Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry ginekolog
Autor Wiadomość
Nikaa 
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 12:51     


Dołączyła: 25 Lut 2010
Bylam u Arabskiego prywatnie w styczniu.. bardzo mily przyjemny <przystoiny> Pan.. lecz chyba zakladal ze wszytko wiem bo to moja druga ciaza i podczas badania USG zapomnial mi tlumaczyc.. i o wszytko sie pytalam.. aaa nie uslyszal najwazniejszego pytania.. o plec.. ale zadalam po raz drugi pod koniec badania i wiedzialam coz to nam sie urodzi :)
Profil
PW Email Cytuj
bejca11 
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 16:12   ;p  


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Myszków
hej mam do was pytanie, bardzo wazne, czy jezeli mam wyniki cytologi i tam pisze ze sa zalecane badania histopatologiczne to mam sie udac do ginekologa z tym czy od razu na takie badanie? ( gdzie sie takie " cus" wykonuje?) poza tym prosze powiedzcie mi do kogo najlepiej sie udac? chodzi o jakiegos lekarza z NFZ? bardzo dziekuje za pomoc:)
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 19:56     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
Ja chodzę do dr Strzałkowskiego i jestem zadowolona. Gorzej jak będę musiała zostać mamusią... niestety Strzałkowski pracuje w Strzelcach Opolskich... a ja chyba tak daleko jechać nie dam rady ;) Więc również poszukuję dobrego lekarza z Gliwic najchętniej. Słyszałam dużo o dr Arabskim, ale jakoś mnie nie przekonuje... a była któraś z Was u dr Zubika albo u dr Patrycji Fiegler-Rudol?

Co do pytania powyżej, to ja bym najpierw poszła do ginekologa z wynikiem cytologii, niech on zadecyduje co dalej. Z resztą i tak pewnie trzeba mieć skierowanie na takie badanie.
Profil
PW Email Cytuj
Frog 
Wysłany: Pią Gru 30, 2011 13:44     


Imię: Damian
Dołączył: 30 Cze 2010
Skąd: Zabrze
Qrcze wlasnie moja poloweczka chciala zaczac chodzic do dr.Strzalkowskiego na Granicznej no bo miala by miala pod nosem.... Ale jak mowisz ze przy ciazy to moze byc problem ze daleko pracuje to chyba trzeba bedzie poszukac czegos innego :/ Kurde szkoda bo tak pod nosem ten gabinet blok obok....
Jest jeszcze blisko na Strzelniczej Andrzej Szwaja... Ktos cos moze powiedziec na temat tego pana doktora ? Lepszy wybor niz np. Dr Strzalkowskiego ?
Ostatnio zmieniony przez Frog Pią Gru 30, 2011 13:54, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
parys1983 
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 20:03     


Dołączyła: 03 Paź 2010
Dr Andrzej Szwej, a nie Szwaja. Bardzo dobry ginekolog o czym świadczą między innymi kolejki do jego gabinetu :) Polecam!
Ostatnio zmieniony przez parys1983 Nie Sty 01, 2012 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 19:47     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
A ja znalazłam cos takiego, może pomoże w wyborze :) się zrymowało :D :hyhy:
h t t p;//w w w rankinglekarzy, p l/znalezieni-lekarze/specjalizacje-ginekolog%20po%C5%82o%C5%BCnik/miasto-Gliwice/wojewodztwo-%C5%9Bl%C4%85skie

Przeczytałam kilka forum i rzeczywiście chwalą Pana dr Szweja, gorzej finansowo - można nie wyrobić. Podobno za przepisanie tabletek bierze 80 zł, podczas gdy dr Strzałkowski zrobi to w tym samym dniu kiedy zadzwonisz i to za darmo. Wizyta u dr Strzałkowskiego z cytologią i usg kosztuje 130 zł u dr Szwei - 150 zł... nie wiem, może jak ktoś ma pieniążki to żadna różnica, ale jak np. ktoś będzie w ciąży = częstsze wizyty = mniejszy portfel.

Ja chyba jednak spróbuję do dr Patrycji Fiegler-Rudol, raz się żyje :) ;)
Profil
PW Email Cytuj
Frog 
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 20:32     


Imię: Damian
Dołączył: 30 Cze 2010
Skąd: Zabrze
A ten Szweja podobnie jak Strzalkowski generalnie pracuje poza Gliwicami a w G-cach tylko gabinet na dorabianie ? Bo tak to chyba tylko jedyny minus tego Strzalkowskiego ze jakby czlowiek tzn. kobietka chciala go miec rowniez przyciazy to by musiala rodzic w tych Strzelcach czy gdzie on tam pracuje tak ? No bo jak tanszy i blizej to chyba ten Strzalkowski bedzie lepszym wyborem. A przy porodzie to jakos to mysle bedzie w szpitalu w G-cach mysle...
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 22:09     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
Ojjj nie wiem jak Szwej, ale wiem, że Strzałkowski do tej pory pracował w szpitalu w Strzelcach Opolskich, może się coś zmieniło... nie wiem, może zadzwońcie sobie tam i dowiedzcie się czy przy ciąży będzie czuwał przy niej w Gliwicach, ale wątpię. h t t p;//w w w znanylekarz, p l/leslaw-strzalkowski2/ginekolog/gliwice
Profil
PW Email Cytuj
nataszama 
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 15:44     


Dołączyła: 31 Sty 2012
Skąd: Gliwice
shayenne, byłaś może już na tej wizycie u Pani dr Patrycji Fiegler-Rudol?
Albo może któraś z Was była? Bo w internecie z tego co czytałam cieszy się nienaganną opinią, ale chciałabym potwierdzić. Bo planuję wybrać się na wizytę do Pani Doktor. Ale będzie to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Dlatego chciałabym wybrać lekarza jak najlepiej i nie zmieniać. Do tego musi to koniecznie być KOBIETA :P
Z góry dzięki za każdą pomoc! ;)
Profil
PW Email Cytuj
paskuda 
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 11:19     


Imię: Monika
Dołączyła: 01 Mar 2012
Skąd: Gliwice
nataszama Byłam u dr Patrycji i potwierdzam opinie z "internetu". Bardzo miła i delikatna, wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Bardzo ją polecam na pierwsza wizytę.
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Sob Cze 16, 2012 20:16     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
W niedługim czasie u Pani dr zagoszczę :) i dam znać :)
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 19:52     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
Byłam i w sumie to jestem zadowolona, chociaż wydawało mi się że wszystko dzieje się za szybko... ale może to dlatego, że dr Strzałkowski jest bardzo spokojny i taki stonowany a Pani dr Rudol ma w sobie okropnie dużo energii :) Gabinet ok, "obsługa" delikatna, także polecam ;)
Profil
PW Email Cytuj
szada 
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 07:39     


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Skąd: gliwice
ja osobiście byłam u dr Kuszkowskiego przyjmuje na Górnych Wałów i jestem też bardzo z tej wizyty zadowolona również polecam
Profil
PW Email Cytuj
isabellita78 
Wysłany: Sro Lis 21, 2012 08:33     


Imię: Izabella
Dołączyła: 21 Lis 2012
Skąd: Bytom
Też szukam dobrego ginekologa, ale także niedrogiego... Kogo polecacie?
Profil
PW Email Cytuj
narzednikowa 
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 19:15     


Dołączyła: 10 Maj 2011
Skąd: Gce
shayenne, Wybierając ginekologa, kierowałam się właśnie tą stroną h t t p;//w w w znanylekarz, p l...nekolog/gliwice


Przez moje, jakże krótkie życie, przeszłam przez ręce wielu ginekologów, u większości byłam tylko raz. Tutaj w Gliwicach byłam u dwóch.

Pierwszym z nich był dr Chleboś, który nie wzbudził mojego zaufania. Chciałam potwierdzić ciążę, ale stary sprzęt USG z jakiego korzysta w prywatnym gabinecie pozostawia wiele do życzenia. Poza tym ten wszechobecny brud i kurz, a na dodatek lekarz próbował mnie przekonać, że źle zrobiłam robiąc test ciążowy z krwi, czy że wcześniej kupiłam test w aptece, bo to nigdy nic nie wiadomo, no i jeszcze, dowiedziałam się, że wszystkie ginekologiczne probiotyki i żele do higieny intymnej, to tylko wyrzucanie pieniędzy. Mimo wszystko, doktor jest sympatycznym człowiekiem, ale według mnie nie zbyt kompetentnym.

Jako, że konieczną uważałam wizytę u doktora, szukałam dalej. I tak, czytając opinie w internecie, wybrałam doktora Adama Rajperta. Doktor przyjmuje w przychodni VITAMED, fantastycznie wyposażonej, schludnie i czysto prowadzonej - co dla mnie jest bardzo ważne. Lekarz, tak jak można o nim przeczytać, jest sympatyczny, kompetentny, często nawet odpowiada na pytania, które dopiero zamierzałam mu zadać. Badanie, mimo, że dla mnie zawsze stresujące, przebiega łagodnie, komfortowo, a napiętą atmosferę doktor zawsze potrafi rozluźnić. I nigdy nie wygania z gabinetu, bo czasu ma mało. Jak mam dziesiątki pytań i wątpliwości, to wysłucha i wszystkich i na wszystko odpowie. Na wizyty chodzę z narzeczonym, który bardzo chce uczestniczyć w badaniach i doktor nie olewa go, ani nie traktuje jak kogoś zbędnego w tym gabinecie. Ze szczerym sercem, jako osoba po przykrych przejściach z ginekologami, polecam tego lekarza.
Co więcej, na pierwszą wizytę umówiłam się prywatnie, 70zł, na drugą z resztą też, ale później zaczęłam i nadal chodzę na NFZ i mimo moich obaw doktor nie traktuje mnie z tego powodu inaczej, co jest bardzo częstą praktyką. Poza tym, będąc stałym pacjentem doktora, zawsze znajdzie się termin sprzyjający obu stronom.
Profil
PW Email Cytuj
kropka75 
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 13:54     


Dołączyła: 22 Lut 2008
Skąd: Gliwice
shayenne napisał/a:
Ojjj nie wiem jak Szwej, ale wiem, że Strzałkowski do tej pory pracował w szpitalu w Strzelcach Opolskich, może się coś zmieniło... nie wiem, może zadzwońcie sobie tam i dowiedzcie się czy przy ciąży będzie czuwał przy niej w Gliwicach, ale wątpię. h t t p;//w w w znanylekarz, p l/leslaw-strzalkowski2/ginekolog/gliwice

Do innego szpitala go nie wpuszczą.

Albo rodzimy więc w Strzelcach, albo u innego lekarza. Czego nie polecam.
Mój syn rodził się 24h przez to, że ciążę prowadził Strzałkowski, a z porodem wydumałam sobie Knurów.

W szpitalu od razu patrzą na kartę, czy swój pacjent, czy obcy.
Profil
PW Email Cytuj
Solith 
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 09:50     



Imię: Magda
Dołączyła: 01 Mar 2007
Skąd: Szałsza
Czy ktoś może się wypowiedzieć, jak to jest z zapisami na wizytę u dr Patrycji Fiegler-Rudol? Chodzi mi o samo czekanie na wizytę, czy jak jestem zapisana np. na 15 to wejdę o tej 15 czy dwie godziny później? Jedno, czego nie cierpię w wizytach u ginekologa to opóźnienia kilkugodzinne żeby wejść do gabinetu :(
Profil
PW Email Cytuj
Wika25 
Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 18:01     


Dołączyła: 25 Wrz 2013
Skąd: Gliwice
Ja szukam lekarza do prowadzenia ciąży ( planujemy dzidziusia) .Przyszła teściowa poleciła mi swojego lekarza, ale on głownie chorobami się zajmuje z tego co się już zorientowałam.
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Czw Wrz 26, 2013 19:30     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
Chumiecka - Medicover
Profil
PW Email Cytuj
Klementynaaa 
Wysłany: Sro Paź 09, 2013 09:09     



Imię: Klaudyna
Dołączyła: 07 Gru 2009
Ja polecam Adama Gryszkę.
Przyjmuje w Przyszowicach i w Pyskowicach. Niestety tylko prywatnie.
Pracuje w Szpitalu w Pyskowicach.
Ja trafiłam do niego przypadkiem ze dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona.
Niedawno poroniłam ciążę i zachował się bardzo po ludzku. Więc na pewno do niego wrócę.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008