Poprzedni temat «» Następny temat
Trójkąt Bermudzki <dzielnica cudow>
Autor Wiadomość
Basia K 
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 19:14     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Parę dni temu jechałam wieczorem 197 do domu.
Ledwo autobus ruszył z przystanku na Franciszkańskiej,ktoś rzucił w niego kamieniem.Na tyle dużym,że kamień ów przeleciał przez szybę i wpadł do środka.Tylko parę centymetrów od głowy jednego z pasażerów.
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 22:52     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
sprawca młody był, miał trudne dzieciństwo, ponadto kilka promili alkoholu we krwi - to chyba wystarczające okoliczności łagodzące...?
Profil
PW Email Cytuj
cecyliaPG 
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 23:52     


Dołączył: 23 Sty 2011
Skąd: POLSKA
Witam co do naszej dzielnicy jest jak jest he wczoraj w nocy wesoło było śmietniki latały szyba w domu poszła no uroki nocy PGozdro dla wszystkich ślą chłopcy z Cecylii CFPG06 ;)
Profil
PW Email Cytuj
Toby 
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:11     


Imię: Łukasz
Dołączył: 16 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Mam tam znajomych.
Przejawy agresji, no są. Jeśli ktoś komuś podskoczy za wysoko to się dzieje. Zbytnio miewam sentyment do tej dzielnicy. Pierwsza miłość itp. :P
No raz umknąłem przed pobiciem. Wredne dzieci. Najpierw skaczą ci do gardła, a jak przyjdzie codo czego to po brata biegną...

Pozdro dla Śnieżki ;).


@up

Również pozdro. ;)
Ostatnio zmieniony przez Toby Nie Kwi 17, 2011 20:12, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
RADOSNA25 
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 12:06   Fajna Dzielnia  


Imię: DARIA
Dołączyła: 10 Sie 2008
Skąd: Gliwce
witam ja tam mieszkam 3 miesiace spokojna dzielnica i cuda teżtam sie zdarzja!!! pozdro dla wszystkich z trójka bermuckiego
Profil
PW Email www Cytuj
fot.MKOWAL 
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 21:59     


Imię: Maciej
Dołączył: 02 Cze 2011
Skąd: Gliwice
Powiem tak, znam dużo osób z trójkąta i Ci których znam uważam za bardzo mądrych i spokojnych ludzi,lecz to co słyszę z ich opowiadań to Trójkąt byłby jak normalna dizelnica gdyby nie gówniarze w dresa JP i z alkoholem we krwi.
Profil
PW Email Cytuj
Polewa87 
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 13:59     


Dołączyła: 04 Lip 2011
Skąd: Gliwice
Witam! Mieszkam na tej dzielnicy od urodzenia,czyli od 1987r.
Krzywa nie zalicza się do Trójkata.... 3 ulice to Hutnicza,Franciszkańska i Czesława ;)
Codzinnie widze ludzi na Królowej Jadwigi jak sie leją po mordzi albo krzyczą i się wyzywają 3#*%#**#$ itp. :]
Tak naprawde trzeba tutaj mieszkać i "poczuć ten klimat"- w sensie,ze sie to widzi a nie,że ktos opowiada.... Raz mialam ciekawą przygode jak wracałam do domu o 1:00.
Wracałam z 2 koleżankami, i czarne BMW Nas obserwowało....gdybysmy się nie schowały to było by po Nas... :kwasny: Nie wiemy co by Nam zrobili.... Bo świecili latarkami w Nasza strone :dobani:
Na szcęście nie chodze już sama w Nocy :P
Tyle :]
Profil
PW Email Cytuj
Karlus 
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 19:10     


Dołączył: 20 Maj 2010
Trójkąt Bermudzki to coś jak Lipiny i Chropaczów :hyhy:

Co można tam dostać szybko i za darmo? Wpie%$E# :rotfl:
Taki napis jest na wjeździe od strony Rudy.
Profil
PW Email Cytuj
zbaszek86 
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 10:38     


Dołączył: 16 Cze 2011
Skąd: Katowice
Strach się bać. Ale każde miasto ma swoje "złote dzielnice". Dobrze, że są takie miejsca jak to, gdzie można się dowiedzieć o największych mordowniach ;)
Profil
PW Email www Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 11:50     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Niewiele złego dzieje się tutaj ostatnio. Żadnych groźniejszych wypadków, czy też śmiertelnych pobić. Nie mieszkam w samym centrum ognia, ale wiem, co się dzieje. Standardowo bójki wszczyna chuliganka, młodzież poniżej 17r.ż po spożyciu alkoholu i rodziny patologiczne..., i tak w koło Macieju. W nocy polecam przejść( jeżeli ktoś zmierza w str. centrum , lub w drugą str.=>Sośnica) przez ulicę Robotnicza =>Jagiellońska. Czesława można przejść bardzo szybkim krokiem, po drugiej stronie ul. tj od strony ZNTK, Franciszkańską nie polecam się przechadzać w nocy, gdyż sama( pomimo tego,że mieszkam tu od urodzenia)boję się tamtędy przechodzić. Najmniej bezpieczna ulica na "trójkącie", to ul. Św. Cecylii... Do świętej ulicy to ona raczej nie należy i należeć nie będzie, więc spacerków tam, raczej radzę unikać, gdyż albo na jednym rogu (sklep Gerdy) stoi "zbuntowana młodzież" , albo na drugim (dawny sklep z farbami, od str. ul. Franciszkańskiej). Ulica Sportowa, Modrzejewskiej, Gdańska zaliczają się raczej do spokojnych, aczkolwiek kilku młodych "podskakiwaczy" również się tutaj znajdzie. Jeżeli chodzi o ulicę Św. Anny to tam też nie lubię urządzać sobie spacerków, ze względu na plac zabaw, na którym wieczorami przebywa w/w młodzież. Ulica Paulińska nie jest mi znana.
W skrócie, to chyba tyle... :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek 
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 19:00     


Imię: Piotr
Dołączył: 09 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Morqana napisał/a:
W skrócie, to chyba tyle...


to raczej aż tyle...strach się bać normalnie...
Profil
PW Email www Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 13:50     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Też tu mieszkam od początku maja ;) też na uboczu, chyba nawet niedaleko Morqany. Generalnie jest spokój. Wieczorami w piątki soboty można posłuchać pijanych i zbuntowanych :)
Natomiast w okolice Bł. Czesława i Franciszkańskiej nie wybieram się na spacery... dużo słyszałem właśnie o nocnych eskapadach młodzieży...
Ostatnio zmieniony przez Mariusz Czw Sie 18, 2011 13:50, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 18:04     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Oooo... pamiętam, że miałeś tutaj dziadka, ale że zamieszkałeś to nie wiedziałam - chociaż jeżeli od maja to w sumie nie ma się co dziwić :P
Profil
PW Email Cytuj
vued 
Wysłany: Pią Sty 22, 2016 23:21     


Dołączył: 22 Sty 2016
Skąd: Chorzów
A teraz? Mam się tam przeprowadzić i zastanawiam się jak jest
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pon Lut 15, 2016 10:06     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
JA mieszkam trochę dalej bo Zatorze..... ale z tego co widzę to:
- Trochę remontów zrobili
- Zrobiło się czyściej
- Spokojniej
Ale jak postawili te zielone g..uano to zrobiło się getto niczym 13 dzielnica. A szkoda ze nie dali przeźroczystych ekranów....
Profil
PW Email Cytuj
vkimi 
Wysłany: Pon Lip 11, 2016 18:49     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
Tak jak napisał przedmówca (z 13 dzielnicą jednak trochę przesadził) plus to, że dtś zabrało teren zielony gdzie kiedyś można było rozłożyć koc lub zwyczajnie przejść się z psem. Miejsce spokojne do życia, jest dtś, ale dla dzieci nie ma praktycznie nic.
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008