Poprzedni temat «» Następny temat
Wyspa - Island

Widziałeś film? Oceń go
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
6
14%
 14%  [ 1 ]
7
42%
 42%  [ 3 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
9
14%
 14%  [ 1 ]
10
0%
 0%  [ 0 ]
Nie widzia??em
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
frohike 
Wysłany: Czw Paź 13, 2005 21:26   Wyspa - Island  



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Kod:

Połowa XXI wieku. Lincoln Six-Echo żyje w uporządkowanej, zdyscyplinowanej społeczności - wie jak się ubierać, co jeść. Jest jednym z mieszkańców zamkniętego ośrodka, których codzienne życie jest monitorowane dla ich własnego dobra. Ocaleli bowiem z ekologicznej katastrofy, która podobno uśmierciła wszystkich, oprócz nich.

Jedynym ich marzeniem jest być wybranym na Wyspę, ostatni ocalały od zanieczyszczeń skrawek lądu. Wybranym można zostać podczas okresowo odbywającej się loterii - jeśli wygrasz, pojedziesz na Wyspę, a tam twoim zadaniem będzie odbudowanie populacji. Lincoln zaczyna jednak mieć sny, które sprawiają, że zastanawia się nad restrykcjami ograniczającymi jego życie.

Podejrzliwość Lincolna wzrasta, kiedy znajduje dowód na to, że nic nie jest takie, jak się wydaje, że wszystko związane z jego istnieniem - to kłamstwo. Odkrywa, że ludzie wygrywający w loterii nie jadą na Wyspę. Wyspa nie istnieje, a on i wszyscy inni są bardziej cenni martwi, niż żywi. Kiedy jego przyjaciółka Jordan Two-Delta zostaje jako następna wybrana do wyjazdu na Wyspę, Lincoln wie, że nie może do tego dopuścić. Planuje ucieczkę do zewnętrznego, nieznanego świata. Lecz instytut Merrick Biotech, który oficjalnie zajmuje się utrzymywaniem w stanie wegetacji organów zgodnie z prawem eugenicznym ustanowionym w 2015 r., dotyczącym klonowania ludzi, nie ma zamiaru z niego rezygnować. W pogoń za uciekinierami wysyła elitarne jednostki ochrony.
w w w filmweb, p l



Mi sie film podobał, sceny poscxigu bardzo ładnie zmontowana, no i wogole fajnie się ogladało. Polecam
Ostatnio zmieniony przez frohike Pią Paź 14, 2005 08:26, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 00:14     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Film dobry, ale głównie postawiono na efekty i umieszczenie odpowiednich reklam. Moment z reklamą na wierzowcu stanowczo przekoloryzowany. Film tez nie jest az tak bardzo oryginalny fabularnie, bo pierwsze co mi sie nasunelo to: sexmisja, matrix i jeszcze jeden film z schwartzenegerem o marsie, tylko tytulu nie pamietam. Przynajmniej sie nie nudzilem przy nim jak przy "boogeyman" (nie polecam moja ocena tego filmu to 1/10).
Profil
PW Email www Cytuj
espi 
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 06:07     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Żabciu, mały offtop, ale dodaj jeszcze jedną opcję do ankiety: "nie widziałem", bo tym sposobem zagłosować nie mogę ( bo nie widziałam) i wyników też nie widzę, a skąd mam niby wiedziec czy wartosię wybrać? ;) Zwykle więcej ludzi głosuje niż pisze. :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 19:37     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
Burek, w ankiecie pod okienkiem wysyłającym głos jest "Zobacz Wyniki"
wystarczy na to kliknąć i pokazują sie wyniki :hyhy:
Profil
PW Cytuj
espi 
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 10:33     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Ana napisał/a:
Burek, w ankiecie pod okienkiem wysyłającym głos jest "Zobacz Wyniki"
wystarczy na to kliknąć i pokazują sie wyniki :hyhy:


Najwyraźniej zaślepłam. :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
Ana 
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 10:56     


Dołączyła: 29 Wrz 2005
Skąd: z niziołków:)
burek napisał/a:
Najwyraźniej zaślepłam.

pożyczyłabym Ci moich okularów, ale to chyba jedyna rzecz której nie pożyczam :P

i kto to widział umieszczanie takij opcji malutkimi literkami na samym spodzie :mad:
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008