Poprzedni temat «» Następny temat
Mężczyżni ktorzy sprzataja i gotuja
Autor Wiadomość
kropka75 
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 10:33     


Dołączyła: 22 Lut 2008
Skąd: Gliwice
sebek napisał/a:
A może po prostu należy przekroczyć pewną granicę syfu w domu, kiedy to facet nie wytrzyma i postanowi coś z tym zrobić ? Nie żebym podpuszczał :hyhy:
ha ha próbowałam
Nie sprzątałam jego wnęki komputerowej, gdzie miał biureczko i swój własny kącik.
On też nie sprzątał.
Zdarzało się, że kur...cy dostawał, jak czegoś ważnego szukał, wtedy trochę ogarnął. Ale to raz, dwa razy w roku.

Są faceci, którzy nie potrzebują sprzątać.

***

Zresztą teraz widzę jaki jest maks jest możliwości.
Właśnie wyprowadził się z mojej kawalerki. Ogarniam tam już dwa tygodnie... Kafle w kuchni zdzierałam dwa dni.
Przez okna nic nie widać - spędzę nad nimi święta.
Dziury są w każdej ścianie, bo tv wisiał co kwartał gdzie indziej. I wcale mu nie przeszkadzały te stare, nie zakleił ich.
Do kontaktu w pokoju to się przylepiłam.

itd. itd.
:)
Profil
PW Email Cytuj
sebek 
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 16:00     



Dołączył: 28 Paź 2008
Skąd: daleka
Ojjj to masz (...), nie powiem :rotfl:

Ja ogólnie też średnio przepadam za sprzątaniem, bo przeważnie cały czas coś robię i mam porozkładane rzeczy na podłodze i jakoś tam posortowane, ale od czasu do czasu nie wytrzymuję i wtedy przeważnie cały weekend idzie na sprzątanie pokoju :P
Profil
PW Email Cytuj
kropka75 
Wysłany: Nie Mar 31, 2013 21:19     


Dołączyła: 22 Lut 2008
Skąd: Gliwice
Mam całkiem dobrze, bo to historia. ;)
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:53     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
kropka75 napisał/a:
A jak trafiam, to nie mam okazji się dowiedzieć i po latach do mnie dociera, że ten czy tamten w domu sprząta, bierze, gotuje i ogólnie ma przewalone, bo jego kobieta to wykorzystuje na każdym kroku i nawet mi się taki potem żali gdzieś na gg.

ta.. i potrzebuje żeby go przytulić. I zobaczyć jaki on biedny. I obudzić instynkt opiekuńczy.
A może po prostu jest na tyle pusty, że nie potrafi osiągnąć celu inaczej, niż na podbudowie litości i współczucia?

Ja nie lubię sprzątać w domu. Ale tak się składa, że podłogi "są moje". Często okna. Nie dotykam prawie wcale kurzu na meblach.
A gotować się uczę. I pasuje mi to.
A gadanie, że za dużo garnków zużywam, że jest "syf" .... zlewam. Bo wszystko po sobie myję. Ale i to jest nie halo bo... za dużo wody idzie :rotfl:
Drogie panie, czy jak wasz facet gotuje, sprząta itd. czujecie się zagrożone?
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 13:07     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Lama71 napisał/a:
Drogie panie, czy jak wasz facet gotuje, sprząta itd. czujecie się zagrożone?
ja absolutnie nie, chętnie oddam mu tą cześć zajęć domowych :) Przynajmniej pomalowane paznokcie dłużej przetrwają ;)
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Kwi 07, 2013 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
kropka75 
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 12:15     


Dołączyła: 22 Lut 2008
Skąd: Gliwice
Lama71 napisał/a:
kropka75 napisał/a:
A jak trafiam, to nie mam okazji się dowiedzieć i po latach do mnie dociera, że ten czy tamten w domu sprząta, bierze, gotuje i ogólnie ma przewalone, bo jego kobieta to wykorzystuje na każdym kroku i nawet mi się taki potem żali gdzieś na gg.

ta.. i potrzebuje żeby go przytulić. I zobaczyć jaki on biedny. I obudzić instynkt opiekuńczy.
A może po prostu jest na tyle pusty, że nie potrafi osiągnąć celu inaczej, niż na podbudowie litości i współczucia?


Akurat ani o litość ani o przytulenie nie chodziło.
Ani o żaden inny "cel" który Ci chodzi po głowie.
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 05:28     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
kropka75 napisał/a:
Ani o żaden inny "cel" który Ci chodzi po głowie.


kurde... wiedziałem że jestem prosty facet, jak prosty facet rozróżniam ino tszy kolory, ale aż tak mało tajemniczy jestem że mnie tak łatwo rozszyfrować?
Ale wiesz... może mówi że gotuje, a umie np. ugotować wodę :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
kropka75 
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 09:02     


Dołączyła: 22 Lut 2008
Skąd: Gliwice
Lama71 napisał/a:
kropka75 napisał/a:
Ani o żaden inny "cel" który Ci chodzi po głowie.


kurde... wiedziałem że jestem prosty facet, jak prosty facet rozróżniam ino tszy kolory, ale aż tak mało tajemniczy jestem że mnie tak łatwo rozszyfrować?
Ale wiesz... może mówi że gotuje, a umie np. ugotować wodę :rotfl:

Nie rozumiem dlaczego zakładasz, że mowa o ostatnim debilu, który robi z siebie ofiarę w jakimś tam celu?
Serio, nie ogarniam.

Akurat gość, o którym pisałam pracuje, sprząta, lekcje z dziećmi odrabia, zakupy robi, a po pracy jeszcze musi rodzinie ugotować, bo żonie się nie chce...
I nie on tak mówi, tylko tak jest.
I nawet nie od niego to wiem, żeby była jasność. :)
Ostatnio zmieniony przez kropka75 Wto Kwi 09, 2013 09:03, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 05:14     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Może moje zdolności pojmowania tekstu pisanego bywają czasem problematyczne, nie przeczę że tak bywa, ale czytając :
kropka75 napisał/a:
jak trafiam, to nie mam okazji się dowiedzieć i po latach do mnie dociera, że ten czy tamten w domu sprząta, bierze, gotuje i ogólnie ma przewalone, bo jego kobieta to wykorzystuje na każdym kroku i nawet mi się taki potem żali gdzieś na gg.

szczególnie fragment:
i nawet mi się taki potem żali gdzieś na gg.
to chyba znaczy.. że jednak Ci się żali.
kropka75 napisał/a:
Nie rozumiem dlaczego zakładasz, że mowa o ostatnim debilu, który robi z siebie ofiarę w jakimś tam celu?

DLa ścisłości - nie debilu, lecz bardziej bluszczu. Albo... jest inne określenie facetów, którzy biorą innych na litość. Tak zrozumiałem pierwszy fragment. Że jest tego typu facetem.
Ale jak później to wyjaśniłaś, więc zwracam honor, w stosunku do owego faceta.
I żeby była jasność, to odnosi się do obu płci. Sporo takich kobiet też jest, które robią z siebie ofiary. Ale nie o tym temat.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008