Poprzedni temat «» Następny temat
KOPERNIK
Autor Wiadomość
Wieczorny 
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 12:30     



Dołączył: 17 Sty 2007
Skąd: ?abędy
co nie?
zwłaszcza po meczu, w okolicach żabki.

:rotfl:
Profil
PW Cytuj
kokoa 
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 07:30     


Dołączył: 14 Cze 2008
jak na każdej dzielni są zaczepki normalne ;)
Profil
PW Email Cytuj
Reb 
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 16:48     



Imię: Paweł
Dołączył: 24 Lut 2008
Skąd: Gliwice
To raczej zależne jest od każdego indywidualnego delikwenta :P
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 18:17     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Ja tam śmigam czasem wieczorami i jak na razie,(tfu tfu odpukac) spokojnie jest.....
Profil
PW Email Cytuj
Reb 
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 21:02     



Imię: Paweł
Dołączył: 24 Lut 2008
Skąd: Gliwice
Basia K, podobnie jak ja ;)
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 18:50     


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
gdyby nie te stojace na skwerkach pijaki :wsciekly: to byłoby to całkiem fajne osiedle
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 11:57   Brak gazu w mieszkaniach  


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
U kogo nie ma gazu? Tzn ciekawi mnie czy awaria dotyczy wiekszej ilosci ulic czy tylko Centaura? Czy ktos moze wie jak dlugo jeszcze potrwa awaria gazu na Centaura na Koperniku? Od sylwestra nie mamy gdzie gotowac, Ile jeszcze bedzie konieczne jedzenie Pizzy ..itp rzeczy z mikrofalowki? I tak dobrze ze mamy mikrofalowke, a co maja powiedziec ci co jej nie mają? Masakra :(
Profil
PW Email Cytuj
Mike_82 
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 09:07     


Dołączył: 30 Gru 2009
Kopernik to super osiedle. Zawsze mi się podobało....ale te ceny mieszkań mnie odstraszyły :zalamany: :zalamany:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 00:59     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Matrix, dzwoniliście na pogotowie gazowe, czy do spółdzielni, nie tłumaczą tego jakoś ?
Profil
PW Email Cytuj
aoyaga 
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 16:55     


Dołączyła: 11 Maj 2010
a ile tu w ogóle ludzików z kopernika? bom ciekawa czy ci co tu piszą te suoer pochlebne:P opinie tam pomieszkują?

a ja tam lubię kopernik! taka fajna mała wioska i do tego z lasem! :D
Profil
PW Email Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 18:00     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
Ja pomieszkuję na Koperniku :) I nie narzekam na innych mieszkańców dołączam się do pochlebnych opinii
Profil
PW Email www Cytuj
Bronia121 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 16:45     


Imię: Bronisława
Dołączyła: 12 Cze 2010
Ja też mieszkam na Koperniku i nigdzie bym się nie wyprowadziła z tej dzielnicy jest dużo zieleni tylko czasem mnie denerwują ryki małolatów, ale to wina sklepu na Centaura. :)
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 16:48     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
a otwarli juz to kapielisko? jest woda??
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 17:00     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
Harcerka, mieli otworzyć 25 czerwca. Tak mi powiedziano przez telefon. Tu wątek na ten temat: h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=980&start=200 :)

A w temacie. Lubię to osiedle. Miło mi się kojarzy i Nemezis tam jest :D Fajny "klubik" :P
Profil
PW Email Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 19:15     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
Właśnie skończyła się impreza na Leśnym, mało ludu, jak był Perfekt było więcej osób.
Dziś i jutro Leśne jest czynne do godz. 20
Profil
PW Email www Cytuj
Cerberion 
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 22:07     


Dołączył: 18 Sty 2011
Skąd: że znowu :P
Nawet mi się podoba na Koperniku, mam tam parę znajomych - na pewno jest tam dużo lepsze otoczenie niż na Os. Powstańców Śl. Tak przy okazji to pozdrawiam fanów Piasta z gliwickiego bastionu KSG :P .
Profil
PW Email www Cytuj
fot.MKOWAL 
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 21:29     


Imię: Maciej
Dołączył: 02 Cze 2011
Skąd: Gliwice
To ja zapodam taką nowinkę

Na prakingu przy bloku na Andromedy 10-20 zamontowano szlaban. Niby nic ale piloty do szlabanu dostali mieszkańcy bloku Andromedy 10-20 i 2-8 co spowoduje ogromną wojne na tym osiedlu,juz widzę ze powoli na "mój" parking pchają się z bloku tzw. "trzynastki" . Parking starcza na max 30 smaochodów, tym czasem w "moim" bloku jest 36 pojazdów a mają jeszcze dojść smaochody z "trzynastki", więc będzie wojna o miejsca , kto pierwszy,ten lepszy. Jest to durnowaty pomysł spółdzielni mieszkaniowej przy Politechnice Śląskiej.Ponad to NIBY były zbierane podpisy w naszym bloku i 70% osób podpisało się pod tym pomysłem,pytałem więksozść mieszkańców bloku nr 14 i każdy mówi że niegdy tej listy na oczy nie widział.
Dodatkowo jakby ktoś miał powyżej 1 samochodu to dokupienie drugiego pilota to koszt 100zł...Cena naprawdę śmieszna, piloty kosztują 20-30zł za 100zł sa piloty wraz z urządzeniem sterującym.

Chyba zacznę parkowac w poprzeg zeby nit nie wjechał i nie wyjechał. MOze wtedy spółdzielnia przejrzy na oczy. ;)
Profil
PW Email Cytuj
martunia 
  Wysłany: Czw Cze 30, 2011 12:24   popieram  


Dołączyła: 30 Cze 2011
Skąd: Gliwice
fot.MKOWAL napisał/a:
To ja zapodam taką nowinkę

Na prakingu przy bloku na Andromedy 10-20 zamontowano szlaban. Niby nic ale piloty do szlabanu dostali mieszkańcy bloku Andromedy 10-20 i 2-8 co spowoduje ogromną wojne na tym osiedlu,juz widzę ze powoli na "mój" parking pchają się z bloku tzw. "trzynastki" . Parking starcza na max 30 smaochodów, tym czasem w "moim" bloku jest 36 pojazdów a mają jeszcze dojść smaochody z "trzynastki", więc będzie wojna o miejsca , kto pierwszy,ten lepszy. Jest to durnowaty pomysł spółdzielni mieszkaniowej przy Politechnice Śląskiej.Ponad to NIBY były zbierane podpisy w naszym bloku i 70% osób podpisało się pod tym pomysłem,pytałem więksozść mieszkańców bloku nr 14 i każdy mówi że niegdy tej listy na oczy nie widział.
Dodatkowo jakby ktoś miał powyżej 1 samochodu to dokupienie drugiego pilota to koszt 100zł...Cena naprawdę śmieszna, piloty kosztują 20-30zł za 100zł sa piloty wraz z urządzeniem sterującym.

Chyba zacznę parkowac w poprzeg zeby nit nie wjechał i nie wyjechał. MOze wtedy spółdzielnia przejrzy na oczy. ;)




popieram!!! to jakaś kopletna paranoja!!! a co będzie jak ktoś wezwie straż pożarną lub karetke pogotowia? a oni uważają że są włascicielami drogi której nie budowali...a jesli coś złego przytrafi się komuś ze skarpy ? rozumiem że można zapłacić sobie za miejsce parkingowe ale zamknąć ulicę ???? to sie nadaje do teleekspresu...
Profil
PW Email Cytuj
Vaet 
Wysłany: Wto Gru 06, 2011 22:37     


Dołączył: 06 Gru 2011
Skąd: Z tąd
Jeśli ktoś jeszcze nie widział to zapraszam do obejrzenia. Stare ale jare!
LINK >>h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=R7SED-SLdgU]Osiedle Kopernika 2009 r. << LINK
Zapraszam również do polubienia strony na facebooku naszego osiedla :)
LINK >>https://w w w facebook, c o m/pages/Gliwice-Osiedle-im-Miko%C5%82aja-Kopernika/198312083530943]Kopernik Facebook << LINK
Profil
PW Email Cytuj
Matrix 
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 13:03   Biedronka na Koperniku  


Dołączyła: 19 Wrz 2007
Skąd: Gliwice
Czy ktos moze wie kiedy otwarcie Biedronki na Kopernika?
Ostatnio zmieniony przez Matrix Pon Cze 01, 2015 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008