Poprzedni temat «» Następny temat
Przychodnie w Gliwicach
Autor Wiadomość
kk 
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 10:49   Przychodnie w Gliwicach  



Imię: Krzysztof
Dołączył: 27 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Dzwonie dziś do przychodni żeby się zarejestrować, a pani mówi mi że na dziś to już nie da rady, żebym poszedł po 18 na dyżur do szpitala wojskowego. Pytam o jutro - coś się znalazło, ale pewnie jakbym, zadzwonił trochę później, to łaskawie przyjęliby mnie w środę.

Człowiek chory, kilkudniowe domowe kuracje nic nie dają, a lekarz PODSTAWOWEJ OPIEKI nie chce przyjąć. Nie dość że całkiem sporo kasy idzie co miesiąc do NFZtu, to jeszcze jak raz w roku chcę iść do lekarza, to się nie da.

Rodziców i brata też ostatnio wkurzyli, więc nie jestem odosobnionym przypadkiem. Zastanawiam się więc nad zmianą przychodni, trochę ich jest (przy Toszeckiej, Opolskiej, Meden, Akademicka, unia bracka, osiedlowe, ...) . Możecie którąś polecić albo odradzić? Orientujecie się jak to jest z zapisaniem się? Przychodzę z dokumentami (dowód, karta NFZ, druk ZUS RMUA) i finito?
Profil
PW Email www Cytuj
Morqana 
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 11:11     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Meden - od jakiegoś czasu mają ciągle full. Od ręki Cię nie przyjmą, mnie wysłali do ich drugiej przychodzi w Łabędach :/ . Zapisy na kolejny dzień lub dwa dni później. Powodzenia :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 15:09     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
kk napisał/a:
Zastanawiam się więc nad zmianą przychodni, trochę ich jest (przy Toszeckiej, Opolskiej,
akurat na własne oczy, w tych dwóch przychodniach, widziałam w pewien wakacyjny co prawda piątek, była informacje, ze zapisy do lekarza rodzinnego przyjmowane sa na wtorek. Czyli ktoś jest chory, nie idzie do pracy i moze iść do lekarza, a tu du....pa L4 nie dostanie :/
Profil
PW Email Cytuj
Alpha Centauri 
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 17:49     



Dołączył: 10 Lut 2007
Skąd: z klawiatury
Przychodni na Toszeckiej nie polecam, chyba że przez ostatnie kilka lat coś się zmieniło. Na Opolskiej też zdarzały się kolejki, ze hoho. Jednak na Opolskiej to duże centrum i może być tak, że do konkretnych specjalistów tam warto.
Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Pon Lut 11, 2013 19:56     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Ja od dziecka chodziłam na Opolską. Później przepisałam się do Medenu, chodzę tam jednak do specjalisty i przechodząc korytarzem widzę te kolejki do lekarza rodzinnego... Coś strasznego :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
kk 
Wysłany: Sob Lut 16, 2013 20:02     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 27 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Czyli z tego co mówicie, wywnioskować można tyle że kolejki to norma. Pal sześć kolejki, najgorsze jest rejestrowanie na "za kilka dni".
Profil
PW Email www Cytuj
Basia K 
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 18:16     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Ja potrzebowałam tylko zaswiadczenie od lekarza do szkoły. Jako,żem nie chora,mogłam sobie pochodzic....
Około godz 9 już nie ma "numerków" (rejestracja czynna od 8). w piątek wzięłam w pracy dzień wolny,żeby w końcu sie załapac.... Nic z tego...
W końcu dziś przyjął mnie ....... pediatra. Po 2-3 minutach spędzonych w gabinecie dostałam ten świstek......



Aha,nie było w ogóle opcji,żeby mnie zarejestrowac na dzień kolejny... 4 dni odwiedzałam przychodnię...
Ostatnio zmieniony przez Basia K Pon Mar 11, 2013 18:18, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
MarzaPocz 
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 12:31     


Dołączyła: 14 Mar 2013
Skąd: Lublin
Podzielcie się jeszcze swoimi doświadczeniami w tym temacie. Jeśli to nie problem proszę napisz coś więcej. Z góry dziękuję. :wstyd:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 15:48     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
kk napisał/a:
najgorsze jest rejestrowanie na "za kilka dni".
no tak będąc w środę na Opolskiej do lekarza pierwszego kontaktu można było się zarejestrować na piątek. Ciekawe kto mi wystawi L4 za środę i czwartek? trzeba urlop wykorzystywać na chorowanie :/
Profil
PW Email Cytuj
llaneta 
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 12:38     



Dołączyła: 26 Sie 2009
Skąd: ze św.ulicy
Lekarz może wystawić takie zwolnienie do 3 dni do tyłu . więc spokojnie można się zarejestrować piątek a za środę i czwartek trzeba powiedzieć lekarzowi aby wystawił L-4
Profil
PW Email Cytuj
jan 
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 23:25     



Dołączył: 07 Paź 2004
Skąd: Zatorze lub Trynek
proponuję Trynek, ul Piastowska, luzik, bez kolejki i od ręki rano i popołudniu :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008