Poprzedni temat «» Następny temat
Second Hand, Odzież używana,Lumpex,Szmateksy itp w Gliwicach
Autor Wiadomość
jolmil 
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 14:16   Czy kupujecie w second hand?  


Imię: Jolanta
Dołączyła: 12 Sty 2011
Tak jak w temacie, czy kupujecie w second hand, inaczej w sklepach z używaną odzieżą, czy jeszcze inaczej nazywając w ciucholandach?
Profil
PW Email Cytuj
jolmil 
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 15:18     


Imię: Jolanta
Dołączyła: 12 Sty 2011
aoyaga napisał/a:
a wie ktoś co się stało z lumpem na pl.piastów? ten taki mały, wagowy, bo teraz tam jakiś bank jest


No właśnie jak wyżej, może jednak ktoś wie, gdzie go przenieśli, bo wątpie, żeby się całkowicie zlikwidował - pełno ludzi tam zawsze było.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 15:19     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
jolmil napisał/a:
second hand, inaczej w sklepach z używaną odzieżą, czy jeszcze inaczej nazywając w ciucholandach?
lub szmateksach.
Oczywiście że tak, zwłaszcza ciuchy do tańca bollywood, ale nie tylko czasami jak siętrafi coś firmowego za 1/4 ceny to sie skusze :)
Profil
PW Email Cytuj
Agnieszka24 
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 15:19     


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 22 Paź 2010
Skąd: Zabrze
oczywiście! jak byłam w liceum to marzyłam o torbie z firmy Słoń torbalski h t t p;//w w w slontorbalski, p l/ mają takie niespotykane kolory i kształty, są wykonane z naturalnej skóry dlatego są takie drogie ok 270zł...i pewnego pięknego dnia jak buszowałam po ciucholandzie to w koszu z torebkami na samym dnie leżała brązowa torba słonia...mam ją do dziś...zapłaciłam za nią 30zł :)
Profil
PW Email Cytuj
jolmil 
Wysłany: Sro Sty 12, 2011 15:42     


Imię: Jolanta
Dołączyła: 12 Sty 2011
W takim razie gdzie są jakieś godne polecenia, chodzi zwłaszcza o fajne rzeczy, bo z centami to juz nie tak różowo, coraz drożej.

[ Komentarz dodany przez: kisia: Sro Sty 12, 2011 15:44 ]
jolmil, tak też myślałam, ze celem tego tematu bedzie dowiedzenie się gdzie sa second handy :/ w takim razie scalam tematy
Profil
PW Email Cytuj
nitkapl 
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 17:54     


Dołączył: 21 Cze 2011
Skąd: Wielkopolska
Jutro będę na dłuzszy czas w Gliwicach, możecie podpowiedzieć gdzie są godne uwagi Second Handy? Podajcie dokładne adresy to postaram się przejrzeć co jest, bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam Was!
Profil
PW Email Cytuj
dzierlatka 
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 11:58     


Dołączyła: 19 Lip 2011
Skąd: Gliwice
Hala Targowa - na przeciwko Hama/ sklep mięsny/...całkiem niezły wybór..w środy wszystko po 1 zł..nowa dostawa - czwartek...
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 12:01     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Kupuje :) . Ostatnio rzadko, bo nie mam czasu na poszukiwania tam ciuchów, ale jak znajduje wolną sobotę to lubię pochodzić po sh. Nie kupuje tam jednak obuwia, czy też bielizny :)

Gdzie jest Hala Targowa ??



Polecam sh nad biedronką, na przeciwko Dworca kolejowego. Dowiedziałam się też o sh na Wyszyńskiego, aczkolwiek będąc tam nie znalazłam tam nic,co by mnie zaciekawiło. Kiedyś był fajny sh na Barlickiego, mało osób o nim wiedziało i można było znaleźć prawdziwe perełki. Droższy sh, w którym można znaleźć przecudne, wieczorowe suknie, jest na ul. Piwnej, obok salonu fryzjerskiego Aleksandra :)
Profil
PW Email Cytuj
dzierlatka 
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 15:07     


Dołączyła: 19 Lip 2011
Skąd: Gliwice
Hala Targowa..koło Muzeum.... biały duży pawilon... ścisła STARÓWKA !!!
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 13:11     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
nowy sh ma być lub już jest otwarty na ul. Warszawskiej w pawilonie na piętrze, zamiast sklepu meblowego. Nie byłam tam jeszcze więc nie wiem jakie są ciuchy i jakie ceny
Profil
PW Email Cytuj
agnusbe 
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 18:35     



Imię: Agnieszka
Dołączyła: 12 Wrz 2007
Skąd: Gliwice =)
kisia napisał/a:
nowy sh ma być lub już jest otwarty na ul. Warszawskiej w pawilonie na piętrze, zamiast sklepu meblowego. Nie byłam tam jeszcze więc nie wiem jakie są ciuchy i jakie ceny


Już otwarty :)
sklep podzielony jest na dwie części: waga (15zł/kg) i wycena czyli podobnie jak na placu piastów.
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 19:18     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
powstał nowy duży SH na ul. Warszawskiej w pawilonie, na piętrze, zamiast sklepu meblowego. jest podzielony na dwie części. Z jednej sa rzeczy na wagę 1 kg/15 zł, druga część już wyceniona. Udało mi się znaleźć parę perełek, uważam, ze niedrogich.
nazywa się BIGA w w w bigastyl, p l
Profil
PW Email Cytuj
Solid_Wood 
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 07:30     



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Nie wiem czy to Second Hand czy Outlet, ale wczoraj "lecąc" z dworca zauważyłem, że coś się otworzyło na Okopowej, to ta ulica od PKP do Pl. Piastów.
Profil
PW Email Cytuj
Dalia 
Wysłany: Wto Mar 19, 2013 10:03   Sklepy - odzież używana  


Dołączyła: 19 Mar 2013
Skąd: Gl
Szukam dobrych ciucholandów, polecacie coś w Gliwicach?
Ostatnio zmieniony przez Dalia Wto Mar 19, 2013 10:04, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Mar 20, 2013 11:05     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Dalia, poczytaj wyżej bo temat scalony :)
Profil
PW Email Cytuj
Dalia 
Wysłany: Sro Mar 20, 2013 14:26     


Dołączyła: 19 Mar 2013
Skąd: Gl
Aaa przepraszam nie zauważyłam :wstyd:

Coś słyszałam o Bidze właśnie ale nigdy nie byłam. Dzięki za podrzucenie strony, czytam, że ma być duża dostawa odzieży wiosennej więc trzeba się w końcu wybrać :)
Profil
PW Email Cytuj
dzierlatka 
Wysłany: Sro Mar 20, 2013 20:00     


Dołączyła: 19 Lip 2011
Skąd: Gliwice
jakis nowy sklep jest na Zubrzyckiego / w miejscu spożywczego-pawilon/...
Profil
PW Email Cytuj
tier 
Wysłany: Sro Mar 20, 2013 21:06   Re: Czy kupujecie w second hand?  


Dołączył: 17 Sty 2013
Skąd: z Hajduk
jolmil napisał/a:
Tak jak w temacie, czy kupujecie w second hand, inaczej w sklepach z używaną odzieżą, czy jeszcze inaczej nazywając w ciucholandach?

Ja czasami zaglądam w poszukiwaniu jakiegoś fajnego krawata. Jak pracowałem w Bytomiu, to tam prawie na każdej ulicy był jakiś wypasiony ( ;) )ciucholand. W Gliwicach musze się dpoiero rozejrzeć.
Profil
PW Email www Cytuj
Sylvia 
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 18:55     


Dołączyła: 24 Mar 2013
Skąd: Gliwice
Byłam w kilku, ale jakoś nic mi w oko nie wpadło.Zresztą mam wrażenie że ich coraz więcej.
Profil
PW Email Cytuj
Dalia 
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 11:29     


Dołączyła: 19 Mar 2013
Skąd: Gl
W końcu wybrałam się do Bigi na Warszawskiej i trafiłam na dostawę akcesoriów i bawełny jak to nazywają. Kupiłam świetny pasek za 2 zł i 2 koszulki bawełniane na wycenie. Za wszystko zapłaciłam niecałe 10 zł :) Jest masa towaru, może niektórym to przeszkadza w szukaniu ale jak dla mnie jest super, zwłaszcza. że są oznakowane działy.

A jeśli chodzi o ciekawą nowinkę to Biga otwiera u nas nowy sklep, dokładnie na Młyńskiej 14. Przeczytałam dziś na ich stronie, że otwarcie będzie 17 kwietnia. Może ktoś z forum sie wybiera? :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008