Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php:259) in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php:259) in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/includes/sessions.php on line 547
:: View topic - randki w ciemno
  Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


Previous topic «» Next topic
randki w ciemno
Author Message
Gosia.P



: 124
Posted:    randki w ciemno [ !!! ]

co w tym temacie macie do powiedzenia??

ostatnimi czasy mnostwo portali oferuje mozliwosc poznawania ludzi za posrednictwem tychze... czy uwazacie ze przez neta mozna poznac swoja polowke?? czy mozna w ogole poznac ciekawych ludzi?? no i czy ufacie tym osobom po drugiej stronie? czy moglibyscie spotkac sie z kims "w ciemno"??
 
 
kisia



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P

: 20359
Posted:     [ !!! ]

ja swoja połóweczkę poznałam na gg :)
  
 
 
Czarnulka



: 4396
Posted:     [ !!! ]

Ja się umawaim z osobami z neta średnio 2 razy w tygodniu :P

Poznałam wiele wartoścoiwych,niesamowitych osób.

Jeszcze nie trafiłam na osobę,która bajerowała przez neta,a w rzeczywistosci inaczej wyglądała bąd? inaczej sie zachowywała :)
 
 
kazidelko




: 369
Posted:     [ !!! ]

Moim zdaniem można poznać wielu dobrych i wspaniałych ludzi.Doświadczyłem już pomocy w sprawach zawodowych jak i prywatnych.Sam też nie szczędzę czasu,by innym pomóc....ale warunek jest jeden:muszę tego kogoś dobrze poznać.Wierzę,że można znależć też kogoś "na dobre i na złe".Znam osobiście takie pary.Są szczęśliwi. To najważniejsze.

P.S.

W spotkaniach towarzyskich ludzi znanych z netu jestem bardzo ostrożny.Dlatego też nie biorę pod uwagę uczestnictwa w zlocie 20-tego listopada...
 
 
Moooni001
Guest

: 369
Posted:     [ !!! ]

Pewnie można poznąc kogos ciekawego, ale ja nie mogę o tym za dużo powiedzieć, co moja drugą połówkę poznałam w przedszkolu :lol: i tak sie jakoś złożyło, ze jesteśmy teraz razem.

W podstawówce wogóle się na to nie zapowadało że będziemy razem, choć kilka nauczycielek nam to wróżyło. Zawsze mówili: "kto się czubi ten się lubi" - chyba coś w tym jest.

Ale znam kilka osób co swoja "wielka miłość" poznało przez neta.

Więc nigdy nie wiadomo gdzie czeka na nas nasza druga połowa :)
 
 
Asienka




: 2377
Posted:     [ !!! ]

Fajna sprawa i zabawa a jak cos fajnego wyjdzie to tylko sie cieszyć!!!
 
 
Bea.tka




: 1317
Posted:     [ !!! ]

Zdarzyło mi sie kilka takich spotkan i poznałam wiele pozytywnych ludków z którymi do dzis utrzymuje kontakt ... Trafiłam równiez na takie osoby z którymi kontakt szybko sie urwał po spotkaniu w realu ; ]
 
 
Frycek


Advert persons: 1
Imię: Mariusz

: 6603
Posted:     [ !!! ]

Swoja dziewczyne poznalem przez Neta :mg:

Pozatym naprawde mozna poznac ciekawych ludzi :) np. takich jak Wy :)
 
 
kisia



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P

: 20359
Posted:     [ !!! ]

no i takich jak Ty [b]Frycku[/b], :D
 
 
AgnieszkaL



: 423
Posted:     [ !!! ]

oj Frycek Frycek
 
 
travolta




: 56
Posted:     [ !!! ]

Ja swoja dziewczyne poznalem na serwisie randkowym. Sam poznalem wczesniej wiele dziewczyn w taki sposob (w inny tez), ale Ona na mnie trafila "od razu".

Wlasnie minely dwa lata i jest super. Ona jest super.
 
 
Frycek


Advert persons: 1
Imię: Mariusz

: 6603
Posted:     [ !!! ]

[quote="Agagatka"]oj Frycek Frycek[/quote]



:?: :?:
 
 
AgnieszkaL



: 423
Posted:     [ !!! ]

kazda poznajesz przez neta buahahahaha
 
 
travolta




: 56
Posted:     [ !!! ]

A kiedys... za dawnych czasow :)

to poznalem przez net-a taka laske z Czestochowy. Pojechalem do niej ale... no wpadka totalna i liczylem minuty do odjazdu pociagu. Wreszczie... Wsiadlem a tam siedzi Cud-Dziewczyna. No to sie zapoznalem, choc zajelo mi to prawie cala droge: wiecie - taktyka, zblizanie sie fotel po fotelu, pierwsza nawijka, ze niby to chce poobserwowac ladne widoczki kolo niej (powaznie tak powiedzialem!), a potem... jakos poszlo. Na koncu powiedzialem, ze na pewno nie dala by mi swojego numeru, wiec ja daje jej swoj, jak chce nch zadzwoni.

No i zadzwonila po tygodniu, a potem... to juz zupelnie inna historia :).
 
 
kisia



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P

: 20359
Posted:     [ !!! ]

[quote]ze niby to chce poobserwowac ladne widoczki kolo niej [/quote]

:lol: :lol: :lol: dobre :lol: :lol:
 
 
AgnieszkaL



: 423
Posted:     [ !!! ]

no faceci to czasem mają fantazję :P, jak cos powiedzą to nie sposob ich nie lubic ale tylko czasami, w innych przypadkach są albo jak dzieci albo jak meble hihih
 
 
Asienka




: 2377
Posted:     [ !!! ]

no czasmi facci maja fantazje. Jestem osoba wysoka wiec lubie wysokich. Pytam kolesia ile ma wzrostu on mówi 180, myśle sobie ze fajnie :) przychodzi na spotkanko i jest prawie o głowe niższy odemnie :) jakos tak mu sie zmalało :D
 
 
kazidelko




: 369
Posted:     [ !!! ]

Ja też się jakoś kurczę przy wysokich kobietkach... :lol:
 
 
travolta




: 56
Posted:     [ !!! ]

Asienko!

Przypomniala mi sie, jak Moja umowila sie na randke przez net-a, to tez pisala, ze szuka wysokiego. No to, ze swoimi 181 napisalem, ze jestem wysoki. No bo kurde, chyba miniaturka to nie jestem, nie?

No i po dokladnych babadniach wyszlo, ze mam chyba tylko 180 i juz mialem awanture, ze sie podszywam pod wysokich i ze jakby wiedziala, to nigdy by sie nie skusila. A tak to juz jest za pozno :)

I teraz znajomi maja wieczny dylemat, kto z nas jest wyzszy - Ja czy Ona.



Pozdrowienia dla wysokich :)
 
 
Asienka




: 2377
Posted:     [ !!! ]

ale wiesz ja mam 178 cm i mówie zawsze o tym wprost, a koleś mówi wprost ze ma 182 a przychodzi na spotkanie i ma 165 to coś chyba nie tak :lol:
 
 
travolta




: 56
Posted:     [ !!! ]

No jasne. Czasami to, ze jestesmy tacy, jak sami siebie oceniamy, to sie nie sprawdza :).



Ale z drugiej strony stresy, klimat, polityka, to wszystko potrafi przygniesc czlowieka. Sam tez juz stracilem prawdopodobnie dalszy centymetr. Wiec moze spotkalas sie z bylym dryblasem ktorego życie tak skróciło :). A sam tego nie zauwazyl... biedaczek.
 
 
Asienka




: 2377
Posted:     [ !!! ]

:lol:

Wiesz mnie nie razi że ktos jest niski czy wysoki, dla mnie liczy sie prawda :)
 
 
travolta




: 56
Posted:     [ !!! ]

Oj tam, oj tam... prawda :)

Filozoficznie pytając: a co jest prawdą? Matematycznie nietrudno jest udowodnic, ze nawet 2+2=4 to tez moze nie byc prawda (zalezy od przyjetego sposobu kodowania).

Ale dosc z filozofią, bo mnie tu zaraz "zjadą" za odbieganie od tematu. A faktem jest, ze ludzie w sieci to "Awatary". I czesto kreują się na innych niz sa w rzeczywistosci, a potem sami zaczynaja w to wierzyc.

Co innego zreszta jest ukrywac prawde, a co innego podawac nieprawde. Pierwsze to czasami dyplomatyczna koniecznosc, a drugie to... nieuczciwosc, ktora ma "krótkie nogi" :)
 
 
kisia



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P

: 20359
Posted:     [ !!! ]

[quote]Ale dosc z filozofią, bo mnie tu zaraz "zjadą" za odbieganie od tematu.[/quote]

no właśnie ;/
 
 
die_rache



: 5
Posted:     [ !!! ]

a ja jestem malutka ;/ mam 164 cm i gine w tlumie :lol: ale nie zdarzaja mi sie radnki w ciemmo moze do tej pory bylo ich z 2 :) pozdrawiam wszystkich rownie wysokich jak ja :mg: ale innych rowniez :wink:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB
FGRP phpBB3 Theme created by Gilu
 


Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach


Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum
Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR
Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008