Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie do studentów w Gliwicach.
Autor Wiadomość
Olka954 
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 17:35   Pytanie do studentów w Gliwicach.  


Dołączyła: 02 Cze 2010
Drodzy Studenci! xD
Co studiujecie? Gdzie? Co zamierzacie robić po takich studiach? I czy jesteście ze studiów zadowoleni?
Taki krótki wywiad :)
Profil
PW Email Cytuj
Agatka2008 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 11:49     



Dołączyła: 15 Mar 2009
a ja mam troche inne pytanie ale nie wiem gdzie je umieścic...
Czy ciężko jest na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy?? co po tym mozna miec? czy jest to przyszlosciowe??
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 12:49     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
zależy na której uczelni ? BHP teraz oferuje prawie każdy wydział politechniki ślaśkiej i oczywiście prywatne uczelnie... Najlepszy jest na wydziale górniczym ale widze że inne katedry również otwierają ten kierunek... co po studiach możesz robić... większość firm ma swoje stanowisko BHP-owca wszystko zależy od branży... możesz prowadzić szkolenia innych pracowników - do tego trzeba mieć jakieś dodatkowe uprawnienia, ale nie pamiętam dokłądnie jakie - możesz wiele rzeczy robić w warsztatach bhp, na budowach bhp na kopalni bhp w każdym większym zakładzie produkcyjno usługowym jest stanowisko bhp ;)
Profil
PW Email Cytuj
Agatka2008 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 12:54     



Dołączyła: 15 Mar 2009
zastanawiam sie nad politechnika slaska, wydzial zarzadzanie lub politechnika częstochowska, na moim kierunku ZIP jest to specjalność na drugim stopniu więc magisterka..
i wlasnie sie waham nad BHP albo zarzadzanie rozwojem i konsulting:P
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 13:02     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Jak mam doradzać... to wolę politechnikę śląśką - dlaczego ? Nie dlatego, że jest u nas ale o prestiż chodzi. nie mam nic do czestochowskiej ale niegdyś jak usłyszałam przebieg rozmowy kwalifikacyjnej...
wyszła pani i powiedziała do zgromadzonych kandydatów cyt.
-osoby po politechnice czestochowskiej opolskiej i prywatnych uczelniach mogą iść do domu, resztę zapraszam"... czyli w naszym przypadku została politechnika ślaska...

Sląska ma długą historię i jest kontynuacją Lwowskiej politechniki najlepszej uczelni to raz dwa... nim sie zdecydujesz sprawdz na wydziale zarządzania jak będą kierunkować na tej specjalizacji :) bo coś mi się wydaje ze każda katedra otwiera po to by ukierunkować bhp w swoim "zawodzie" :)
Profil
PW Email Cytuj
Agatka2008 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 13:10     



Dołączyła: 15 Mar 2009
w tematach rekrutacji siedze od kilku tygodni.... wszedzie jest konkurs świadectw..
hmm wiem , ze politechnika slaska jest lepsza... ale ja sama nie jestem po prestizowej uczelni, wiec boje sie podniesienia poprzeczki.. nie do konca lubie zabrze... kierunki sa wszedzie takie same, ja mam dokladnie zarzadzanie bezpieczeństwem i higiena pracy w przedsiębiorstwie przemyslowym.
Jedynie znow mnie przeraza wynajmowanie mieszkania, a w zabrzu znow dojazdy.. i marnowany czas miedzy zajęciami
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 13:21     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
No wiesz złożyć papiery możesz gdzie chcesz możesz się dostać do każdej a potem kwestia wyboru uczelni :) Przeanalizuj sobie na spokojnie :) wszystkie za i przeciw :) czasem bardziej opłaca się iść tą trudniejszą drogą i podnosić sobie porzeczkę :)
Profil
PW Email Cytuj
Noemi 
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 18:23   Re: Pytanie do studentów w Gliwicach.  



Imię: Katarzynka
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Olka954 napisał/a:
Drodzy Studenci! xD
Co studiujecie? Gdzie? Co zamierzacie robić po takich studiach? I czy jesteście ze studiów zadowoleni?
Taki krótki wywiad :)

najlepsze kierunki,polsl,wszystko,na tyle na ile można byc zadowolonym z egzaminów :)
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 17:23     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
Nie każdy do takiej roboty się nadaje ;) Inna sprawa, że dzisiaj zaczyna brakować prostych zawodów, które wymagają wiedzy zupełnie innej od tej serwowanej w szkołach. Brakuje prostego kowala, który byłby w stanie coś odkuć ze stali. Brakuje tokarzy itd. Jest masa zawodów, które giną, a gdzie da się zarobić pieniądze. Trzeba tylko chcieć. Niestety, teraz jest taka moda, że papier musi być
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008