Poprzedni temat «» Następny temat
Zygmunt Frankiewicz
Autor Wiadomość
Gmeras 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 15:47   Zygmunt Frankiewicz  



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Jak oceniacie rzady naszego prezydenta miasta ?? piszcie opinie ;D
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 19:30     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Wg mnie to dobry prezydent. Zresztą chodziłem z jego córką do tej samej klasy w liceum (pozdrawiam Bogna ;) ) i jest dziewczyną na poziomie, więc moja opinia o nim jest pozytywna :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 20:34     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Ja takze mam pozytywne o nim zdanie ;) Niemozna powiedziec ze sie obija :P
Profil
PW Email Cytuj
limnea
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 20:35     


Dołączył: 20 Kwi 2005
Cytat:
Wg mnie to dobry prezydent. Zresztą chodziłem z jego córką do tej samej klasy w liceum (pozdrawiam Bogna ) i jest dziewczyną na poziomie, więc moja opinia o nim jest pozytywna

Powiedziałbym że swoją opinie o Panu Prezydencie opierasz na znajomości jego córki (ja ją pamietam jak jeszcze nosiła fikuśne warkoczyki). Notabene bardzo sympatyczną dziewczynką wtedy była. Co do samego Prezydenta myślę że spośród wszystkich jakich do tej pory miały Gliwice jest chyba najlepszy. Jednak uważam ,że każdemu przytrafiają się jakieś potknięcia. I jemu też się przytrafiają. Ten się nie myli kto nie pracuje. Uważam że nie koniecznie obstawia się najlepszymi ludzmi. Jego drużyna nie dorasta mu do pięt. Ale to tylko moja opinia i nie koniecznie wszyscy muszą się z nią zgadzać. ;)
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 21:53     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
ja tez nie mam mu nic do zarzucenia, no poza tym ze tak to wyglada jakby Dako mialo u niego dobre chody i wszedzie powstaja jakies Dakowskie sklepiki
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 23:01     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
limnea a skąd znasz Bogne czyżbyś też chodził z nami do tej klasy LO :> ?
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 23:11     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
trunks limnea jest troszke starszy od was
ma synow prawie w twoim wieku :D
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 12:11     

Moja ocena działalności p.Frankiewicza dość mocno rożni się od poprzednich. :(

W/g mojego patrzenia na gliwicką rzeczywistość ,to jednak jest więcej potyczek niż sukcesów p.prezydenta. :) :)

Zaznaczam,że podczas ostatnich wyborów nie należałem do elektoratu obecnego prezydenta...

Jest taka jedna kapitalna gra komputerowa,ktora powinna byś swoistym testem na prezydenta kazego miasta(SimCity 4) i nie potrzebne bylyby kampanie wyborcze,agitacje,urny iwszystko to co wiąże się z wyborami.

W tej grze p.prezydent "padłby" w temacie gliwickie drogi i ulice.


Cytat:
jakby Dako mialo u niego dobre chody i wszedzie powstaja jakies Dakowskie sklepiki



Ja dodalbym jeszcze Almix i już byłby komplet ,chyba ,ze coś przeoczyłem... :) :)
Cytuj
glewitz 
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 15:47     


Imię: Bartłomiej
Dołączył: 08 Lut 2005
Skąd: Gliwice/Lublin
ja lubiałem Frankiewicza, ale obecne jego rządy nie wypadają najlepiej. Trzebaby na jego miejsce wnieść kogoś noiwego, młodego z pomysłem na nasze miasto. Niestety, ja nie mogę na razie zostać prezysentem :) więc poszukiwania są utrudnione<---- skromność :D
Profil
PW Email www Cytuj
limnea
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 09:21     


Dołączył: 20 Kwi 2005
Piotrulek napisał/a:
W tej grze p.prezydent "padłby" w temacie gliwickie drogi i ulice.

Dokładnie rzecz ujmując to za odejście od tematu obwodnicy po wyborach w 2002. Poprzednia kadencja (1998-2002) przyniosła wielki szum szczególnie medialny na temat tej drogi. Na projekty obwodnicy wydano blisko 7 mln złotych (do 2003r). Za to obecna kadencja (tj. po 2002) przyniosła zgon idei obwodnicy. Miejmy nadzieję że kolejna ekipa rozliczy te miliony wyrzucone na chwilę obecną w błoto. Chyba że przystąpi do budowy obwodnicy na podstawie tych projektów. :D
Profil
PW Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 21:24     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Ja ogólnie nie mam złego zdania o Panu Frankiewiczu, lecz stan dróg oraz sygnalizacji świetlnej, szczególnie w ??BęDACH!... Dlaczego na skrzyzowaniu przy kościele św. Anny nie ma świateł?!?! Przecież tam było już tyle wypadków, a pieniądze miasto na takie cos napewno ma...
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 22:01     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Jeśli czyjaś opinia na temat danej osoby ogranicza się tylko do decyzji danej osoby na temat dróg czy sygnalizacji świetlnych to coś tu jest nie tak ...
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 22:28     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Mariusz, Pan Frankiewicz jest naszym prezydentem i powinien odpowiadac za to jak sie zyje w Gliwicach
a mi sie zyje zle bo mam codzinnie korek pod oknem wiec juz nie pojde glosowac wiecej na tego Pana
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 22:35     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ja tam na Frankiewicza nic zlego nie powiem, ale zmiana by sie moze przydala, tylko jaką macie pewnosc, ze ten nowy bedzie lepszy ? A jak bedzie gorszy ? Frankiewicz przynajmniej nie jest zlodziejem i jest czlowiekiem rozsądnym powaznie traktujacym urząd.
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 08:33     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Tym którym się Frankiewicz nie podoba bedą mogli zmienić go już za rok.... ponieważ za rok są wybory samorządowe....
Profil
PW Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 14:54     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Ja nie mam zamiaru wychwalać tego pana... ale uważam że jest poważnym człowiekiem a miasto zrobiło parę kroków do przodu za jego rządów... jak narazie nie widzę lepszego kandydata na to stanowisko :)... ale kto wie może jak pojawi się ktoś nowy :)
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 16:16     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
zeby nowy nie był gorszy ;]
Profil
PW Email Cytuj
FlashMan 
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 21:14     


Dołączył: 15 Wrz 2004
Skąd: Polska
Gmeras, święta słowa :) - ale niestety w naszym kraju coraz częściej sprawy toczą się całkiem odwrotnie :/
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 14:47     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Piotrulek napisał/a:
W tej grze p.prezydent "padłby" w temacie gliwickie drogi i ulice.

Zgadzam sie drogi i ulice to jest komplenta porażka naszego prezydenta, najwiękrzość kpiną jest ul Kozielksa odcinek był zamknięty przez długi długi czas aby go poszerzyć były wycinane drzewa i wogóle rozwalane chodniki i co?? droga nie została poszeżona jedynie naprawiona co dało sie zrobić w owiele któtrzym czasie i wycinanie drzew niebyłoby konieczne.
Kolejna sprawa łatanie dróg to również jest obłed koleś wziołby sie doroboty dopłacił troche wiecej i byłyby drogi robione raz a porządnie a nie łata na łacie i powstają jeszcze więkrze dziury i koleiny bo G**** jest kładzione na G****. Mam jezcze kilka zastrzeżeń ale to może później :P
Profil
PW Cytuj
Czarnulka 
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 15:20     


Dołączyła: 16 Wrz 2004
Skąd: z piekła rodem
Bary i swinki napisał/a:
wycinanie drzew niebyłoby konieczne

Teoretycznie nie,ale...te drzewa przeszkadzały przy wielu wyjazdach z bocznych ulic.Ja sama przed remontem o mało co nie wpałam pod samochód,bo go nie zauwazyłam...przez drzewo..
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008