Poprzedni temat «» Następny temat
Pieprz i Sól zamiast Zielonych Pomidorów
Autor Wiadomość
Solid_Wood 
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 07:14   Pieprz i Sól zamiast Zielonych Pomidorów  



Dołączył: 30 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Był temat "Zielone Pomidory- zamiast Promila", czas na nowy etap.

Idąc dziś do pracy zauważyłem ogromniasty banner z informacją, że teraz to restauracja "Pieprz i Sól" zaprasza. Zobaczymy, co tym razem nam zaserwują. Kto pierwszy wybierze się na "testy"? :-)
Profil
PW Email Cytuj
Agacisko ;-) 
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 15:12     


Dołączyła: 28 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
Jeżeli właściciel jest ten sam i ma to samo podejście do klienta co za czasów ,,Zielonych Pomidorów" to nie widze żeby to miejsce utrzymało się więcej niż pare miesięcy...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 22:41     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 24 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Solid_Wood napisał/a:
Zobaczymy, co tym razem nam zaserwują.

pieprz i sól...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek 
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 17:34     


Imię: Piotr
Dołączył: 09 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
Solid_Wood napisał/a:
Zobaczymy, co tym razem nam zaserwują.

pieprz i sól...



to moze jakąś forumowa imprezkę w nowym-starym miejscu zorganizować,co...słucham opinii...
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 23:06     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
to moze jakąś forumowa imprezkę w nowym-starym miejscu zorganizować,co...słucham opinii...
jestem za :D
a jak zaserwuja nam poza pieprzem i solą, na dodatek gorzka prawdę- to wyjdziemy :)
Ostatnio zmieniony przez kisia Sob Lip 09, 2011 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 11:22     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Ja byłabym bardzo chętna ;) Dawno Was wszystkich nie widziałam. Czasami gdzieś tam mignie mi Kisia lub spotkam Aither. Chętnie zobaczyłabym niektóre buźki:)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek 
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 14:08     


Imię: Piotr
Dołączył: 09 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
MorQaNa napisał/a:
Ja byłabym bardzo chętna ;) Dawno Was wszystkich nie widziałam. Czasami gdzieś tam mignie mi Kisia lub spotkam Aither. Chętnie zobaczyłabym niektóre buźki:)


mam nadzieje,ze moja też,hahahahahahahah
Profil
PW Email www Cytuj
Piotrulek 
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 19:28     


Imię: Piotr
Dołączył: 09 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
Pieprz i Sól...skrót bardzo znany i szybko kojarzony,pewnie Prezes Dako miał to właśnie na myśli...a z drugiej strony kolejny punkt restauracyjny,czyli tak zwany przypadek...jeden kelner i jeden stolik zajęty...miałem zamiar zapłacić za doliczone piwo,ale wybroniła mnie od tego MorQuaNa i dzięki jej za to ,bo kelner,który nie potrafi zliczyć do 4 powinien sie zwolnić i wrócić na korepetycje do szkoły podstawowej...jednym słowem lokal tragiczny i nie rokujący zbyt wielkiej przyszłości...
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 22:57     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
po prostu poza nazwa na zewnątrz, wewnątrz nic sie nie zmieniło.
Menu mieści się na formacie A4. Napoje w głowie kelnera, trunki również, na menu jeszcze nazwa Zielone Pomidory. Jak ktos nie chce się rozczarować, niech omija ten lokal z daleka.
Profil
PW Email Cytuj
paulina23 
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 19:24     


Dołączyła: 29 Lip 2011
Skąd: Gliwice
witam. ostatnio przelamalam sie i sprobowalam zjesc obiad z chlopakiem
w nowo powstalej restauracji pieprz i sol, gdzie kiedys byl klub promil, a ostatnio
zielone pomidory.
pisze przelamalam sie, poniewaz po mojej ostatniej wizycie
w tej lokalizacji pod nazwa zielone pomidory, zawiodlam sie.
nie dosc ze jedzenie nie bylo zbyt smaczne, wygladalo jak podgrzewane, to na dodatek czekalismy okolo pol godziny. inna sprawa ze ceny nie byly zbyt niskie.
po wizycie pod szyldem pieprz i sol odnioslam zupelnie inne wrazenie niz ostatnio
jedzenie pyszne, obsluga mila i czekalismy 15 min na drugie danie.
cenowo nie ma porownania, znacznie taniej niz ostatnio. nie ukrywam ze aspekt
finansowy w naszym wypadku ma znaczenie, bo oboje studiujemy.
oprocz zmian na zewnatrz (nowa nazwa lokalu) wewnatrz rowniez sie wiele zmienilo i to
na dobre! wczesniej pod nazwa zielone pomidory bylo wszystkiego za duzo (dekoracje itp.)
a teraz widac ze wszystko jest w fajnym stylu i ma to jakis lad.
podsumowujac w skali od 1 do 5:
ceny: 5
jedzenie: 4,5 (bo zawsze moze byc lepiej ;P) nowe menu a nie jak napisano powyzej !!!
obsluga: 5
wystroj i klimat: 5 (ulepszona wersja z zielonych pomidorow)
ogolnie mile zaskoczenie ! widac ze jest nowy kierownik/kierowniczka
biorac pod uwage ze pieprz i sol jest od niedawna, duzo juz udalo sie zmienic
co do opinii powyzszych to albo trafiliscie Panstwo na inny personel,
albo byliscie w innym lokalu, albo ktos z konkurencji probuje oszukiwac ludzi !!
co do manu jest wiele nowych pozycji (jedynie jeszcze stare logo w karcie)
co do personelu tez nie oceniajmy pochopnie. uwazam ze dobor nowej zalogi musi troche potrwac.

summa sumarum: SWIETNE ZMIANY JAK NA TAK KROTKI CZAS i NAJLEPIEJ SIE PRZEKONAC SAMEMU, ZEBY DOWIEDZIEC SIE JAK JEST NAPRAWDE

jezeli chodzi o mnie POLECAM W 100%

p.s. swietna opcja, ktorej nie widzialam w zadnej innej restauracji to abonamenty na obiady.
wychodzi jeszcze taniej, a nie ma zadnych ograniczen co do manu i okresu realizacji.
mozna zakupic na 10/20/30 obiadow. im wiecej tym taniej nas wychodzi za jeden obiad.
od nastepego miesiaca moj chlopak mowi ze sie zdecyduje, a ja od nowego roku akademickiego pewnie tez :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 19:58     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
wiesz paulina23, jak na krótki pobyt na obiedzie dużo zdążyłaś sie dowiedzieć, nawet, ze mają abonament na obiady. Podejrzewam po prostu,że jesteś nowo zatrudnioną osobą w tym lokalu ;)
tak sie składa, że mieliśmy tam forumowe spotkanie z TEGO FORUM, więc żadna z nas konkurencja i zawsze po spotkaniu piszemy o faktach. W dniu naszego spotkania fakty były takie jak pisaliśmy powyżej. Być może od czasu naszego spotkania forumowego, zaszły jakieś zmiany wewnątrz lokalu i menu, ale my forumowo raczej się już tam nie wybierzemy. Z tego co mówił pan kelner kierownictwo się nie zmieniło, czyli bedzie jak za czasów Zielonych Pomidorów, fajnie na początku, a potem kiszka :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
paulina23 
Wysłany: Sro Sie 31, 2011 23:00     


Dołączyła: 29 Lip 2011
Skąd: Gliwice
no niestety nie trafilas kisiu. co do abonamentow ciezko nie zauwazyc duzego plakatu nad barem :) co swiadczy o tym, ze chyba ty jeszcze nie bylas w tym lokalu za nowej kierownika, a raczej kierowniczki, bo mialam juz okazje poznac ta Pania, przy zamawianiu imprezy urodzinowej dla mojej mamy. imprezka rodzinna tylko utwierdzila mnie w pozytywnym przekonaniu o ktorym pisalam jakis czas temu na tym forum.
nie nie pracuje w tym lokalu, bo pracuje w banku i studiuje zaocznie, wiec kolejne insynuacje nie sa trafne z twojej strony.
przyznam ze jestes bardzo zmobilizowana,aby jak to ujelas mowic o FAKTACH :)
nie wiem czy ktos z tej firmy cos ci kiedys zrobil, ale nie wnikam
FAKTY sa takie ze na tym forum kazdy ma prawo wypowiadac swoja opinie, a nie subiektywne FAKTY
SUMMA SUMMARUM NAJLEPIEJ JAK KAZDY SAM SIE PRZEKONA JAK JEST NA PRAWDE W TEJ RESTAURACJI, A
NIE BEDZIE UFAC OSOBOM Z FORUM INTERNETOWEGO
pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 07:19     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
paulina23, jak juz pisałam wcześniej, mieliśmy tam spotkanie forumowe, już pod nazwą lokalu Pierz i Sól i oczywiście,że każdy ma prawo wypowiadać swoje opinie i wszyscy uczestniczący w spotkaniu,mają zgoła odmienne opinie, poparte FAKTAMI.
Reasumując Drodzy Forumowicze i czytający Goście. Zostały tu przedstawione dwie różne opinie o lokalu. Jedna osoby, która zarejestrowała się na forum tylko po to by Wam powiedzieć jaki ten lokal jest cudowny i dwie innych osób stale piszących na forum ;)
Najlepiej jak sami sie tam wybierzecie i wyrobicie sobie swoją opinię o tym lokalu. My forumowo chyba raczej się tam nie wybierzemy, no chyba że znajdzie się osoba, która nas do niego przekona. Wszystko jest możliwe :D
Profil
PW Email Cytuj
dzierlatka 
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:09     


Dołączyła: 19 Lip 2011
Skąd: Gliwice
kisia to ,że jesteś modem nie uprawnia Ciebie do takiej a nie innej oceny..czyżby staż na forum i ilość napisanych postów była gwarantem rzetelności ??? chyba nie !!! :zdegustowany: :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:04     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Piotrulek napisał/a:
wybroniła mnie od tego MorQuaNa i dzięki jej za to


Ależ nie ma za co, nie lubię jak ktoś robi kogokolwiek w balona :)


Zacznę od pewnego niedopatrzenia. Kisiu nad barem podczas Naszego forumowego spotkania był już baner, który dotyczył abonamentów, musiałaś nie zauważyć po prostu. Jak wyszłyście na minutkę na zewnątrz to nawet nabijałam się,że tutaj to chyba kanapki z szynką i ziemniaki z kefirem ;), he he

Co do lokalu, to określe jednym słowem - DNO... i nie chodzi tu droga paulina23 o to, że piszemy tu o jakichś wyimaginowanych "faktach". Wszystko, co napisała kisia jest prawdą. Kierownictwo się nie zmieniło, wszystko nadal jest pod DAKO, brak karty menu, jeden kelner na całą restaurację, który robił jednocześnie za barmana. Zastanawiałam się nawet czy był tam kucharz, czy może owy kelner również spełniał taką funkcję. Wystrój się nie zmienił, oprócz tego, że ujęli kilka elementów, zniknęły loże, o których wspomniałam na spotkaniu, po chamsku wyłączono nam muzykę ok. 20min przed zamknięciem lokalu, prawdopodobnie po to, aby oznajmić nam nieoficjalnie, że za moment zamykają. Swojego drinka dostałam z kilkoma kostkami lodu, to wszystko. O słomkę prosić musiałam sama , o cytrynę się upomnieć, a nawet poprawiać kelnera, który chyba nie zapisywał sobie, czy ktoś mu płaci, czy nie ( nie wiem, może jednorazowa pomyłka, ale chyba na jeden wieczór bylo ich ZA DUŻO)

paulina23 napisał/a:
NAJLEPIEJ JAK KAZDY SAM SIE PRZEKONA JAK JEST NA PRAWDE W TEJ RESTAURACJI, A
NIE BEDZIE UFAC OSOBOM Z FORUM INTERNETOWEGO


Racja, każdy powinien przekonać się na własnej skórze...

Nasze forum działa już od kilku lat, jesteśmy dosyć sporą grupą ludzi, którzy raczej nie zwołali się, aby robić... ,jak to ujęłaś "konkurencję" (?) jakiemukolwiek lokalowi, ale żeby podyskutować na wiele tematów, spotkać się w różnych miejscach i powiadomić Naszych użytkowników i gości o swoich spostrzeżeniach, również o faktach, które zauważyliśmy. Nie sądzę, żeby ponad 10 osobom przewidziało się to wszystko, chyba, że dolali Nam coś do napojów :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kisia napisał/a:
ale my forumowo raczej się już tam nie wybierzemy.


Wątpię, czy w ogóle mam ochotę się tam wybrać,aczkolwiek chętnie sprawdzę czy stworzono już jakieś menu, czy to nadal ta kartka papieru, która otrzymaliśmy ostatnio :).
Mam też nadzieję, że obsługa się troszkę powiększyła,bo jedna osoba na tak duży lokal to żenada...
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek 
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 14:43     


Imię: Piotr
Dołączył: 09 Kwi 2011
Skąd: Gliwice
dzierlatka napisał/a:
czyżby staż na forum i ilość napisanych postów była gwarantem rzetelności


gwarantem rzetelności w tym wypadku są fakty,a faktem jest to ,ze jako Forum mamy juz przetestowanych wiele lokali na mapie gastronomicznej Gliwic z czego jesteśmy bardzo dumni,a za razem dzięki temu możemy z pełną odpowiedzialnością wyrażać swoja opinię w tych tematach,opinia na temat lokalu Pieprz i Sól jest jak najbardziej negatywna i wiele wody w Kłodnicy upłynie nim sie tam wybierzemy...
Profil
PW Email www Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 19:06     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
dzierlatka, nie rozumiem dlaczego moją funkcję na forum łączysz z moją opinią. Co ma jedno do drugiego ? Z resztą nie ważne. Przedstawiłam tu swoją opinie o lokalu PiS bo w nim byłam.
dzierlatka napisał/a:
czyżby staż na forum i ilość napisanych postów była gwarantem rzetelności
no wiesz jeżeli jestem na obcym forum i chcę zasięgną jakiejś opinii, to zwracam uwagę na to kto ją napisał i raczej nie daję większej wiary opinii wystawionej przez osobę, która napisała parę postów w tylko jednym temacie. Często, co nie oznacza oczywiście,że zawsze tak jest, taka osoba z jakiegoś konkretnego powodu pisze w samych superlatywach.
Tak jak
Morqana napisał/a:
Nasze forum działa już od kilku lat, jesteśmy dosyć sporą grupą ludzi, którzy raczej nie zwołali się, aby robić... ,jak to ujęłaś "konkurencję" (?) jakiemukolwiek lokalowi
tyle w tym temacie.
Nie zabraniamy nikomu na własnej skórze przekonać się jak jest w lokalu PiS. Będzie mnie to bardzo cieszyć jak pojawi się więcej opinii o lokalu :D
Profil
PW Email Cytuj
Adler 
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 09:03     


Dołączył: 26 Gru 2009
Hmm, musiałbym się przejść i ocenić na własnej skórze :P

Pamiętam, że problemem za czasów Zielonych Pomidorów było przede wszystkim niedotowarowanie tej restauracji. Byliśmy tam z narzeczoną z 3-4x i za każdym razem nie mogliśmy dostać jednej pozycji w menu, to była chyba zupa truskawkowa z łazankami, później było gorzej. Brak danych napojów które były zamiawiane i później kelnerka musiała latać iks razy sprawdzając czy napój jest czy go nie ma. Później było to samo z daniami.

Jednak i tak według mnie podawali tam najlepsze sałatki w Gliwicach. Duża góra sałaty w pysznym musztardowo-miodowym sosie z kawałkami kurczaka, boczku, oscypka (lub sera wędzonego) z pomidorkami koktajlowymi, cebulkami itd. Z czasem dekoracja trochę biedniała. Nie było cebulek, pomidorki koktajlowe zastąpiono zwykłymi pomidorami. Ale i tak sałatka nieziemska :) Ciekawe czy nadal ją podają.
Profil
PW Email Cytuj
dzierlatka 
Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 18:08     


Dołączyła: 19 Lip 2011
Skąd: Gliwice
kisia napisałaś "Jedna osoby, która zarejestrowała się na forum tylko po to by Wam powiedzieć jaki ten lokal jest cudowny i dwie innych osób stale piszących na forum "
czy nie widzisz ,że ważna jest TYLKO opinia o lokalu , a nie ilość napisanych postów ?

wracając do restauracji Pieprz i Sól../skrót mi sie źle kojarzy :kwasny: /
byłam niedawno i potwierdzam totalna porażka..pierogi to zupa pierogowa....fatalnie
Profil
PW Email Cytuj
Exodus 
Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 10:53     


Dołączył: 13 Wrz 2011
Skąd: Gliwice
Dzień dobry,

od tego tygodnia pełnię w lokalu "Pieprz i Sól" funkcję marketingowca. Swoją pracę zacząłem oczywiście od sprawdzenia opinii na temat mojego nowego miejsca zatrudnienia, dzięki czemu trafiłem na Wasze forum. Moją rolą jest rozpoznanie i spełnienie oczekiwań klientów, przez co z radością chce Wam oznajmić, że wiele negatywnych cech naszego lokalu, o których pisaliście zostało już wyeliminowanych. Ponadto zaczynamy organizować imprezy cykliczne, takie jak karaoke, dancingi oraz koncerty. Pora przejść do meritum sprawy bo przecież nie piszę broszurki reklamowej tylko chce Wam złożyć propozycje. W środę, 21 września organizujemy karaoke, na które chce zaprosić wszystkich forumowiczów. W ramach "rekompensaty" za wcześniejsze niedogodności każdy z Was przy wejściu na imprezę dostanie od nas darmowe piwo. Możemy też zarezerwować dla Was miejsca, żebyście mogli usiąść razem. Musimy tylko ustalić sposób w jaki moglibyśmy Was rozpoznać. Ja proponuję, żeby nasza oferta dotyczyła wyłącznie członków forum, którzy potwierdzą przybycie w tym temacie.

Pozdrawiam Was serdecznie
Jarosław Ziemiński
Specjalista ds. Marketingu i sprzedaży
w w w pieprzisol, c o m, p l
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008