie mysle ale jakis debil nie ma co robic tylko z okna ludzi jedzeniem brudzic, dopiero doszło do mnie po chwili ,ze to moj tort i moja wina.Pan z autka jadacego za mna dogonił mnie i juz tu nawet nie przytocze jakimi ładnymi słowami mnie nazwał, nawet nie wiedziałąm ,ze tak mozna nazwac kobiete hihihihi
Profil
PW Email Cytuj
asik 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 22:08     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
Dorothea, jesteś the best:) :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
praz 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 23:09     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
a myślałam ,że tylko ja jestem taka zdolna :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 23:53     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
napewno zdażyła mi się nie jedna gaf, ale tak na szybko nie potrafię sobie przypomnieć. Bede jednak przeszukiwała mą pamieć pod tym katem :D
Dorothea, :super: :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Rafalka 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 11:54     



Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: okolice Gliwic
hi hi tort hi hi fruwajacy hi :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 15:25     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
mam wiele innych zabawnych sytuacji, musze je tylko wyciągnąc z pamieci, pod tym wzgledem to jestem naprawde zdolna


wiele razy chciałam wejsc lub wyjsc ze sklepu nie otwieracąc drzwi ...., a to tylko dlatego bo myslałam ze one sa juz otwarte , a one szklane poprostu były

Albo idac ulicą odwracam głowe i nagle niespodziewanie jakis znak drogowy lub inne drzewo dotkliwie ląduje na moim czole..........


Zaczło sie o wiele wczesniej , bo juz jako podlotek na koloniach miałam wiele zabawnych sytuacji, teraz jak o tym pomysle to zawsze mam radoche
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 16:35     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
hmmm ja w chwili obecnej pamietam jedno dosc zabawne :

bylem ze znajoma na zakupach w GCH'u ... wychodzimy...ide sobie kolezanka kolo mnie...zaaferowany rozmowa...patrzylem sie na moja wspoltowarzyszke...i nagle ziemia klepnela mnie w plecy...okazalo sie...ze nie zauwazylem tego duzego bialego filaru przed soba...bylo duzo smiechu :=]

w szkole sredniej stoje sobie na korytazu...i nagle wola mnie jakis kolega z klasy po nazwisku ... "moje nazwisko ... qrwa chodz juz..." pech chcial ze uczylem sie w szkole w ktorej naucza moj ojciec...i stalismy kolo sali w ktorej prowadzil lekcje...wyparowal z sali jak oparzony...hyhyh zauwazyl mnie..i sie uspokoil :=]

bylo kilka smiesznych sytuacji...jak sobie przypomne to napisze :=]
Profil
PW Email Cytuj
praz 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 16:41     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
ja jak byłam mała to biegłam sobie kolo pawilonów na koperniku i... nie zauważyłam że drzwi jedenego sklepu były przywiązane linką do barierki, z daleka nie było tego widać ale jak ta linka mnie podcieła i walnełam głową w beton to dopiero ją zauważyłam...
wróciłam do domu ze szramą jakby mi ktoś podrzynał gardło, pech chciał , że właśnie tego dnia wyruszałam w podróż do rodzinki, z mamą, ludzie się dziwnie na nią patrzyli widząc mnie z moją pociętą szyją ...
Profil
PW Email Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 16:50     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
hmmm...jak bylem maly to ktos wymyslil zabawe - zjezdzanie z tych smiesznych szyn ktore sa na schodach dla wozkow - rozbieg na parterze - i jedziemy w dol (kolo 12 schodkow)...pech chcial ze mialem zelowki o dosc mocnej przyczepnosci...wyjscie z progu - niczym adam malysz - niestety ladowanie bez telemarku - wyladowalem na buzi...na takim metalowym czyms wystajacym z ziemi - wrocilem do domku - rozciety policzek wszystko utaplane w krwi - mama prawie zawalu dostala - nie mam blizny ;=]
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 18:07     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Majac lat 12-ście niedziela, ja w spódnicy- tak wąska , nie widze bramki wiec przechodze przez płot ze sztachetek drewnianych- w tym momęcie otwiera sie bramka po której przechodziłam myśląc ze to płot - spadam tak ze jedna ze sztachetek trafia po plecach przez spódnice ...dyndałam na tej spódnicy z majtolami na wieszchu z piec minut zanim ktokolwiek był w stanie mi pomóc po paralżu śmiechowym

potem jeszcze kilka razy przechodziłam przez płoty ale nigdy nie drewniane :P
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 22:10     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Dana posikałam sie prawie........ :rotfl: , majtole były najlepsze
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 22:49     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Przypomniala mi sie sytuacja z dziecinstwa po ktorej miałem pamiątke przez długie lata.
Na daszku z jednej z klatek leżała płytka od piłkarzyków (takich na sprężynke kiedyś był, tylko ta nie miała plastikowej publiki i piłkarzyków :P). Kolega wlazł na dach i krzyczy rzucam. To ja chytrze ja złapie, ja złapie biegne do lecącej płytki z wyciągniętymi łapami i nagle pomyślałem, że przecież ta płytka rozetnie mi scięgna między kciukiem i wskazującym. Opuściłem dłonie, a płytka z brzękiem idealnie trafiła kantem w moje czoło.
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 23:13     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
narazie najsmieszniejsza gafe chyba miała Rafalka, ;p
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 23:21     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Przypomniało mi się, zdarzenie ze szkoly podstawowej.
Na dzielnice sprowadził sie fajny chłopak, chciałysmy z moją przyjaciółka bardzo go poznac. Wystroiłysmy się jak mrowki na otwarcie lasu i poszłyśmy do parku ( przy ul. Toszeckiej) na ławke by go wypatrzec. Siedzimy sobie, siedzimy i po chwili okazuje sie ze ławka była świeżo malowana i mamy lekkie trudności by z niej wstać :zdziwko: Gdy nam się to w końcu udało wściekłe :mad: pobiegłyśmy do domu by sie przebrać. Przebiegajac koło klatki tego chłopaka, potknełam sie o wystajaca płytke i w pozycji całujacej ziemie przywitałam go, bo własnie z niej wychodził. Jedyne o czym wtedy marzyłam to zapaść sie pod ziemie :wstyd: dzis jak sobie to przypominam to mam nieżły ubaw :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 23:34     

kisia, :D
Cytuj
Olaa 
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 00:02     



Dołączyła: 31 Lip 2005
Skąd: Obrońców
narazie przypomina mi sie tylko czkawka na fotelu dentystycznym-->to mowi samo za siebie :D
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008