Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bot
Pią Mar 25, 2016 10:42
Dobry stomatolog na NFZ w Gliwicach lub okolicach
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 01:24     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Morqana napisał/a:
moja Pani stomatolog tak stwierdziła
a nie potrafiła polecić nikogo?
Profil
PW Email
Morqana 
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 10:49     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Wiem,że jest droższa, ale ja nie chce ryzykować. Już wolę trochę wykartkować i mieć porządnie zęba zrobionego. Wczoraj frohike mówił o jakimś stomatologu na Kościuszki ?
Profil
PW Email
dzierlatka 
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 15:12     


Dołączyła: 19 Lip 2011
Skąd: Gliwice
yabby napisał/a:
Nie daj się nabrać na leczenie kanałowe z mikroskopem. Moja żona dała się nabrać p. Janinie Heller-Plaskudzie z Saw-dentu na Nowym Świecie na takie "konieczne" leczenie. Wykonała je po partacku, co potwierdziły opinie innych stomatologów oglądających zdjęcie rtg leczonego mikroskopowo kanału. O innej partackiej robocie, której owocem może być konieczność usunięcia górnej (dotychczas zdrowej żywej) dwójki już się nie rozpiszę.
Jak stwierdził jeden ze stomatologów , do leczenia kanałowego pod mikroskopem , trzeba mieć ODPOWIEDNIE umiejętności i PRAKTYKĘ . Jak widać na przykładzie żony, niektórzy stomatolodzy uczą się kosztem pacjenta, kosząc dużą kasę przy okazji ( nie wspomnę o partackiej robocie).


nie wierzę !!! dr Janina Paskuda-Heller jest chirurgiem I st...robiłam u Niej kanałówki..lecze zeby..robiła mi szynę....całkowicie nie zgadzam sie z Twoją opinią ...
Profil
PW Email
Morqana 
Wysłany: Nie Lut 24, 2013 17:28     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
kisia napisał/a:
a nie potrafiła polecić nikogo?


Poleciła kogoś na Nowym Świecie. Szkoda tylko, że Nowy Świat to chyba dzielnica stomatologów i jest ich tam na tyle dużo, że mogę sobie wyliczankę zrobić, do którego chcę iść :P
Profil
PW Email
yabby 
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 16:11     


Dołączył: 23 Lut 2013
Skąd: stamtąd
[/quote]

nie wierzę !!! dr Janina Paskuda-Heller jest chirurgiem I st...robiłam u Niej kanałówki..lecze zeby..robiła mi szynę....całkowicie nie zgadzam sie z Twoją opinią ...[/quote]

Chcesz się kłócić z faktami ? Zdjęcia rentgenowskie sprzed zabiegu "mikroskopowego" i po zabiegu kłamią ? Opinia innych (kilku stomatologów ..) się nie liczy ?
Wiara..czy mędrca szkiełko ...? Jak wolisz. Nie będę się z nikim sprzeczał
Dodam tylko że rozważamy skierowanie sprawy na drogę sądową
Ostatnio zmieniony przez yabby Sro Lut 27, 2013 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
Harmony 
Wysłany: Sro Lut 27, 2013 16:48     


Imię: Harmony
Dołączyła: 02 Lis 2012
Skąd: Gliwice
Błagam nie licytujcie się i nie sprzeczajcie!
Prwda jest taka , że każdy lekarz jest człowiekiem i może popełnić błąd.
I na 1000 zadowolonych pacjentów ten 1001 może mieć pecha :(
Każdy stomatolog też w jednym jest super a w czymś innym już nie do końca.
Proponuję polecać tych dobrych! Zwłaszcza jeśli chodzi o leczenie kanałowe bo tu przeważnie są największe problemy. Podawajcie też ceny bo dla niektórych to kluczowa sprawa, no i czy wizyty sa na NFZ czy prywatnie. Ja przeszukując net też kilku lekarzy sobie powypisywałam ale opinie o kanałówkach u tych lekarzy też różne.... tu ktoś watkę zostawił, tu nie doleczył kanału do końca........ no i mam doła :(
Profil
PW Email
Harmony 
Wysłany: Czw Lut 28, 2013 15:14     


Imię: Harmony
Dołączyła: 02 Lis 2012
Skąd: Gliwice
Znalazałam taki namiar: dr Magdalena Sokalla, zadzwoniłam i kanałowe leczenie 7-ki to koszt 300zł z wypełnieniem! Oczywiście chemoutwardzalne, bo światłoutwardzalne to dodatkowo 110zł ale to najtaniej co znalazłam. Można wziąć chemo bo jakby w przyszości cos było nie tak to nie żal będzie rozwiercać a wymienić na światło tez zawsze można :)
Był ktoś u tej Pani doktor?
Profil
PW Email
Sylvia 
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 18:59     


Dołączyła: 24 Mar 2013
Skąd: Gliwice
A znacie dobrego stomatologa dziecięcego - ortodontę?
Profil
PW Email
Harmony 
Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 12:01     


Imię: Harmony
Dołączyła: 02 Lis 2012
Skąd: Gliwice
No ja już znalazłam SWOJEGO stomatologa ;) Tochę trwało to szukanie ale się opłaciło.
Gabinet na Nowym Świecie, pan dr Palewicz. Dokładnie, fachowo, bezboleśnie (kanałówka!).
Profil
PW Email
kk 
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 23:34     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 27 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Morqana napisał/a:
Witam ;) . Nie chce zakładać nowego tematu, a starego nie umiem znaleźć. Chodzi mi o dobrego stomatologa, który leczy kanałowo pod mikroskopem. Proszę o opinie osób, które leczył się tym sposobem. Z góry dziękuję :)


A jak się takie leczenie wykonuje?
Ząb troche duży jak na traktowanie go mikroskopem
Profil
PW Email www
tomekdeptuch 
Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 21:48     


Dołączył: 12 Wrz 2013
Skąd: Gliwice
Witam
Mikro służy do oglądania :) , generalnie jednak ząb jako pole zabiegowe jest troszkę małe - mikroskop daje możliwość powiększenia jak i doświetlenia wnętrza zęba co umożliwia wykonywanie zabiegów w sposób bezpieczniejszy , bardziej przewidywalny- generalnie statystycznie skuteczniejszy, z ciekawostek - pracując z mikro kofiguracja 4 kanałowa w górnym pierwszym trzonowcu jest normą , a nie ewenementem.
pzdr
Profil
PW Email
ala98765 
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 14:09     


Imię: Alicja
Dołączyła: 23 Paź 2013
Skąd: Gliwice
Ja od dłuższego czasu leczę się w klinice Hercka i jestem bardzo zadowolona pracują tam prawdziwi specjaliści z długoletnim stażem. Większość lekarzy może poszczycić się tytułami naukowymi, wykładają na akademii medycznej. Leczyłam u nich już kilka zębów i nigdy nie miałam żadnych problemów. Polecam serdecznie!
Profil
PW Email
Yogurth 
Wysłany: Sro Mar 25, 2015 14:19     


Imię: Andrzej
Dołączył: 25 Mar 2015
Skąd: Gliwice
Ja osobiście chodzę do gabinetu Vita-Dent (to ich strona h t t p;//ciach) od kliku ładnych lat. Teraz trochę tam ciężko z dojazdem autem, bo są przy Częstochowskiej, ale ceny i sposób wykonania wszystkich zabiegów są godne polecenia!
Ostatnio zmieniony przez Bot Czw Cze 04, 2015 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email
gumiś 
Wysłany: Wto Maj 26, 2015 09:58     


Dołączył: 25 Lis 2013
Skąd: Gliwice
Dokładnie – opinie mogą być czasem podzielone. Mylić się rzeczą ludzką. Oczywiście najlepiej byłoby trafić na dentystę, który myli się jak najrzadziej. Ja robiłem kanałówkę siódemki w Arnice w Zabrzu, moi znajomi mieszkają niedaleko i chodzą do tej przychodni.
Profil
PW Email
szamo 
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 21:09     


Dołączył: 18 Lis 2013
Skąd: Gliwice
kk napisał/a:
Morqana napisał/a:
Witam ;) . Nie chce zakładać nowego tematu, a starego nie umiem znaleźć. Chodzi mi o dobrego stomatologa, który leczy kanałowo pod mikroskopem. Proszę o opinie osób, które leczył się tym sposobem. Z góry dziękuję :)


A jak się takie leczenie wykonuje?
Ząb troche duży jak na traktowanie go mikroskopem


Poczytajcie o takim leczeniu, na tej stronie h t t p;//w w w smigiel.net/endodoncja.php i o narzędziach medycznych, jakie wykorzystywane są przy leczeniu. Lekarz z Katowic to ma Tomasz Śmigiel.
Profil
PW Email
Dota 
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 15:37     


Imię: Dota
Dołączył: 15 Mar 2016
Skąd: Gliwice
Można sprawdzić w Medical-Dent. Moim zdaniem obecnie najlepsze centrum w Gliwicach.

Zabiegi można sprawdzić na ich stronie/Ciach ciach spamerze..
Ostatnio zmieniony przez Bot Wto Mar 15, 2016 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email www
Bot 
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 22:01     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Medical-dent. Najgorszy spam dentysta.. :) /dzięki Dota, zrobimy reklame za jaką zapłacił :D

.Oj ale pojadę po twym mocodawcy... :P Wygląda na najgorszego dentyste w w Gliwicach..
Ostatnio zmieniony przez Bot Wto Mar 15, 2016 22:21, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email
Bot 
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 22:37     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Medical dent.. odradzam.. miał mi zrobić złote zęby ze srebrnych... Nie polecam
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008