Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kisia
Pon Sty 28, 2008 01:17
Wesele- ale gdzie?
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Wto Lip 06, 2010 23:42     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Major, myśle, ze to zależy od kapeli, byłam tydzień temu na weselu, tyle, że w Rzeszowie i kapela śpiewała świetnie, ale może nie róbmy OT
Ostatnio zmieniony przez kisia Wto Lip 06, 2010 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
wonski 
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 14:54     



Imię: wonski ;)
Dołączył: 04 Cze 2007
Skąd: Gliwice-Millenium
zerkni tutaj
h t t p;//w w w zespolexel, p l/
ja zamowilem ten zespol, wg mnie spiewaja ok, nie wyja jak malpy, przy podpisywaniu umowy wszystko mozna dogadac, cena rowniez nieduza w porownaniu z tym co oferuja i jest tylko 2 osob, wiec jesli bardzo zalezy na kasie przy liczbie gosci to jest tylko + 2 osoby a w zupelnosci wystarcza

poprostu idealnie wszystko. ale tak naprawde czy bedzie idealnie to dopiero za 2 lata napisze ;)

i slyszalem jak spiewali na zywo i widzialem jak sie goscie bawili i rowniez ok

wg mnie full profesional, ale to moje zdanie :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 15:52     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
:offtopic: :zabanowany: :ban?: ty mowa o miejscu na wesele a nie o zespole :!: :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
50301932 
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 09:54     


Dołączył: 04 Lip 2006
Skąd: gliwice
Ostatnio znajomi urządzili wesele w "restauracji" 3 Światy. Ogólnie powiem że masakra, chamstwo i byle co. W zamówieniu było wesele full wypas- znajomi nie liczyli się z kosztami, a wyszło że goście generalnie byli głodni. Obsługa sali nie specjalnie się interesowała być może zajęci byli gotowaniem bo jak się okazało kucharza wtedy nie było w pracy.... (źródła prywatne)Po imprezie panie manager stwierdziła że nie ma sobie nic do zarzucenia.
Wiem że wielu może mi zarzucić że często się czepiam, ale doświadczenie zawodowe robi swoje.Także lokalu 3 ŚWIATY unikać jak ognia
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 01:10     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
50301932 napisał/a:
Także lokalu 3 ŚWIATY unikać jak ognia
tez słyszam same negatywne opinie o tym lokalu jezeli chodzi o urządzanie tam wesela.
Profil
PW Email Cytuj
steed 
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 21:14     


Dołączył: 29 Wrz 2010
Skąd: Knurów
Siemka!
My mieliśmy wesele w hotelu Mikulskim w tym roku. Było ok (jedzenie dobre, obsługa miła i sprawna) poza kilkoma kwestiami.

Był u nas problem z klimatyzacją. Nie wybralibyśmy tego miejsca gdyby sala nie była klimatyzowana. O tym że jest zapewniali nas właściciele kilka razy przed weselem. Podczas wesela na sali jednak zrobiło się bardzo goraco, mimo 18 stopni na zewnątrz. Jak udało nam się później ustalić klimatyzacja była niesprawna. Właściciel jednak upierał się że klimatyzacja działa poprawnie tylko że potrafi schłodzić do min. 23 stopni!!! (przy 18 na zewnątrz to chyba grzała a nie chłodziła). Trochę pomogło dopiero otwarcie okien (całe szczęście że nie było upału na zewnątrz bo było by cięzko).
Za tą wielką niedogodnośc nie dostaliśmy żadnej zniżki, co więcej nie dostaliśmy nawet przeprosin bo przeciez według właściciela wszystko działało dobrze.

Druga sprawa to udziec wieprzowy który wystarczył na styk a porcje były na prawdę bardzo małe.
Profil
PW Email Cytuj
rastuch 
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 21:57     


Imię: Marcin
Dołączył: 13 Sty 2010
A czy ktoś słyszał o ośrodku Posejdon?
w w w posejdon.slask, p l
Sala mnie oczarowała. Mam nadzieję, że podobnie będzie z obsługą i w ogóle z całym weselem :)
Profil
PW Email Cytuj
Beata99 
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 19:46     


Imię: Beata
Dołączyła: 31 Lip 2010
Fajny ten lokalik powyżej tylko rzeczywiście mało info albo ja nie umiałam znaleźć, tylko galeria, ja szukam sali na 2012 rok sierpień na 50 osób i we wszystkich lokalach mi mówią,że za mała liczba gości, ciekawe ile trzeba mieć tych ludzi żeby chcieli zorganizować wesele, pewnie za atrakcyjny miesiąc i właściciele czekają na grubsze ryby :( :( dziewczyny może wy coś wiecie o lokalach bez limitów gości?
pozdrawiam.
Profil
PW Email Cytuj
Beata99 
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 19:19     


Imię: Beata
Dołączyła: 31 Lip 2010
h t t p;//w w w wizaz, p l/forum/showthread.php?t=243565&page=20
Witam Was powyżej zamieściłam link gdzie znalazłam piękną nową salę, nie stawiali mi warunków co do ilości gości, że 50 to za mało! jest to ogólne forum więc niczego nie chcę tu reklamować ale warto pogrzebać gdzieś dalej i znaleźć coś do siebie.
Ja znalazłam i mam już jedno z głowy
Profil
PW Email Cytuj
małaMi 
Wysłany: Czw Gru 09, 2010 16:35     


Dołączyła: 09 Gru 2010
Witam!

Szukam barmana na wesele w czerwcu. Kontaktowałam się z kilkoma firmami, jednak większość z nich ma już czerwiec pełny, a te, które mają jeszcze wolne terminy liczą sobie chore pieniądze za usługę.
Czy ktoś korzystał z usług barman na wesele firmy<ciach> dzwoniłam dzisiaj, mój termin póki co jest jeszcze dostępny, jednak nie jestem do końca przekonana, co mam sądzić, bo nie chciałabym brać wedding baru w ciemno. Bo w końcu ślub bierzemy tylko raz... ;)
Ostatnio zmieniony przez Bot Pią Lip 22, 2011 07:00, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
jaga870 
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 15:50   laguna Niewiesze  


Dołączyła: 12 Lip 2011
Skąd: gliwice
Witam!
Czy ktoś słyszał na temat organizacji wesela w hotelu Laguna w Niewieszy? Poszukuję sali na 2012 na jakieś 100-120 osób z połową noclegów :padam: . Byłam tam ostatnio i bardzo mi się podobało. Jedzenie to co w karcie też było jak najbardziej ok, zamówiliśmy sobie obiad. Czytałam na innych stronach, że Laguna jest ok, ale jak to bywa z taką decyzją chce jeszcze popytać. Rozmowa z panią menager była zadawalająca, zdjęcia z przygotowanej już sali, także okazały się ładne. Rozgladam się za dobrym serwisem, standard musi być dobry, w gre nie wchodzi wiejska potańcówka - przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam ( to zbyt ważne przeżycie). Rozumię, że za pewne rzeczy trzeba zapłacić, ogladałam dzisiaj właśnie fajny filmik na necie, z tanich wesel takich za 120-140 zł, polecam wam go bardzo. Sparwdziliśmy klimatyzację - działa, bo czytałam, że w niektórych bywa atrapą, tam na szczęście nie. Czysto, schludnie, otoczenie bardzo zadbane. Proszę o wasze opinie :)
Profil
PW Email Cytuj
Marta23 
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 20:35     


Dołączyła: 16 Lip 2011
Skąd: Gliwice
Do:jaga870
Rok temu, jakoś w lipcu szukaliśmy ( z moim już mężem :hyhy: ) jakiegoś miejsca, żeby zorganizować wesele- najpiękniejszy dzień w życiu. Byliśmy między innymi w Chacie Polaka, w Hotelu Żagiel i w Lagunie właśnie. Sala owszem, bardzo nam się podobała. Otoczenie także, ale słyszałam różne opinie na temat organizowanych tam wesel. Że jedzenie niedobre, że w pokojach brudno. Nie wiedzieliśmy co zrobić. Podjechaliśmy do Hotelu Żagiel. Dostępne były terminy w tygodniu, bo weekendy były już zajęte. Kierowniczka powiedziała, że w planach jest powiększenie sali. Zobaczyliśmy projekty i zdecydowaliśmy się na 6.07.2011. Dostaliśmy 10% rabatu ( bo termin był w tygodniu ). Wybraliśmy menu za 160zł. W maju przyjechaliśmy skontrolować jak wygląda nowa sala. Była cudowna, o wiele większa.
Nasze wesele odbyło się hucznie i w świetnej atmosferze. Jedzenie było pyszne, przystrojone kolorowo i było go dużo. Orkiestra grała świetne kawałki. Nasi goście byli zadowoleni. Sala klimatyzowana była, co jest ważne, szczególnie teraz :P kiedy takie upały. Teraz masz bynajmniej jakiś punkt odniesienia. Nie wiem jak to w Lagunie dokładnie wygląda. Popytaj znajomych, może byli. Wesele to ważny dzień w życiu człowieka. Dobrych wyborów. Pozdrowionka :)
Profil
PW Email Cytuj
jaga870 
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 21:14     


Dołączyła: 12 Lip 2011
Skąd: gliwice
Dzięki Marta za informację :) , ale Żagiel nie wchodzi w grę :dobani: , znajomi mieli rok temu wesele w Żaglu i nikomu bym nie polecała, zwłaszcza, że byłam tam gościem. Dobrze, że Tobie się udało, może miałaś szczęście. Dla mnie to był wielki niewypał, nadmienię, że dla najważniejszych także. Ponadto byłam jeszcze sama sprawdzić czy coś sie zmieniło i zamawiałam dania z karty i przyznam, że zdanie nadal takie samo jak rok temu, nie bedę pisała negatywnie więcej, bo najzwyczjniej nie wypada. Ponadto 160,00 zł to żadna rewelacja cenowa. Wiekszość lokali ma w tygodniu rabat. Jeszcze raz dzięki wielkie, Wszytkiego dobrego na nowej drodze. Buziaczki Jagoda
Profil
PW Email Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 13:03     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
jaga870, może żle trafiłaś
właśnie miałam tam wesele i mogę polecić te miejsce Hotel Żagiel
dużo miejsca ładna schludna sala bardzo fajnie odpicowana na nasz ślub
obsługa fajna miła uprzejma ,a co do pokoi nie mieliśmy ani z naszych gości żadnych zastrzeżeń , menu było ustalone razem z kucharzem,więc było dobre duże kawałki
a goście sobie pojedli
Profil
PW Email www Cytuj
Basia K 
Wysłany: Nie Lip 31, 2011 11:17     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Znajoma mi osoba była ostatnio na weselu w Sierotach k/Gliwic,w domu weselnym "Pod arkadami".Usłyszałam same pochwały. I obsługa,i wystrój,i menu -przystępna cena a dużo i smacznie.
Profil
PW Email Cytuj
zekkon 
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 18:42     


Dołączył: 18 Wrz 2011
Skąd: Gliwice
Witam

Ja do powyższych... również zastanawiamy się pomiędzy weselem w Hotelu Laguna albo w hotelu Żagiel.
Widzę że powyżej opinie są podzielone. Mógłby ktoś jeszcze podzielić się swoimi spostrzeżeniami o tych dwóch lokalach? Byłoby to bardzo pomoce w wyborze

Dzieki
Profil
PW Email Cytuj
grzegorz1989c 
Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 22:29     



Imię: Grzesiek
Dołączył: 12 Wrz 2011
Skąd: Gliwice
Do:małaMi ja mam kumpla co się zajmuje organizacją na imprezy głównie na wesela, obsługa barmańska i barku. Mógłbym spytać czy maja wolny termin w tym okresie... :)
Profil
PW Email www Cytuj
KarolinaBartek 
Wysłany: Sro Sie 22, 2012 22:29   Hotel/Restauracja Tawerna Gliwice - Kleszczów  


Dołączył: 22 Sie 2012
Skąd: Gliwice
Dziękujemy hotelowi/restauracji Tawerna za SUPER organizację Naszego wesela, które odbyło się 18 sierpnia 2012! :)) Ciągle słyszymy od rodziny i znajomych MEGA POZYTYWNE komentarze na temat tak dobrego jedzenia i dużej jego ilości!! Dodatkowo, obsługa na MEDAL! Do samego rana uśmiechnięta i reagująca na wszelkie prośby gości :) Dzięki takim ludziom ten Ważny dla Nas dzień minął tak jak sobie Wymarzyliśmy!! Pani Kasia (kierowniczka restauracji) - zawsze życzliwa i uśmiechnięta - doradza we wszystkich aspektach organizacji wesela! A co lepsze jej rady okazują się STRZA?EM W DZIESI?TKę (hurtownia, ciasta, tort)! :)) Dzięki temu chciało by się by ten Dzień trwał WIECZNIE!! :)) Wielki Uściski dla Wszystkich z Tawerny i do zobaczenia przy innych okazjach! ;) :***
Profil
PW Email Cytuj
Frog 
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 22:06     


Imię: Damian
Dołączył: 30 Cze 2010
Skąd: Zabrze
Witam zamezne i zonatych ;) Moglibyscie podzielic sie jak cenowo wam wychodzilo w Hotelu Zagiel i w "Tawernie" ? Powoli zaczynam(y) sie rozgladac za nasza miejscowka i nawiecej pozytywnych opini widze wlasnie o tych dwoch miejscach w naszej okolicy....
Profil
PW Email Cytuj
Frog 
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 23:43     


Imię: Damian
Dołączył: 30 Cze 2010
Skąd: Zabrze
Frog napisał/a:
Witam zamezne i zonatych ;) Moglibyscie podzielic sie jak cenowo wam wychodzilo w Hotelu Zagiel i w "Tawernie" ? Powoli zaczynam(y) sie rozgladac za nasza miejscowka i nawiecej pozytywnych opini widze wlasnie o tych dwoch miejscach w naszej okolicy....

EDIT. Dzisiaj bylismy w Gospodzie u Wrochema Pod Tarnowskimi Gorami i podoba nam sie najbardziej to miejsce. Ktos cos moze wie o tym miejscu ?
Oraz na DJa jestesmy bliscy zdecydowania na pana Marka Husa (Dj Marek) Z bytomia. Jesli by ktos cos wiedzial o nim rowniez bede wdzieczny.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008