Poprzedni temat «» Następny temat
MOH:AA
Autor Wiadomość
Dev 
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 00:19   MOH:AA  


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
No jako ze dział o grach to moze i ja cos napisze:)

Ciekaw jestem czy ktos z was gral w gre medal of honor allied assault :) Ja musze sie przyznac ze spedzilem na niej 2 lata zycia grajac na necie i walczac w klanach :)
Siedzialem po 5h dziennie grajac w to:) Kazda mapa obcykana pod kazdym wzgledem, bledy, miejsca rzutow, obliczanie w sekundach kto i kiedy bedzie biegl, doslownie wszystko:) Znalazlem sie w mniej jak i bardziej prestizowych klanach w Polsce. Po 2 latach postanowilem skonczyc bo stracilem przez ta gre wiele rzeczy, zagralem na koncu mecz z najlepszym snajperem w Polsce, po czym sie pozegnalem:) Dzis juz wiem ze era tej gry minela, pojawili sie cziterzy, oszusci itd... wymyslono rozne czity do gry i gra stala sie nieczysta. Koles z ktorym gralem na koncu mial ponad 30 lat, stracil prace przez ta gre. Moze sie to wydawac glupie ale pozniej po jakims czasie to juz nie byla zwykla gra, tylko chodzilo o zdobycie prestizu i jakby to nazwac.... szacunku na serwerach:) Teraz juz sie w to gra na kase, powstaje wiele turniejow.. szkoda ze dopiero teraz....

Moze znajdzie sie ktos kto w to gral/gra :) fajnie by bylo pogadac :)
Mnie dalej ciagnie zeby zainstalowac to na nowo, choc minelo rok odkad to rzucilem ;).. ale wiem ze to juz nie bedzie to samo:)
Co prawda gra juz teraz nie zadziwiac bedzie grafika czy tez innymi rzeczami ale prawdziwi wyjadacze znajda w niej cos co ich pochlonie:]
Jakby ktos niewiedzial, gra powstala na podstawie filmu Szeregowiec Ryan, dlatego tez jedna z map jest Omaha Beach.. choc na niej sie nie gra klanowek ;]

Pozdro!
Profil
PW Cytuj
Asienka 
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 05:43     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Dev napisał/a:
Ciekaw jestem czy ktos z was gral w gre medal of honor allied assault


ja grałam (ps2) i powiem że ja jednak wole inne gry, ta część wydawała mi sie gorsza od innych a poztym szybko ją przeszłam, było kilka trudniejszych misji ale wydaje mi sie ze inne części były lepsze :|
Profil
PW Email www Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 09:40     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
oj ja tez lubie gry w takich klimatach, ta gra ma swietnie zrobiony dzwiek, mnie powalalo co chwile jakies wybuchy itp dzwieki
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 09:45     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
Asienka napisał/a:
ja grałam (ps2) i powiem że ja jednak wole inne gry, ta część wydawała mi sie gorsza od innych a poztym szybko ją przeszłam, było kilka trudniejszych misji ale wydaje mi sie ze inne części były lepsze



Asienka to zagraj sobie w to na komputerze i daj na najwyzszy stopien trudnosci:) Zapewniam Cie ze nie przejdziesz..
Ale tutaj i tak chodzi o tryb multiplayer czyli granie na sieci a nie z komputerem :]
Profil
PW Cytuj
Zagiel 
Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 13:21     



Dołączył: 09 Kwi 2005
Skąd: Sośnica
mam jakies takie dziwne wrazenie, ze ta gra nie bedzie chciala chodzic na celeronie 400mhz i karcie graf. z 32mb pamieci :]
Profil
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 14:26     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
tez mam takie wrazenie ;)
Profil
PW Cytuj
Appo 
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 17:33     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
ja grałem w [DV] jako [DV]Ereb ... (Deus Victoria) też dość długo , ale nie rozgyrwaliśmy oficjalnych mistrzostw ... graliśmy dla przyjemności przyjacielskie mecze :] Grałem dość długo , ale puźniej przyszły inne gry... i się skończyło... ale nadal z wielką chęcią wracam do [DV] i rozgrywek :D
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008