Poprzedni temat «» Następny temat
szkoły policealne w Gliwicach - opinie
Autor Wiadomość
nataszama 
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 15:23   szkoły policealne w Gliwicach - opinie  


Dołączyła: 31 Sty 2012
Skąd: Gliwice
Witam,

Studiuję obecnie dziennie na I roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Jak wiadomo uczelnia tu na Śląsku cieszy się dobrą renomą, jednak daje świetną widzę teoretyczną, gorzej nieco z tą praktyczną. W związku z tym postanowiłam się zapisać do szkoły policealnej na technika, gdyż obecnie wiele szkół oferuje bezpłatną naukę. I chciałabym zaciągnąć Waszych opinii, obecnie w Gliwicach mamy:
-TEB Edukacja
-Żak
-Copernicus
-Siódemka
-Progres
-Profesja
-Cosinus
I możliwe, że jeszcze sporo innych, ja osobiście zastawiałam się na TEB Edukacja, Żakiem, a Cosinusem. Może ktoś ma opinię o którejś z wymienionych szkół? Jak wygląda nauka? Jacy nauczyciele? Atmosfera? Zdawalność egzaminu państwowego?
Biorę pod uwagę kierunki administracja, rachunkowość, administracja i finanse oraz organizacja reklamy (tylko w TEB Edukacja)
Może ktoś ma jakieś doświadczenie odnośnie którejś ze szkół? :))
Bardzo serdecznie dziękuję za każdą przydatną informacje :)
Ostatnio zmieniony przez nataszama Wto Sty 31, 2012 15:23, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Alpha Centauri 
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 09:38     



Dołączył: 10 Lut 2007
Skąd: z klawiatury
Ja mam małe doświadczenia z Żakiem. Wprawdzie chodziłem tam tylko semestr i na zupełnie inny kierunek i w zupełnie innych celach (papier do wojska), ale jestem mocno przekonany, że to strata czasu i pieniędzy. To są szkółki dla tych, którzy nie dali rady na studiach. Nie doradzę, ci nic konkretnego, ale poszukaj jakiś kursów na konkretny temat, a nie szukaj w ofercie szkół policealnych.
Powodzenia!
Profil
PW Email Cytuj
gosienia87 
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 17:41     


Dołączyła: 16 Lut 2012
Skąd: Gliwice
Trafiłam na dobry temat. Napisałam już w innym dziale bo nie zauważyłam tego tutaj, ale chyba nic się nie stało ;) Ja szukam jakiejś policealnej szkoły, chce zrobić kurs administracji. Skończyłam studia właśnie na tym kierunku, niby pracę mam ale nie jestem z niej zbytnio zadowolona. Dlatego pomyślałam właśnie o tym kursie. Zawsze to dodatkowy dyplom i przede wszystkim dodatkowa wiedza. Byłabym wdzięczna za jakieś podpowiedzi gdzie najlepiej szukać. Pozdrawiam!
Profil
PW Email Cytuj
gosienia87 
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 20:30     


Dołączyła: 16 Lut 2012
Skąd: Gliwice
Przejrzałam różne fora, różne opinie i ide do progresu od września... kurs nie jest długi i nie jest drogi więc nic nie tracę, a moim zdaniem wiele mogę zyskać. No zobaczymy, zapał do nauki mam oby to wystarczyło!
Profil
PW Email Cytuj
gosienia87 
Wysłany: Sob Maj 18, 2013 17:24     


Dołączyła: 16 Lut 2012
Skąd: Gliwice
Hej wszystkim! Ja jestem obecnie w dwuletniej szkole policealnej, w Progresie na administracji. Jakby ktoś miał jakieś pytania, chciał się czegoś dowiedzieć to chętnie pomogę.
Profil
PW Email Cytuj
mecia 
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 11:32     


Dołączyła: 17 Sie 2013
Skąd: Gliwice
Ja się właśnie bardzo długo zastanawiałam, czy jakiś kurs, czy jednak roczna albo dwuletnia szkoła. Stwierdziłam, że na kurs trzeba wydać za dużo kasy, a kurs długo nie trwa. Z kolei nie wiedziałam co myśleć o szkołach policealnych, no ale się przekonałam i w sumie dobrze!
Profil
PW Email Cytuj
NovaCEGliwice 
Wysłany: Czw Lip 21, 2016 12:53     


Dołączyła: 21 Lip 2016
Skąd: Gliwice
Nova Centrum Edukacyjne Glwice
Zapraszamy do Nova Centrum Edukacyjne w GLIWICACH, mamy szeroką gamę kierunków oraz kursów.
Każdy znajdzie coś dla siebie, w Naszej ofercie można znaleźć kierunki od Mechanicznych po Medyczne, Kosmetyczne i wiele innych , a także Liceum oraz Gimnazjum
Serdecznie zapraszamy. Zapisać się można na stronie: h t t p;//w w w nova.edu, p l/application/register/index/ oraz w Naszym oddziale.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 794400162 lub mailowy na adres gliwice@nova.edu, p l.
Profil
PW Email Cytuj
cosinus 
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 12:28     


Dołączył: 28 Lis 2016
Skąd: Gliwice
Bezpłatnie i dla dorosłych? Tylko szkoły COSINUS !

Cosinus Gliwice to:
Najlepsze zaoczne liceum dla dorosłych
Bogata oferta rocznych lub dwuletnich szkół policealnych, kursów maturalnychNajwyższa zdawalność egzaminów zewnętrzach
Profesjonalna obsługa
Gwarancja bezpłatności

Nie wierzysz?
Wejdź na stronę w w w cosinus, p l albo odwiedź nas osobiście.
W Gliwicach znajdujemy się przy ul. Zwycięstwa 32/1.
Więcej informacji znajdziesz również dzwoniąc pod numer: 32 231 80 66

Do zobaczenia.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008